Dead Rising Collection تایید شد

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
288239_xbx_b.png

بعد از چند هفته شایعه، امروز کپکام Dead Rising Collection را تایید کرد. این پک شامل دو نسخه‌ی اول بازی، اسپین آف Off The Record و دو DLCی Case West و Case Zero خواهد بود. در واقع هرچیزی که از سری Dead Rising تا به امروز عرضه شده است (به استثنای Dead Rising 3) در این پک قرار دارد.
این کالکشن برای عرضه در 7 مارس و به قیمت £29.99 (برای اروپا - بقیه نقاط به زودی اعلام می‌شود) و تنها بر روی Xbox 360 برنامه ریزی شده است.

کاور بازی

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خدا کنه اپدیتهاش رو تو خود بازی بذارن ما نمیتونیم 13 گیگ اپدیت دانلود کنیم =((
بازي فقط براي Xbox 360 عرضه ميشه نگران اپديت هاش نباش :d

- - -ویرایش - - -

ای بابا اختیار دارین...Dead rising 3 که کلا از ریشه صنعت گیم و متحول کرد
از اول هم قرار نبود تحولي با DR3 صورت بگيره،يك بازي فان و سرگرم كنندست،خبر هم ربطي به شماره سوم نداره.
capcom هم كه جديدا رفته بازي هاي موفق قبلي HD ميكنه يا به صورت Collection عرضه ميكنه:|

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
942
نام
کیوان
بنظرم خیلی عالیه واسه ماها که شماره یک رو بازی نکردیم و شماره 2 رو تموم نکردیم و هنوز هنوز وان نخریدیم میتونیم این پکو تموم کنیم بعدش بریم سراغ قسمت سومش...
با توجه به اینکه میگن داستان قسمت سه برای کسایی که قسمت دو رو تموم کردن جالبه بنظرم این حرکت خیلی خوبی از کپکام هست...
منتظر این پک هستم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فکر کنم تنها کسی که از این خبر بسی شادمان گشته خودِ بهروزه :D
ناسلامتی کالکشن بهترین بازی نسلش اومده :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بسیار هم عالی! :D این سری + سری Fable رو همیشه دوست داشتم بازی کنم ولی موقعیتش پیش نمی اومد :D حالا از هر دو تا داره یه کالکشن منتشر میشه :D با تشکر از مسئولین مربوطه! :D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
از همه اینا بگذریم شماره یکش خیلی خیلی خوب بود، ما که باش زندگی کردیم، شما یادتون نمیاد اون زمانا که همه بازی ها زامبی نبودن ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر