Dead Rising 3 | Xbox One

Deadrising 3 هم رسما تو کنفرانس معرفی شد ی گیم پلی عالی هم در حال نمایش هست
گرافیک وحشتناک رفته بالا

خب یه سری اطلاعات جدید
biggrin1.gif

نقشه بازی

93424761619202366190.jpg

یکی از اسلحه های ترکیبی

71828906491702651803.jpg

این یکی هنوز معرفی نشده ولی فکر کن سوار این بشی بری سراغ زامبی ها
yahoo_21.gif

11352146200420201685.jpg

===
ایده ها و اطلاعات اولیه خیلی عالی هستن، به نظرم بتونن موفقیت نسخه اول رو دوباره تکرار کنن

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
یک کلام بخرمش دیگه آره؟:d راستی این nightmare mode کلا چیه؟یه توضیح میدی در موردش؟
بازي كه سليقه اي،ممكنه مثل من خيلي از بازي خوشت بياد و يا كلا از سبك بازي متنفر بشي.اگه از شماره هاي قبلي خوشت اومده بود حتما بايد شماره 3 هم بخري،ولي اگه نه طرف بازي نرو
Nightmare mode تقريبا بازي مثل DR هاي قبلي ميشه،وقتت محدوده،فقط تو دستشويي ميتوني سيو كني :d و...

- - -ویرایش - - -

بازی رو می ارزه بخری؟ من احتمالا تا هفته آینده وان رو بخرم. میارزه بگیرم یه DR3 با هاش؟
اگه از شماره هاي قبلي خوشت اومده اين شماره رو هم حتما بخر،من كه خيلي از بازي لذت بردم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازي كه سليقه اي،ممكنه مثل من خيلي از بازي خوشت بياد و يا كلا از سبك بازي متنفر بشي.اگه از شماره هاي قبلي خوشت اومده بود حتما بايد شماره 3 هم بخري،ولي اگه نه طرف بازي نرو
Nightmare mode تقريبا بازي مثل DR هاي قبلي ميشه،وقتت محدوده،فقط تو دستشويي ميتوني سيو كني :d و...

- - -ویرایش - - -

اگه از شماره هاي قبلي خوشت اومده اين شماره رو هم حتما بخر،من كه خيلي از بازي لذت بردم

من شماره های قبلی رو بازی نکردم اصلا :d ولی به شدت عاشق بازیهای ترسناک و زامبی کشی هستم.تمام شماره های Evil رو بازی کردم + سایر بازیهای مربوط به زامبی... حالا با این تفاصیر این بازی رو پیشنهاد میکنی بهم؟:dاز 10 بهش چند میدی؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
من شماره های قبلی رو بازی نکردم اصلا :d ولی به شدت عاشق بازیهای ترسناک و زامبی کشی هستم.تمام شماره های Evil رو بازی کردم + سایر بازیهای مربوط به زامبی... حالا با این تفاصیر این بازی رو پیشنهاد میکنی بهم؟:dاز 10 بهش چند میدی؟
بازي اصلا ترسناك نيست:d كلا با تمام بازي هاي زامبي كشي هم فرق داره :d
مثلا Saints Row با اين كه به نظر مياد شبيه gta ولي كلا با gta فرق داره و يك دنيا ديوانه بار داره:d
پيشنهاد ميكنم اگه Xbox 360 داري برو شماره دومو بازي كن ببين خوشت مياد با نه
من أهل نمره دادن نيستم ولي 8.5 براي بازي به نظر من مناسبه:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بهرام جان . اجرای بازی توسط x1 با چه کیفیتی انجام شد؟منظورم فریت ریت همیشه ثابت بود؟پارگی تصویر و ... در صحنه های شلوغ وجود داشت؟
در کل بازی چطور اجرا شد؟به کیفیت اجرای بازی از 100% ، چند میدی؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
بهرام جان . اجرای بازی توسط x1 با چه کیفیتی انجام شد؟منظورم فریت ریت همیشه ثابت بود؟پارگی تصویر و ... در صحنه های شلوغ وجود داشت؟
در کل بازی چطور اجرا شد؟به کیفیت اجرای بازی از 100% ، چند میدی؟
بازي فقط مشكل افت فريم بعضي موقع ها كه با ماشين بودي پبدا ميكرد و مشكل ديگه اي نداشت

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
شخصا از شماره اول این بازی روی X360 خیلی لذت بردم . نسخه 2 شو خیلی وقت نکردم بازی کنم و کنسولم به رحمت خدا پیوست . خیلی دوست دارم اینو حداقل تو کلوپی ، خونه همسایه ای جایی تست کنم . با ویدئوهایی که ازش دیدم به نظرم جزو بهترین بازیهای لانچ نسل بعده :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر