Dead or Alive 5 - Xbox360

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
بازی فوق العاده جذابیه من تمام تریلرای گیم پلیشو تو e3 دیدم خیلی عالی و متنوع بود کمبو های شخصیتای مختلفش حرف نداشت مخصوصا اون دختر آمریکاییه :D
بدجور منتظرشم تیکنو میکنه تو جیبش خدایی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان بازی فردا ریلیز میشه
ولی مثل اینکه سایت ها برا فروش گذاشتن
بلاخره اومد :)
کسی تونسته تهیه کنه ؟

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان بازی واقعا خوبه گرافیک خیلی خوبی داره
حرکات تو این بازی خیلی بهتر از تکن هستش
کمبوهای واقعا جالبی داره
به نظر من که کلا خیلی بهتر از تکن هستش
دوستان کسی سایتی سراغ داره که من نسخه 4 این بازی رو دانلود کنم

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
دوستان بازی واقعا خوبه گرافیک خیلی خوبی داره
حرکات تو این بازی خیلی بهتر از تکن هستش
کمبوهای واقعا جالبی داره
به نظر من که کلا خیلی بهتر از تکن هستش
دوستان کسی سایتی سراغ داره که من نسخه 4 این بازی رو دانلود کنم
مگه تو بازار اومده؟؟؟؟؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
من بازی رو فردا میگیرم میام بهتون میگم سیستم گرافیک و گیم پلی بازی چطوریه....

در ضمن اینطور که دوستان تعریف میکنن که از تیکن خیلی بهتره مصمم شدم که هر چه زودتر بازی رو تهیه کنم.

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:53 AM ارسال شده بود ----------

مگه تو بازار اومده؟؟؟؟؟؟

بله که اومده.... برنر مکس هم هست...

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من بازی رو فردا میگیرم میام بهتون میگم سیستم گرافیک و گیم پلی بازی چطوریه....

در ضمن اینطور که دوستان تعریف میکنن که از تیکن خیلی بهتره مصمم شدم که هر چه زودتر بازی رو تهیه کنم.

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:53 AM ارسال شده بود ----------

بله که اومده.... برنر مکس هم هست...

سری Dead or Alive یکی از سریعترین و هیجان انگیز ترین سری بازیهای فایتینگ هست. مبارزات به معنای واقعی سرعتشون بالاست و یکجور مهارت خاصی رو توش میطلبه (بنظر من اکثریت اونهایی که با Soul Calibour تونستند خو بگیرند و باهاش عادت کنند براحتی هم میتونند با سیستم و استایل مبارزاتی این بازی عادت کنند در حالیکه ظاهرا باید بین این و Tekken رابطه ای وجود داشته باشه!) و همچنین چون توش ضرباتی وجود داره که یارو مثل توپ فوتبال شوت میشه و خیلی حال میده !!:d
دقیقا یادم میاد سر Dead or Alive 2 توی دریمکست و همین DOA4 اون اوایل واسه هر کدوم یک دسته رو پیاده شدم :d! راسیتش من با اوضاعی که واسه Team Ninja در هنگام استارت و معرفی پروژه بوجود اومده بود زیاد امید و دل خوشی به بازی نداشتم و اصلا هم توی این تاپیک سر نمیزدم هر چند تریلرهاش کمی امیدوارانه بود. ولی اگر خدا خواست حتما امروز بازی رو تهیه میکنم و یک سری نکات در اختیارتون قرار میدم.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه من خودم تو سایت ها دیدم که نسخه برنر مکس گذاشته بودند
پس چرا کسی تهیه نکرده
من احتمالا فردا برسه دستم و برم تو کارش
شما ها که تهران هستید یا شهر های بزرگ که زود در دسترستون هست
من دیروز آخرین دمو هاشو دانلود کردم و دیدم کلی فکم افتاد واقعا فوق العاده هستش

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
بچه من خودم تو سایت ها دیدم که نسخه برنر مکس گذاشته بودند
پس چرا کسی تهیه نکرده
من احتمالا فردا برسه دستم و برم تو کارش
شما ها که تهران هستید یا شهر های بزرگ که زود در دسترستون هست
من دیروز آخرین دمو هاشو دانلود کردم و دیدم کلی فکم افتاد واقعا فوق العاده هستش

من بازی رو گرفتم و چند ساعتی هم بازی کردم....فقط همینو بگم که تیکن باید جلوی این تعظیم کنه....

کومبو میزنه مثل هلو که طرف نیست و نابود بشه...اصلا بازی خیلی خشن هست و خون هست که میپاشه بیرون....

یاده نینجا گایدن 2 افتادم....بگیرید و لذت ببرید .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم دیروز یه 2 ساعتی بازی کردم . بهتره نظرم در مورد بازی را بیشتر به مقایسه با tekken tag 2 که تازه منشر شده بگم .بازی یه story mode داره که یه چیزی مثل حالت داستانی مورتال کمبات داره که راستش یکم توی ذوقم خورد من به شخصه ترجیح میدادم بازی برای هر کاراکتر یه ending داشته باشه مثل تکن که نزدیک 60 تا ending داره اما انصافا از نظر گرافیک و جزئیات از تکن خیلی بالاتره اما خب فقط 22 تا کاراکتر داره که در مقابل 55 تا کاراکتر تکن کم میاره.
از نظر مبارزات و عمق فنونم من با تکن بیشتر حال میکنم فکر می کنم مبارزات تکن از عمق بیشتری برخوردار باشه کلا این بازی یجور تند تند دکمه زدنه زیاد مبارزاتش عمق نداره .البته این نظر شخصی منه و ممکنه خیلی ها موافق نباشند :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر