Dead Nation | Online

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بازی خوبیه زامبی کشی هم توش خیلی فانه و لذت داره ولی یه چیز خرابش کرده! تکراری شدن مراحل خصوصا اواخر بازی .....

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
هر موقع اين بازي رو پلات كردين ..اون موقع علاقتون رو نشون دادين...خودمو نميگم:d
حداقل 10 نفر رو تو psn ميشناسم اين بازي رو پلات كردن و هنوز دوسش دارن...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بنظرمن يكي از ضعفهاي بزرگ اين بازي دوربينش هست فك كنم اگه دوربينش مثه ايول 3 بود عالي ميشد>:d<
تعداد زامبی تو این بازی بی نهایته! اگه دوربین مثل RE3 میبود یک مرحله هم حتی تو حالت co op قابل رد کردن نبود!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
تعداد زامبی تو این بازی بی نهایته! اگه دوربین مثل RE3 میبود یک مرحله هم حتی تو حالت co op قابل رد کردن نبود!
حق با شماست با توجه به تعداد زامبیها و هجوم همگی آنها با هم اگر دوربین اونی بود که دوستمون گفت اصلا نمیشد بازی کرد !!!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دقیقا
راستی من امتحان کردم راحت تونستم آنلاین بزنم
سلام شما بروید به قسمت run و تایپ کنید cmd و اینتر رو بزنید بعدش بنویسید ping 4.2.2.4 ببینید روبروی average چه عددی رو نوشته چند بار تست کنید و عددی که میده رو بگید !!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ميگم نيما(i a xbox) راست گفت من امروز يه دسته ديگه رو هم روشن كردم آفلاين coop رفتم تروفي رو داد
ولي يه تروفي طلا ديگه مونده كه بايد توي حالت campgain ,coop بريم ولي دو تا دسته بود اما نفر دوم نيومد شايد بايد كل درجه هاي سختي رو بريم تا اين آزاد شه نه؟:d

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ميگم نيما(i a xbox) راست گفت من امروز يه دسته ديگه رو هم روشن كردم آفلاين coop رفتم تروفي رو داد
ولي يه تروفي طلا ديگه مونده كه بايد توي حالت campgain ,coop بريم ولي دو تا دسته بود اما نفر دوم نيومد شايد بايد كل درجه هاي سختي رو بريم تا اين آزاد شه نه؟:d

من همیشه راست میگم:D
آره باید تا آخرین درجه سختی بری که پوست آدم کنده میشه:D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام شما بروید به قسمت run و تایپ کنید cmd و اینتر رو بزنید بعدش بنویسید ping 4.2.2.4 ببینید روبروی average چه عددی رو نوشته چند بار تست کنید و عددی که میده رو بگید !!!
نوشته 165ms
اينترنتم آسياتك و 2مگ هستش
راحت آنلاين زدو باهاش

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خوشبختانه مشکل ـه آنلاین و Coop بازی هم با اومدن ـه پچ 1.05 حل شد. همین الان بدون هیچ مشکلی بازی کردم. با توجه به کم حجم بودن آپدیت پیشنهاد می کنم حتماً بگیرین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر