Dead Island - Xbox 360

godblaster

کاربر سایت
Apr 20, 2011
44
من رفتم امروز نکس جن هم LT و هم داشبوردو برام آبدیت کرد و 10 دقیقه هم نشد مشکلی هم دیگه ندارم بازی هم اجرا میشه
نه مشکل از دیسکه نه چیز خاصیه

داداش این نکس جن که میگی پش شهرداریه ؟
اگه هس کجاشه؟
چقد حالا ازت گرفت؟

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
این بازی اپدیت میخواد اگه اپدیت کنم احتمال زیاد لاک میشه یعنی کنسول اورجینال میشه؟هیچ بازی نمیشه بازی کرد؟
از کجا بفهمم فریمور دستگاه چنده؟بازی bllack ops اجرا میشه ممکنه 1.9 باشه؟اگه 1.9 باشه مشکلی پیش نمیاد دیگه اپدیت کنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من به شدت از بازیش خوشم اومد! خیلی فاز میده!
الان یکی از ماموریت های اولشم که یه سری زامبی دور یه ماشین ریختن! ماشینه چه فیزیکی داره! همه زامبیا رو که کشتم یارو پیاده شد باهام حرف زد و بهم یه جا رو معرفی کرد که میتونم اسلحمو دوباره تعمیر کنم!
کلا هم با گرافیکش حال کردم هم با همه چیش!
شخصیتمم logan هست! راستی با هر شخصیت که بازیو شروع کنیم یک شروع جدید میبینیم؟
مثلا اون زن سیاهه تو پارتی و سفیده تو w.c ؟ داستان هم تغییر میکنه؟
یه تیکش یه زامبی پرید روم گفت lt رو بزن بعد rt انقد حول شدم که داشتم دنبالشون میگشتم:D
در باز کردناش هم باحاله(در های قفل)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منم بازیرو 2 روز قبل خریدم خوبه. 3-4 تا مرحله رفتم یه چیزیش رو اعصابمه چرا فقط من باید همه کارارو بکنم آخه؟:d بقیه بوقن؟ :d هی آقا به ما دستور میده یه کاری رو انجام بده خودش اونجا میشینه کیفشو میکنه ما باید خودمونو به کشتن بدیم. :d (حداقل تا حالا اینجوری بوده)
ولی در کل خوبه. فضای جزیره رو خوب درآوردن. واقعا حس بودن تو تعطیلات و هتل ها رو به آدم میده. گرافیکش نامتوازنه. بعضی جاها خوبه, بعضی جاها افتضاحه
yahoo_4.gif
. صداگذاریش که میشه گفت متوسطه. مثلا یه جایی یه موزیکی رو میخوند که تا من میپریدم آهنگش قطع میشد. میوفتادم زمین آهنگ ادامه شو میخوند. :d گیم پلیش هم بد نیست خوبه. بازی بعضی وقتا افت فریم هم مشاهده میشه. فیزیکش هم قابل قبوله.

آخرین ویرایش:

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
منم بازیرو 2 روز قبل خریدم خوبه. 3-4 تا مرحله رفتم یه چیزیش رو اعصابمه چرا فقط من باید همه کارارو بکنم آخه؟:d بقیه بوقن؟ :d هی آقا به ما دستور میده یه کاری رو انجام بده خودش اونجا میشینه کیفشو میکنه ما باید خودمونو به کشتن بدیم. :d (حداقل تا حالا اینجوری بوده)
آقا راست ميگي اين قسمتش رو
گلولش و ما ميخوريم.درجش رو تيمسار ميگيره :))

ehsanvk

کاربر سایت
Aug 8, 2010
39
نام
ehsan
سلام دوستان کنسول منم بعد زدن آپدیت مشکل پیدا کرد حالا میشه فریمور 1.92 از جای دانلود کرد خودمون نصب کنیم؟

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
من نمیدونم LT دستگاهم چیه فقط به غیر از بادی کانت و همین دد آیلند همه بازی ها رو اجرا میکنه! حالا چی کار کنم وقتی پیغام آپدیت میاد اگه آپدیت کنم بقیه بازی ها رو میتونم بازی کنم؟

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
اگر lt.1.9 باشه اپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد.باید فکر کنی اخرین بار کی اپدیت کردی تاریخشو داشتی باشی متوجه میشی اپدیت فریمور جدیده یا نه

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
سلام دوستان.من بازیرو خریدم یه اپدیت داره توش اونو بریزم مشکلی پیش نمیاد؟ داشبورد من"2.0.12625.0. لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,764
نام
وحید
من بعد از یک ساعت بسیار برام تکراری و خسته کننده شده فعلا بیخیالش شدم رفتم سراغ هارد ریست که خیلی با حال ساختنش

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
خدارو شکر دستگاه من درایورش هیتاچیه با lt 1.1 و داشبورد 13599 راحت بازی رو اجرا میکنم
یه چند ساعتی امروز بازی کردم ماموریتها هنوز یکم گنگه گرافیک چنگی به دل نمیزنه باگ زیاده اکشنها هم ضعیفه موقعی که لگد میزنه انگار داری با یه سرباز رومی نیزه میزنی خیلی خشک و بی روح انتظارم از این بازی با تریلری که ازش دیده بودم خیلی خیلی بیشتر از این حرفا بود به هیچ عنوان احساس ترس رو منتقل نمیکنه فقط کمی اضطراب میده موسیقی معمولیه اما روند داستانی خوبی داره تکسچرها و مناطق دوردست تا حدی چشم نوازه از لحاظ open world به نظرم میتونه با عنواینی مثل far cray1 و کرایسیس 1 رقابت کنه تو یه سطحه تقریبآ
کمی که جلوتر برم نظرمو در مورد گیم پلی بازی میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر