BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
tumblr_9f81f65cf4603b831bff00e1ca263d2e_86350b25_1280.jpg

صدا پیشه های انیمیشن Justice League: Warworld مشخص شدن
Jensen Ackles صدا پیشه بتمن ، قبلا هم توی انیمیشن Under red hood صدا پیشه جیسون تاد بود و توی هالوین طولانی هم صداپیشه بتمن بود.
استانا کاتیک و دارن کریس هم واندروومن و سوپرمن رو صداگذاری کردن
به احتمال زیاد و اگه وقایع کمیک دنبال بشه Mangul ویلین اصلیه که قدرتش بنظر من در حد دارکساید نیست اما دست کمی هم ازش نداره و ظاهرا قراره Robin Atkin Downes صدا گذاری کنه
Robin Atkin Downes قبلا هم تو نقش Doomsday تو فیلم BvS : Dawn of Justice بود

Justice_League_Warworld_Logo.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,728
نام
Ebrahim
۱.jpg ۲.jpg

تیتر نقد رولینگ‌استونز:

The Flash’ Is the Best DCEU Superhero Movie Yet, But Can’t Outrun Ezra Miller

نقد اسکرین رنت:

The Flash is a passable multiverse superhero movie, but no amount of DC cameos can make audiences forget the awful off-screen actions of Ezra Miller

یه مشت دلقک که اسم خودشون رو گذاشتن «منتقد»!

منتقدی که با حواشی کار داشته باشه منتقد نیست، دلقکه!

دیگه فکر نکنم نیازی باشه به نقدهای عجیب The Daily Beast و Times uk اشاره ای کنم؛ فیلمو نقد نکردند، همش در مورد مشکلات اجتماعی ازرا میلر صحبت کردند!

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
View attachment 295929View attachment 295930

تیتر نقد رولینگ‌استونز:

نقد اسکرین رنت:

The Flash is a passable multiverse superhero movie, but no amount of DC cameos can make audiences forget the awful off-screen actions of Ezra Miller

دیگه فکر نکنم نیازی باشه به نقدهای عجیب The Daily Beast و Times uk اشاره ای کنم؛ فیلمو نقد نکردند، همش در مورد مشکلات اجتماعی ازرا میلر صحبت کردند!
کلا دیواری کوتاه تر از دی سی پیدا نمیکنن. ۲ ساعت بشینی فیلم خوب ببینی ولی اخرش بیای خزعبلات سر هم کنی چون ازرا میلر فلانه. بماند که این بدبخت تو دنیای واقعی هر کی که هست، تو فیلم نقش آفرینی خوبی داشته و همینم مهمه.
پای فیلم و سریالای دری وری مارول که میاد وسط نمره بالاس که ردیف میکنن ولی به دی سی که میرسه چون روز اکران فیلم هوا بارونی بوده و منتقد ماتحتش فشار اومده در طی مسیر، پس یه ۴ میده که نشون بده خیلی خفن و متفاوته!
همین منتقدای ۲هزاری باعث شدن DCEU به این وضع بیفته. دی سی هرچی ساخت با هر لحن و تمی اینا یه گیری دادن.بعد اونور به کامالاخان و شی هالک و کاپیتان مارول و دری وری که میرسه به به و چه چه نثار مارول میکنن.
ای کاش جیمز گان باز ازرا میلرو برداره بیاره DCU که امثال اینا از فشار تا فیهاخالدونشون جر بخوره.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر

تیتر نقد رولینگ‌استونز:

نقد اسکرین رنت:

امثال همین دلقک ها بودن که گند زدن به نمرات فنتستیک بیست ۲ بخاطر جانی دپ، طرف علنا گفته بود نمره کم میدم فقط چون جانی دپ توش بازی کرده. :)
همش هم سر ادعاهای اون پلشت امیر هرد، این‌جا هم اکثر مواردی که راجع به ازرا میلر پخش شده بود تو دادگاه اثبات نشدن ولی خب...

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid

تیتر نقد رولینگ‌استونز:

نقد اسکرین رنت:

گور بابا همشون از دم
فیلمو میبینیم و حالشو میبریم

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,302
متاسفانه فلش واقعا ناامیدم کرد. خیلی الکی پشتش هایپ درست کرده بودن و این جو هم راه انداخته بودن که نمرات کم منتقدین بخاطر ازرا میلر هستش در صورتی که بنظر من حقش حتی کمتر از چیزیه که گرفته.
کیفیت CGI ماورای زبالست، یعنی قشنگ خاطرات Early 2000s رو برا آدم زنده میکنه:D فیلم خیلی جاها بیش از حد گوفی میشه، ساید کرکترها برخلاف چیزی که انتظار داشتم حضور پررنگ و چندان جذابی ندارن بخصوص Supergirl، اکشن فیلم هم باز بر خلاف چیزی که جو میدادن خیلی جذاب نیست و در بسیاری از صحنه ها بجای لذت بردن ازشون بیشتر باید پوزخند بزنی انقد که گوفی و کارتونی هستن.
خدا رو شکر که این یونیورس به اتمام رسید و امیدوارم دیگه ادامه پیدا نکنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,895
نام
مهراد
شایعاتِ انتخاب جنسن اکلس برای ایفای نقش Batman به شکل جدی قوت گرفته و به گفته منابع نسبتا معتبر، کم کم باید اکلس رو Batman دنیای DCU بدونیم‌!

همچین گفته شده که یکی از دلایل اصلی انتخاب اکلس برای این نقش، ایفای فوق‌العاده نقش شخصیت Soldier Boy در سریال The Boys بوده!

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
بلو بیتل با رده سنی PG-13 منتشر میشه
می شه گفت قابل پیش بینی بود
اما بنظرتون فیلم خوبی می شه ؟؟
چون من خود شخصه بلوبیتل رو بیشتر به عنوان یه شخصیت مکمل دیدم
البته در مدیوم هایی غیر از کمیک
اکثرا هم در یه اثر گروهی می دیدم که در کنار چندین ابرقهرمانی دیگه است
مثلا حضورش در مدیوم بازی در بازی اینجاستیچ و حضورش در دنیای سریال و انیمیشن من فقط یانگ جاستیس رو دیدم
گرچه داخل فصل دوم یانگ جاستیس به عنوان یکی از مهره های اصلی عمل می کنه اما بهرحال ندیدم که تکی و مستقل بخواد پروژه ای رو فرماندهی کنه
الان جدا نگرانم برای اینکه یه فیلم مستقل دریافت می کنه
از طرف دیگه تریلرش هم خیلی نگران کننده بنظر می رسه
چون بدجوری من رو به شخصه یاد آثار چند وقت اخیر مارول و دیسی «میز مارول، شزم و ...» می ندازه
که یه داستان کاملا کلیشه ای یا نسبتا کلیشه ای رو به طنز جالب به مخاطبین می رسونه
که خب هر چقدر هم این فیلم های پاپ کورنی جذاب باشن، آخرش جذابیت اولشون رو از دست می دن!!
و الانم می شه گفت دیگه کاملا اون جذابیت رو از دست دادن چون حتی داخل زمینه سرگرم کردن هم جدیدا ناموفق عمل می کنن!!
خلاصه ممنون می شم کسانی که تخصص بیشتری در دنیای کمیک دارن راجع به داستانای این شخصیت نظر بدن که ببینیم می شه منتظر فیلم موند یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر