David Cage و دفاع از صحنه های جنسی Heavy Rain !

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام

heavyrain.jpg

David Cage از صحنه های رقص برهنه در Heavy Rain در بخشی که یکی از کرکتر های بازی، Madison Paige برای یک صاحبِ کلاب شبانه می رقصد دفاع کرد !

ظاهرا بازی کن میتواند در بخشی از بازی قبل از بازگشتن و رقصیدن برای صاحب کلاب Madison را به یکی از دست شویی ها برای ارایش بفرستد، تا توجه صاحب کلاب را از رقاص زن حاضر در کلاب دور کند، و سپس این انتخاب وجود دارد تا وی را به پشت کلاب ببرید و از اسلحه ی گرم برای گرفتن اطلاعات از وی استفاده کنید !

Cage در این باره میگوید: "این موضوع به جا های خیلی جالبی رسید، من فکر میکنم ما به همراه بازی فقط از یک کشف به یک کشف تازه ی دیگه میریم، ما تعداد زیادی افراد رو داشتیم که از دیدن این صحنه احساس ناراحتی و نا خوشایندی کردند و , و این موضوع عالیه چون دقیقا همون چیزیه که ما میخواستیم !!"

"شما نمیتونید وانمود کنید که دارید احساسات مختلف رو تحت تاثیر قرار میدید و فقط بر روی اندرنالین، ترس های ناگهانی، حس رقابت و نا امیدی و شکست تمرکز کنید ! شما باید احساسات مختلف رو طی کنید، نشون دادن این صحنه برای ما مشخصا و مخصوصا یک تست بود تا ببینیم ایا میتونیم مردم رو وادار کنیم تا مثل Madison احساس کنند و کاملا موضوع رو درک کنند، مجبور باشی تا لخت بشی و جلوی این مرد زشت برقصی ؟، و مشخصا و قطعا ما موفق شدیم چون مردم احساس ناراحتی و نارضایتی از دیدن این صحنه کردند !!"

"میدونید، ما در ابتدا فکر کردیم که مردم از این که Madison لخت بشه لذت میرند و این احساس خام و مخصوص نو جوان ها به وجود میاد ولی درواقع نه، اون ها واقعا احساس کردند که جای Madison هستند و همون حس بد رو تجربه کردند !!"

با توجه به جنبه ی بالای دوستان و این که قطعا اخر و عاقبت این تاپیک هم قفله زدنش کار بی فایده ای به نظر میرسه ولی هرچند میدونم سخته واقعا تقاضا دارم ازتون رعایت کنید !

منبع
موفق باشید

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب با توجه با حضور ESRB و قانون در همه جا غیر از اینجا فک نمیکنم این موضوع اینقد حساسیت بر انگیز باشه !
مسئله ای که برای اونا حل شدس ! در مورد احساس هم من فقط با بازی کردن بعضی بازیها احساسی میشم (فارنهایت یکی از اونا بود :d) این بار هم احساس من کاملا نسبتا به صحنه ای که وصف شد جالبه ! این دیگه بازی نیست این زندگیه ! واقعا چه فرقی با واقعیت داشت ! من میگم حتی یه نوجوان هم از دیدنشون تحریک نمیشه ! یه جورایی واقعیت رو میبینه !

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ممنون از خبر....اين بازي صحنه هاي داخلش اندازه 100 تا فيلمه:biggrin1:....همه ي عناصر بازي عالي هستند ولي اگر گرافيك رو تقويت كنند ديگه ميشه ابر بازي!:biggrin1:...خبري از ارتقاي گرافيك نيست؟ چون تو تريلر آخريه گرافيكش يه كم از حد انتظار كمتر بود......

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
خبر زیاد مهمی هم نبود که زدی :d

تو بازی فارنهایت هم آخراش صحنه های جنسی زیادی بود ، انتظار هم می رفت تو این بازی باشه

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
حالا کار ندارم به اینکه این موضوع دلیل برای جذاب شدن بازی برای بعضی ها میشه
اما این کار واقعا هوشمندانه بود
خبر زیاد مهمی هم نبود که زدی :biggrin1:

تو بازی فارنهایت هم آخراش صحنه های جنسی زیادی بود ، انتظار هم می رفت تو این بازی باشه

یه طوری میگین انگار که این بابا بیمارجنسی هست و می خواد خودشو از لحاظ روانی ارضا کنه!
هدف این بازی اینه که خفن درگیرش بشی ، پس یه تاثیر رو احساساتت باید داشته باشه . می تونه مثه فارنهایت یا چیزای دیگه خوب باشه یا می تونه مثه iRriversible داغونت کنه.

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
این رو میگن با احساسات بازی کردن!من خودم تریلر رو دیدم اعصابم خورد شد از این صحنه ولی خوشحال بودم که اخر سر یه تیر تو کلش خالی میکنم:biggrin1: این احساس یعنی واقعا خودت رو جای اون گذاشتی و احساسش رو درک کردی کار دیوید کیج درسته

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
واقعا نحوه کارگردانی و ساخت این بازی جای تحسین داره. David Cage و تیمش تونستن بازی بسازن که تقریبا از هر لحاظ کامله و می تونه همه نوع احساسات رو به گیمر منتقل کنه.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
میخواستم ببینم به غیر از اون تیزر 49 ثانیه ای (مربوط به همین بخش بازی) که در E3 امسال عرضه شد, گیم پلی این قسمت از بازی هم برای دانلود وجود داره ؟
اگه داره یکی لطف کنه بذاره

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
این که سعی کردن کاری کنند که گیمر احساس ناراحتی کنه کاره واقعا خوبیه ولی واقعا نمیتونستند از شیوه ی دیگری برا ناراحتی استفاده کنند؟:confused:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
تو بازی Godfather II هم Strip Club بود که کاملا تقریبا لخت بودن(اونهایی که بازی کرده باشن میدونن)
تو بازی Darkwatch یک دموی چند ثانیه ای S*x Secend داشت..
حتی تو God Of War I/II هم اول بازی مشابه این قضیه بود
به نظر من دارن بزرگش میکنن تا جلب توجه کنن:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تو بازی Godfather II هم Strip Club بود که کاملا تقریبا لخت بودن(اونهایی که بازی کرده باشن میدونن)
تو بازی Darkwatch یک دموی چند ثانیه ای S*x Secend داشت..
حتی تو God Of War I/II هم اول بازی مشابه این قضیه بود
به نظر من دارن بزرگش میکنن تا جلب توجه کنن
حرف ایشون روی هر صحنه جنسی نبوده بلکه این مدل صحنه ها بوده که بعضیا بدلیل سیاه بودن اونها احساس ناراحتی کردن.گرچه اونقدر ها هم سیاه نبود مثل مثال دوستمون iRriversible که حقیقتا مدت ها اعصاب آدم رو بهم می ریخت ولی برای یک بازی واقعا یک کار حرفه ای بود که تا بحال انجام نشده بود.گرچه به نظر من تینیج ها بازم زتوی این صحنه جو گیر خواهند شد:biggrin1:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
میخواستم ببینم به غیر از اون تیزر 49 ثانیه ای (مربوط به همین بخش بازی) که در E3 امسال عرضه شد, گیم پلی این قسمت از بازی هم برای دانلود وجود داره ؟
اگه داره یکی لطف کنه بذاره
اره من 40 دقیقه ای رو دارم اما از افلاین گرفتم به خاطر همین لینک ندارم بگردی پیدا میشه

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
اره من 40 دقیقه ای رو دارم اما از افلاین گرفتم به خاطر همین لینک ندارم بگردی پیدا میشه

40 دقیقه! من تا حالا بیشتر از 15-20 دقیقه متوالی گیم پلی ازین بازی ندیدم... در هر صورت ممنون... بگردم ببینم چی میشه

-------------------------------------
در مورد این بازی هم حدس میزنم صحنه های جنسی زیادی وجود داشته باشه که دیوید کیج از همین حالا نسبت به واکنشها پاسخ داده...
با توجه به صحبتهایی که چند سال پیش در سایت N4G در مورد تقاضای بازیبازا به زیاد شدن صحنه های جنسی در بازیها مطرح شده بود (بازیبازا اظهار میکردن که صحنه های جنسی در بازیها نسبت به فیلم های سینمایی خیلی کمتره و با توجه به زیاد شدن تعداد بازیبازای بالای 18 سال جهان بازی سازان باید نظر این طیف رو هم جلب کنن) احتمال این قضیه رو میدادم که به مرور شاهد زیاد شدن این صحنه ها باشیم
هر چند که به نظر میرسه صحنه های جنسی در این بازی بسیار بجا و در خدمت داستان بازی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر