Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
فک نکنم نسخه ی نهایی اینطور باشه...
گیم پلی بازی بنظرم حتی Pre-Alpha هم نبود - بلکه خیلی مراحل ابتدایی تر بود...
به هیچ وجه نسخه ی نهایی اینطور نخواهد بود...
خواستن گیم پلی رو نشون بدن که ما تشنه نباشیم... :D:D

حالا اگر هم واقعا همینطور قراره بمونه که (فک نکنم) - انشاا... برطرفش کنن...
من ایمان دارم بهشون...
بالاخره دارن اسم سنگین دارک سایدرز رو میکشن...
تشنه چی نمیدادن سنگین تر بود یا حداقل یه توضیحاتی کپشنی وسطش دوتا کلمه حرف میزدن ملت اینجوری ناامید نشن :D
یه سری اطلاعاتم کاوه جان داد که من نمیدونم از کجا اما حرفش سنده!

• Like
Reactions: voldmort

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
همه ایرادا رو بقیه گفتن،ولی یه چیزی که کسی اشاره نکرد این بود که چقدر مسخره با یکی از هفت گناه که ظاهرا یکی از باس های اصلی بازی هست جنگید،هیچ حرفی نزد،چه وقتی شروع شد و چه وقتی تموم شد هیچی از ویژگی های شخصیتیش ندیدیم!بیشتر شبیه مینی باس بود!
داداش برو یعنی میگی این باسی که زد یکی از هفت گناه بود؟:| شکم پرستی بود یا تنبلی؟
الان با این حرفت کلا سطح انتظارم از بازی نابود شد:| من فکر کردم یه باس فرعی هست مثل بقیه باس های فرعی تو بازی های جهان باز:|
امیدوارم بازی تو مرحله پری الفا که هیچ از اونم پایین تر باشه:D خب الان چه دلیلی داشت اینا بیان یه همچینی چیزی رو نشون بدن مثلا فکر میکردن خیلی میترکونه؟:| یه تریلر 3 دقیقه ای برا هایپ مردم بس بود اونم از اوایلش نه این که باس بازی با اون مبارزه خشکش هم نشون بدن:|

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
داداش برو یعنی میگی این باسی که زد یکی از هفت گناه بود؟:| شکم پرستی بود یا تنبلی؟
الان با این حرفت کلا سطح انتظارم از بازی نابود شد:| من فکر کردم یه باس فرعی هست مثل بقیه باس های فرعی تو بازی های جهان باز:|
امیدوارم بازی تو مرحله پری الفا که هیچ از اونم پایین تر باشه:D خب الان چه دلیلی داشت اینا بیان یه همچینی چیزی رو نشون بدن مثلا فکر میکردن خیلی میترکونه؟:| یه تریلر 3 دقیقه ای برا هایپ مردم بس بود اونم از اوایلش نه این که باس بازی با اون مبارزه خشکش هم نشون بدن:|
تنبلی بود،والا حرف منم همینه دی: ولی خب به قول بقیه مطمئنا مبارزه نهایی خیلی بهتر میشه پیشرفت میکنه خیلی از این موارد،امیدوارم... دی:

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
وای چقدر خندیدم به تریلر!
لامصب چرا همچین بود مثل اینکه واسه نسل ششمه بازی!
البته امیدوارم این چیزی که دادن بیرون اونی نباشه که نهایتا قراره بفروشن!:|
پ.ن:البته شاید دلیلش اینه ک به تازگی نیوح و هوریزان بازی کردم وسطح توقعم بالا رفته
پ.ن2:امروز شروع کردم انچارتد2 رو بازی کنم باور کن چند سر و گردن از این بالاتر به نظر میرسید:))/:)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
هر بازی ویژگی های گرافیکی خاص خودش رو داره مخصوصا بازیهای با سیستم گرافیکی اصطلاحا cel-shade که بطور کلی سیستم سایه زنی و رنگ بندی خاص خودشون رو دارن و نباید با دیگر عناوین با سیستم گرافیکی متفاوت مقایسه شوند ، باید فقط با هم سیستم ها مقایسه بشن مثل Borderlands و DarkSiders نسل قبل و ریمسترهای این نسل

Minotaur

کاربر سایت
Dec 19, 2014
6
نام
مهدی
من واقعا با این سری زندگی کردم ! تا همون روز که تریلر cgi اومد ost گاردین ds2 رو گوش میدادم !
گیم پلی ای که نشون دادن pre alpha بود و تو کل تریلر اینو بالای صفحه نوشته بود و تا 2018 بدون شک خیلی تغییر میکنه اما چند نکته در مورد گیم پلی منو آذار میداد :
1- سلاح دوم ! میدونم که هیچ شکی نیست که سلاح دوم وجود داره و فقط همون یه دونه whip نیست اما کاش حداقل یه moveset اشو نشون میدادن !
2- دوربینش ! تو اکثر نقدهای ds1 و ds2 نکته منفی دوربین بود ! تو این شماره هم تغییر نکرده و از اولین فایت تریلر معلوم بود که اذیت میکنه، امیدوارم این درست شه.

اما در انتها از ته دل خدا رو شکر میکنم که نسخه ی بعدی این سری ساخته میشه و از thq nordic و gunfire game یا همون vigil سابق بسیار متشکرم !

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
فقط منم که فکر میکنم مبارزاتش شبیه دارک سولز شده؟ حتی اون باس هم دقیقاً یه کپی از باس Curse-Rotted Greatwood دارک سولز 3 بود. فکر کنم دیگه کم کم اون سبک مبارزات GoW که یه گله دشمن میریختن رو سرت همزمان با کمبو های مختلف نابودشون میکردی از بین رفته.

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
تریلر گیم پلی رو دیدم.من که به عنوان یه طرفدار خوشم اومد ازش.اینکه بعضیا میگن ضربات کاراکتر کندتر شده واقعیت نداره،همین الان دارم نسخه یکشو رو ps4 بازی میکنم به نظرم Fury در مبارزات از War و Death حتی سریعترم هست.
محیط های بازی و طراحی شخصیتها همون حالت فانتزی خودشو حفظ کرده بود که از این مسئله بسیار خوشحال شدم.
فقط چند نکته منفی رو از روی تریلر لازمه بگم:
اول اینکه از فینشرهایی که تو نسخه های قبلی روی دشمنها اجرا میکردیم خبری نبود که امیدوارم اینجوری نباشه و در نسخه نهایی اضافه اش کنن.
مسئله دیگه مبارزه کاراکتر با باس بازی بود که منو شدیدا به یاد باس های دارکسولز انداخت،مکانیزم مبارزه و محیطی که باس داخلش بود و حتی تا حدودی طراحی باس شدیدا از سری دارکسولز الهام گرفته شده بود تا جاییکه متاسفانه بعد از شکست باس باز هم خبری از فینیشر نبود.(در صورتیکه در نسخه های قبل به این صورت نبود)
به هر حال امیدوارم بازی راه خودشو گم نکنه و در مسیر درستی قدم برداره.و اینکه امیدوارم چه در بخش نقدها و چه فروش فوق العاده عمل کنه تا نسخه آخر این بازی رو هم با کیفیت هرچه بهتر شاهد باشیم.:x

• Like
Reactions: Oakenshield

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
تریلر گیم پلی رو دیدم.من که به عنوان یه طرفدار خوشم اومد ازش.اینکه بعضیا میگن ضربات کاراکتر کندتر شده واقعیت نداره،همین الان دارم نسخه یکشو رو ps4 بازی میکنم به نظرم Fury در مبارزات از War و Death حتی سریعترم هست.
محیط های بازی و طراحی شخصیتها همون حالت فانتزی خودشو حفظ کرده بود که از این مسئله بسیار خوشحال شدم.
فقط چند نکته منفی رو از روی تریلر لازمه بگم:
اول اینکه از فینشرهایی که تو نسخه های قبلی روی دشمنها اجرا میکردیم خبری نبود که امیدوارم اینجوری نباشه و در نسخه نهایی اضافه اش کنن.
مسئله دیگه مبارزه کاراکتر با باس بازی بود که منو شدیدا به یاد باس های دارکسولز انداخت،مکانیزم مبارزه و محیطی که باس داخلش بود و حتی تا حدودی طراحی باس شدیدا از سری دارکسولز الهام گرفته شده بود تا جاییکه متاسفانه بعد از شکست باس باز هم خبری از فینیشر نبود.(در صورتیکه در نسخه های قبل به این صورت نبود)
به هر حال امیدوارم بازی چه در بخش نقدها و چه فروش فوق العاده عمل کنه تا نسخه آخر این بازی رو هم با کیفیت هرچه بهتر شاهد باشیم.:x
اینجور که دوستان گفتن تریلر فقط برای نشون دادن گرافیک و لول دیزاین بازی بوده و مبارزات هنوز کامل نیست

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
اینجور که دوستان گفتن تریلر فقط برای نشون دادن گرافیک و لول دیزاین بازی بوده و مبارزات هنوز کامل نیست
ممنون از شما.بله دیدم نسخه پر آلفا بود.داخل کامنتمم عرض کردم نوشته های من براساس تریلر هست و امیدوارم در نسخه نهایی شاهد این موارد نباشیم.:x

• Like
Reactions: jeenas

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
نه خوشم اومدم زنده شد نسبت به تریلر قبلی خیری بهتر شده ولی نمیدم فقط من احساس کردم مبارزات کندن یا شمام همینطوری حس کردید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر