Darksiders 2 | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این عکس مبارزه Death با War خیلی باحاله:D

ولی بعید میدونم اون War باشه!
چون موهاش سفید نیست،صورتش سیاه شده و چشماش هم قرمز ــه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلرهای بازی خیلی خوب بودن . 2 تا دیدم تو محیط برف و یخ بود خیلی خوشم اومد . مبارزات سریع و بسیار روون !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خدایی انتظار واسه این بازی به مراحل سختش رسیده دیگه ... واقعا شماره 1 لذت بخش بود ... مراحل آخرش فوق العاده بود و با تموم شدن بازی واقعا ناراحت شدم ...

مشخص شده شماره 2 دقیقا کی منتشر میشه ؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
ای بابا..این چه وضعشه....یعنی‌ باید با WAR مبارزه کنیم؟نمی‌خوام،من بازی شو نمیخرم:((

.
.
.
.
دروغ گفتم....دارم می‌میرم...فقط منتظرم بیاد،تو هوا میزنمش>:d<

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من شخصا کمتر با تغییر شخصیت اول بازی موافقم ... ولی با اینکه واقعا WAR رو دوست داشتم شخصیتش رو ولی اصلا از تغییر شخصیت ناراضی نیستم!

چون چهره و استایل DEAD رو هم خیلی دوست دارم و حس میکنم همین تغییر شخصیت میتونه پشتش یه داستان درگیر کننده عالی داشته باشه ...

خیلی دوست دارم یکم از داستان بازی رو بگن حال کنیم - جو بیشتر مارو فرا بگیره واسه بازی کردن این عنوان دوست داشتنی و شاخ...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
Wowwwwwwwwwwwwww

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

بچه ها باورتون میشه من بعد از اینکه اولین تریلر از نسخه دوم منتشر شد(نمیدونم چند ماه پیش بود) چند روز بعدش خواب نسخه دومو دیدم ؟ :D
از همه عجیبترش اینه که دقیقا تو خوابم همین صحنه ی مبارزه ی war با death رو دیدم.و دقیقا همین عکسه :-o
تو خوابم بازی اینطوری شروع شد : :D
اولش war بودیم یهو یه غول میپره وسط و باید بترکونیمش .وسطاش death میاد کمکمون و غولو ناکار میکنیم.بعدش با death حرفمون میشه یادم نیست سر ه چه موضوعی :D بعدش دقیقا همین عکسه اتفاق میوفته و بعد......................از خواب میپرم :D

ولی واقعا اینی که گفتمو تو خواب دیدم.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Wowwwwwwwwwwwwww

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

بچه ها باورتون میشه من بعد از اینکه اولین تریلر از نسخه دوم منتشر شد(نمیدونم چند ماه پیش بود) چند روز بعدش خواب نسخه دومو دیدم ؟ :D
از همه عجیبترش اینه که دقیقا تو خوابم همین صحنه ی مبارزه ی war با death رو دیدم.و دقیقا همین عکسه :-o
تو خوابم بازی اینطوری شروع شد : :D
اولش war بودیم یهو یه غول میپره وسط و باید بترکونیمش .وسطاش death میاد کمکمون و غولو ناکار میکنیم.بعدش با death حرفمون میشه یادم نیست سر ه چه موضوعی :D بعدش دقیقا همین عکسه اتفاق میوفته و بعد......................از خواب میپرم :D

ولی واقعا اینی که گفتمو تو خواب دیدم.

به به ! به به ! چه سعادتی نصیبتون شده - مارو هم از دعای خیرتون محروم نکنید ! :d
----
این بازی خیلی برام مهمه - امیدوارم هرچه زودتر بیاد - اعصابم رو دیگه ریخته بهم !... یعنی میگن طرف تو خٌماریه دقیقا حالت الان من رو میگن !...

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
گیم پلی بازی و سرعتش خوب به نظر میاد ولی نوع پلت فرمینگش کاملا شبیه POP 4 ه ، کشیدن دست به دیوار و گرفتن ستون و اینا کاملا شبیه اونه فستیوال کپی ایده های بازی های دیگس در کل(کپی خوب)
ای کاش یه چن تا ایده ی جدیدم رو کنن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد

دارم میمیرم از شدت هایپ :d
یه لایو اکشن کوتاه هم بود به نام Last Sermon اگه اشتباه نکنم اونم خیلی خوب بود لعنتی

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
برای من میره تو home ام نمیشه لایک کرد یا با زدن روی لینک لایک می شه؟

فکر کنم موقتی بود الان نمیدونم کار میکنه یا نه یادمم نیست چجوری بود ولی فکر کنم تا لایک میکردی کد رو مینوشت رو صفحه .فکر کنم دوتا کد هم میداد یکی برای مونث یکی هم برای مذکر یا شایدم برای یه بازی دیگه بود درست یادم نیست :-sولی اینو یادمه که تا لایک کنی کد رو مینویسه.

---------- نوشته در 02:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

دارم میمیرم از شدت هایپ :d
یه لایو اکشن کوتاه هم بود به نام Last Sermon اگه اشتباه نکنم اونم خیلی خوب بود لعنتی

اره لایو اکشنش هم باحال بود اینم لینک 720p:http://www.rodfile.com/spzeo03c9m37/DS2_LastSermon_60_NR_Red_v1_720p24_ST.mp4.html

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان چی شد بازی نیومده؟!
من همیشه تاریخ عرضه بازی هارو تو تاریخ گوشیم Save می کنم اینو زده بودم واسه دیروز، غلط بوده آیا؟!:D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دوستان چی شد بازی نیومده؟!
من همیشه تاریخ عرضه بازی هارو تو تاریخ گوشیم Save می کنم اینو زده بودم واسه دیروز، غلط بوده آیا؟!:D

تاریخو درست وارد کرده بودی ولی بازی دو ماه تاخیر خورد.ایشالا تو شهریور میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر