Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
حالا کی گفت int من بالا نیست؟ :D من Int رو به 41 رسوندم!!! pyromency خیلی خوبه و با هر ضربه 200 تا از جونش کم میکنه. اما مثلا great heavy soul arrow هم حتی به زور 66 تا از جونش کم میکرد اونم از فاصله ی نزدیک باید میزدی!!! من هر 4 تا soul arrow رو بهش زدم اما فقط نصف جونش تموم شد!!! البته متاسفانه به دلیل اینکه big hat logan رو نجات ندادم نمیتونم soul spear رو بخرم!!! الان اگه بخوام میتونم برم نجاتش بدم؟ یعنی هنوزم تو sen's fortress هست؟
راستی بازی رو تموم کردی؟ رو PC یا Xbox ؟
من کلا به جز int و attunement چیزی نگرفتم تا قبل از Gwyn رو xbox تمومش کردم ولی دیگه newgame+ رو نرفتم. فکر کنم hybrid نری جلو بهتر باشه در ضمن!
فکر می کنم هنوز بتونی نجاتش بدی soul spear, homing soul mass و versionهای crystalشون خیلی خوبن!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این باس 4 kings چرا همه جا سیاهه؟ بعد چرا ضربه های من بهش اثر نداره!!! هر چی میزنم بهش اثر نداره! از اون آیتم دست آبی ها باید داشته باشم؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا من بالاخره رد کردم اونجارو :d
وقتی اژدها رو بلند کردم رفت وارد دروازه میشم و میرم داخل یک کلید میگیریم که واسه basement هست !!
باید برگردم بیام برم توی giant tomb ؟؟
اونجا که خیلی تاریکه، همش هم پرتگاه هست؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این باس 4 kings چرا همه جا سیاهه؟ بعد چرا ضربه های من بهش اثر نداره!!! هر چی میزنم بهش اثر نداره! از اون آیتم دست آبی ها باید داشته باشم؟

یه حلقه Abyss فکر کنم باید دستت باشه که بتونی باهاشون مبارزه کنی ، از یکی از دوستان شنیدم ، یکی از این 4 تا شیلدت جلوش تاثیر نداره :-s

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
احسان جون این 4 تا دونه دونه ظاهر میشن. اما اگر میبینی ضربه هات بهش نمیخوره به خاطر اینه که فکر میکنی کنارشی در حالیکه نیستی! باید اینقدر بری جلو تا دقیقا برچسبی بهش! اینجا چون تاریکه فاصله مشخص نیست و وفکر میکنی کنارشی
دوستانی که بازی کردید یه نظر کلی در مورد بازی بدید لطفا ...
چی جوریاس ؟ بریم بگیریم ؟
آقا عالیه. شاهکاره. ار اعصاب پولادین و صبر ایوب رو داری حتما بازیش کن:d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام

نسخه PS3 بازي دست من هم رسيد و جاتون خالي همين الان Asylum demon رو کشتم و رفتم سرزمين بعدي.
اما خوب فکر کنم الان تاپيک PS3 بازي خاک خورده، من به شما مي پيوندم :d
2 تا سوال داشتم خدمتتون:
1- سبک مبارزه شما عليه اسکلت ها چيه؟ يعني معمولا block ميکنيد يا parry يا dodge؟
2- گزينه اي براي استفاده سريع از flask هست؟ نميخوام هر دفعه اين منو رو باز کنم.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
احسان جون این 4 تا دونه دونه ظاهر میشن. اما اگر میبینی ضربه هات بهش نمیخوره به خاطر اینه که فکر میکنی کنارشی در حالیکه نیستی! باید اینقدر بری جلو تا دقیقا برچسبی بهش! اینجا چون تاریکه فاصله مشخص نیست و وفکر میکنی کنارشی

آقا عالیه. شاهکاره. ار اعصاب پولادین و صبر ایوب رو داری حتما بازیش کن:d
تونستم بهش ضربه بزنم اما هنوز نتونستم بکشمش! اینجا رو چه جوری رد کردی؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خودم ردش نکردمولی یه ضرب دیگه میخواست تا بمیره / یعنی بمیرن!:d یعنی فلاسک خون زیادی همراه خودم نداشتم. فقط هم بهشو حمله میکردم و دفاع و اینا جواب نمیده. من 2تاشونو کشتم و در واقع 2تا دیگه مونده بود ولی وقتی نگاه کردم، دیدم 3 نفر هستن! فکر کنم در کل 5 نفرن! حتی الامکان سریع بکششون تا بعدیا ظاهر نشدن

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من دکمه هاشو هر کاری میکنم نمیتونم یاد بگیرم!!
مرحله اولش موندم!!اصلا نمیتونم کسیرو بکشم با اون شمشیر شکسته!demon رو هم بزور با بمب کشتم!!
راهی نداره کلیدهارو ببینیم توی pc!!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من خودم ردش نکردمولی یه ضرب دیگه میخواست تا بمیره / یعنی بمیرن!:d یعنی فلاسک خون زیادی همراه خودم نداشتم. فقط هم بهشو حمله میکردم و دفاع و اینا جواب نمیده. من 2تاشونو کشتم و در واقع 2تا دیگه مونده بود ولی وقتی نگاه کردم، دیدم 3 نفر هستن! فکر کنم در کل 5 نفرن! حتی الامکان سریع بکششون تا بعدیا ظاهر نشدن
نه 5 تا نیستن. بینهایت هستن!!!! اگه سر این باس معطلی کنی همینجوری تولید میشن تا به 4 تا برسن!!! بعد از اینکه 4 تا شدن دیگه تولید نمیشن!!

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی
من دکمه هاشو هر کاری میکنم نمیتونم یاد بگیرم!!
مرحله اولش موندم!!اصلا نمیتونم کسیرو بکشم با اون شمشیر شکسته!demon رو هم بزور با بمب کشتم!!
راهی نداره کلیدهارو ببینیم توی pc!!

دوست عزیز شما اصلا با موس و کیبورد بازی نکن، اعصابت خورد میشه، با جوی استیک خیلی خیلی راحت تره... اگه با جوی استیک بری خود بازی یادت میره... جوی استیکت رو وصل کن اگه نشناخت یا کلیداش جابه جا و قاتی پاتی بود بگو تا راه حلشو بگم...

بعدم شما با شمشیر شکسته نباید غول اولی رو بکشی، اولین بار فرار میکنی، جلوتر شمشیر گیرت میاد، دوباره میرسی بهش، اون موقع میکشیش!! اما حالا دیگه کشتی... آفرین...

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
اقا من بالاخره رد کردم اونجارو :d
وقتی اژدها رو بلند کردم رفت وارد دروازه میشم و میرم داخل یک کلید میگیریم که واسه basement هست !!
باید برگردم بیام برم توی giant tomb ؟؟
اونجا که خیلی تاریکه، همش هم پرتگاه هست؟

Tomb of giant رو به نظر من بذار آخر .
اول برو به Lost Izalith تا Sunlight Maggot رو گیر بیاری بعد برو اونجا.

دوستانی که بازی کردید یه نظر کلی در مورد بازی بدید لطفا ...
چی جوریاس ؟ بریم بگیریم ؟

من سه بار بازیو تموم کردم و اچیومنت هاش رو 1000 تایی کردم ، باید بگم یکی از بهترین بازی های عمرم بود .

سلام

نسخه PS3 بازي دست من هم رسيد و جاتون خالي همين الان Asylum demon رو کشتم و رفتم سرزمين بعدي.
اما خوب فکر کنم الان تاپيک PS3 بازي خاک خورده، من به شما مي پيوندم :d
2 تا سوال داشتم خدمتتون:
1- سبک مبارزه شما عليه اسکلت ها چيه؟ يعني معمولا block ميکنيد يا parry يا dodge؟
2- گزينه اي براي استفاده سريع از flask هست؟ نميخوام هر دفعه اين منو رو باز کنم.

1- من معمولا بلا می کنم و بعد با دو تا ضربه می کشم .
2- بذارش توی اسلت پایینی با یه دکمه (توی ایکس باکس دکمه X بود) استفاده می کنه.

نحوه کشتن Four Kings :

شما به یه سلاح قوی و زره قوی تر احتیاج دارید .
به نظرم استفاده از Lightening Spear +5 برای زدن عالی باشه .
توی این مبارزه بهتره زره ای که در مقابل Magic بیشترین مقاومت رو داره بردارید.
وقتی اولین غول ظاهر شد سریع بع طرفش برید و شروع کنید به زدن با نیزه، بدون توجه به اینکه اونم داره میزنه فقط هر جا خونتون داشت تموم میشد سریع یدونه معجون بخورید.
یه نوع حمله داره که شما رو میگیره و بهتون یه ضربه میزنه ، فقط اگه دیدید اون حمله رو می خواد اجرا کنه سریع به سمت عقب قل بخورید چون اگه بگیره به احتمال زیاد دیگه زنده نمی مونید.

دوستان برای رد شدن از مه طلایی حتما باید Lordvessel رو به اون ماره بدیم؟

اگه به اون ماره ندی و اول Four King رو بکشی ، یه اتفاق خوبی میفته ، نمی گم برو ببین چی میشه :)

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
کلا سخته فقط کم کم قلقش میاد دستت یه عالمه جاخالی و در رفتن می خواد من جدا به زور زدمشون یعنی 1 ثانیه دیرتر می مردن کارم خلاص بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر