Dark Souls | Xbox 360

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
اول بازی چطوری شمشیر و سپر گیر بیارم؟
نکنه با اون شمشیر نصفه باید اون شوالیه روبکشم.
اگر مرحله اول بازی رو میگید که وقتی در رو باز کردی به طرف چپ بدو یه در هست ادامه راه یه سپر و شمشیر گیر میاری و میری سروقت باس بازی

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
2 تا سئوال :
1 - چطوری اژدهای رو پل رو بزنم ؟ وقتی می زنمش (400 تا تیر روش خالی کردم ) بعد یک مدت بالاشو می بنده و خونشو زیاد می کنه . چی کار کنم ؟ ( در ضمن با اومدن پچ 1.05 دیگه نمیشه اونو با یه تیر زد . )
2 _ مکان اون گربه که عضو گروشون می تونی بشی و اون گرگه ( باسه ) تو darkroot garden ه ؟ چون من بعد از زدن moonlight butterfly دیگه جایی برای رفتن ندارم به جز یک در که بسته است . ( روش یک چیزه نورانیه ) چی جوری پیداشون کنم ؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
2 تا سئوال :
1 - چطوری اژدهای رو پل رو بزنم ؟ وقتی می زنمش (400 تا تیر روش خالی کردم ) بعد یک مدت بالاشو می بنده و خونشو زیاد می کنه . چی کار کنم ؟ ( در ضمن با اومدن پچ 1.05 دیگه نمیشه اونو با یه تیر زد . )
2 _ مکان اون گربه که عضو گروشون می تونی بشی و اون گرگه ( باسه ) تو darkroot garden ه ؟ چون من بعد از زدن moonlight butterfly دیگه جایی برای رفتن ندارم به جز یک در که بسته است . ( روش یک چیزه نورانیه ) چی جوری پیداشون کنم ؟

1-اژدهای روی پل رو اول باید بری بون فایر darkroot basin رو روشن کنی بعد برج پشت اون اژدها همونجایی که یه شوالیه هسته بالاش از اونجا یه تیر بزنی میمیره.
2-از همون در نورانیه می تونی بری پیش گربه و گرگه.کلیدش رو باید از اهنگره بخری.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اون کوئینه که تو نقاشی هسته رو باید بکشم یا نه؟یه پلی هسته که اخرش یه جونوریه خوابه چجوری بیدارش کنم که بکشمش؟
dark ember رو بهتره با کدوم سلاح مودیفای کنم؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
اون کوئینه که تو نقاشی هسته رو باید بکشم یا نه؟یه پلی هسته که اخرش یه جونوریه خوابه چجوری بیدارش کنم که بکشمش؟
dark ember رو بهتره با کدوم سلاح مودیفای کنم؟

تا اونجا که میدونم اون دومی روی پل اصلا بیدار نمیشه خیلی خسته س:d
اون کوئین رو بزن اول هم دمش رو بزن تا یه چیزی بهت بده که یادم نیست چی بود.
dark ember هم فکر کنم فقط با occult weapon قاطی میشه یه چی در میاد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اون اهرم هم تو anor londo قبل از ورود به محوطه ای که تابلو نقاشی هست یکی دیگه هم اول راه پله ها هست(فکر کنم)اونا رو کلا نمیشه حرکت داد یا باید کار خاصی انجام بدی؟فکر کنم تعدادشون 4تا بود
ممنون

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
تا اونجا که میدونم اون دومی روی پل اصلا بیدار نمیشه خیلی خسته س:d
اون کوئین رو بزن اول هم دمش رو بزن تا یه چیزی بهت بده که یادم نیست چی بود.
dark ember هم فکر کنم فقط با occult weapon قاطی میشه یه چی در میاد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اون اهرم هم تو anor londo قبل از ورود به محوطه ای که تابلو نقاشی هست یکی دیگه هم اول راه پله ها هست(فکر کنم)اونا رو کلا نمیشه حرکت داد یا باید کار خاصی انجام بدی؟فکر کنم تعدادشون 4تا بود
ممنون

ممنون.اون اهرمها فکر کنم برای بالا پایین کردن اون محوطه دایره ای شکله(اسمشو نمیدونم)وقتی که جلوی اهرم باشه دیگه کار نمی کنه.برای وقتی گذاشتن که اگه از یه راه دیگه اومدی نبود بزنی بیاد.
dried finger برای چیه؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
ممنون.اون اهرمها فکر کنم برای بالا پایین کردن اون محوطه دایره ای شکله(اسمشو نمیدونم)وقتی که جلوی اهرم باشه دیگه کار نمی کنه.برای وقتی گذاشتن که اگه از یه راه دیگه اومدی نبود بزنی بیاد.
dried finger برای چیه؟
خواهش میکنم.
تا حالا کسی استفاده خاصی ازش نکرده یه جا به درد میخوره اونم اینه که بذاریش تو لونه پرنده و بهت یک blue titanite chunk بهت بده.

game.over360

کاربر سایت
Nov 20, 2011
19
سلام دوستان. من همه ی قسمت های بازی رو فتح کردم به جز منطقه ی ارواح.حالا که به انجا رسیدم به یک در رسیدم که نور سفید در را فرا گرفته و وقتی وارد آنجا شدم دیگه نمیشه برگشت .که در آن منطقه پس از چند دور پله پایین رفتن به پرتگاه میرسم.ممنون میشوم اگه کمکم کنید

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

آیا میشود ارواح را نابود کرد

---------- نوشته در 01:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

آخر بازی چه میشود. غول آخرش کدام است

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستان. من همه ی قسمت های بازی رو فتح کردم به جز منطقه ی ارواح.حالا که به انجا رسیدم به یک در رسیدم که نور سفید در را فرا گرفته و وقتی وارد آنجا شدم دیگه نمیشه برگشت .که در آن منطقه پس از چند دور پله پایین رفتن به پرتگاه میرسم.ممنون میشوم اگه کمکم کنید

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

آیا میشود ارواح را نابود کرد

---------- نوشته در 01:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

آخر بازی چه میشود. غول آخرش کدام است

اونجا باید انگشتر abyss traveler رو بپوشی و بپری پاییت تا به four kings برسی.

ارواح رو باید یه سنگی بگیری که اسمش درست یادم نیست فکر کنم transient curse بود اگه از اون استفاده کنی می تونی ارواح رو بکشی.(شکل دو تا دسته).یا می تونی با شمشیری که از خودشون میافتد بکشیشون که در این حالت نمی تونی ضرباتشون رو بلاک کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر