Dark Souls | Xbox 360

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
من هم یه 6-7 ساعتی بازی کردم........میتونم به جرات میتونم بگم که یکی از سادیسمی ترین بازیهای تاریخ هست.جلوتر که برین متوجه منظور من میشید، خصوصا در Tomb of Gaint ....من موندم واقعا چه شاد مغزهایی این بازی رو ساختند!!!! شما هیچ گون مپ و ماموریت و جهت نما و ... ندارید باید از ابتدای بازی مثل Serious Sam همینجوری بکشین برین جلو........نه توضیحی نه Hint ....کلا بازی ساخته شده تا شما رو وحشتناک عصبی کنه.واقعا برای خودم متاسفم که وقت ارزشمندم رو صرف چنین بازی بی قاعده اوصولی کردم.

خوبه بابا.منو بگو 1 ساعته تو اون قبرستونه گیر کردم با کلاس bandit دو تا اسکلت که همزمان بهت حمله میکنن نزدیک به 100 بار باختم
به هر روشی که شما فکرشو بکنین رفتم دو نفرو که میکشم 4نفر میریزن سرت اینم تا بخواد تبرشو بچرخونه 10 بار مردی.سعی میکنم
از پشت بهشون حمله کنم که با دوضرب بمیرن ولی فایده نداره.تازه خوبه این اول بازیه معلوم نیست جلوتر که برم چی میشه.آخه یکی
نیست بگه مگه بیکاری داری اینو بازی میکنی؟
بازی را remove کرده و منتظر skyrim میمانیــــــم.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
رفقا سختی رو بیارید پایین خب ! ... سخته ولی راهی هست مطمعنا ! ... کسایی که یه کله تا آخر میرن واقعا این کاره هستن ولی افرادی مثل من و شما باید از گاید ها استفاده کنن ... یکم تقلب گاهی اوقات لازمه !;)

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
با این تفاسیری که شما میگید این باید 6 میگرفت نه 9 و 9.5!!!!! /:)
یا ماها خوشمون نمیاد یا کسایی که امتیاز میدن مشکل دارن و نفهمن :d

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
فکر کنم این بازی بتونه از نظر سختی خاطرات NG II رو زنده کنه!!
سختی NG II پای این پفکه:d
ولی هر چی بیشتر میرم جلو بیشتر مجذوبش میشم اگه یه بازی باشه که واقعا بخوام براش وقت بزارم همینه....

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir

خدا پدر مادر نینجا گایدنو بیامرزه
رو مسترش نصف این سختی نداره
این اصلا یچیزی میشنوی
چی فک کردن پیش خودشون اینا
من که تا اخرش نرم دست به بازی دیگه نمیزنم فعلا:d

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
دوستان خدایی بازیه شاخیه ولی در عین حال به طور وحشتناک اعصاب خورد کن. یعنی خوراکه خورد کردن دسته هستش.

ولی با این حال من نمیدونم چرا هر چقدر هم میمیرم بازم بازی میکنم.

اگه واقعا یه گیمر هستید و حال و حوصله دارید بهترین بازی واستونه. یه کم روش وقت بزارید. تو بازی مهم ترین چیز تمرکزه ( البته قبول دارم یه جاهایی خیلی رو مخه سختیش )

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187
به نظر من دنگان سیج درست نوشتم بهتره
میدونم که نظر هر کسی مهترمه اما واقعا دانگن سیج به گرد پای اینم نمیرسه. واقعا فوق العادست بازیش و تا اینجا واسه من بهترین بازی 2011 بوده البته اگه بتونم تمومش کنم:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حالا جفتتون گفتین ولی درستش دانجئون یا دونجن( :D) هست:D
یا مثلا دی****وس ایکس که من میگم دوس ایکس:D
بازیش وحشتناکه:(( از مرحله فلاد هیلو هم سخت تره =((

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
فکر کنم سازندهاش با چیت کد بازیشون رو تست کردن=))
بابا اینها فکر نکنم بتونن بازی خودشون رو هم تا اخر برن
اگه قرار به سختی بودن باشه سازندهای دیگه هم میان گزینه easy و normal رو حذف میکنن دیگه!!!!
حالا این کار یعنی چه؟ مسخره ها

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا همون اول بازی که میگه Get The Shield هرچی می گردیم که شیلدی پیدا نمی کنیم!
کسی می دونه چجوری باید این سپر رو گرفت؟
همون جایی هستم که اون اسکلته با تیر و کمون تیر می زنه.اونو کشتم ولی بعدی که با شمشیر حمله می کنه رو بدون سپر نمی تونم بزنم.
اونجا که اون اژدها گنده اومد اولش میخواستم قهرمان بازی در بیارم و بزنم بکشمش ولی دیدم گفت که فرار کن.یارو با دو تا ضربه می کشتت!

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
من نفهمیدم چی شد یهو نوشت weapon at risk بعد یه فلش قرمز زیر جونم اومد حالا مثلا اگه یارو رو با 3 ضربه میکشتم
الان شده7 ضرب! البته اگه سلاح رو عوض کنی درست میشه ولی بازیکنم یه شمشیر بیشتر نداره از چکش و تبر نمیتونه
استفاده کنه.حالا تکلیف چیه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ما ایرانی ها تو مدرسه میگیم مثلا شمایید که طرف گنده میکنید
اینم حکایت ng2 است به خدا اصلا سخت نیست الکی نگید سخته سخته اون سازنده ژاپنی چند نوع سلاح متفاوت با بسته های پول رو در اختیار گذاشته بازی راحته خدایی ng2 رو میگ
راستی کسی به اون غول موش گنده رسیده؟ خیلی برام روش کشتنش مهم چون تو پیش نمایش ها همش عکس اونو میدیدم توی فاضلاب ابعادش برام جالب بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر