Dark Souls | Xbox 360

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
دروغا ک میگی راسته؟؟؟:Dچطور مگه؟؟؟

حالا رفتی جلو، موندی توش بعد با خودت گفتی ای کاش می تونستم از دور بزنمش می فهمی چی میگم :)
این بازی سخته (به حرف این و اون گوش نده که میگن آسونه و فلانه و ... اونا دارن کلاس بی خودی می ذارن، سخته! ) شما باید اوایل بازی احتیاط کنی و یه چیزی لازم داری که از دور بزنه و دمیج زیاد هم بده.

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
الان fire keeper soul رو همون خانومی که توی firelink shrine هست کشتنش باید چجوری زندش کنمو اون شوالیه طلایی یرو بکشم؟
Big Hat Logan رو کجا باید پیدا کنم؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
big hat logan تو senfortress زندانیه یجا هست که میری یه ماره هست به دیوار تکیه داده و چرت میزنه big hat logan پشت دیواریه که ماره داره چرت میزنه تو یه سلول زندانیه متاسفانه یادم نمیاد که کلید سلول کجا بود البته انگار تو همون senfortress بود ولی برای رسیدن به سلولش اول باید دیوار پشت ماری که چرت میزنه رو بشکنی که اینکارم باید با اون گلوله سنگای گنده انجام بدی یجا هست که یه دستگاهی هست هی گلوله های گنده ی سنگ میافته روش و دستگاه هم پرتابش میکنه برو مسیر دستگاه رو تغییر بده تا صاف بره بخوره به دیوار پشت ماره که داره چرت میزنه وقتی هم راه باز شد و هم ماره مرد دوباره مسیر پرتاب سنگ رو تغییر بده و میتونی بری logan رو که تو یه سلول زندانی هست پیدا کنی با ازاد کردنش هم میتونی تو firelink shrine دوباره ملاقاتش کنی جادو های خفنی میفروشه برای زنده کردن firekeeper firelink shrine هم باید روحشو پس بگیری برای پس گرفتن روحشم باید شوالیه زرد رو بکشی برای کشتن شوالیه زرده هم باید بری انورلوندو تو راهرویی که منتهی به محل باس های orenstine و smough هست یه ایتمی که شبیه یه کره سیاه هست که وسطش یه چشم زرد هست و از محل مرگ firekeeper همراه با لباساش میتونی برداری رو equip کنی بهت پیغام میده و شما وارد دنیای اون شوالیه زرده میشید و با کشتنش روح firekeeper و یه انگشتر عالی رو به دست میارید بعد از کشتنش هم برید از اسانسور بالا اون راهروهایی که منتهی به اقامتگاه ملکه gyinever هستن رو بگردین و با جسد شوالیه زرده روبرو میشید که میتونید زرهش رو بگیرید بعد روح firekeeper firelink رو ببرید به همون جایی که مرده یعنی بیرون اون سلولی که توش حبس بود تو firelink shrine و بعدش زندش کنید در ضمن حلقه ای که با کشتن شوالیه زرده به دست میارید حلقه ی خیلی مهمیه هم جون هم stamina و هم equip load تون رو میبره بالا و اگرم تو انگشتتون کنیدش دیگه نمیتونید بیرون بیاریدش وگرنه میشکنه .

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
نه قبل از دو تا باس در راهروی منتهی به محل این دو تا باس که توسط دو تا از این شوالیه های طلایی گنده محافظت میشه در مورد حلقه هم منظورتون رو نفهمیدم .

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوست عزیز برای بازیکن های جدید راحت تره که اول orenstine رو بکشید و بعد برید سراغ smough چون orenstine سرعتش بالاس و یکم سخت میشه اگه بخوای اول smough رو بکشی و بعد orenstine رو با کشتن orenstine چه اول بکشیش چه دوم انگشتری که gyin بهش داده رو میگیری leo ring حالا در مورد روح اگه smough دومین کسی باشه که میکشیش میتونی بری از zena که زیر پل firelink shrine اقامت داره هر قطعه ی زرهش رو 20 الی 40 هزار روح بخری با روحشم میتونی بری اون چکشش رو بسازی که البته 50 تا strength میخواد زرهش خوبه ولی بیریخته و چکششم سنگین و کند هست ولی اگه orenstine رو دوم بکشی میتونی زرهش رو از zena بخری که با اینکه به خوبی زره smough نیست ولی زره خوبیه و خیلی پر جذبه هست و با روحش هم که گیر میاری میتونی بری نیزش رو بدی اهنگر انورلوندو برات بسازه از چکش smough به نظر من اسلحه بهتری هست ولی در کل نیزه هم اسلحه ی مالی نیست در ضمن بدون هر کدوم از این ها رو که اول بکشی اون یکی قدرت های اون یکی که مرده رو میگیره و قدرتمند تر میشه بنابراین دومی رو اصلا فراموش کن که بری با اسلحه بکشیش یا جادو یا گلوله های سم یا گلوله های اتش یا جادوی pyromancy یا تیرکمون و زوبین باید برای کشتن دومی به کار ببری مخصوصا اگه دومی orenstine باشه که بری نزدیکش یه حرکت میزنه میمیری من خودم همیشه برای دومی از یه زوبین +10 استفاده میکنم حالا به خودت مربوطه از چی میخوای استفاده کنی ولی حتما برای کشتن دومی از یه سلاح دورزن استفاده کن و نه نزدیک زن در مورد زره و اسلحه ای هم که میگیری به این که دومین باسی که میکشی orenstine هست یا smough مربوطه البته انگشتر leo ring رو در هر صورت میگیری به نظر من یه ذره سختی بکش و orenstine رو دوم بکش ولی خب به خودت بستگی داره زره havel رو راستی پیدا کردی بری با اون بجنگی انگشتر havel و انگشتر زرده که با کشتن شوالیه زرده که firekeeper رو کشته دستت کن انگشتری هم هست که مقاومت تو رو در برابر اذرخش 50 درصد بیشتر میکنه اون فروشنده تو sen fortress میفروشتش اونم اگه دستت کنی خوبه یه سلاح دور زن که بهت گفتم چه چیزهایی رو میتونی برداری و یه سلاح ترجیحا سبک و بلند مثل hallbred و black knight hallbred اپگرید شده مخصوصا اگه قدرت اتش یا سم بهشون افزوده شده باشه قدرت اذرخش اضافه نکن که زیاد مقابل این دو تا موثر نیست نقطه ضعفشون اتش هست سپر هم که مطمینن ضربه های چکش smough رو دیدی زیر eagle shield بهش فکر هم نکن خواستی strength ت رو بگو تا سپر های بهتری بهت توصیه کنم .

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
عالی گفتی داداش ps3 ات درست نشده هنوز؟
من دقیا همین کارارو کردم.50بار مردم.
دفه اول یکیو (orenstine)کشتم دفه دوم هم smough رو کشتم.
دفه دوم رینگو بهم نداد.
سپر عالی یی بود.strenght هم 42
ولی نمیدونم چرا تا +10 بیشتر آپ نمیشه.
نتونستم زره های اون شولیه طلاسس رو بردارم:(
کجاست؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
زره اون شوالیه تو راهرویی هست که بعد از کشتن orenstin و smough باید از اسانسور بری بالا تا به اون راهرو برسی سپر ارتوریاس و سپر طلایی هایی که این محافظ های انورلوندو دارن هم با این strength میتونی استفاده کنی مخصوصا که دومی در برابر رlightening مقاومت بالایی داره اولی رو باید بدی اهنگر انورلوندو با روح sif برات بسازه دومی هم به نظرم اهنگر انورلوندو میفروخت اگه دیدی نمیفروشه پس من اشتباه کردم و تنها راه گرفتنش کشتن همون محافظاست که بسیار بسیار به ندرت سپرشون رو دراپ میکنن سپر eagle هم گمان کنم تا +15 اپدیت میشه ولی نیاز به یه ember داره که به نظرم تو new londo ruins نزدیکای محل باس four king بود باید برش داری بری بدی به اهنگر andrei .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه این روح ها مثل روح های new londo ضد ضربه نیستن ولی قوین و تا حدودی مثل mini boss میمونن یکی همین xantous هست تو قسمت قبرستان painted world of aramis اگه بکشیش هیچی بهت نمیده ولی بعد از کشتنش برو به محل باس اخر نقاشی بعد از کشتنش اونجا رو بگرد یه جسد پیدا میکنی برو روش و ست xantous رو بردار تو tomb of giants هم قبل از ورودیه غاری که به اقامتگاه nito ختم میشه که میتونی ash lake رو ببینی از اونجا یه شوالیه ظاهر میشه البته nito رو نباید کشته باشی اونم اسلحه و ست زره و ارمور میده یه زن قصاب هست تو blighttown swamp نزدیک غاری که توش بونفایر هست محل احضار شدنش هست که البته quelag رو هم نباید کشته باشی اسلحش و روح و humanty میده تازه بعد از کشتنش تو کشتن quelag میتونی ازش کمک بگیری در dark root garden در قلعه ای که منتهی به باس moonlight buterfly یه جادوگر رو میتونی برای کمک تو کشتن moonlight buterfly احضار کنی که نوشته مخصوص احضار کردنش هم پشت یه سری بوته همون جاهاست اگر احضارش کنی میتونی در نبرد با four king هم احضارش کنی ولی اگه برای جنگیدن با moonlight buterfly احضارش نکنی برای مبارزه با four king هم نمیتونی احضارش کنی بعد از کشتن four king هم چه احضارش کرده باشی چه نکرده باشی میتونی ست و چوب جادوش رو تو new londo ruins نزدیک همون غاری که سه تا غول توش هست و منتهی به blighttown هست روی یه جسد پیدا کنی این جادوگر به همراه ارتوریاس و بازیباز تنها انسان هایی بودن که وارد abyss شدن oswald of carim هم تو انورلوندو باهاش رو به رو میشی نمیدونم با این یکی رو به رو شدی یا نه اگه نشدی بگو تا اینم بهت بگم این یه مقدار با بقیه فرق میکنه و با کشتنش هم یه انگشتر خوب و ست زرش و دوباره زنده شدن fire keeper fire link shrine رو میتونی به دست بیاری که البته من فکر کنم باهاش روبرو شدی یه شوالیه هم هست که خوب یادم نیست یه بار تو dephts ظاهر میشد و یه بار دیگه هم انگار تو demon ruins و یه بار دیگه هم تو lost land of izalith فقط درباره بار اولش مطمینم تو dephts که با کشتنش روح و یک الی دو تکه از زرهش رو بدست میاری دو بار دیگه هم ظاهر میشه که من از محلش اطمینان ندارم و بازم روح و بقیه ی تکه های زرهش رو با کشتنش میتونی به دست بیاری .
یه خورده راجب abyss توضیح میدی؟ (از لحاظ داستانی) چرا این سه نفر تنها انسان هایی بودند که واردِ abyss شدند؟ چرا اصلا برای وارد شدن به اونجا نیاز به اون انگشتر آرتوریاس هست و اگه انگشتر نداشته باشی میمیری؟ اون جادوگره اونجا چیکار میکرد؟

oswald of carim هم تو انورلوندو باهاش رو به رو میشی نمیدونم با این یکی رو به رو شدی یا نه اگه نشدی بگو تا اینم بهت بگم این یه مقدار با بقیه فرق میکنه
مگه توی انورلوندو غیر از اون دوتا باس آخر, باس هایی دیگه ای هم توش داره ؟ من Anor Londo رو تا آخر رفتم, غیر از اون باس آخر بازی که دوتا هستند به باس دیگه ای رو به رو نشدم! (البته غیر از اون تابلو نقاشی که تورو به painted world of aramis میره)

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
توی انورلوندو شما همون طوری که قبلا تو همین تاپیک توضیح دادم با قرار دادن اون ایتم کره ی سیاه که وسطش چشم زرده و شما از محل قتل firekeeper firelink shrine میگیریدش در ایتم های اصلیتون در راهروی منتهی به محل باس های orenstine و smough با یه پیغام از طرف اون کره ی سیاه مواجه میشید و بعدش به طور خودکار وارد دنیای oswald of carim قاتل firekeeper میشید و با کشتنش یه انگشتر خوب و روح firekeeper که بعدا باهاش میتونید firekeeper رو زنده کرد رو به دست میارید تو راهروی منتهی به محل ملکه gyinever هم با جسدش روبرو میشید البته اگه کشته باشیدش و میتونید زرهش رو بگیرید در مورد abyss هم باید بگم که abyss دنیایی که از عمیق ترین بخش های تاریکی ساخته شده در واقع به نوعی مخلوق manus the father of abyss هم به حساب میاد و manus هم درواقع همون pygmy یکی دیگه از لرد هاست که همراه gyin و بقیه لردها توسط شعله های اولین اتش به وجود امد و خیلی زود هم ناپدید شد و کلا فراموش شد کلا pygmy یا همون manus از خیلی جهات با بقیه لرد ها تفاوت داره و سال ها ی سال بعد از غیبتش در هیبت manus برگشت و abyss که دنیایی تاریک به حساب میاد و خاصیتی انگل وار داره رو خلق کرد تا بتونه کل دنیا رو تو تاریکی فرو ببره و به عنوان اولین هدف سرزمین olacile رو انتخاب کرد که در زمان حال هیچی ازش باقی نمونده در واقع dark root garden همون land of olacile هست که توسط manus هیچی ازش نمونده زمانی که manus و دنیایی که خلق کرده به ollacile حمله میکنه لرد gyin به شوالیه ارتوریاس دستور میده که به ollacile بره و مردم اونجا رو نجات بده و اون تاریکی که سرزمین olacile رو داره نابود میکنه ازبین ببره ارتوریاس هم به همراه گرگش sif به ollacile میره و موفق میشه تعدادی از مردم اونجا و ملکه ی ollacile رو نجات بده و وارد abyss میشه به همراه گرگش ولی در نهایت در رویارویی با manus شکست میخوره و ارادش رو از دست میده و تاریکی وجودش رو فرا میگیره افسانه هایی هست که میگه artorias به دست یه جنگجوی شجاع در نهایت کشته میشه و گرگش هم در نهایت توسط اون جنگجو نجات پیدا میکنه از abyss و با توجه به سفر به زمان گذشته ی بازیباز به زمان گذشته توسط manus که تو dlc اتفاق میافته ما به زمانی میریم که dark root garden هنوز اسمش سرزمین oacile بود و داشت توسط abyss و ancient black dragon kalamet بلعیده و نابود میشد و ما میبینیم که شوالیه های دیگه لرد gyin یعنی blade lord ciaran و hawkeye gough هم بعد از ناپدید شدن ارتوریاس به اونجا اعزام شدن تا ببینن اوضاع از چه قراره و ما تو کشتن manus و ارتوریاس که اسیر تاریکی شده و kalamet بهشون کمک میکنیم یعنیدر واقع اون جنگجوی شجاع که ancient dragon kalamet و ارتوریاس و manus رو شکست داده و فقط افسانه هایی از وجودش باقی مونده بازیباز بوده که گرگ ارتوریاس sif رو هم در واقع ما از abyss نجات دادیم abyss هم با فرمانروایی four king که در واقع تکه های manus به حساب میاد که بعد از مبارزه با ما در گذشته تکه تکه شده و به صورت four king دراومده همراه با مخلوقش یعنی abyss از ollacile عقب نشینی میکنن هر چند که دیگه دیر شده و فقط ویرانه هایی از ollacile باقی مونده و به عنوان هدف بعدی شهر new londo رو انتخاب میکنن که اونجا هم توسط جادوگر های new londo زیر سیل اسیر میشن ملکه ollacile هم که توسط یه غول یخی خورده و اسیر میشه کلا این manus خیلی موزیه و از لحاظ رفتاری هم با بقیه ی لرد ها تفاوت های خیلی محسوسی داره تو شماره ی دوم باس اخر که همون nashandra باشه در واقع تکه ای از manus به حساب میاد که تو هیبت یه زن زیبا سال ها لرد جدید که همون vendrick king of drangleic باشه و احتمال زیاد همون بازیباز شماره اول هستش رو عروسک خیمه شب بازی خودش کرده و از اون برای رسیدن به اهداف خودش که یکیش کامل کردن خودش (چون توی وقایع dlc شماره اول توسط بازیباز شکست میخوره و تکه تکه میشه روحش ) بود سو استفاده میکنه هر چند که vendrick هم کم و بیش دستش رو میخونه و همیشه بهش بدبین بوده و شک داشته در مورد اون جادوگر زنه هم فقط میدونم که همراه بازیباز و ارتوریاس تنها انسان هایی بودن که تونستن وارد abyss بشن و تقریبا بشه گفت توش دووم بیارن البته sif هم انگار بوده که خوب اون حیوونه و انسان به حساب نمیاد .

• Like
Reactions: Mahthenewgamer

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
مرسی از توضیحات. یه سوال کوچیک راجب گیم پلی بازی داشتم یادم رفت تو پست های قبلی بگم. این grear lord great sword رو چجوری میشه ساخت؟ این faith که میگن چی هست؟ اینکه میگن faith به 50 برسه میشد به Sunlight Altar رفت و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر