Dark Souls | Xbox 360

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
سلام داداش من چندتاشو فک کنم بتونم جواب بدم
1.من این اسلحه رو تا 6یا7 آپ کردم اسلحه عالی یه و برای ارتقا +5 باید بدی به اون پیره مرده توی undead parish
2.اگه اشتباه نکنم باید اینارو بده به اون غوله که آهنگری میکنه.که توی anor londo تشریف دارنو چیزای خوبی میفروشه مثله large titanite
5.من هم دادمش به king frampt
7.فک کنم یه سری از لباسها رو نمیشه آپگرید کرد مثلا havel set
8.باید fire keeper souls داشته باشی.برای منم +2 هست
9.بله همون پیره مرده خیلی مشتی برات میسازه منتها نباید بری قسمت آچگرید باید بری نوشته اولی اول اسمشم اینه modi....
101.تا حالا بازی رو تموم نکردی؟
102.بعد lordvessel باید کجا برم؟
ممنون جواب بدی

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام داداش من چندتاشو فک کنم بتونم جواب بدم
1.من این اسلحه رو تا 6یا7 آپ کردم اسلحه عالی یه و برای ارتقا +5 باید بدی به اون پیره مرده توی undead parish
2.اگه اشتباه نکنم باید اینارو بده به اون غوله که آهنگری میکنه.که توی anor londo تشریف دارنو چیزای خوبی میفروشه مثله large titanite
5.من هم دادمش به king frampt
7.فک کنم یه سری از لباسها رو نمیشه آپگرید کرد مثلا havel set
8.باید fire keeper souls داشته باشی.برای منم +2 هست
9.بله همون پیره مرده خیلی مشتی برات میسازه منتها نباید بری قسمت آچگرید باید بری نوشته اولی اول اسمشم اینه modi....
101.تا حالا بازی رو تموم نکردی؟
102.بعد lordvessel باید کجا برم؟
ممنون جواب بدی

101: نه :biggrin1: بارِ اوله وگرنه که اینقدر سوال نمیکردم :biggrin1:

102: باید بری سمتِ Duke Archive ... اگه اون جا رو رفتی بهتره کم کم بری سراغِ New Londo و Catacombs و tomb of giants :biggrin1: البته برای رفتنِ اینا باید سلاح مخصوص رو داشته باشی. مثلا توی New Londo روح های سرگردان ولت نمیکنند :biggrin1: برای عبور از اونجا هم چند تا راه داری. پست های قدیمی رو بخون بچه ها توضیح دادن بعضی راه ها رو ...

2: ربطی به اون آهنگره توی Anor Londo نداره. اونجا هم رفتم فایده ای نداشت!

8: اینو که میدونم :biggrin1: ولی ازکجا گیر بیارم رو نمیدونم! :|

9: بله میدونم! همون کار رو هم کردم YES رو زدم بعدش دیگه هیچی نشد! :|

اره.وقتی که از پله ها میری پایین از سمت چپ ادامه بده میرسی به یه ساختمون که سمت چپش یه گربه هست که اگه عضو گروهش بشی این روحها دیگه کاری باهات ندارن.روحها رو برای بار اول باید همینجوری بکشی یا از transient curse همچین اسمی داشت استفاده کنی تا برسی به ساختمون.یه بون فایر هم سمت چپ در ورودی به این محل هست که باید دیوار جلوش رو خراب کنی.قبل از اینکه عضو گروه بشی یه روش هست که میتونی کلی سول جمع کنی.وقتی که از پله ها رفتی پایین سمت چپه پله ها یه جای باریک هست برو جلو وقتی که روحها افتادن دنبالت برو همون جای باریک روحها هم همینجور میان می افتن پایین.هر دفه که این کار رو انجام بدی حدود7000سول میگیری.

-راه خاصی این دیمنها ندارن فقط از پشت بچسب بهشون و بزن و هر وقت هم خواستن بپرن بپر عقب.اگه اون روحهای توی جنگل رو میگی که یه باگ داره میتونی کلی سول جمع کنی.اول اون بون فایر کنار دره ورودی رو لایت کن.وقتی که روحها افتادن دنبالت بدو برو قسمت سمت راست پله کنار دره تا روحها بیان و بی افتن پایین.این کار رو چند بار انجام بدی کلی سول میگیری.بعدش از همین کنار دره بگیر برو تا برسی به یه قلعه که وقتی داخلش بشی سمت چپش یه موش روی دیوار هست که عضو گروهش بشو تا این روحها دیگه کاری باهات نداشته باشن.

این بون فایر دقیقا کدوم قسمتش هست ؟ این کشتنِ روح ها دقیقا کجاست؟ نزدیکه همون بون فایر ؟

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
یافتم:d
black knight sword کلا تا 5 بیشتر آپ نمیشه.
divine رو که صدردصد مطمئنم:d
اونارم میدونم داداش:p

اون بن فایر هم یه جاس که آجر ریخته زمین قبل اون دری که باید یه نشان بقیمت 20000سول از پیره مرده آهنگره بخری هست.عمرا اگه دفه اول بفهمی چی گفتم:))

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اون بن فایر هم یه جاس که آجر ریخته زمین قبل اون دری که باید یه نشان بقیمت 20000سول از پیره مرده آهنگره بخری هست.عمرا اگه دفه اول بفهمی چی گفتم:))
اون که خیلی وقت پیش رفتم تورو یه راست میبره پیشِ اون گرگه Sif

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
بچه ها یه سری سوال واسم پیش اومده ممنون میشم یکی جواب بده:

1: شمشیر Black Knight Sword رو تا چقدر میشد آپگرید کرد؟ من تا 4+ پیشِ اهنگر آپگرید کردم, دفعه بعدیش رو توی بون فایر آپگرید کردم تا رسید 5+ ولی دیگه کلا از لیست شمشیر های قابل آپگرید پاک شده بود! حتی پیش آهنگر هم بعدش رفتن تو لیست آپگرید ها ندیدم! دیگه بیشتر از این آپگرید نمیشه؟ یا تو بون فایر آپگرید کردم اینجوری شد ؟ :|

2: Larg Flame Ember و Chaos Flame Ember رو دارم. ولی وقتی پیش دوتا اهنگر های تو بازی میرم هیچ کدوم از این دوتا استفاده نمیکنند! پیشِ اون یارو که دستکش رو توی Blighttown آپگرید میکنه و اون یارو که بعد Blighttown دستکش رو آپگرید میکنه (همونی که پشت دیوار مخفی هست) رفتم ولی بازم نتونستم از این دو آیتم استفاده کنم! :|

3: اون اژدهای توی Ash Lake عضوش شدم. بهش میتونم Dragon Scale رو پیشنهاد بدم, 8تا داشتم یکی هم بهش دادم اتفاقی نیوفتاد :| دادن Dragon Scaleیا ندادنش , Convevant کردن یا نکردنش تاثیری تو روند بازی داره ؟

4: چرا وقتی از طریق بون فایر میخوای بری Undead Parish , موقع Warp کردن اسم اون مکان Sunlight Altar نوشته میشه ؟

5: من Lord Vessel رو دارم. به dark stalker بدمش بهتره یا king seeker frampt ؟ تصمیم دارم به dark stalker بدمش, کجا میتونم پیداش کنم؟

6: این دشمنای توی بازی چرا هم دوست از آب در میان هم دشمن؟ :biggrin1: مثلا قبل به صدا درآوردن زنگ دوم بعد کشتن اون عنکبوته یه خورده جلوتر یه بعد پیدا کردن دیوار مخفی پیش خواهرش میری که Convenant کنی واست دستکش رو آپگرید کنه! جالبه اون خدمتگذار کنارش هم یکی از دشمنای تو بازی محسوب میشه! یا اژدهای توی Ash Lake که کاری باهات نداره و میتونی عضوش بشی برعکسِ اژدهای اولی بازی که بهت حمله میکنه! :|

7: راهی هست که بعضی از لباس های توی بازی رو آپگرید کرد؟ یا لباس خیلی سبک و عالی پیدا کردم توی دیمن demon ruins درست همون مکانی که با باسِ اول رو به رو میشی تا راهِ مذاب باز بشه. یه لباس سبز رنگ اونجا هست گرفتمش. ولی نمیتونم آپگرید کنم. راهی هست واسه آپگرید کردنش ؟

8: Estus Flask رو چجوری میتونم ارتقا بدم؟ اوایل بازی تا 1+ ارتقا دادم ولی اون آیتمی که باعث میشه ارتقا بدمش دیگه گیرم نیومدم! :|

9: اسلحه Divine رو چجوری میتونم بسازم؟ یه Divine Ember داشتم دادمش به آهنگرِ اوایل بازی. اون میتونه سلاح رو بسازه ؟ یا کلا Divine Ember رو از دست دادم؟ :|

1 - سلاح هایی که با Twinkling titanite آپگرید مشن تا +5 میرن بالا و نه بیشتر.
2 - اون دو تا رو باید بدی به آهنگر اسکلت توی Catacombs .
3 - اگر آنلاین بازی نمی کنی، توی روند بازی تاثیر نداره ولی اگه بهش یه تعداد زیادی Dragon scale بدی (فکر کنم 80 تاست) یه آیتم بهت میده. اگر آنلاین بازی نمی کنی عمرا بتونی 80 تا پیدا کنی پس بیخیالش شو.
4 - اون sunlight Altar مکان سمت راست بونفایر هست که یه عده دارن اونجا دعا می کنن. اگر faith زیر 50 داری اون مکان برات کار نمی کنه.
5 - تصمیم بهتر رو گرفتی. توی new londo riuns بعد از Four kings .
6 - دیگه اینم یه مدلشه :) اون اژدهای توی ASH Lake رو دمشو بزن. نترس بهت حمله نمیکنه ولی فقط دمش رو بزن نه خودش.
7 - مگه لباس ها مثل شمشیر ها آپگرید نمیشن ؟
8 - خب بگرد پیدا کن :)
9 - آره سلاح رو تا +5 آپگرید می کنی بعد میری توی اون یکی منوی آهنگر و Divine می کنی.

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
مرسی علیرضا خان
یسوال فنی:
میشه یه اسلحه رو هم سمی کرد هم آتیشی؟بصورت دائم نه موقتا
قویترین کمان کدومه؟
اون سکه های طلا نقره و مس به چه دردی میخورن؟
من یه ویدئو دیدم king frampt هر چاقو رو که ما 10سول میخریم رو 50سول میخرید.طرف اینتوری پول جمع میکرد

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
اتیشی دایمی که میشه کرد البته باید ember شو پیدا کنی و بدی به اهنگر اسکلت catacombs ولی سمی کردن دایمی اسلحه رو بعید میدونم مگر بعضی اسلحه ها که خصلتا سمی هستن مثل دم bell gargoyle در مورد king seeker هم بعید میدونم که یه چاقو 10 روحی رو 50 تا بخره اغلب ایتم ها رو مفت میخره از بس که مفت خوره اون ایتم هایی هم که زیاد روح میده بابتشون همه ایتم های مهمی هستن و نمیارزه ادم بدش به اون برای ایتم های بی ارزش که الکی حجم لیست inventory بازی رو بردن بالا خوبه قویترین کمان به نظر من کمانی هست که با روح gwindolin میشه ساخت البته کمان های دیگه رو هم اگر اپدیت کنی خوبن بهترین کمان بزرگ هم کمان gouf هستش که تو dlc هست ولی یه کمان بزرگ هم تو انورلوندو هست اونم خوبه راستی پشت اهنگر انورلوندو یه صندوقه که توش انگشتر hawk eye gouf قرار داره تیر اندازی با کمان رو بهتر میکنه .

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
منظورم این بود دو ویژگی روی یه اسلحه میشه ساخت؟مثلا divin و fire باهم روی یه اسلحه باشه.
سپرهارو وقتی مثلا آآتیشیش کنیم به چه درد میخوره؟
اون درخت رو چطوری بکشم؟(کشتم):d
چقدر ار بازی مونده؟من داخل اون نقاشی رفتم ولی Xanthous armor رو نگرفتم.اگه بپرم پایین چی میشه؟
از کجا بفهمم بازی کی تم.م میشه؟میخوام قبل از تموم شدن بازی همرو بکشم لطفا راهنمایی کنید

کجا میتونم از reah of thorolund خرید کنم؟من رفتم undead parishو 7تا humanity برداشتم.
اون غول آخریه کجاست Gwyn, Lord of Cinder منظورمه؟اگه بکشمش بلافاصله بازی تموم میشه؟
Royal Wood هم اگه بگید کجاست ممنون میشم.

کسی میتونه از Poise یک تعریف کامل کنه؟
ممنون از توضیحاتت:x

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
بنده بعید میدونم رو یه سلاح دو ویزگی بشه اضافه کرد سپر رو هم وقتی اتیشی یا lighting دار میکنی مقاومتش در برابر اون چیزی که بهش اضافه کردی بالاتر میره درخت نمیدونم منظورتون چیه bed of chaos هست منظورتون ؟ اگه باس اخر painted world of aramis همون نقاشیه رو کشتید و اونجا یه محل برای افتادن هست اگه ازش بپرید پایین برمیگردید به بیرون از نقاشی در مورد xanthous armor شما باید قبل از کشتن باس painted world of aramis اونم در حالت انسان برید به قسمت قبرستان painted world of aramis و در این حالت شبح xantous احضار میشه و شما با کشتنش میتونید با جسدش در محل نبرد با باس اخر نقاشی رو به رو بشید و armor رو به دست بیارید کلا چند تا شبح دیگه هم تو بازی هستن که راه احضارشون اینه که باس اون منطقه ای که قراره احضار بشن رو نکشته باشید و در حالت human هم باشید شما برای اتمام بازی باید 4 تا لرد معروف رو بکشید که در راه کشتنشون هم تا جایی که یادمه با همه ی باس های فرعی رو به رو میشید بعدش هم باید روح لرد ها رو بری بریزی تو lord vessel تا در منتهی به اولین اتش باز بشه و برید با gwyn بجنگید باس های dlc رو هم اگر اضافه کنید و دو تا hydra که یکی تو dark root garden هست و اون یکی تو ash lake و havel و ازدها قرمز و gwyndolin پسر لرد gwyn تو انورلوندو و باس painted world of aramis و یه غول هم شبیه اولین غول بازی تو undead asylum هست که میگن بابای اولین غول بازیه و در برگشت دوباره به undead asylum باهاش روبرو میشید دیگه فک نکنم باسه دیگه ای بمونه تازه باس painted world of aramis و hydra و ازدها و gwyndolin و havel و asylom demon انتخابی هستن میتونی بکشیشون میتونی نکشیشون royal wood هم تو dlc هست فکر کنم و بنده باهاش اشنایی ندارم باس اخر بازی هم همون جور که گفتم لرد gwyn هست که برای مبارزه باهاش به روح seath the scales و gravelord nito و four king و bed of chaos نیاز دارید و وقتی بکشیدش تقریبا بازی تموم میشه و شما باید دو تا پایان بازی یکی رو انتخاب کنید reah of truland هم فکر کنم تو tomb of giants گیر افتاده باید برید کمکش کنید poise هم همون مسموم کردنه دیگه دیدی خودت میری تو blight town swamp از یه حدی که نوار poise ت بیشتر شه مسموم میشی هی جونت کم میشه اینم همین طوره یه باس با چند ضربه ی یه سلاح poise مسموم میشه و شما میتونی هی از دستش فرار کنی و کم شدن یواش یواش جونش رو ببینی حالا نمیدونم تو این مورد اخر کمکت کردم یا که نه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر