Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
شما هر کمکی خواستی بگو اینجا خودم در خدمتم فردا هم تمام باس های دی ال سی (از جمله حضرت آرتوریاس) رو به صورت no damage می گذارم تو آپارات:D

آخه مشکل اینه که اینا حتی زحمت ندادن به خودشون که باگ های بازی رو برطرف کنند یعنی رسما همون نسخه dsfix رو پورت کردند برای کنسول های نسل هشتی :D
در اینکه این بازی یکی از بهترین بازی های تاریخه و بهترین بازی که میازاکی ساخته هیچ شکی نیست (اصلا هیبت اورنستین می ارزه به کل بلادبورن و دارک سولز 3:D) ولی اینکه یه بازی رو بدون هیچ تغییری بچپونی به گیمر ها هم کار درستی نیست:D
شما با نظري كه در رابطه با bloodborne دادي سطح ديدگاه گيمريت مشخص شد ! بهترين و بزرگترين ip ساخته شده توسط ميازاكي تا اينجا همون bloodborne هست و متا و تعداد جوايز بازي هم كاملا مشخص كننده هست ! كلي منتقد و press متوجه نشدن ولي شما فهميدي كه يك قسمت از دارك يك به كل بلاد مي ارزه !
اما در مورد اين ريمستر شما خوشت نيومده يا نمي خواي بازي كني خوب چه كاريه هي اينجا كامنت بذاري ؟ بذار بقيه كه دوست دارن اينو بخرن تو تاپيك بازي راجع بهش صحبت كنن !

• Like
Reactions: GTA 4

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
شما با نظري كه در رابطه با bloodborne دادي سطح ديدگاه گيمريت مشخص شد ! بهترين و بزرگترين ip ساخته شده توسط ميازاكي تا اينجا همون bloodborne هست و متا و تعداد جوايز بازي هم كاملا مشخص كننده هست ! كلي منتقد و press متوجه نشدن ولي شما فهميدي كه يك قسمت از دارك يك به كل بلاد مي ارزه !
اما در مورد اين ريمستر شما خوشت نيومده يا نمي خواي بازي كني خوب چه كاريه هي اينجا كامنت بذاري ؟ بذار بقيه كه دوست دارن اينو بخرن تو تاپيك بازي راجع بهش صحبت كنن !
فقط مونده بود تو در مورد سطح گیمری من نظر بدی کسی که هنوز متا و یه سری جایزه رو دلیل برتری می دونه همون بهتر در مورد این سری نظر نده راستی نظرت راجع به دارک سولز 2 چیه که متاش مو به مو بلادبورنه و از دارک 1 و 3 بالاتره ؟؟؟ اگه اظهار نظرت درست باشه پس بهترین عوان سه گانه دارک سولز 2 هست=))
در ضمن کامنت گذاشتن من اینجا به یکی مثل تو ربطی نداره اگه با بازی کردن یه بلادبورن فکر کردی خیلی از سری سرت میشه سخت در اشتباهی جناب کنسول فن

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
بابا بیخیال این بحثا. چیه این حرفا آخه. بلادبورن و دارک سولز هرچقدر از مشترکات باهم داشته باشن، بازم دو تا چیز کاملاً جدا هستن. من خودم شخصاً بلادبورن رو بیشتر دوست دارم به‌خاطر تم گوتیک و گیم‌پلی و داستانش. ولی بعد از بلادبورن دارک سولز ۱ برام بهترینه. همه‌ش سلیقه‌ست. مقایسه‌شون درست نیست. این که بیایم بگیم فلان باس می‌ارزه به کل فلان بازی چرته. برعکسش هم چرته :D رها کنید دوستان

• Like
Reactions: SPILL

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
فقط مونده بود تو در مورد سطح گیمری من نظر بدی کسی که هنوز متا و یه سری جایزه رو دلیل برتری می دونه همون بهتر در مورد این سری نظر نده راستی نظرت راجع به دارک سولز 2 چیه که متاش مو به مو بلادبورنه و از دارک 1 و 3 بالاتره ؟؟؟ اگه اظهار نظرت درست باشه پس بهترین عوان سه گانه دارک سولز 2 هست=))
در ضمن کامنت گذاشتن من اینجا به یکی مثل تو ربطی نداره اگه با بازی کردن یه بلادبورن فکر کردی خیلی از سری سرت میشه سخت در اشتباهی جناب کنسول فن
رفيق ! افرادي مثل نيل دراكمن و كن ليواين و ... به متا و جوايز اهميت مي دن و امثال گيمرايي مثل شما اهميت بدن يا نه خيلي مهم نيست:) متاي دارك ٢ هم كمتر از bloodborne شد و جوايزش هم به مراتب كمتر !ضمنا كسي هم نسخه دوم رو بهترين در بين سه نسخه بدونه هيچ ايرادي نداره و يه نظر كاملا منطقي مي تونه باشه . اما در هر صورت شما درست مي گي ! فقط لطف كن ديگه تو تاپيك كنسول اين بازي كامنت نده و بذار ملت بازيشونو انجام بدن ! شما برو قسمت pc اونجا تعريف كن كه ٦٠ فريم بازي مي كردي و فلان منطقه به كل سري بلاد مي ارزه !

p.s : اخرين كامنتم در اين رابطه بود !

موفق باشيم

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,004
نام
امیر حسین
در مورد صحبت های اخیر:

به عنوان یه سولز باز حرفه ای و کسی که تمام سری سولز/بورن رو بازی کرده به شخصه از عرضه ی این شاهکار برای پی اس 4 سر از پا نمیشناختم ":D چون تنها نسخه ای که بازی نکردم همین نسخه بود. اینکه یه عده میان میگن که چرا چیزیو تغییر ندادن و چرا فلان نکردن گویا فرق remake رو با remaster تشخیص نمیدن :D این بازی ریمستر هست و در نوع خودش بسیار پالیش شده و عالی کار شده. اینکه میگن که به گیمر ها این بازیو "چپوندن" هم عرض کنم که گیمر ها رو مجبور به خریدن نکردن که. کسی که عاشق بازی هست میره میخره. کسی هم که نخواد نمیخره. چپوندن دیگه چه صیغه ای هست من نمیدونم.

اما در مورد بازی:

الان ng+++ هستم. هر دفعه بیشتر از قبل لذت میبرم.بازی بی نهایت با عظمت و شاهکاره. هرکی این اثر رو بازی نکرده در اسرع وقت تهیش کنه چون غرق میشین توی دنیای عظیمش.
بازی تقریبا بدون باگ بزرگ و عیب و ایراد هست و خوشبختانه مراحل ریمستر شدنش هم عالی کار شده و هم بازی 60 فریم هست, هم بازی حاوی dlc جذابی هست و هم رزولیشن بازی خیلی بالا رفته. در کل محیط ها کاملا پالیش شده هستن و شما اصا حس نمیکنین که دارین یه بازی قدیمی و نسل قبلی بازی میکنین. در مورد محیط ها و گیم پلی و باس که نگم کلا براتون. بازی جدید نیست و قدیمی هست و همه کم و بیش باهاش اشنا هستن. از نظر خودم دارک سولز 1 از تمامی سولز ها و همچنین بلاد بورن بهتر و زیبا تر هست. خصوصا در زمینه ی اتمسفر و باس ها.

در مورد سختی بازی تو صفحات قبل سوال شده بود:

من قبل از بازی کردن این نسخه , بنا بر تعریفاتی که شنیده بودم حس میکردم قراره پدرم در بیاد و با سخت ترین سولز تاریخ همراه باشم. اما وقتی بازی کردم و درست لول آپ کردم و سلاحمو درست اپگرید کردم , به جرات میتونم بگم که این بازی برام شد به عنوان "اسون ترین سولز تاریخ". چیزهای زیادی در رابطه با باس های nito و "اورنستین" و manus و ... شنیده بودم که خوشبختانه تقریبا اکثرا باس های بازی رو first try زدم و اورنستین رو روی ng معمولی 5 بار مردم تا زدم و روی ng+ دفعه ی دوم! پس واقعا به حرفای بقیه توجهی نکنین که ایا بازی سخته یا اسونه. بازیو بخرید و لذت ببرید. برای من خیلی اسون بود و دارک سولز 2 از نظرم سخت ترین دارک سولز تاریخ بود .

پ.ن:الان که برا دفعه ی سوم بازیو تموم کردم و داره پلات میشه نمیدونم بعد از این بازی باید چیکار کنم :( تمام سولز/بورن ها تموم شد. تحمل یک روز باس نکشتن و در به در دنبال بون فایر نگشتن رو ندارم :(

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
چه قدر خوب شده ریمسترش :D البته من رو PC دارم میرم واقعا عالیه! موزیک بازی شاهکاره .... قبلا به خاطر پورت ضعیفش رو پی سی نتونستم بازی کنم

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من گیمر حرفه ای نیستم به خاطر همین DS 3 رو که بازی کردم به خاطر سختی بسیار زیاد و نبود گزینه سیو لحظه ای :p بیخیال بازی شدم در کنار تمام قشنگی هاش(مخصوصاً جو خوفناکش)
می خوام بدونم این ریمستری هم که اومده مثل DS 3 هست؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من گیمر حرفه ای نیستم به خاطر همین DS 3 رو که بازی کردم به خاطر سختی بسیار زیاد و نبود گزینه سیو لحظه ای :p بیخیال بازی شدم در کنار تمام قشنگی هاش(مخصوصاً جو خوفناکش)
این سخت تره:D:-"
یکم بازی کنی و درست لول اپ کنی و دقتت رو بالا ببری کم کم دستت میاد سعی کن مجدد امتحان کنی
آقا اوضاع پیدا کردن پلیر چجوریه؟؟؟
کمک اینا راحت و سریع میشه گرفت واسه بعضی باسهای سختش؟؟؟
اخ رضا پول دم دستم نیست وگرنه الان co op میزدیم!

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,136
نام
امیر
اگه شما نتونستين با قسمته سوم كنار بياين قطعا و قطعا با اينم نميتونين كنار بياين چون دارك سولز سه به نظرم خيلي ساده تر و قابل فهم تر و به مخاطب باج بده تر بود :D براي بازي كردن اين سريم نيازي به حرفه اي بودن نيست يكم كه صبر داشته باشين بازي زيبايي هاشو واستون رو ميكنه ;) جوري كه شايد خيلي بازياي ديگه به چشمتون شوخي بيان

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم
اتفاقاً سیو لحظه ای داره، بدجور هم داره:-" اینو اونجایی متوجه میشین که مثلاً مثل مورد من یه اشتباهی مثل مصرف کردن روح سیف انجام بدین و اونوقت متوجه بشین که بازی در صدم ثانیه اشتباهتون رو سیو کرده=)) اونوقت باید یه جایی مثل New Londo Ruins رو با نصف جون رد کنین و مدام توی راه به خودتون و سازندگان این سیستم سیو لحظه ای فحش بدین:D

• Like
Reactions: w.rooney

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امروز تازه بازي رو تهيه كردم ! فريم بازي واقعا خوب و عالي شده و خيلي تو مبارزات كمك مي كنه . شايد اگه روي تكسچرها كار مي شد خيلي بهتر بود ولي واقعا از اين ريمستر راضيم.از لحاظ سختي هم به نظرم تفاوتي با نسخه هاي ٢ و ٣ نداره و فرمول و سيستم همونه كه بايد باشه .

• Like
Reactions: KingAmir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر