Dark Souls | PS3

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
اقا یکی کمک کنه من تو sen's fortress گیر کردم :D
انقد Skyrim بازی کردم نوب شدم :( :D
دوست من میشه دقیقا توضیح بدی کجاش گیر کردی؟:)
شما باید فقط بتونی خودت و بالای برج برسونی نکته ی مهم هم تله های زیادیه که از در و دیوار میریزه اوایل که مسیر خیلی خیلی سادس و میشه حدس زد که کجا باید رفت فقط تو مبارزه ها بهتره خیلی نزدیک نشی وتا اونجایی که ممکنه از جادوهای دوربرد و اینجور چیزا استفاده کنید وقتی به جایی که میرسید که اولین بار گوی سنگی میاد پایین اولا که همین که از کنارتون گذشت باید بدویید و دوما حتما به دیوار بچسبید موقع دوییدن و سوما اون موجود عجیب غریبی که زیر محل افتادن گوی وایستاده سعی کنید خودتونو بهش برسونید
دققیا اونجا یه انگشتر خیلی ارزشمند هستش بعد از اون برگردید و میر اصلی و ادامه بدید موقع اومدن بالا یه در قسمتی سمت چپ شما بود که اومدید بالا مستقیما حالا اونجا رو که ادامه میدید میرسید به یه جایی که گوی از سرازیری میاد پایین همین که اومد پایین بدووید تا برسید بالا در حالی که سپر به دستید
تا اینجا نصف بیشتر و رفتید مسیر و ادامه بدید تا میرسید به در مانند که مسیر خیلی باریکی دار و سمت چپ یه سر ماری دیگس :) اونو با جادویی چیزی بزننید بکشیدش بعد از اون نوبت تبرای خیلی بهم چسبیدس که باید دوتاشو رد کنید برید وسط وایستید بعد دوتای دیگه سمت راست میرسید بالای برج تقریبا وقتی هم بالای برج رسیدی از یه لبه ی نازک حرکت میکنی سمت چپ یه حالت برج مانندی هست که یه بخشی از مسر ورودی بهش ریزش کرده و نیست لباسا و سپر و اینارو دربیار سمتش بدو وقتی نزدیکش شدی یه بار کلید دایره و بزن تا بپره اون ور پایینترین قسمت این برج یه کلیده این کلید مربوط به دوتا قفس مانند همون اولی که بالای برج میرسین هستش اون و باز کنید و برید توش دقیقا میره اولای این قسمت که با هزار بدبختی بهش رسیدین حالا بعد از این خیلی راحت میتونید با باس روبرو شید.
فقط قبل از روبرویی با باس یادتون باشه پله هایی هستن که بالا دقیقا روبروی مه ورودی باس اون برید بالا یه موجودیه که باید قبل باس بکشیدش برید نزدیک در خواست ضربه بزنه برید عقب انقد اینکار رو بکنید که عصبانی میشه و تن تن هی ضربه میزنه(انقد بزنه تا جونش درآد دیوار که چیزیش نمیشه) حالا نوبت شماست چون خسته شده و تا چن ثانیه هیچ حرکتی نمیکنه تا میخوره بزنیدش تا نفسش در آد :)
بعد از اون برید سراغ باس چقد تایپ کردم:)
فقط امیدوارم اسمارو قاطی نکرده باشم :):):)

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ای بابا بجای این همه تایپ بیا تو بازی کمکم کن دیگه :D
جای خاصی گیر نکردم از همون اول اصلا طلسم شده ! نمیدونم شاید لولم پایینه برای این مرحله ؟! (lvl 64)

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
ای بابا بجای این همه تایپ بیا تو بازی کمکم کن دیگه :D
جای خاصی گیر نکردم از همون اول اصلا طلسم شده ! نمیدونم شاید لولم پایینه برای این مرحله ؟! (lvl 64)
لولت خیلی خیلیم خوبه من خودم 40 بودم رد کردم اونجارو احتمالا سلاح ضعیفی داری
cototomb(!) اگه درست نوشته باشم البته رفتی؟اونجا یه جایی هست که میتونی یه سلاحه به شدت قوی بدست بیاری
همون جایی که اسکلتن همشون:)
اگه برید جلو به یه عقرب شکل میرسید همونی که سر نداره و موقع ورود به جنگل هم بود دست چپش یه تعداد تابوته که یکی از اونارو میتونی توش بخوابی
میرید اونجا و توی اون تابوت 30 ثانیه صبر میکنید شمارو وارد یه جایی میکنه که میتونید عضو یکی از این فرقه ها بشید با عضو شدن تو این فرقه یه سلاح خیلی خیلی قوی می ده که قدرت شما برای استفاده ازش فک کم باید 22 باشه با رفاین کردن دمیجش به 450 میرسه!
خیلی راحت راهتو ادامه بده بعد از این!

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
سلام
کسایی که حال میکنن دارک سولز آنلاین بریم . این id منه
لول 58
death_proxy_no_1
هرکجا کمک بخواین
اگه میخواین invsdeکنین یا بشین یا هرچی
فقط من کسی رو سامون نمیکنم... باید مراحلو تنهایی و بدون کمک برم ....که بیشترشو رفتم....چون بازی مسخره آسون شده و در حد دمون سولز نیست یا مسخره سخت شده...
مثلا" تو great hollow داری میری و یکهو دوربین 110 درجه میچرخه و میوفتی پایین////!!!!!

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
نه ربطی به لول نداره-شما باید یه اصلحه با المنت مجیک داشته باشی وگرنه تا بیکران هی زندا میشن-چند راه هست1- اصلحه ای بگیری که المنت مجیحک داشته باشه2- اصلحه با المنت مجیک خودت میسازی...روششم اینه یا اصلحه رو تا لول 5 قوی میکنی(اصلحه خاص مثل اصلحه های اژدها یا ..... جزو اینها نیستن...)بعد میتونی دو کار کنی-یا اصلحه تبدیل میکنی به magic که هرچی مجیکت قوی تر باشه بیشتر اصلحه قوی میشه....وقتی تا 5 تا مجیک بردی بالا باز 2 راه داری-یا تا 10 قوی میکنی-یا تبدیلش میکنی به enchanted که تاثیر بیشتری از مجیک میگیره و تا 5 ببری بالاراه دوم استفاده از devine هست-که از faith قدرت میگیره...که اونم از 5 ببعد میتونی تبدیل کنی به ocult یا 10 تا قوی کنی-مهم:...اگه المنت آتیش یا برق یا کریستال(فیزیکی)بدی کمکی نمیکنه....احتمال زنده شدن هست...بعضی وقتا جادو و آتیش هم کمکت نیکنه-میبینی گیر میده تا فردا هم زنده میشه تا بمیری.....برای جلوگیری از زنده شدن بهترین devine بوده.... یه اصلحه هست به اسم astoria یا همچین چیزی هسست که خودش المنت faith داره فقط نمیدونم از کجا گرفتم.....الکی لولتو نیار بالا اگه میخوای آنلاین بری....من با همون لول اولیه کل catacombs رو رفتم البته منهای باس فایت و titanit demon-ببخشید کیادیشب نمیزاشتن بگم چیکار کنی-همش سامون میشدم....متااسفانه از دارک سولز چیز زیادی نمیدونم... در مجموع یه 25 روزی بیشتر نرفتم-گیم پلیم 170 ساعته....

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من سر اون 2 تا دراگون Bell Gargoyle به مشکل بر خوردم نمیتونم بزنمشون...
اگه کسی پایه هست بزنیمشون اد کنه لطفا xerses13
راستی اون دراگونی که یک جا سر راه نشسته من با تیر زدم بهش بلند شد اما باز برگشت,چه کار باید کرد؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نه ربطی به لول نداره-شما باید یه اصلحه با المنت مجیک داشته باشی وگرنه تا بیکران هی زندا میشن-چند راه هست1- اصلحه ای بگیری که المنت مجیحک داشته باشه2- اصلحه با المنت مجیک خودت میسازی...روششم اینه یا اصلحه رو تا لول 5 قوی میکنی(اصلحه خاص مثل اصلحه های اژدها یا ..... جزو اینها نیستن...)بعد میتونی دو کار کنی-یا اصلحه تبدیل میکنی به magic که هرچی مجیکت قوی تر باشه بیشتر اصلحه قوی میشه....وقتی تا 5 تا مجیک بردی بالا باز 2 راه داری-یا تا 10 قوی میکنی-یا تبدیلش میکنی به enchanted که تاثیر بیشتری از مجیک میگیره و تا 5 ببری بالاراه دوم استفاده از devine هست-که از faith قدرت میگیره...که اونم از 5 ببعد میتونی تبدیل کنی به ocult یا 10 تا قوی کنی-مهم:...اگه المنت آتیش یا برق یا کریستال(فیزیکی)بدی کمکی نمیکنه....احتمال زنده شدن هست...بعضی وقتا جادو و آتیش هم کمکت نیکنه-میبینی گیر میده تا فردا هم زنده میشه تا بمیری.....برای جلوگیری از زنده شدن بهترین devine بوده.... یه اصلحه هست به اسم astoria یا همچین چیزی هسست که خودش المنت faith داره فقط نمیدونم از کجا گرفتم.....الکی لولتو نیار بالا اگه میخوای آنلاین بری....من با همون لول اولیه کل catacombs رو رفتم البته منهای باس فایت و titanit demon-ببخشید کیادیشب نمیزاشتن بگم چیکار کنی-همش سامون میشدم....متااسفانه از دارک سولز چیز زیادی نمیدونم... در مجموع یه 25 روزی بیشتر نرفتم-گیم پلیم 170 ساعته....

شاهین من از اول بازی تا حالا فقط با Claymore
claymore.png
بازی کردم حالا میشه جادوویش کنم ؟ پیش کس خاصی باید برم ؟ :D

راستی اون دراگونی که یک جا سر راه نشسته من با تیر زدم بهش بلند شد اما باز برگشت,چه کار باید کرد؟

من پایه هستم ولی احتمالا lvlـمون نمیخوره !
اون دراگون و بیخیال شو کلا :d

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
زدن اون راه داره و سخته......
اگه سر bell gargoyle موندی ...این. نمیتونی بزنی ولی دو جور میشه
. یا حلقه ای که وقتی درجه خونت کم باشه و attack بالا میره رو بپوشی و تیر کمون خیلی قوی داشته باشی.....حونتو کم میکنی که اکتیو شه...
از پایین پل دست راست با تیر کمون بزنیش... اولم دمشو بزن تا شمشیر اژدها بده... دمش قطع میشه.....
بدون که خودشو heal میکنه پس سریع بزن... با زمان بندی درست میتونی تو فرآیند نشستن و دوباره پا شدن 3 تیر بزنی...
راه دوم اینه که هی بری بالا راه پله و زیر راه پله...
این روش خودمه و سخته و زمان گیر...
لازمه heavy soul arro ...great hevy soul arro... soul arrow great soul arrow ,..fire sweet رو داشته باشی و pyromency flame حداقل 10 تایی باشه.....که ....راستشو بخوای توضیحش طولانیه فقط وقتی آتیش قوی میخواد بزنه برو زیر راه پله و سریع بیا بالا که نره خودشو heal کنه....

کیا....بابا تو که حرفه ای... کف کردم ... با کلیمور معمولی کل غولا رو زدی.... بانزای....
اون منطقه گرگ مامانیه رو یادت میاد؟
یه عول اختیاری داره به اسم moonlight buttlefly وقتی زذیش مسیرو ادامه میدی و devine ember رو میگیری و میدیش به اون آهنگره که اصلحه هاتو قوی میکنه ..اونی که بین sen fortress , undead burg . darkroot garden هست....پیره مرده رو میگم...اگه کلیمورتو از 10 بالا تر بردی...devine نکن متریال حروم میشه...
تا 10 مشکلی نیست چون متریال تا 10 رو از اون آهنگر گنده خنگ میتونی بخری....ولی بقیش زیاد گیر نمیاد....

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اقا این Catacombs اونقدرام سخت نبودا ! من بدون اسلحه جادویی مادویی رفتم :D فقط باید یکم پیش روی کرد تا جادوگرایی که اسکلتارو زنده میکنن رو بکشی تا دیگه زنده نشن اسکلتا :D اون جادوگرا هم رسپان نمیشن خوشبختانه !
من الان لولم 140ـه و فقط Demon Ruins مونده تا برم ولی حس بدی بهش دارم نمیتونم شروع کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر