Dark Souls | PS3

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
سلام بچه ها، وقتی وارد بازی میشم ارور میده که هنگام اجرا برنامه مشکلی رخ داده، باید چیکار کنم؟ ارور اینه(Problem start operation)

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
آقا یکی یه کمکی بمن بکنه هیچی از این بازی سر در نمیارم .
اون boss اول رو چحوری با دست خالی بکشم ؟

اگر منظورت اون اژدها هستش کشتنی نیست سمت راستت یک در وجود داره از اونجا فرار کن ::D

دوستان سوال دارم فقط نخندید و خواهشا جواب بدید از این سبک بازیها خوشم اومده نمیدونم علتش چی هست :|
این و میدونم این بازیها باید زمان زیادی برای جلو بردن میخواد در این بازی باید مدام روح جمع کنم هر از چندگاهی برگردم روح و برای ارتقا قدرت خودم استفاده کنم ؟
فرمول و بگید گیرایم بالاس بقیش با خودم :D

با تشکر شاد و موفق و سربلندی شما را آرزومندم

آخرین ویرایش:

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
اگر منظورت اون اژدها هستش کشتنی نیست سمت راستت یک در وجود داره از اونجا فرار کن ::D

دوستان سوال دارم فقط نخندید و خواهشا جواب بدید از این سبک بازیها خوشم اومده نمیدونم علتش چی هست :|
این و میدونم این بازیها باید زمان زیادی برای جلو بردن میخواد در این بازی باید مدام روح جمع کنم هر از چندگاهی برگردم روح و برای ارتقا قدرت خودم استفاده کنم ؟
فرمول و بگید گیرایم بالاس بقیش با خودم :D

با تشکر شاد و موفق و سربلندی شما را آرزومندم

این سبک بازی کلا برا گیمر های حرفه ای جذابه.

من به اون غولا که دو تا هستن و یکیشون لاغره یکی چاق رسیدم داشتم میکشتمشون یهو برق رفت و .... (دستگاه فوت کرد)
یه دستگاهه دیگه الان گرفتم اما اگه بشه سیوا رو انتقال داد خیلی خوبه چون من برای اینکه نمیرم خیلی وقت گذاشتم و کند پیشروی کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر