Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
با این لانچ تریلر با خاک کوچه یکی شدم :sob: بیش از حد خوب بود :hearteyes:

این باس اخری که نشون داد همین که مثل Gwyn هست ولی بیشتر با اون ریش و پشم به Zeus میخوره تا Gwyn :D
اون باسی که مثل مار بود بی پدر عجب چیزی بود :sob:
این باس هایی که نشون داد کلاسشون یه درجه بالاتر از باس های BB ـه :sob:
خلاصه تحمل این 19 روز خیلی سخته :sob:

@Dante Never Cry

منم جز دسته دومم :sweatsmile: ضمن اینکه pre order مبارکت باشه حجم بازی فکر کنم حدود 18 گیگه L-)
فقط خدا کنه چند روز مونده بشه دانلود کرد که همون روز رلیز اماده انتقال فایل ها و شروع بازی باشیم :D
اون خرچنگه و اون ماره فک کنم main enemy بودن...
به باس نمی خورد اصلا!

R_o_chan

کاربر سایت
May 6, 2008
40
نام
Sepide Donne
اون خرچنگه و اون ماره فک کنم main enemy بودن...
به باس نمی خورد اصلا!
:astonished:
درست حدس زدی جفتشون باس نیستن :grinning::grinning:
آقا عیب نداره من این چیزا رو میگم؟:grin: احساس میکنم شاید کسی نخواد راحت راز های بازی رو بفهمه:grinning:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
به جرئت میشه گفت نیمه ی گم شده ی خودم رو داشتم تو لانچ تریلر بازی میدیدم....موهای تنم سیخ بود... لامصب سالمونو ساخت... دمت گرم میازاکی...درود برشرفت.. :hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes: الان چطوری تا 25 فروردین صبر کنیم :sob::sob:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
:astonished:
درست حدس زدی جفتشون باس نیستن :grinning::grinning:
آقا عیب نداره من این چیزا رو میگم؟:grin: احساس میکنم شاید کسی نخواد راحت راز های بازی رو بفهمه:grinning:
من شخصا برام مهم نیست
کل بازیهای میازاکی رو هم که ببینی بعد تجربشون کاملا یه حس نوع داره...
بقیه دوستان رو نمیدونم...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اونقدر هایپ کردین که لانچ تریلر رو گرفتم دیدم.اسپویل خاصی‌ نداشت که.:D سه تا از دشمن‌هایی‌ که نشون دادن رو قبلا دیده بودیم،بقیه هم بیشتر هایپ برانگیز بودن تا اسپویلینگ.
Gwyn 2.0 و اون کرم خیلی‌ خفن بود طراحیشون.:D Undead Legion هم به نظرم جزو‌ Cool ترین کاراکتر‌هایی‌ هستن که تو یه بازی دیدم.مخصوصاً لباس‌ها و شمشیر هاشون.
من موقع بازی کردن دارک سولز 1 اون قدر برام اسپویل شده بود که حتا به تئوری‌های داستانی هم واقف بودم.(علی‌ در جریان هست:D) اما خود بازی یه تجربه و حس کاملا متفاوت بود.تجربش با این‌چیزا اسپویل نمی‌شه به نظرم.:D

آخرین ویرایش:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
بنظرتون منی که بلادبورن بازی کردم و حتی پلاتش هم کردم از سری سولز خوشم میاد؟ چون از محیط ds3 توی تریلر ها خیلی خوشم اومد ولی سیستم کامبت بازی فرق میکنه با بلادبورن
از ds2 چی؟:D

• Like
Reactions: ArianAwesome

R_o_chan

کاربر سایت
May 6, 2008
40
نام
Sepide Donne
بنظرتون منی که بلادبورن بازی کردم و حتی پلاتش هم کردم از سری سولز خوشم میاد؟ چون از محیط ds3 توی تریلر ها خیلی خوشم اومد ولی سیستم کامبت بازی فرق میکنه با بلادبورن

ببین این سولز آخری خواه ناخواه خیلی از بلادبورن تاثیر گرفته و میازاکی یه جورایی از سولز یک و جنبه های مثبت بلادبورن الهام گرفته و یه بازی پرفکت در آورده برای همین واسه بلادبورن بازها شک ندارم که خیلی لذت بخش خواهد بود(≧∇≦)
البته من شخصا بلادبورن رو بیشتر دوست دارم به خاطر فضای ویکتوریاییش و طراحی مریض هیولاهاش :Dو کمبت سریعش

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
بازی های میازاکی عالین احتمالا خوشت میاد.دارک سولز دو هم خوب بود خیلی عالی نبود ولی خوب بود.دارک سولز یک عالی بود سه هم که تازه میخواد بیاد:D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
صد در صد
شما حتی میتونی پلی استایلت رو هم حفظ کنی
به واسطه یه رینگ که به بازی اضافه شده و حکم Hp regeneration رو داره و اینکه ساید دش هم از Weapon Art های یسری از سلاحهای بازی هست!

لذا شک نکن خوشت میاد! :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی که رو Xbox One بصورت 900p هست که خوب نیست.
PC فقط فریم ریتش خراب نباشه. چون نسخه Xbox One تا ۲۰ فریم هم اومده پایین

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,919
نام
نریمان

لیست اچیومنت های بازی منتشر شد. به نظر خیلی سخت نمیاد چون نه اچیومنت گرفتن تمام سلاح ها از DS1 رو داره نه اچیومنت های مربوط به NPC ها از DS2.
بازی 3 تا پایان هم داره.

آخرین ویرایش:

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101

لیست اچیومنت های بازی منتشر شد. به نظر خیلی سخت نمیاد چون نه اچیومنت گرفتن تمام سلاح ها از DS1 رو داره نه اچیومنت های مربوط به NPC ها از DS2.
بازی 3 تا پایان هم داره.

عوضش اینا هنوز هست:
Perform all forms of infusion.
Acquire all sorceries.
Acquire all pyromancies.
Acquire all miracles.
Acquire all rings.
Learn all gestures.

و اینا که جدیده:
Reinforce a bonfire to the highest level.
Reinforce the Estus Flask to the highest level.
...............
در مورد این یکی : Acquire all rings. وای توی دارک سولز دو چنتا رینگ بود که فقط وقتی میتونستی بدستشون بیاری که بازی رو تموم کنی بدون حتی یکبار مردن! خدا کنه این اونجوری نباشه!

چقدر هم جالب! از روی عکس تروفی / اچیومنت ها میشه باسها رو دید! (مثل سری های قبلی ـه سولز!
اینجور که به نظر میاد تروفی / اچیومنت آنلاینی نداره! ولی این یه نموره مشکوک میزنه : Become a Host of Embers for the first time.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,919
نام
نریمان
عوضش اینا هنوز هست:
Perform all forms of infusion.
Acquire all sorceries.
Acquire all pyromancies.
Acquire all miracles.
Acquire all rings.
Learn all gestures.

و اینا که جدیده:
Reinforce a bonfire to the highest level.
Reinforce the Estus Flask to the highest level.
...............
در مورد این یکی : Acquire all rings. وای توی دارک سولز دو چنتا رینگ بود که فقط وقتی میتونستی بدستشون بیاری که بازی رو تموم کنی بدون حتی یکبار مردن! خدا کنه این اونجوری نباشه!

چقدر هم جالب! از روی عکس تروفی / اچیومنت ها میشه باسها رو دید! (مثل سری های قبلی ـه سولز!
اینجور که به نظر میاد تروفی / اچیومنت آنلاینی نداره! ولی این یه نموره مشکوک میزنه : Become a Host of Embers for the first time.
من بر این اساس گفتم که تو DS1 گرفتن تمام سلاح ها سختترین اچیومنت بازی بود. اون دو تا آخری هم که اصلا چیز سختی به نظر نمیاد اکه مثل DS2 باشه.
فقط تنها نگرانی من الان Ring هاست. اگه مثل DS2 اون 2 تا Ring رو داشته باشه که...:|
اون چبز مشکوکی نداره به احتمال زیاد اولین بار که از Ember استفاده کنی میگیریش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر