Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
من نزدیک 2 دقیقه بعد از رسیدن به این سلاح داشتم براندازش میکردم...مجسمه ی بسیار زیبائیه تا سلاح:d

آقا اون زنه توی کلبه ی Things Bullshit:d اول بازی رو کشتین؟؟یک عدد ملاقه دراپ میکنه:)) آدم احساس میکنه خودکار تو دستشه:))
.
اره دقیقا مجسمه است!!
اره داداش کشتم!! ملاقه ارم دارم :d .طفلک اون سه تا فایر کیپر رو ضعف میکنه!! حالا اگر اون پیرزن ارو بکشی 6 عدد human effigy دراپ میکنن!! اگر باهاشون قبل کشتن اشون هم حرف بزنی 6 عدد میدن! ینی 12 تا :d

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
اون ملاقهه که ترول بازیه :D باهاش باید بری جنگ سه باس Lost Bastille
.
عاره!
با مشت بزنی بیشتر دمیج میده! :))

- - -ویرایش - - -

من کلاس قوی هیکل. ولی اصلا از اینا خوشم نیومد. پیشنهاد میکنم Drakekeeper's Great Hammer رو دو دستی بچسبی. یه ضربه که میزنی تو مخه طرف مثل Zweihander تو DS1 نقش زمین میشه دیگه بلند هم نمیشه :))
.
اخ اخ اخ!! zweihander تو دارک سولز 1 و نگو که خاطره ها دارم باهاش!! نگو! :x

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
.
.
اخ اخ اخ!! zweihander تو دارک سولز 1 و نگو که خاطره ها دارم باهاش!! نگو! :x

خوب پس حتما از چیزی که گفتم امتحان کن که خاطرات زنده شه.:x
اصلا قصد کشتن آدم بیگناهی ندارم چه برسه قابلمه هم بده:d
اون keeper ها مگه سنگ قبر دارن؟؟؟

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سلام من روی اون پل چوبی که اطرافش کلی اژدها پرواز می کنند گیر کردم همون که تا وسطاش بری یه اژدها میاد و پارش می کنه :-s از کمکتون پیش پیش ممنون .....

سلام
این چیزی که میگی تا حالا برام پیش نیومده

البته حدس میزنم که اژدها های قبل پل رو نکشتی و همون ها هستن که میان پل رو پاره میکنن

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ولی من همه اژدها ها رو کشتم فکر کنم سه تا بودن و موقع رد شدن هم تصویر دوربین یه جورایی سینمایی می شه و نمیشه سریع حرکت کرد در هر صورت از توجهتون ممنون :d میرم دوباره همه جا رو خوب بگردم :>

شما اگه آروم بری و گ شاد بازی دربیاری:dموقع عبور از پل یه اژدها میاد پل رو خراب میکنه...واسه منم پیش اومده...سریع بدو برو اون طرف..

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام من روی اون پل چوبی که اطرافش کلی اژدها پرواز می کنند گیر کردم همون که تا وسطاش بری یه اژدها میاد و پارش می کنه :-s از کمکتون پیش پیش ممنون .....

تقصیر خودته :d... هر چی بیشتر تخم های اژدها ها رو بشکنی اونا عصبانی تر میشن و زمانی که برای رد شدن از پل داری کمتر میشه...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
خوب پس حتما از چیزی که گفتم امتحان کن که خاطرات زنده شه.:x
اصلا قصد کشتن آدم بیگناهی ندارم چه برسه قابلمه هم بده:d
اون keeper ها مگه سنگ قبر دارن؟؟؟
.
zweihander و دارم ولی ازش استفاده نمیکنم!
قابلمه؟! :))
نمیدونم بعید میدونم سنگ قبر داشته باشن!! من هروقت میخوام ng جدید شرو کنم خون و خونریزی در میارم و همه ارو میکشم! صبر نکردم ببینم سنگ قبر براشون میاد یا نه!

- - -ویرایش - - -

.
دوستان هم به این موضوع اشاره کردن....اینکه اژدها ها میان و پرت ات میکنن پایین....رابطه ی مستقیم با شکستن تخم هاشون داره..... البته به نحوه ی رد شدن ات از پل هم کمی مربوط میشه....باید سریع و بدون معطلی رد بشی....

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
با سلام قبل از هر چیزی از اینکه سوالم به تاپیک ربطی نداره معذرت میخوام البته یه مقدار ربط داره بنده طرفدار پروپاقرص بازی dark souls هستم و شماره یکش رو رو ps3 خیلی بازی کردم تا اینکه دستگام سوخت و همین روزا میخوام یه سیستم بخرم و حتما میدونید که بازی کردن dark souls روی PC اونم با موس و کیبورد به معنای واقعی کلمه یعنی go beyond dead حالا من از کاربران تاپیک خواهش دارم که تو انتخاب یه کنترلر خوب به من کمک کنن نظر خودم رو razor onza یا razer silitoothهست ولی نمیدونم خوبن یا نه اصلا گیر میان یا به کامپیوتر وصل میشن و راحت به PC با سیم بدون دنگ و فنگ وصل میشن ? نظرتان در مورد دسته های ps3 یا xbox 360 یا حتی xbox one و ps4 چیه ? در کل یه دسته خوب میخوام که راحت بشه باهاش کار کرد و وصل کردنش به PC هم با سیم انجام بشه و راحت باشه اگه دسته دیگه ای هم تو ذهنتون هست معرفی کنید با تشکر .

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
با سلام قبل از هر چیزی از اینکه سوالم به تاپیک ربطی نداره معذرت میخوام البته یه مقدار ربط داره بنده طرفدار پروپاقرص بازی dark souls هستم و شماره یکش رو رو ps3 خیلی بازی کردم تا اینکه دستگام سوخت و همین روزا میخوام یه سیستم بخرم و حتما میدونید که بازی کردن dark souls روی PC اونم با موس و کیبورد به معنای واقعی کلمه یعنی go beyond dead حالا من از کاربران تاپیک خواهش دارم که تو انتخاب یه کنترلر خوب به من کمک کنن نظر خودم رو razor onza یا razer silitoothهست ولی نمیدونم خوبن یا نه اصلا گیر میان یا به کامپیوتر وصل میشن و راحت به PC با سیم بدون دنگ و فنگ وصل میشن ? نظرتان در مورد دسته های ps3 یا xbox 360 یا حتی xbox one و ps4 چیه ? در کل یه دسته خوب میخوام که راحت بشه باهاش کار کرد و وصل کردنش به PC هم با سیم انجام بشه و راحت باشه اگه دسته دیگه ای هم تو ذهنتون هست معرفی کنید با تشکر .

هردسته ای بخری چون دارک سولز پورت شده هستش و با کیبورد اینا بهینه نیست باید یه کم بگذره بهش عادت کنی..مدل دسته فرقی نداره..فقط 2 تا آنالوگ داشته باشه..دارک سولز 1 خود به خود دسته رو شناسایی میکنه..ولی دارک سولز 2 کار زیرو باید انجام بدی.

محتویات فایل زیر رو کپی کن بریز تو محل نصب بازی پوشه ی Game..جایی که فایلهای بازی هست...راحت با دسته بازی کن..یه کم طول میکشه قلقش بیاد دستت ولی بهترین تنظیمات همینه..خودش دسته رو شناسایی میکنه..من 2 بار دارک سولز رو باهمین رفتم...
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام من آپدیت بهمراه DLC نصب کردم الان ازچه قسمتی DLC رااجراکنم:(
سلام دوست عزیز
اگر شما اپدیت رو درست نصب کرده باشید... و DLC رو سلامت! ریخته باشید...وارد بازی بشید :
به بنفایر بعداز باس فایت THE ROTTEN برید...یه مجسمه با 3 تا مار بدون سر اضافه شده....از اونجا وارد دنیای DLC بشید....

ahead

عضو جدید
Apr 14, 2010
17
سلام...یه جوونمردی پیدا بشه این save بازی رو تا قبل DLC بزاره، دعاش میکنیم...
والا من رو PS3 بازی رو تموم کردم اما حالا که میخوام DLC ها رو روی PC بازی کنم به Save Game بازی نیاز دارم...
ضمنا من نسخه CODEX را دانلود کردم :
دانلود بازی Dark Souls II Crown of the Sunken King برای PC
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر