Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان چه شکلی باید دفاع کنیم؟
و اینکه چه شکلی باید لول اپ کنیم؟
و با این سول هایی که جمع میکنیم باید چه کار کنیم؟
شما میتونی با space جا خالی بدی یا در صورت داشتن سپر با کلیک چپ موس دفاع کنی
با همین سول هاییی که میگیری توی majula میری پیش زنه میتونی لول اپ کنی یا میتونی باهاش از افرادی که تو راه می بینی ایتم بخری

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
یه دستگیره هست که باید بکشیش بعد ناقوس به صدا در میاد و کشتی میاد به اسکله پهلو میگیره و میتونی بری توش
این دستگیره که میگی کجا پیداش کنم
این کشتی به کجا میبره ( من از یه جای دیگه رفتم به bel fry luna اگه ادامش باشه نمیخواد چون من تو نقشه دیدم بعد از اون منطقه میره به
lost bastille بعدش به bel fry luna و sinners rise خوب منم الان تو bel fry luna هستم

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
این دستگیره که میگی کجا پیداش کنم
این کشتی به کجا میبره ( من از یه جای دیگه رفتم به bel fry luna اگه ادامش باشه نمیخواد چون من تو نقشه دیدم بعد از اون منطقه میره به
lost bastille بعدش به bel fry luna و sinners rise خوب منم الان تو bel fry luna هستم

دقیقا که نمیشه توضیح داد ولی وارد منطقه که شدی وقتی از رو پل عبور کردی و دشمنا رو کشتی یه راه پله رو به بالاست تا اخرش یرو بعد برو سمت راستت که باز یه راه داره به سمت راست که سه تا از اون دشمنهای دست دراز جلوت هستن همینطور راه رو ادامه بده به یه ساختمان میرسی که ورودیش یه سرباز هست میکشیش میری طبقه بالا که اونجام یه سرباز هست اونم که کشتی طبقه بالا یه راه داره که خارج بشی خرج شو ازش بعد برو سمت چپ که خودت دیگه اون دسته رو میبینی. داخل کشتی هم یه باس هست که وقتی بزنیش میتونی با کشتی بری به lost bastille

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
بازی کردم فریم دهی عالی با یک سیستم ذغالی بازی رو یه آخرین تنظیمات با 25 فریم بازی میکنم .
با swordman رفتم کلاسش هم عالی بود ( با warrior هم رفتم ولی خوب نبود ) بازی اصلا مثل نسخه قبلی نیست و از اون سخت تره هوش مصنوعی بهتر و دمیجی که از دیگران میگیریم خیلی بیشتره .
فقط چطوری اینو مولتی بازی کنیم ؟ و چجوری لول آپ کنم ؟
این عاقبت منه با این کلاس

راستی اینم یه enb ببینین گرافیکه بازی چجوری میشه ؟
WickfutDarkSouls2ENB at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community

- - -ویرایش - - -

آقایون چجوری اسلحه هامو تعمیر کنم ؟ باید برم دنبال کلید اون آهنگره ؟ اگه باید دنبالش بگردم کجا باید دنبالش بگردم ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
واقعا این نسخه از لحاظ گرافیکی هم بهینه شده (همه چیز کامل شد بالاخره)
این logging کردنش به سرور بیشتر از مردن رو اعصابه!!

25635721256219483465.jpg

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
خدای من!
الان با دهن باز داشتم ویدئوی این ماد رو میدیدم.
مشکل فعلا کم نداره، از باگ های عجیب تا غیرقابل بازی بودن بعضی مناطق و این که هنوز مادی ساخته نشده که یا Torch ها رو Unlimited کنه یا یه merchant پیدا بشه که torch بفروشه، اما بازم کار طرف دست کمی از شاهکار نداره.
یه تیکه مسیر رسیدن به Huntsman's copse رو تو تاریکی رفت، من با این که 20 بار این مسیرو رفتم، نفهمیدم تو اون تاریکی چطوری تا تهش زنده رسید :d

این ماد رو بریزی، چهارتا آهنگ حماسی خودت پشت صحنه بزاری، آرمور رو کاورو بپوشی و بری یه دستی همه رو بکشی. :-o

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بازی کردم فریم دهی عالی با یک سیستم ذغالی بازی رو یه آخرین تنظیمات با 25 فریم بازی میکنم .
با swordman رفتم کلاسش هم عالی بود ( با warrior هم رفتم ولی خوب نبود ) بازی اصلا مثل نسخه قبلی نیست و از اون سخت تره هوش مصنوعی بهتر و دمیجی که از دیگران میگیریم خیلی بیشتره .
این عاقبت منه با این کلاس

- - -ویرایش - - -

آقایون چجوری اسلحه هامو تعمیر کنم ؟ باید برم دنبال کلید اون آهنگره ؟ اگه باید دنبالش بگردم کجا باید دنبالش بگردم ؟

واسه لول اپ کردن یه خانم تو majula کنار بنفایره که میری پیشش و لول اپ میکنی.
کلید اهنگری رو هم میتونی از یه فروشند تو majula نزدیک همون بنفایر نشسته کنار دیوار بخری( البته اون فروشنده اولش همیجا کنار این بونفایره که عکش رو گذاشتی بعدا میره majula )

آخرین ویرایش:

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
این مود lighting تو کدوم پوشه بریزم

شخصاً امتحان نکردم. فرموده اند که محتویات فایل فشرده رو بریزین در فلدر GAME که در فلدر اصلی بازیه، بعد با "Scroll Lock" ماد رو میشه فعال و نافعال کرد. به نظرم بی آزارترین مادیه که تابحال برای پرداختِ سایه-روشن اومده، البته یه ضعف نه چندان کوچک داره، و اون هم اینه که به نظرم خودِ کاراکتر رو دیگه زیادی تاریک میکنه.

منبع

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای مولتی زدن باید یه summon sign بزاری تا بقیه بتونن به دنیای خودشون احضارت کنن.
برای invade هم قرمزه رو باید بزاری . میره توی دنیای یکی و باید بکشیش. به صورت red phantom . کمابیش با DS1 یکی هست .
یه چیز دیگه ؟
این بازی PvP هم داره / به صورت Arena مانند مثل نسخه قبلی ؟

واقعا این نسخه از لحاظ گرافیکی هم بهینه شده (همه چیز کامل شد بالاخره)
این logging کردنش به سرور بیشتر از مردن رو اعصابه!!
احتمالا مشکل از نت باشه . من به 5 ثانیه هم نمیرسه logging میکنه . کیفیت سرورهاشم خوبه D:

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
یه چیز دیگه ؟
این بازی PvP هم داره / به صورت Arena مانند مثل نسخه قبلی ؟
D:

فک کنم حتما داره من جایی در این مورد چیزی پیدا نکردم. ولی فک کنم مثل DS1 باید کلی بری تا بهش برسی (اونجا که میبایست تا Artorias the Abysswalker میرفتیم. حالا اینجا معلوم نیس)
فعلا بشین بازی کن تا Up شی :) ماله من هنوز داره دانلود میشه با این سرعت فوق صوتی نت :d

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Online#.U1yZ_1WSw_w
ته این نوشته که Suggested lvl for PVP on NG : 125 :-o ولی ننوشته کجا ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر