Dark Souls II | Xbox 360

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
با افتخار رفتم ولی بدون انگشتر!!!!!حالا من الان یه جا گیر کردم باید موش بزنم بابا دهنم سر این موش سرویس شد خودش سخت نیست این توله سگای دور ورش سختن این موش رو میزنی اون میاد خسته شدم به قران

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
با افتخار رفتم ولی بدون انگشتر!!!!!حالا من الان یه جا گیر کردم باید موش بزنم بابا دهنم سر این موش سرویس شد خودش سخت نیست این توله سگای دور ورش سختن این موش رو میزنی اون میاد خسته شدم به قران

کدوم رو میگی اونی که توی Grave of Saints هست و مجسمه های موشا روی زمینه؟ اونو اگه جادوی Heavily Thunder داری، خیلی راحت می تونی موش های دور و ورش رو بکشی، اگه نداری هم سعی کنی دونه دونه موش ها رو بکشی و یکم محیط رو خلوت کنی و وقتی موش اصلی میاد به اون اتک بدی، جونش هم خیلی زیاد نیست و زود می میره.. بعد اون باس خیلی آسونه چون بونفایر دقیقا جفتشه و لازم نیست کلی راه بری و بیای.

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
:| به چی میگی آسون هنوز رد نکردم ای بابا من کی میرسم به aceint drogon ؟؟؟ بابا این موش های حرومی با اون رییس میمونشون نمیزارن که رییس خیلی اسونه از last giant و droon rider هم آسون تره ولی این توله سگاش نمی زارن که!!!!! دهنم صاف شد راه دیگه ای نداره؟؟من نتم حالا حالا قطع وگرنه دوستامو somon میکردم بازی رو یه هفته پیش تموم میکرد

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
:| به چی میگی آسون هنوز رد نکردم ای بابا من کی میرسم به aceint drogon ؟؟؟ بابا این موش های حرومی با اون رییس میمونشون نمیزارن که رییس خیلی اسونه از last giant و droon rider هم آسون تره ولی این توله سگاش نمی زارن که!!!!! دهنم صاف شد راه دیگه ای نداره؟؟من نتم حالا حالا قطع وگرنه دوستامو somon میکردم بازی رو یه هفته پیش تموم میکرد

این موش ها باس اختیاری ولشون کن اصلا نزنیش هم مشکلی پیش نمیاد.

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
این موش ها باس اختیاری ولشون کن اصلا نزنیش هم مشکلی پیش نمیاد.
اصلا طونل مجولا رو هم نرم؟؟؟چون به جز اون موش یه جایه دیگه پایین تر از این موشا هست (تو طونل یا همون چاه ) اونجا نرم کلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این
the lost sinner
جه قدر عوضی است دهنه منو صاف کرد قلقش چیه؟؟؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد دوستمم یه جا گیر کرده پادشا ه vengice نمیدونم یه چیزی تو این مایه ها اونم گیر کرده

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
اصلا طونل مجولا رو هم نرم؟؟؟چون به جز اون موش یه جایه دیگه پایین تر از این موشا هست (تو طونل یا همون چاه ) اونجا نرم کلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این
the lost sinner
جه قدر عوضی است دهنه منو صاف کرد قلقش چیه؟؟؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد دوستمم یه جا گیر کرده پادشا ه vengice نمیدونم یه چیزی تو این مایه ها اونم گیر کرده

تو چرا انقدر توی این بازی گیر می کنی ؟ :d
اون تونل رو که باید تا آخرش بری، برو تا برسی به کفش، از جادوی FALL Control استفاده کن .
اون Lost sinner رو قبل از اینکه بری باهاش بجنگی برو دو تا آتش سمت راست و چپش رو روشن کن .
Vanderick هم جزو غول های سخت بازیه باید قبلش 5 تا Giant soul رو بگیری تا زدنش آسون تر بشه.

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
تو چرا انقدر توی این بازی گیر می کنی ؟ :d
اون تونل رو که باید تا آخرش بری، برو تا برسی به کفش، از جادوی FALL Control استفاده کن .
اون Lost sinner رو قبل از اینکه بری باهاش بجنگی برو دو تا آتش سمت راست و چپش رو روشن کن .
Vanderick هم جزو غول های سخت بازیه باید قبلش 5 تا Giant soul رو بگیری تا زدنش آسون تر بشه.
باید تحمل کنی دیگه :d
دویتام که بازی رو تموم کردن تو لایو(البته من نتم قطع فعلا) میگفتن vanderick رو نکشتیم میگن خیلی سخت بود قلق هم نداشت

دوستان شما میونید ذر این سایت : DARK SOULS 2
یا در این ادرس: راهنمایی در بازی DARK SOULS 2
به بحث و راهنمایی های بازی بپردازید:d
سریع عضو شوید

Last edited by a moderator:

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
سلام دوستان من
من کلسم swordman هست و همین الآن رسیدم majula
الان باید کجا برم؟:-s

- - -ویرایش - - -

ظرفیت جون من تقریبن نصف شده باید چیکار کنم تا درست بشه؟
کجا باید خویشتن را اپگرید کنم؟
human effigy به چه دردی میخوره؟

- - -ویرایش - - -

کسی نیست که بهم کمک کنه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام دوستان من
من کلسم swordman هست و همین الآن رسیدم majula
الان باید کجا برم؟:-s

- - -ویرایش - - -

ظرفیت جون من تقریبن نصف شده باید چیکار کنم تا درست بشه؟
کجا باید خویشتن را اپگرید کنم؟
human effigy به چه دردی میخوره؟

- - -ویرایش - - -

کسی نیست که بهم کمک کنه؟

چند تا راه داری ولی فعلا را سمت راستت رو برو.
از human effigy استفاده کن تا ظرفیت جونت دوباره پر بشه.
برو پیشه همون زنه که کنار بنفایر تو ماجولا هستش واست اپگرید میکنه.

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
چند تا راه داری ولی فعلا را سمت راستت رو برو.
از human effigy استفاده کن تا ظرفیت جونت دوباره پر بشه.
برو پیشه همون زنه که کنار بنفایر تو ماجولا هستش واست اپگرید میکنه.
راست؟
راست از کدوم طرف؟!
طرف forest of fallen giants یا اون راهیکه سمت چپه اون covenantـه؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
راست؟
راست از کدوم طرف؟!
طرف forest of fallen giants یا اون راهیکه سمت چپه اون covenantـه؟
برو طرف Forest of fallen giant . . .

saveها خراب شد !! نمیدونم چش شده !! back up هم ازش گرفتم و جایگزینش کردم ولی وقتی دو سه تا باس میکشم و میرم جلو و سیو میکنم و از بازی خارج میشم ، دفعه ی بعد وارد بازی نمیشه !!

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
من با xbox بازي ميكنم و الان توي shrine of winter هستم ولي وقتي ميرم توي بازي همش لودينگ مياره يه ٢٠ دقيقه ايي گزاشتمش ولي فايده نداشت ورژن بازي هم ١

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر