Dark Souls II | Xbox 360

X-man

کاربر سایت
Jun 13, 2008
42
دوستان مگه کلا 3تا درخت بیشتره که وارد حافظش میشیم؟یه دونه هم به بعد از باس عنکبوت وارد میشی که یه تخته سنگه؟مگه بیشتر از این 4 جا وارد حافظه میشیم؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
سلام دوستان بازیش رو میخوام شروع کنم ، میخواستم بدونم چه کلاسی رو پیشنهاد میدین ؟ بازی قبلی که قویترین کلاسش sorcerer بود ، توی این یکی چطوره ؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
کسی نبود؟

بستگی به سلیقه و نوع بازی خودت داره. توی این نسخه کلاس های بازی تقریبا توی یه سطحن و جوری نیست که یکی از دیگری خیلی قوی تر باشه. Sorcerer اولش یکم ضعیفه ولی وقتی Statــت رو بالا ببری و سلاح و جادوهای خوب رو پیدا کنی دیگه بازی برات راحت میشه. Knight کلاس خیلی خوبیه و باعث میشه اوایل بازی کمتر احساس ضعف کنید ولی کلاس خیلی تیز و چابکی نیست. Warrior و Bandit هم کلاس های خوبین و سرعت خوبی دارن.

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
اونوقت اگر 1 رو بازی نکرده باشم مشکلی پیش نمیاد؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

نخیر مشکلی پیش نمیاد...
سلام دوستان بازیش رو میخوام شروع کنم ، میخواستم بدونم چه کلاسی رو پیشنهاد میدین ؟ بازی قبلی که قویترین کلاسش sorcerer بود ، توی این یکی چطوره ؟
هر کلاسی مزیت های خودش رو داره اما من پیشنهاد میکنم با worrior برید چون بعضی باس ها با sorcerer زدنشون خیلی سخت میشه.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
نخیر مشکلی پیش نمیاد...

هر کلاسی مزیت های خودش رو داره اما من پیشنهاد میکنم با worrior برید چون بعضی باس ها با sorcerer زدنشون خیلی سخت میشه.

آره با Warrior شروع کردم . . . بد نیست ، اما کاشکی اون کلاسی که دو شمشیره بود رو انتخاب میکردم (اسمش الان یادم نیست !) الان اصلا از سپر استفاده ای نمیکنم !!
طراحی کاراکتر و صورت خیلی خیلی عالی شده ! بخصوص گرافیک و فریم ریت بازی ! جدا برای شماره دوم گل کاشتن . . .

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
سلام
آقا 2 سخت‌تره یا 1 ؟؟ الان نسخه‌ی شماره 1 مجانی شده برای دانلود
من 2 رو کامل رفتم و 1 رو تقریبا 30% شو رفتم .... شماره 1 یکم سخت تره و در ضمن قابلیت fast travel هم از اول بازی موجود نیست که باعث میشه سخت تر هم بشه .... البته طراحی دشمن ها و لکشین ها توی نسخه یک هم کمی زیبا تره ولی داستان شماره 2 مرموز تر جالب تره .... در کل هر دو نسخه در یک سطح هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر