Dark Souls II | Xbox 360

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان ، چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید :d

من اول بازی Knight رو انتخاب کردم ( دوستان گفتن برا مبتدیا بهتره ) و تا باس اول ( Last Giant ) هم رفتم ولی الان نمیتونم اونو شکست بدم.

تو یوتیوب داشتم نگا میکردم ، Last Giant همش می افتاد زمین و طرف هربار 1/4 از health باس رو کم میکرد. اینا شانسیه یا راهی داره ؟؟ :d

تو ویدیو ها هم دیدم تو آنلاین وقتی کاراکتر Human هست ( آیتم human effigy رو استفاده میکرد ) روی زمین یه چیزای طلایی میومد و مینوشت touch summon sight. من که تا باس اول رفتم چنین چیزی ندیدم. میگن تو حالت آفلاین هم با NPC میشه coop بازی کرد. درسته آیا ؟؟

تو بعضی Guide ها هم نوشته که اگه آنلاین بازی کنید و هرجایی از بازی خارج بشید (از طریق منو بازی) و دوباره وارد بازی بشید از همونجا بازی رو ادامه میدید. اینم درسته یا چرت گفتن ؟؟:d

یه سوال دیگه: این covenants چیه؟؟ اول بازی تو Majula یکی هست منم قبول کردم و کنار خط جان لوگو اون covenants رو آورد. کلا به چه دردی میخوره ؟؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوستان ، چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید :d

من اول بازی Knight رو انتخاب کردم ( دوستان گفتن برا مبتدیا بهتره ) و تا باس اول ( Last Giant ) هم رفتم ولی الان نمیتونم اونو شکست بدم.

تو یوتیوب داشتم نگا میکردم ، Last Giant همش می افتاد زمین و طرف هربار 1/4 از health باس رو کم میکرد. اینا شانسیه یا راهی داره ؟؟ :d

تو ویدیو ها هم دیدم تو آنلاین وقتی کاراکتر Human هست ( آیتم human effigy رو استفاده میکرد ) روی زمین یه چیزای طلایی میومد و مینوشت touch summon sight. من که تا باس اول رفتم چنین چیزی ندیدم. میگن تو حالت آفلاین هم با NPC میشه coop بازی کرد. درسته آیا ؟؟

تو بعضی Guide ها هم نوشته که اگه آنلاین بازی کنید و هرجایی از بازی خارج بشید (از طریق منو بازی) و دوباره وارد بازی بشید از همونجا بازی رو ادامه میدید. اینم درسته یا چرت گفتن ؟؟:d

یه سوال دیگه: این covenants چیه؟؟ اول بازی تو Majula یکی هست منم قبول کردم و کنار خط جان لوگو اون covenants رو آورد. کلا به چه دردی میخوره ؟؟

کافیه بری زیرپاش وقتی خواست با پاش بزنه جاخالی بدی ، تنها چیزی که خیلی تو بازی مهمه همین جاخالی دادنه ...
بله میشه سامون کرد آفلاین ، باید Human هم باشی برای سامون کردن ...
اگه save and quit کنی از همون جایی که خارج شدی میای و فرقی نداره آفلاین یا آنلاین باشی ...
توضیحات Covenant ها رو هم تو این صفحه نوشته ...

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
کافیه بری زیرپاش وقتی خواست با پاش بزنه جاخالی بدی ، تنها چیزی که خیلی تو بازی مهمه همین جاخالی دادنه ...
بله میشه سامون کرد آفلاین ، باید Human هم باشی برای سامون کردن ...
اگه save and quit کنی از همون جایی که خارج شدی میای و فرقی نداره آفلاین یا آنلاین باشی ...
توضیحات Covenant ها رو هم تو این صفحه نوشته ...

میشه تو همه جای بازی سامون کرد یا قسمت های خاصی داره؟؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان یه روشی رو بهتون میگم که در عرض 10 دقیقه تقریبا 1 میلیون روح رو به دست بیارین.
اول اینکه باید King's Ring و اون کلید رو از اون اژدها گرفته باشین که بتونین برین تو مموری ها.
حالا میرین به Forest of Fallen Giants اونجا یه در هست که با King's Ring باز میشه و پشت اون در یه بنفایر و یکی از اون درخت هاست که میشه رفت تو مموری وارد اون درخت بشین وارد که شدین یه ذره برین جلو سمت راست یه در از مه که خوب پشتش یه باسه وقتی که وارد شدین 2 تا غول جلوتون هستن که به شما کاری ندارن اصلا دارن میجنگن و باس اصلی که میخوایم بکشیمش ته این مسیره قبل از اینکه مستقیم برین سراغ باس حدودا یه 10 متر برین جلو بد برین سمت چپ تون یه جنازه میبینین که میتونین یه ascetic bonafide ازش برداین بعد برین باس رو که خیلی راحته زدنش بزنین و برگردین به همون بنفایر که قبلش بود و یه ascetic bonafide بسوزونین و هر بار هم که رفتین از رو اون جنازه ascetic bonafide رو برداین اینجوری ascetic bonafide هم تموم نمیشن و من الان خودم هر بار که میزنمش این باس رو 390 هزارتا روح بهم میده خیلی راحت میتونین لول آپ کنین.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
چی جوری تو حالت آفلاین میشه سامون کرد ؟
اول اینکه کلا سامون کردن تو آفلاین جای خودشو داره و هرجایی نمیشه (معمولا قبل زدن باس ها)
دوم اینکه باید حتما human باشید تا نوشته سامون کردن رو نشون بده رو زمین

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
دوستان یه روشی رو بهتون میگم که در عرض 10 دقیقه تقریبا 1 میلیون روح رو به دست بیارین.
اول اینکه باید King's Ring و اون کلید رو از اون اژدها گرفته باشین که بتونین برین تو مموری ها.
حالا میرین به Forest of Fallen Giants اونجا یه در هست که با King's Ring باز میشه و پشت اون در یه بنفایر و یکی از اون درخت هاست که میشه رفت تو مموری وارد اون درخت بشین وارد که شدین یه ذره برین جلو سمت راست یه در از مه که خوب پشتش یه باسه وقتی که وارد شدین 2 تا غول جلوتون هستن که به شما کاری ندارن اصلا دارن میجنگن و باس اصلی که میخوایم بکشیمش ته این مسیره قبل از اینکه مستقیم برین سراغ باس حدودا یه 10 متر برین جلو بد برین سمت چپ تون یه جنازه میبینین که میتونین یه ascetic bonafide ازش برداین بعد برین باس رو که خیلی راحته زدنش بزنین و برگردین به همون بنفایر که قبلش بود و یه ascetic bonafide بسوزونین و هر بار هم که رفتین از رو اون جنازه ascetic bonafide رو برداین اینجوری ascetic bonafide هم تموم نمیشن و من الان خودم هر بار که میزنمش این باس رو 390 هزارتا روح بهم میده خیلی راحت میتونین لول آپ کنین.
دقیقا من هم همین کارو میکردم ، الان intensity اون بونفایر تقریبا 12-13 هست انقدر این کارو کردم توی ng+ :d
البته از tsorelda set و covetous silver serpant ring +2 هم توصیه میکنم استفاده کنید ، هر دفعه تقریبا 200هزار تا بیشتر سول میده

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دقیقا من هم همین کارو میکردم ، الان intensity اون بونفایر تقریبا 12-13 هست انقدر این کارو کردم توی ng+ :d
البته از tsorelda set و covetous silver serpant ring +2 هم توصیه میکنم استفاده کنید ، هر دفعه تقریبا 200هزار تا بیشتر سول میده

واسه من الان 99 شده از 99 هم بیشتر نمیشه البته بازم میشه توش سوزوند:d.

آره این انگشتر باهات باشه خیلی بشتر میده.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

من The Pursuer و Dragonrider رو شکست دادم. الان باید برم به Lost Bastille ؟؟ ( اونجا هم رفتم و 3 تا باس با هم بودن که با سامون کردن npc هم نتونستم شکستشون بدم!! )

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوستان

من The Pursuer و Dragonrider رو شکست دادم. الان باید برم به Lost Bastille ؟؟ ( اونجا هم رفتم و 3 تا باس با هم بودن که با سامون کردن npc هم نتونستم شکستشون بدم!! )
این نقشه‌ی بازیه :
لینک

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
بعد از اینکه با کشتی برگشتیم Lost Bastille باید کجا برم؟؟ یکم میرم جلو دوباره برمیگرده به بونفایری که اول شروع کردم ازش!!

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
سلام دوستان

سلام
کلا غیر ازین 3 راه دیگه هم داری و میتونی اول اونا رو بری و باس های اصلیشون رو بزنی و بعد ک خودتو قوی کردی بیای سراغ اینا
یکیش اون چاهه توی ماجولا هست ک باید حلقه ی گربه رو از همون گربه هه ک اونجا هست بخری تا بتونی مسافت زیاد رو بپری و میرسه ب باس The Rotten
ی راه دیگه بعد از زدن Dragon rider ی زن کنار اون بونفایر جلوترش هست ک باید باهاش یکم حرف بزنی تا بیاد تو ماجولا توی همون جایی ک مثل تونله و پله میخوره سر اون دوراهی ک دو تا در هست و یکیش قفله بایسته بعد بهش 2000 تا سول میدی و اون یکی راه رو برات باز میکنه و میرسه ب باس Iron King
پ.ن : میتونی بکشیش و خودت کلید اونجا رو برداری و مسیر ها رو تغییر بدی هر وقت خواستی
راه آخر هم اون زنه هست ک سنگ شده توی ماجولا رو باید با ی آیتمی ک اسمش ی چیزی تو مایه Yore هست داشته باشی و از سنگ درش بیاری و اهرم رو بکشی و درو باز کنی ک میرسه ب باس عنکبوت یا Duke's dear fraja
راهی هم ک الان داری میری میرسوندت ب باس The sinner

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
2 تا سوال در رابطه با Covenants داشتم:
1- من با Heirs of the Sun تو Harvest Valley عهد بستم و اچیومنت داد. بهتر از این گروه هم هست برای عهد بستن؟؟
2- منظور از (PvP (Invading و (PvP (Summoned و Co-op و PvE چیه؟؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
2 تا سوال در رابطه با Covenants داشتم:
1- من با Heirs of the Sun تو Harvest Valley عهد بستم و اچیومنت داد. بهتر از این گروه هم هست برای عهد بستن؟؟
2- منظور از (PvP (Invading و (PvP (Summoned و Co-op و PvE چیه؟؟
Invading میری تو دنیای دیگران و باید بکشیشون ، Summoned فرقش با invade اینه : تو invade شما میری تو دنیای دیگران بدون اجازه ، تو سامون شما نشونه میزاری رو زمین طرف تو دنیای دیگه اگه حال کرد با شما بجنگه میره رو نشونه و شما رو سامون میکنه و بعدش شما میری تو دنیای اون و باهاش میجنگی ... Pve کاری با آنلاین نداره به اون شکل ، باز توضیحات Covenant اشون رو بخونی بهتر متوجه میشی ، Co-Op هم شما کلا یا میری تو دنیای دیگران و بهشون کمک میکنی (با علامت گذاشتن) یا اینکه اونا رو از طریق علامتشون میاری دنیای خودت تا بهت کمک کنن ، مخصوص اینکاره (یعنی از طریق کمک به دیگران میتونی لول آپ شی توش) ، هر کدوم از این Covenant ها توشون یه کارایی میتونی بکنی و اینطور نیست که بگی این خوبه و این بد ، بسته به اینکه دنبال چی هستی تو هر کدومشون میتونی بری ، هر وقت که خواستی ...
باز تأکید میکنم توضیحاتشون رو بخون که توشون چه کارهایی میتونی انجام بدی ، چه کارهایی باید انجام بدی تا بتونی لول آپ شی و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر