Dark Souls II | Xbox 360

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره خیلی اینم ک سامون میکنی هوش مصنوعیش در حد جلبکم نیس همش میوفته تو آب خفه میشه :D

همونی ک توی Heide tower flame هست نزدیک بونفایر دومش بعده باس
یکم ک باهاش حرق بزنی میاد تو ماجولا و ازت پول میگیره و بجاش مسیر رو جابجا میکنه

Sent from my LT30p using Tapatalk

آهان اون دختره فروشنده رو میگی؟
باو اونکه چیزی نبود :d
من 2 بار کشتمشو سنگ ازش برداشتم ، این سری نکشتمش دیدم اومد این ور مسیر رو تغییر داد !

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آهان اون دختره فروشنده رو میگی؟
باو اونکه چیزی نبود :d
من 2 بار کشتمشو سنگ ازش برداشتم ، این سری نکشتمش دیدم اومد این ور مسیر رو تغییر داد !
وقتی میاد اونجایی که مسیر رو تغییر بده باید یه آیتمی رو استفاده کنی که باهاش بجنگی ... (اسم آیتم پایین صفحه میاد اگه داشته باشیش ، وقتی میری پیشش ...)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
وقتی میاد اونجایی که مسیر رو تغییر بده باید یه آیتمی رو استفاده کنی که باهاش بجنگی ... (اسم آیتم پایین صفحه میاد اگه داشته باشیش ، وقتی میری پیشش ...)

به این دقت نکرده بودم !
نمیدونی چه آیتمی دقیقا میخواد ?!

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
به این دقت نکرده بودم !
نمیدونی چه آیتمی دقیقا میخواد ?!
اسم اون آیتم crushed eye orb
البته اسم این آیتم این هستش :
Cracked Red eye orb و اینکه با cracked blue eye orb نباید قاطی کنی.... فقط هم باید موقعی که این پیام رو میده این کار رو بکنی که فک کنم بعد از گرفتن king's ring هستش وقتی که invade ش کنی و بکشیش یک spell بهت میده که هیچ جور دیگه نمیتونی به دستش بیاری و برای 1000 کردن بازی(پلت کردن) حتما باید این کار رو بکنی.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
البته اسم این آیتم این هستش :
Cracked Red eye orb و اینکه با cracked blue eye orb نباید قاطی کنی.... فقط هم باید موقعی که این پیام رو میده این کار رو بکنی که فک کنم بعد از گرفتن king's ring هستش وقتی که invade ش کنی و بکشیش یک spell بهت میده که هیچ جور دیگه نمیتونی به دستش بیاری و برای 1000 کردن بازی(پلت کردن) حتما باید این کار رو بکنی.
cracked red eye orb برای invade کردن به دنیای دیگرانه ، اونی که واسه زنه باید استفاده کرد crushed eye orb هستش همونطور که دوستمون Minato گفت ...

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اون آیتمه دقیقا اسمش crushed eye orb هست میتوند برید نگاه کنید، که فقط هم یه دونه ازش دارین و Cracked Red eye orb و Cracked Blue eye orb مربوط به بخش آنلاین بازیه.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
Ancient Dragon رو هم بعد از یه مبارزه حدودا نیم ساعته با Moonlight GS کشتم.اونقدرا سخت نبود فقط باید خیلی دقت کنی و صبرتم زیاد باشه.
دوستان چطور میشه رفت پیشه اون پیرمرده تو Shaded Woods؟ توی تونل اون بالاس ولی راهی نیست که برم پیشش!

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
Ancient Dragon رو هم بعد از یه مبارزه حدودا نیم ساعته با Moonlight GS کشتم.اونقدرا سخت نبود فقط باید خیلی دقت کنی و صبرتم زیاد باشه.
دوستان چطور میشه رفت پیشه اون پیرمرده تو Shaded Woods؟ توی تونل اون بالاس ولی راهی نیست که برم پیشش!

اگه منظورت اون پیرمرده است که رو ویلچر نشسته که همون سوراخی که از طریقش افتادی پایین اونطرف نزدیک درختها بین علفه ها یه سوراخه دگه هست البته کوچیکتره و مثل همین سوارخ که چوب هاش فرو ریخت بری روش فرو میریزه و میفتی پیشه پیرمرده البته بین علف هاست و کاملا معلوم نیست

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
من بازیو با level 147 تموم کردم فقط یه گزینه تو bonfire اومده (begin the journey...) اگه اینو بزنم چه اتفاقی می افته ؟ تمام level هام می پره

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من بازیو با level 147 تموم کردم فقط یه گزینه تو bonfire اومده (begin the journey...) اگه اینو بزنم چه اتفاقی می افته ؟ تمام level هام می پره
نه نمیپره بازی از اول شروع میشه یا بهتر بگم + New Game است که خوب بازی هم سخت تر میشه. البته همه آیتم هات رو داری به جز کلید ها.

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام
بعد از اینکه اون غول ـه توی Lost Sinner رو کشتیم بعدش باید کجا بریم دقیقاً؟! من کشتمش ولی وقتی مستقیم راه رو ادامه میدم میره یه Bonfire ـی که وقتی میرم روش A رو میزنم منو میبره تو Majula!
خوب 2 تا راه هست که میتونی بری یکیش روبروی خونه اون گربه قرار بگیری یه کم بیای سمت راستت اونجاست یه راه پله است که رو به پایین میره که اگه قبلا رفته باشی و دختره رو ازاد کرده باشی این دفعه برو سمت چپ ولی اگه تا حالا نرفتی برو سمت راست ( اخه این خودش دوتا مسیر داره) اون یکی هم وقتی میخوای وارد Majula بشی دقیقا سمت چپت یه راه دیگه هست که میتونی اون رو بری.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ممنون بابت راهنمایی ها.
ولی منظورت از اون راه پله ها که میره پایین همون جایی هست که آخرش به Heide's Tower Of Flame ختم میشه؟
بعد کدوم راه آسون تر هست؟!
آره همون اگه باس اون منطقه رو زده باشی یه دختره طبقه بالاست باهاش که صحبت کنی ماد پیش اون ستونه در ازای یه مقدار روح دریچه رو میچرخونه و میتونی بری سمت چپ. راستش چندان فرقی نداره البته اون راه دومی که گفتم ممکنه نتونی بری چون یه دختره هست که باید از حالت سنگ درش بیاری فقط مواظب باش وقتی دختره رو از حالت سنگ در اوردی یه دستگیره هست که باید بکشی تا در واست باز شه همین که بکشی 5- 6 تا دشمن میریزن سرت.

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان من خیلی توی این بازی مبتدیم ولی خوشم اومده کمک کنید راه بیفتم.
تو همون اولای بازیم وقتی که دشمنارو میکشی جلوتر میمیری بعد که برمیگردی دوباره همه زنده ان چرا ؟ چند بار زنده میشن ؟
من یک سلاح خریدم ولی ازش استفاده نمیکنه. گزینه use خاموشه چرا ؟
روح هایی که میگیریم بغیر از خرید وسابیل چه کاربرد دیگه ای دارن ؟
چجوری lvl up کنم ؟
آیتم هایی که دشمنا میگیریم به چه درد میخوره چطوری میاد رو صفحه اصلی جای d-pad ها ؟
ممنون میشم فعلا همینا رو جواب بدید.

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان من خیلی توی این بازی مبتدیم ولی خوشم اومده کمک کنید راه بیفتم.
تو همون اولای بازیم وقتی که دشمنارو میکشی جلوتر میمیری بعد که برمیگردی دوباره همه زنده ان چرا ؟ چند بار زنده میشن ؟
من یک سلاح خریدم ولی ازش استفاده نمیکنه. گزینه use خاموشه چرا ؟
روح هایی که میگیریم بغیر از خرید وسابیل چه کاربرد دیگه ای دارن ؟
چجوری lvl up کنم ؟
آیتم هایی که دشمنا میگیریم به چه درد میخوره چطوری میاد رو صفحه اصلی جای d-pad ها ؟
ممنون میشم فعلا همینا رو جواب بدید.
درود هم وطن
خوب این اولین ویژگی بارز این بازیه دشمنا با هر بار استراحت شما کنار bone fire یا کشته شدن شما زنده میشن و درست جایی که کشته شدید یه نور سبز رنگ میاد که اگه بار دوم بتونید بهش برسید همه ارواحی رو که دفعه قبل جمع کردید رو میتونید باز پس بگیرین اما اگه بمیرید بار دیگه رفتن که رفتن البته دشمنا اگه به تعداد بالا شما تو اون منطقه ای که هستن بکشیدشون دیگه زنده نمیشن (برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی برای لول آپ)
اگه علامت ضربدر روش به خاطر اینه که شما هنوز مهارت لازم برای استفاده ازش رو نداریک ممکنه Faith شما پائین باشه یا strength
روح هم خوب واحد پولی بازیه :d
باهاش معامله میکنید کلا، حالا یا واسه لول آپ یا خرید وسایل و نیازمندیهاتون
دو تا NPC تو بازی میتونن شما رو لول آپ کنن
یکی زنی که توی Majula ــست و اون یکی، یکی از پیرزن هایی که اول بازی تو کلبه میبینیدش (البته این یکی باید اول براش یه آیتم ببرید که جلوتر تو بازی پیدا میکنید یادم نیست پی بود دقیقا)
برای اوردن آیتم ها و وسایلتون تو لیست در دسترس ها هم با دکمه استارت و از اولین گزینه روی هر اسلات خالی که برید و A بزنید لیست وسایلی که میشه واسه اون حالت (سلاح سمت چپ،راست،انگشتر...) انتخاب کنید رو نشون میده
سعی کنید همیشه سبک سفر کنید و وسایل اضافی رو توی Box هر Bonefire بزارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر