Dark Souls II | Xbox 360

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
ممنون داداش امین !‌

اگر میشه میتونید مکان دقیقش رو بگید ؟!

یه انگشتر برای این کار هست که تقریبا اوایل بازی میتونی بگیریش توی No Man's Warf هست، اگه اشتباه نکنم توی یه اتاقیه که چند تا کوزه بزرگ هست که سم توشون هست و باید کنار یه قسمت از دیوارش بایستی و دکمه A رو بزنی تا دیوار مخفی باز بشه. بقیشون که تاثیرشون خیلی بیشتر و تقریبا از اواسط بازی به بعد و بهترینش توی آخرین منطقه بازی بدست میان.

Pyromacy Flame معمولی رو بعد از کشتن باس No Man's Warf بدست میاری که توی یه صندوقچه گنج هست. ورژن Darkـش رو هم هم قبل از رسیدن به اولین سگ توی Gutter داخل چند تا کوزه هست.

کلاس DEX هم بنظرم بهترین برای شروع Bandit هست، اول بازی تیرکمون داری و Dex کاراکتر هم 14 هست و بقیه Statهاش هم خیلی خوبه ولی Swordsman خیلی Stat های پایین تری داره ولی Dexـش 2 تا بیشتره.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
یه انگشتر برای این کار هست که تقریبا اوایل بازی میتونی بگیریش توی No Man's Warf هست، اگه اشتباه نکنم توی یه اتاقیه که چند تا کوزه بزرگ هست که سم توشون هست و باید کنار یه قسمت از دیوارش بایستی و دکمه A رو بزنی تا دیوار مخفی باز بشه. بقیشون که تاثیرشون خیلی بیشتر و تقریبا از اواسط بازی به بعد و بهترینش توی آخرین منطقه بازی بدست میان.

Pyromacy Flame معمولی رو بعد از کشتن باس No Man's Warf بدست میاری که توی یه صندوقچه گنج هست. ورژن Darkـش رو هم هم قبل از رسیدن به اولین سگ توی Gutter داخل چند تا کوزه هست.

کلاس DEX هم بنظرم بهترین برای شروع Bandit هست، اول بازی تیرکمون داری و Dex کاراکتر هم 14 هست و بقیه Statهاش هم خیلی خوبه ولی Swordsman خیلی Stat های پایین تری داره ولی Dexـش 2 تا بیشتره.

ممنون داداش !
دیگه الان برای دومین بار توی زندگیم کاملا : Prepare to DIE شدم !

بازی رو تا 5 دقیقه دیگه شروع میکنم ! :d

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
آقا من باس 4رو وقتی زدم،تو ویکیش زده باید بری به مکانی به اسم

باید اول بری Heide Tower Flame بعد جایی ک ب یه سالن مانند میرسی ک 3 تا شوالیه هستن دو تا سپر دار یکی یه شمشیر بزرگ داره باید ب سمت چپ بری و مسیر رو تا بالا ادامه بدی و در نقطه ی آخر اون شوالیه رو میکشی و ی اهرم میاد بالا و A رو میزنی و پل میاد پایین
حالا ی باس اینجا هست و بعدش میرسی ب اون منطقه ک چیز خاصی هم نداره ولی ی بونفایر داره ک نمیدونم برا چی گذاشتن نیازی نیس بهش اصن چون سال ب سال آدم نمیره اونجا :|

--------

من اون شمشیره ک با Trade کردن روح انشینت دراگون با Ornifex باز میشد رو گرفتمش واقعا عالیه و وزن زیادی هم نداره ب نسبت قدرت فوق العاده بالاش(611 دمیج +5)
و خوش دست هم هست
Infuse هم نکردم

راستی NG+ هم ب امید خدا کلکش کنده شد +انشینت دراگون و وندریک D: با لول 222

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان یه سوال دیگه
من شمشیر Moonlight GS رو Infuse کردم با Raw ولی مجیکش از S امد رو A الان باز Raw رو از روش برداشتم ولی رو همون A مونده تاثیر تو قدرت شمشیر داره و راهی هست که برشگردوند به همون S؟
یه سوال دیگه هم اینکه من اون باس قبل از وندیک رو کشتم و وندیک هم هینطوری تو اون محوطه میچرخه چطور باید باهاش مبارزه کرد؟

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوستان یه سوال دیگه
من شمشیر Moonlight GS رو Infuse کردم با Raw ولی مجیکش از S امد رو A الان باز Raw رو از روش برداشتم ولی رو همون A مونده تاثیر تو قدرت شمشیر داره و راهی هست که برشگردوند به همون S؟
یه سوال دیگه هم اینکه من اون باس قبل از وندیک رو کشتم و وندیک هم هینطوری تو اون محوطه میچرخه چطور باید باهاش مبارزه کرد؟
بهش چند تا ضربه بزن HP ش میاد پایین صفحه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
حالا ی باس اینجا هست و بعدش میرسی ب اون منطقه ک چیز خاصی هم نداره ولی ی بونفایر داره ک نمیدونم برا چی گذاشتن نیازی نیس بهش اصن چون سال ب سال آدم نمیره اونجا :|
اگه تو Covenant إ Blue sentinels باشی ، جلوی اون بونفایر یه مجسمه هست که اگه Examine کنی میری تو یه مپ واسه دوئل با یه بنده خدای دیگه ... البته یه آیتم رو خرج میکنه که اسمش دقیق یادم نیست Fidelity فک کنم داشت تو اسمش ...

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
داداش خب چیکارش کنم پس؟چون اگه Infuse ش نکنم دمیجش تقریبا نصف میشه البته روی کاغذ تازه بیشترم میشه ولی توی عمل عکسه کاملا
فک میکنم این شمشیر بیشتر برای کلاس جادوگر و... هست ک بیلدشون بیشتر روی INT و... هست ولی من بیلدم روی STA,STR,DEX هست و کلاسمم نایت هست

بله اون شمشیر برای جادوگراست.
برای کاراکتر شما انتخاب های بهتری هست.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
این باس مخفیه رو من اگه وقت بذارم میتونم بزنمش ولی بنظرم نمیصرفه چون کلی Human effagy از دس میدم و...
حدود 80٪ جونشو هم کم کردم ولی یهو ازون بمبا انداخت مردم دیگه حوصلم نشد
جز باس های فوق قرعی هم هستش و فقط برای کامل کردن Convanant ش هست
ولی باقیه باسها رو از دم زدم و بنظرم سخت ترینشون شاید وندریک بود+اون باس مخفی
انشینت دراگون هم بنظرم یکی از آسونترین ها بود و فقط ب استراتژی خاصی نیاز داشت و همچنین نباید گول هیکلشو بخورید :D
----------
یه نکته ک در مورد دشمن های آدم توی بازی(ک با رنگ قرمز یا آبی پررنگ هستن) اینه ک برای زدنشون موقعی ک میخوان اتک بدن جاخالی بدید یا عقب برید تا اتکشون بهتون برخورد نکنه و در پایان کمبو ک کمی مکث میکنن خیلی راحت میتونید کل Stamina تونو روشون خالی کنید و راحت همشونو کتلت کنید :))
نکته مهمی ک اینجاست اینه ک اگه ضربشون ب سپرتون برخورد کنه چون کمبو ناقص میشه تند تند بهتون ضربه میزنن و خیلی سریع ضربه ی مهار کننده ی سپر رو میزنن و بعدشم بهتون خیلی راحت ضربه میزنن پس حتی الامکان از سپر در این شرایط استفاده نکنید و جاخالی بدید
----------
ی نکته هم درمورد صندوقچه های داخل بازی هستش ک بعضیهاشون دندون دارن و بلافاصله پس از باز کردن درشون میپرن و سریع ی لقمه چپتون میکنن :D
برای اینکه از این عمل در امان باشید ی راهکار خیلی ساده هست و اونم زدن تنها یک ضربه ب صندوق قبل از باز کردنشون هست

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
من الان رسيدم به lost sinner ولي قبلش ميخوام gargoyle رو بزنم ولي وقتي وارد محيطش ميشم دوتاشون ميان و بعد چند ضربه سومي هم مياد با اين وجود كه اصلا بهش ضربه نزدم فكر كنم جاش هم بالاي ساختمان روبه رو هستش

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من الان رسيدم به lost sinner ولي قبلش ميخوام gargoyle رو بزنم ولي وقتي وارد محيطش ميشم دوتاشون ميان و بعد چند ضربه سومي هم مياد با اين وجود كه اصلا بهش ضربه نزدم فكر كنم جاش هم بالاي ساختمان روبه رو هستش
اگه صبر کنی 2 تا دیگه هم میان. کلا 6 تا هستن. باید سریع بکشیشون تا تعدادشون زیاد نشده!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
امروز تا رسیدم به اون زنه با لباس سبز که اواز میخونه یکی حمله کرد شمشیرم خورد بهش اینم کشت
راهی داره برش گردونم؟ برای تمام کردن این ماموریت ها تاپیر نداره؟
Moonlight Greatsword
Holder of the Fort
Lucatiel
همین 3 تا مونده بازی پلات بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر