Dark Souls II | Xbox 360

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
داداش همونطوری ک شما گفتین Infuse کردم ینی گذاشتمش رو حالت دیفالت ک کلا 470 تا دمیج مجیک میداد
ولی نمیدونم چرا اینقدر دمیجش اثرش کمتر بود و انگار ک دمیجش 150 فیزیکال باشه و دشمنا دیرتر میمردن
مخصوصا اون آدمای مو بلند سپر دار تو Shaded ruins ک تو Shaded Wood هست ینی من اونا رو 10 تا ضربه هم بهشون میزدم نمیمردن خیلی اثرش کم شده بود باز با لایتینگ Infuse ش کردم :|

داداش اون Lion Warrior های توی Shadedwoods کلا در برابر مجیک ایمن هستن. با Moonlight GS بزنیشون اتفاق خاصی براشون نمیفته.
در ضمن اون شمشیر رو کلا Infuse نکن.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستانی خبری تا به جال برای dlc داستانی این بازی منتشر نشده؟؟
بازی از اول قرار نبوده DLC داشته باشه ،یه جا فقط خوندم که یکی از همین سازنده‌هاش گفته بر اساس فیدبکی که از طرفدارا میگیریم شاید تصمیم بگیریم یه DLC براش بسازیم و این بازی جاش رو داره ...
لینک خبر

البته زمان این مصاحبه برای 2 ماه پیشه ... باز حالا اگه کسی خبر جدیدی داره مارو هم در جریان بزاره ...

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
چند صفحه قبل دیدم بعضی ها در مورد اچیومنت ها صحبت میکردن ..... باید بگم که بدون آنلاین بازی کردن راحت میشه همه ی اچیومنت ها رو گرفت فقط من نمیدونم منظورتون کدوم هست اگه مشکلی دارید بگید که من راهنماییتون کنم اگه تونستم(خودم نزدیک 800 تاشو گرفتمو بعد از اینکه NG+ رو برم 1000 میکنمش به امید خدا)
نکته بعدd این که جون مادرتون(:d) اونایی که مثل من فک میکنن این بازی بهترین بازی سال هست بهش حتما رای بدن چون میدونم که حقش به شدت خورده میشه در میون بازی های فن پسندی مثل Tlou :d تا حداقل رتبه داغونی کسب نکنه
و در آخر یک سوال بدون جواب ... کل نت و سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.....
تو تیتراژ آخر بازی اسم voice actor کودکی شخصیت emrald herald رو نوشته بود که اصلا تو بازی ندیدیمش .... کسی چیزی میدونه؟
همونه که پیشش لول آپ میکنی ...
منظورم کودکیش بود ؟:d

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
چند صفحه قبل دیدم بعضی ها در مورد اچیومنت ها صحبت میکردن ..... باید بگم که بدون آنلاین بازی کردن راحت میشه همه ی اچیومنت ها رو گرفت فقط من نمیدونم منظورتون کدوم هست اگه مشکلی دارید بگید که من راهنماییتون کنم اگه تونستم(خودم نزدیک 800 تاشو گرفتمو بعد از اینکه NG+ رو برم 1000 میکنمش به امید خدا)
نکته بعدd این که جون مادرتون(:d) اونایی که مثل من فک میکنن این بازی بهترین بازی سال هست بهش حتما رای بدن چون میدونم که حقش به شدت خورده میشه در میون بازی های فن پسندی مثل Tlou :d تا حداقل رتبه داغونی کسب نکنه
و در آخر یک سوال بدون جواب ... کل نت و سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.....
تو تیتراژ آخر بازی اسم voice actor شخصیت emrald herald رو نوشته بود که اصلا تو بازی ندیدیمش .... کسی چیزی میدونه؟
همونه که پیشش لول آپ میکنی ...
لینک

کودکیش ؟! یعنی چی ؟؟ :d

آخرین ویرایش:

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام
من میخوام نسخه اول DEMONS SOULS با شبیه ساز بازی کنم میشه با شبیه ساز pcs2 یا pcx2 بازیشو اجرا کرد
لطفا جواب بدید

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
داداش اون Lion Warrior های توی Shadedwoods کلا در برابر مجیک ایمن هستن. با Moonlight GS بزنیشون اتفاق خاصی براشون نمیفته.
در ضمن اون شمشیر رو کلا Infuse نکن.

داداش خب چیکارش کنم پس؟چون اگه Infuse ش نکنم دمیجش تقریبا نصف میشه البته روی کاغذ تازه بیشترم میشه ولی توی عمل عکسه کاملا
فک میکنم این شمشیر بیشتر برای کلاس جادوگر و... هست ک بیلدشون بیشتر روی INT و... هست ولی من بیلدم روی STA,STR,DEX هست و کلاسمم نایت هست

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
منظورم اینه دقیقا ...
Shanellote=emerald herald
60484565621883466734.jpg
فک کنم خیلی ها اصلا متوجه این هم نشدن .....
یه سری میگن که از بازی cut شده (که خوب طبیعتا باز هم دلیل نمیشه که توی credit اسمشو بنویسن) یه سری میگن احتمالا قراره توی یک DLC ایفای نقش کنه(منطقی تره ولی بازهم منطقی نیست:d) و یه سری میگن که یک Memory پنجم هست که هنوز کسی کشفش نکرده (اگر همچین چیزی باشه که fromsoftware رسما ترکونده )
به هر حال کسی اگه چیزی میدونه یا نظری داره به ما هم بگه....

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
توی PvP خیلی اعصاب خرد کن شده
تا میای مجیک بزنی یک hexe فکر میکنم باشه میزنند که کلا جادوهای ادم غیرفعال میشه کسی میدونه اسم این hexe چیه؟
فکر میکنم روی hexe و miracle ادم کار کنه سریع تر و بهتر باشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب خب خب !! :d
مفتخرم اعلام بدارم که بنده بعد از گرفتن انگشتر Illusory Ring Of a Conqueror ، دیشب موفق شدم انگشتر Illusory Ring Of The Exalted رو هم بدست بیارم !!!
رسما به فنا رفتم تو این چند وقته ، و بهتره که یه استراحتی به خودم بدم تو صنعت گیم :d !!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
خب خب خب !! :d
مفتخرم اعلام بدارم که بنده بعد از گرفتن انگشتر Illusory Ring Of a Conqueror ، دیشب موفق شدم انگشتر Illusory Ring Of The Exalted رو هم بدست بیارم !!!
رسما به فنا رفتم تو این چند وقته ، و بهتره که یه استراحتی به خودم بدم تو صنعت گیم :d !!
ميشه يه عكس از كاركترت و انگشترا بزاري ؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
یه سوال این در های مخفی که تو هر منطقه چند تا ازشون هست چرا واسه من باز نمیشن دقیقا جلوشن وای میستم ولی هیچ اتفاقی نمیفته قاعدت باید دیوار بره عقب ولی هیچی نمیشه

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
یه سوال این در های مخفی که تو هر منطقه چند تا ازشون هست چرا واسه من باز نمیشن دقیقا جلوشن وای میستم ولی هیچ اتفاقی نمیفته قاعدت باید دیوار بره عقب ولی هیچی نمیشه

داداش باید دکمه A یا ضربدر رو بزنی نزدیکش

Sent from my LT30p using Tapatalk

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
ممنون دادش Chuck Berry از راهنماییت :

ولی میخواستم بدونم حالا که میخوام شروع کنم چه کلاسی بردارم !؟
میخوام در کل Dexاش هم بالا باشه چون من معمولا دفاع نمیکنم و جاخالی دادن راحت تره برام !

راستی داداش : این ایتم های Pyromncer مثل دستکش معمولی و دارکش و ایتم هاش و جادوهاش رو کجا بازی میشه تهیه کرد ؟!
من میخوام تازه شروع کنم میخوام ایتم هاش رو سریع ترین زمان بدست بیارم !

راستی آیا اون انگشتری که توی نسخه ی قبلی بود که وقتی آرمور سنگین میپوشیدی و اون رو دستت میکردی وزن رو کم میکرد هنوز تو بازی هست !؟

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
راستی آیا اون انگشتری که توی نسخه ی قبلی بود که وقتی آرمور سنگین میپوشیدی و اون رو دستت میکردی وزن رو کم میکرد هنوز تو بازی هست !؟

بله داداش چند تا هم هست ک من دوتاشو داشتم Second Dragon Ring,Third Dragon Ring

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر