Dark Souls II | Xbox 360

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
دوستان به نظرتون همین Broadsword اول بازی رو تا اخر اپگرید کنم بهتر نیست تا اینکه بخوام دنبال یه شمشیر بهتر تو بازی بگردم ، و بنظرتون تا کجای بازی همین Broadsword جواب میده و بعدش بهترین شمشیر چیه ؟ الان lvl 83 ام ولی احساس میکنم همین Broadsword که اول بازی داشتم خیلی خوبه البته Drangleic Sword هم دارم و به نظرم خوبه خلاصه کدوم یکی رو تا اخر اپگیرد کنم ؟ :d

آخرین ویرایش:

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوستان به نظرتون همین Broadsword اول بازی رو تا اخر اپگرید کنم بهتر نیست تا اینکه بخوام دنبال یه شمشیر بهتر تو بازی بگردم ، و بنظرتون تا کجای بازی همین Broadsword جواب میده و بعدش بهترین شمشیر چیه ؟ الان lvl 83 ام ولی احساس میکنم همین Broadsword که اول بازی داشتم خیلی خوبه البته Drangleic Sword هم دارم و به نظرم خوبه خلاصه کدوم یکی رو تا اخر اپگیرد کنم ؟ :d

والا من خودم با این شمشیر بازیو تموم کردم بار اول
ولی برای NG+ بنظرم قبلش Moonlight GS رو بگیر و بعد شروع کن چون HP دشمنا بیشتره و این شمشیر باعث میشه ک زیاد سختیه NG+ اذیتت نکنه

X-man

کاربر سایت
Jun 13, 2008
42
سوال
دوستان من تمام غولهای بازی رو کشتم به جز اون یارو که با شمشیرش میچرخه فکر کنم وندریک باشه اسمش اما چون 4 تا جاینت سول بیشتر ندارم خیلی سخته فعلا و اون اژدها گنده انشنت دراگون اما چنتا سوال دارم من
چنتا در بسته تو بازی دارم که کلیدش رو ندارم1-بالای دراگلیک کستل یه دختره تو زندانه و یه ادم به درش اویزونه 2-توی آخرین بون فایری که غولش شبیه غورباقه بود بالای پله ها اسم منطقش فکر کنم شرایناف امنیا بود 3-1 در هم توی اون راهروه که اولین اژدها رو میکشیم که روی درش زنجیر کشیده شده.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سوال
دوستان من تمام غولهای بازی رو کشتم به جز اون یارو که با شمشیرش میچرخه فکر کنم وندریک باشه اسمش اما چون 4 تا جاینت سول بیشتر ندارم خیلی سخته فعلا و اون اژدها گنده انشنت دراگون اما چنتا سوال دارم من
چنتا در بسته تو بازی دارم که کلیدش رو ندارم1-بالای دراگلیک کستل یه دختره تو زندانه و یه ادم به درش اویزونه 2-توی آخرین بون فایری که غولش شبیه غورباقه بود بالای پله ها اسم منطقش فکر کنم شرایناف امنیا بود 3-1 در هم توی اون راهروه که اولین اژدها رو میکشیم که روی درش زنجیر کشیده شده.
1- اون در با استفاده از این سلاح باز میشه که حتما داریش ... (شاید باید باهاش ضربه بزنی یا دستت باشه، خودم امتحان نکردم ...)
2- اون گنده‌ها (troll) باید بشکنن
3- باید Hollow باشی ...
اون 2 تا رو هم تو NG+ وقتی Gower ring رو بدست آوردی راحت میتونی بزنیشون ...

- - -ویرایش - - -

من همون اولای بازی تو ایتم هام نگاه کردم و Soul Vessel رو داشتم یعنی آخرای بازی بازم یکی دیگه گیر میارم؟
آمار دقیق مکان‌هاش اینجا گفته شده ...

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
خب منم بازی رو تموم کردم و باید بگم وحشتناک حال داد:bighug:
دوستان من از توی اون Bonefire توی Majula رفتم و Journey دومم شروع کردم. این یعنی من NG+ دیگه درسته؟
این Moonlight GS چطور میشه گرفت؟
کجا Dull Ember پیدا میشه؟

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
والا من خودم با این شمشیر بازیو تموم کردم بار اول
ولی برای NG+ بنظرم قبلش Moonlight GS رو بگیر و بعد شروع کن چون HP دشمنا بیشتره و این شمشیر باعث میشه ک زیاد سختیه NG+ اذیتت نکنه

پس شما با Broadsword تا اخر رفتی البته Drangleic Sword هم هست که خوبه حالا بنظرت کدوم یکی از این دوتا رو تا اخر اپگرید کنم ؟

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
پس شما با Broadsword تا اخر رفتی البته Drangleic Sword هم هست که خوبه حالا بنظرت کدوم یکی از این دوتا رو تا اخر اپگرید کنم ؟
من خودم کلی شمشیر و نیزه و سلاح های دیگه داشتم ک دمیجشون از فول آپگرید همین Broad بیشتر بود(فول آپگرید این شمشیر دمیجش حدود 300 تا هست)
ولی کلا با این راحت تر بودم بنظرم خوش دست تر بود نمیدونم من خودم گفتم اون Broadsword رو تا آخر آپگرید کردم و بازیو تموم کردم و بنظرم بهتر از اون یکیه البته نظر شخصیم

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان من از توی اون Bonefire توی Majula رفتم و Journey دومم شروع کردم. این یعنی من NG+ دیگه درسته؟

بله.
باس عنکبوت رو توی NG+ بزن بعد Soulــه نارنجی که دراپ می کنه رو ببر پیشه Ornifex باهاش Trade کن.
Iron Keep

اگه Build شما STR - Dex هست صد درصد Drangleic Sword شمشیر خیلی بهتریه چون Bonus Scale خوبی روی اون دو تا پارامتر داره و شما اگه +5 اش کنید و با شمشیر فعلیتون عوضش کنید متوجه تفاوت دمیجشون میشید.

- - -ویرایش - - -

بله.
باس عنکبوت رو توی NG+ بزن بعد Soulــه نارنجی که دراپ می کنه رو ببر پیشه Ornifex باهاش Trade کن.
Iron Keep

اگه Build شما STR - Dex هست صد درصد Drangleic Sword شمشیر خیلی بهتریه چون Bonus Scale خوبی روی اون دو تا پارامتر داره و شما اگه +5 اش کنید و با شمشیر فعلیتون عوضش کنید متوجه تفاوت دمیجشون میشید.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوستان این سوزوندن Ascetic‏ قبل از باس چه فایده ای داره؟

تو بونفایر هر منطقه ای بندازی همون منطقه همه دشمنا و ایتم هاش بر میگردن و دشمنا ng+ میشن اگه دوباره بسوزونی یا خودت ng+ بودی از قبل میکنه ng++ و...

Sent from my LT30p using Tapatalk

برای من Overall میشه 480 ولی توجه کنید که این دمیج از نوع Magic هست و خیلی با بقیه سلاح ها فرق می کنه. مثلا شما با اسلحه ای که فقط دمیج فیزیکی می دی بری PvP و طرف با هر شیلدی می تونه 100% اتک شما رو بلاک کنه ولی با این اسلحه با بهترین شیلدها هم طرف کلی دمیج میخوره(جدا از اینکه Armorها هم معمولا Resistance پایینی نسبت به مجیک دارن). بجز اون اینکه دوتا Special Attack فوق العاده داره که از راه دور میزنه و دمیج خیلی زیادی میده. از همه مهمتر اینکه وزنش خیلی کمه(8) و رنج اتکش زیاده و نمیشه از اتک هاش راحت جاخالی داد. از نوع Thrust هم هست که اگه انگشتر مخصوصش رو بپوشید دمیج بیشتری روی Counter Attackها میده. من خودم Mastodon +10 دارم ولی زیاد باهاش راحت نیستم و خیلی هم سنگین هست. تازه اگه زیاد scale شمشیر براتون مهم نیست می تونید با Raw Stone هم آپگریدش کنید که دمیجش دیگه خیلی خیلی میره بالا!

داداش من وقتی گرفتمش بیشتر دمیجش روی همین مجیک بود ولی مرمال اتکش خیلی کم دمیج میداد و فقط توی همون هیوی اتکش ميشد استفاده کرد برا همین رفتم اون آهنگری توی last bastille روی لایتینگ تنظیمش کردم و همه ی دمیجش اومد رو فیزیکال بعدم تا ته آپگریدش کردم دمیج فیزیکالش حدود 450 هست و الان کلا وقتی هیوی اتک میدم هیچی دمیج نداره چون دیگه صفر شده مجیکش
میگم الان همین طوری ک هست خوبه یا میتونم طوری تنظیمش کنم ک ازین بهتر هم بشه؟
در ضمن من فقط آفلاين بازی میکنم

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من دارم بدون استراحت تو بونفایر میرم !
بعد از کشتن غول اصلی ها ، وقتی بونفایر رو روشن میکنی تو رو میبره به ماجولا (Return To The Far Fire) ، درسته؟ من از اینا استفاده میکنما مشکلی نیست که؟ منظورم اینه اون انگشتره رو میده؟

راستی بنظرم من هنوزم بهترین سلاح همون Broadsword +10 هستش! البته Moonlight GS هم عالیه !

و ...

pate که اولین بار تو forest of fallen gaints هستش که اگه باهاش حرف بزنی و اون راهی که کنارشه رو بری و برگردی دوباره باهاش حرف بزنی بهت white sign soapstone رو میده ، بعدش میره تو Earthen keep و یه در بسته کنارشه که باید از اونور وا شه و اگه بازش کنی و یه صندوق کنارشه رو باز کنی و دوباره باهاش حرف بزنی قسمت دوم quest اش رو تموم کردی.
حالا اگه بخوای quest رو کاملا بری باید تو creighton of mirrah که تو huntsman's copse هستش حرف بزنی و بعدش تو shaded woods اول اون راهی که مه آلوده وایساده که اگه باهاش حرف بزنی quest تقریبا تموم شده و اگه بری brightstone cove یه جاش میبینی که pate و creighton دارن با هم دعوا میکنن اونجاست که باید تصمیم بگیری. ر

اون قسمت قرمز رو پیدا نمیکنم !

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
اون قسمت قرمز رو پیدا نمیکنم !

اگه اشتباه نکنم توی Huntsman's copse بعد از دومین Bonfire که زیر یک پل خرابه کمی جلوتر برید و وقتی از اون قسمت تپه مانند بالا برید یک پل بزرگ هستش که باید اهرمی رو بکشید تا اون پل پایین بیاد تا بتونید برید اون سمت وقتی از پل رد میشید قبل از ورودیه غار و درست کنار تعداد زیادی جسد که روی هم هستن و اتیش زده شدن یک کلبه قرار داره که توش Bonfire هم هست ولی درش قفله که کلیدشم تو همون منطقه هستش (فکر کنم داشته باشیدش اگر اکثر مناطق اونجا رو گشته باشید) وقتی در رو باز کردید Creighton of Mirrah رو میبنید که یه گوشه نشسته و میتونید باهاش صحبت کنید . از حرف دوستمون یکم اشتباه برداشت میشه ، Creighton of Mirrah اسم مکان نیست اسم همین بنده خداست که پیداش میکنی :d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
داداش من وقتی گرفتمش بیشتر دمیجش روی همین مجیک بود ولی مرمال اتکش خیلی کم دمیج میداد و فقط توی همون هیوی اتکش ميشد استفاده کرد برا همین رفتم اون آهنگری توی last bastille روی لایتینگ تنظیمش کردم و همه ی دمیجش اومد رو فیزیکال بعدم تا ته آپگریدش کردم دمیج فیزیکالش حدود 450 هست و الان کلا وقتی هیوی اتک میدم هیچی دمیج نداره چون دیگه صفر شده مجیکش
میگم الان همین طوری ک هست خوبه یا میتونم طوری تنظیمش کنم ک ازین بهتر هم بشه؟
در ضمن من فقط آفلاين بازی میکنم

نه دوست من آخه شمشیر با این با ارزشی رو که با Lightning آپگرید نمی کنن، شما اگه با Raw آپگریدش کنی دمیجش خیلی بیشتر میشه فکر کنم و تازه می تونی از Special Attackش هم استفاده کنی حالا با یکم دمیج کمتر! بعد این شمشیر اصلا دمیج فیزیکی نباید بده همه خصوصیتش توی اینه که دمیجش از نوع مجیکه. من خودم چون از این شمشیر برای آنلاین استفاده می کنم بعد از اینکه +5 کردمش دیگه اصلا Infuseش نکردم چون هرطور که حساب کنم همین طوری از همه حالت ها بهتره و باهاش هر کلاس و کاراکتری رو میشه راحت کشت.

X-man

کاربر سایت
Jun 13, 2008
42
سوال
دوستان تو منطقه shrine of amnia توی آخرین بونفایرrise of the dead من میرم بالای پله ها یه دره که بسته است و من کلیدشرو ندارم میتونیند بگید چطوری بازش کنم
سوال بهدیم ایه که الان تو ماجولا جلوی در آهنگری یه دختره نشسته فکر کنم دختر آهنگره باشه یه سری سنگ برای اپگرید میفروشه اما فقط 3 مدل قابل خریده و باقیش چلوش 0 نوشته اونا رو از کجا میشه خرید یا اینهارو آزاد کرد خیلی به اون سنگها احتیاج دارم
سوال آخر من دومین بون فایر توی dranglic castle رو پیدا نمیکنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اگه اشتباه نکنم توی Huntsman's copse بعد از دومین Bonfire که زیر یک پل خرابه کمی جلوتر برید و وقتی از اون قسمت تپه مانند بالا برید یک پل بزرگ هستش که باید اهرمی رو بکشید تا اون پل پایین بیاد تا بتونید برید اون سمت وقتی از پل رد میشید قبل از ورودیه غار و درست کنار تعداد زیادی جسد که روی هم هستن و اتیش زده شدن یک کلبه قرار داره که توش Bonfire هم هست ولی درش قفله که کلیدشم تو همون منطقه هستش (فکر کنم داشته باشیدش اگر اکثر مناطق اونجا رو گشته باشید) وقتی در رو باز کردید Creighton of Mirrah رو میبنید که یه گوشه نشسته و میتونید باهاش صحبت کنید . از حرف دوستمون یکم اشتباه برداشت میشه ، Creighton of Mirrah اسم مکان نیست اسم همین بنده خداست که پیداش میکنی :d

ایول این شد یه چیزی ! :d
آره اونجارو کاملا یادمه ! فک کنم کلیدشم پیدا کردم ، اما چون نمیخوام Teravel کنم ، خیلی سخته بین مناطق سوئیچ کردن !

کسی جواب اینو نمیدونه من خیالم راحت شه ؟!

آقا من دارم بدون استراحت تو بونفایر میرم !
بعد از کشتن غول اصلی ها ، وقتی بونفایر رو روشن میکنی تو رو میبره به ماجولا (Return To The Far Fire) ، درسته؟ من از اینا استفاده میکنما مشکلی نیست که؟ منظورم اینه اون انگشتره رو میده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر