Dark Souls II | Xbox 360

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ایول خودم اون لایفو داشتم ولی سولمم نپرید ولی با یبار مردن شکست بد بختی اینجاست :|

Sent from my LT30p using Tapatalk
خرج تعمیرش 3000 تاست ، جلوتر که سول‌های بیشتری بدست میاری خیلی بکار میاد ... (مخصوصا مکانایی که بین باس و بونفایر طولانیه و دشمنای زیادی تو راه هستن ...)

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
1)یک در تو shaded wood هست و یکی تو dragenlic castle که وقتی میری پیشش مینویسه produce of symbol king اینا کلا باز نمیشن؟
2)تو bonfire دوم forest of giant همونجا که برای اولین بار اون پیرزنه فروشنده رو میبینی از نردبان میری پایین یه قورباغه پایین هست که از کنار زمین اتش میاد بیرون .اونجا راهی برای رفتن هست ؟کلا ایتم خاصی یا باس داره؟
3)الان رفتم تا جایی که دختره زندانیه و یه ادم قفلشه!باید کلید رو کجاش بندازی باز شه نمیدونم:dولی وقتی از اسانسور میرم بالا جایی برای رفتن نیست جز آزادی دختره، پایین هم که راهی پیدا نکردم جز راهی که 4 تا کماندار 2جا وایستادن و بیرون اونجا 3تا کماندار رو پشت بومن و یه فیل مانند هم تو محوطه!کجا باید برم؟
4)پایان بازی دست خودته که کی تموم بشه ؟یعنی باس آخر رو بزنی میشه بری کارای دیگه رو انجام بدی یا مستقیم میره +NG؟(مثلا منظور من هنوز باس مخفی رو نکشتم میشه بعد از باس آخر رفت پیشش یا باید قبلش رفت؟)
با تشکــــــــــــــر فراوان سوالات تموم شد بارم هرکدوم 4.5:d

آخرین ویرایش:

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
1)یک در تو shaded wood هست و یکی تو dragenlic castle که وقتی میری پیشش مینویسه produce of symbol king اینا کلا باز نمیشن؟
2)تو bonfire دوم forest of giant همونجا که برای اولین بار اون پیرزنه فروشنده رو میبینی از نردبان میری پایین یه قورباغه پایین هست که از کنار زمین اتش میاد بیرون .اونجا راهی برای رفتن هست ؟کلا ایتم خاصی یا باس داره؟
3)الان رفتم تا جایی که دختره زندانیه و یه ادم قفلشه!باید کلید رو کجاش بندازی باز شه نمیدونم:dولی وقتی از اسانسور میرم بالا جایی برای رفتن نیست جز آزادی دختره، پایین هم که راهی پیدا نکردم جز راهی که 4 تا کماندار 2جا وایستادن و بیرون اونجا 3تا کماندار رو پشت بومن و یه فیل مانند هم تو محوطه!کجا باید برم؟
4)پایان بازی دست خودته که کی تموم بشه ؟یعنی باس آخر رو بزنی میشه بری کارای دیگه رو انجام بدی یا مستقیم میره +NG؟(مثلا منظور من هنوز باس مخفی رو نکشتم میشه بعد از باس آخر رفت پیشش یا باید قبلش رفت؟)

1:این درها ب حلقه ی پادشاه احتیاج دارن ک بعد از کشتن باس اصلی undead crypt توی محوطه پشتش قرار داره (همونجایی ک venderik هست)
2:نميدونم شاید ولی نزدیکش سمت چپ ی در هست ک توش ی صندوقه
3:از صندوق سمت چپ کلیدو بردار بیا پایین اون دری ک قفله همون پایین رو باز کن
4:فک کنم آره چون ظاهرا برا ng+ اینطور ک دوستان گفتن باید بری تو بونفایر ماجولا ازونجا ng+ شروع کنی با زدن گزینش

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
خرج تعمیرش 3000 تاست ، جلوتر که سول‌های بیشتری بدست میاری خیلی بکار میاد ... (مخصوصا مکانایی که بین باس و بونفایر طولانیه و دشمنای زیادی تو راه هستن ...)

دیگه آخرای بازیم اون ایتمو ازون اژدها بزرگه گرفتم الان تو forest giant رفتم تو اون دره و خاطرات درخته (بونفایر چهارم) لولمم 130 هست بنظرم نمیصرفه چون چیزی نمونده دیگه :D

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
2)بعد از گرفتن the last bastille key(فک کنم همین بود) برو قبل از اونجایی که با the last giant جنگیدی یک در هست اونو باز کنی میری جایی که اون غورباقه ها هستند
4)نه مستقیم نمیره...باس اخر که زدی هر چقدر بخوای میچرخی...
برای رفتن به +NG بعد از پایان باید بری بونفایر ماجولا از اونجا اقدام کنی

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
این زره ای که روی Box shot بازی رو کجا میشه پیدا کرد؟

Drangleac Castle اولین بونفایر رو مستقیم برید بیرون توی یکی از این اتاق هایی هست که اسکلت زرد ها توشون هستن، توی یه جعبه گنج آهنی هست اگه اشتباه نکنم.

محل دقیقش توی Drangleac Castle هست همون اتاقی ک شوالیه زرد ها هستن و دوستمونم گفت در آخر سمت چپ ی اتاقه ک فقط توش ی شوالیه زرده ولی اگه برید توی اتاق زمین میریزه و میوفتید پایین همونجا ذره هستش
پ.ن: باس آخرشم سخته ها :|

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
2)بعد از گرفتن the last bastille key(فک کنم همین بود) برو قبل از اونجایی که با the last giant جنگیدی یک در هست اونو باز کنی میری جایی که اون غورباقه ها هستند

نچ کلیدش تو iron keep هست همون اولش یکی از اون مجسمه های شیر که آتیش میزنه زیرش کلیده.

دوستان اواخر Iron Keep یک صندوق تو آتیش هست، کسی میدونه چجوری میشه بری بازش کنی؟ چون سری میمیری! (حتی با اون حلقه Resistance to fire +2)

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
نچ کلیدش تو iron keep هست همون اولش یکی از اون مجسمه های شیر که آتیش میزنه زیرش کلیده.

دوستان اواخر Iron Keep یک صندوق تو آتیش هست، کسی میدونه چجوری میشه بری بازش کنی؟ چون سری میمیری! (حتی با اون حلقه Resistance to fire +2)

توی Iron Keep دوتا از این دیوارهایی هست که Pharros Lockstone میتونی استفاده کنی توشون و بعد زیرش مثل حالت یه چشمه آب جاری میشه. اون رینگ رو بپوش اون آیتم هم که ضد آتیش هست استفاده کن بعد بروی یه چند ثانیه توی اون آب راه برو بعد برو روی آتیش، دمیج کمتری می خوری ولی بازم ممکنه زود بمیری. پس سعی کن Armorــی بپوشی که مقاومتش از همه در برابر آتش بیشتر باشه.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من حواسم نبود Captain Drummond را کشتم :(
بهای این گناه رو هم با 228000 روح دادم
اما چطوری میشه دوباره زندش کرد؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی

برای گرفتنشون باید از اب fire resistance خف استفاده کنی...

- - -ویرایش - - -

محل دقیقش توی Drangleac Castle هست همون اتاقی ک شوالیه زرد ها هستن و دوستمونم گفت در آخر سمت چپ ی اتاقه ک فقط توش ی شوالیه زرده ولی اگه برید توی اتاق زمین میریزه و میوفتید پایین همونجا ذره هستش
پ.ن: باس آخرشم سخته ها :|
باس اخرش **** دفعه اول زدمش...
از راهه دور بزنش...اون هم فقط عین اسکلا curse میندازه...;)

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان من حواسم نبود Captain Drummond را کشتم :(
بهای این گناه رو هم با 228000 روح دادم
اما چطوری میشه دوباره زندش کرد؟

برای چی این بدبخت رو کشتی!
فکر نکنم دیگه بشه زندش کرد، اگه هم بشه خب همونجایی که بود باید بری Soul Signــش میاد که بتونی دوباره زندش کنی، در غیر این صورت دیگه راهی نیست بجز NG +
برای گرفتن یکی از اچیومنت های بازی لازمه که Gestureــش رو یاد بگیرید.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
برای چی این بدبخت رو کشتی!
فکر نکنم دیگه بشه زندش کرد، اگه هم بشه خب همونجایی که بود باید بری Soul Signــش میاد که بتونی دوباره زندش کنی، در غیر این صورت دیگه راهی نیست بجز NG +
برای گرفتن یکی از اچیومنت های بازی لازمه که Gestureــش رو یاد بگیرید.
Gesture رو یادم داده بود تروفی رو گرفته بودم
بیشتر برای dragon helm یا همچین چیزی بود که هر چی باش حرف زدم نداد منم کشتمش :-??
کلاه خود دروپ شد اما تروفی نداد!
البته بعدا فهمیدم باید بعد از زدن اون باس تو مموری باید میرفتم باش حرف میزدم

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
باس اخرش **** دفعه اول زدمش...
از راهه دور بزنش...اون هم فقط عین اسکلا curse میندازه...;)

نایت هست کلاسم نمیشه زدش لا مصبو :|
یبارم با ی ضرب دیگه کارش ساخته میشد کلا زد زیرم واقعا انگار ی پتک کوبیدن تو سرم منفجر شدم ینی :|

دوستان این کلاب هم ک اون پیرزنه زنه تو Forrest Giants میفروشه خوبه اگه آپگریدش کنید دمیج خیلی خوبی میده

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
نایت هست کلاسم نمیشه زدش لا مصبو :|
یبارم با ی ضرب دیگه کارش ساخته میشد کلا زد زیرم واقعا انگار ی پتک کوبیدن تو سرم منفجر شدم ینی :|

دوستان این کلاب هم ک اون پیرزنه زنه تو Forrest Giants میفروشه خوبه اگه آپگریدش کنید دمیج خیلی خوبی میده
کلاس من هم Knight هست...
توی این نسخه من زود فهمیدم ...STR,INT ببری بالا تاثیرش خیلی خیلی کمه مثل نسخه قبل نیست...
پس تا حد لازم همرو بردم بالا...
از تمام Miracle,Magic,Hexes,shield,sword میتونم استفاده کنم;)
از تیرکمون هم میتونین استفاده کنین که با Build Upeton کاملا matche

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
کلاس من هم Knight هست...
توی این نسخه من زود فهمیدم ...STR,INT ببری بالا تاثیرش خیلی خیلی کمه مثل نسخه قبل نیست...
پس تا حد لازم همرو بردم بالا...
از تمام Miracle,Magic,Hexes,shield,sword میتونم استفاده کنم;)
از تیرکمون هم میتونین استفاده کنین که با Build Upeton کاملا matche

کشتمش بالاخره :D با شمشیری ک اول بازی بهم میده البته آپگرید شده تا حد ممکن (+10) با جون نصفه دقیقا

اینم روشی ک من پیش گرفتم
وقتی ک اولش این روح ها رو احضار میکنه ترجیحا اونایی رو بزنید ک نزدیگ محوط ی سمت راست و چپ هستن و جلو رو کاری نداشته باشید چون پرتگاهه و طرفو بکشونید دنبالتون تا از بقیه روح ها دور باشید
حالا اگه لایت اتک داد (همون ک داس رو میچرخونه) سریع ب عقب جاخالی بدید و دور بمونید ولی بعد سریع نزدیکش بشید تا اگه هیوی اتک داد (همون ک داس رو محکم میزنه رو زمین)با ی قلت ب طرفین بتونید با چند ضربه از خونش کم کنید زمانی هم ک مجیک زد باید خیلی سریع جاخالی بدید وگرنه اگه یکمی هم نزدیک لیزرش باشید خواهید مرد یا جونتون خیلی کم میشه(برا من چون جونش نصفه بود می مرد با ی ضرب)
همچنین بهتره ک سپر نداشته باشین و خودتون رو سنگین نکنید تا راحت بتونید ضربه هاشو مهار کنید

الان ن وندریکو زدم ن باس مخفیو و ن اون اژدها گندهه رو :| برم سمتشون یواش یواش ;-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر