Dark Souls II | Xbox 360

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من STRام 70 و DEXام 40 هست و گاهی اوقات هنوز در مقابل Sorcerer ها کم میارم، بهترین راه مقابله باهاشون اینه که یه Great Rebel Shield توی Inventory درکنار Shield اصلیت Equip کنی و اگه دیدی طرف جادوگره سریع سوییچ کنی. این شیلد مقاومت خیلی خوبی در مقابل مجیک و Dark داره ولی Physical Resistanceاش پایینه. تازه اگه با سنگ Magic یا Dark بتونی Infuseاش کنی رسما 100 درصد دمیج رو از این المنت ها بلاک میکنه.
تو pvp با 2 تا soul geyser یا 3 تا soul spear یا حتی 1 دونه از اون پایرومنسی هایی که آتش از زمین در میاد (اسمش یادم نیست) قبل از اینکه دشمنها فرصت فکر کردن داشه باشن نابود می کنم. البته بخش اعظمی رو مدیون attunment بالا (57) هستم که سرعت spell casting رو به طور ناجوانمردانه ای بالا میبره در عرض 5 ثانیه هر 4 تا soul spear رو شلیک میکنه!

اچیومنت که یه جور تفریحه. شخصا اهمیتی برام نداره!
:d
شما اگه Challenge میخوای و فکر میکنی که تو دارک سولز بازی کردن مهارت داری اگر تونستی کل بازی رو بدون Summon کردن تموم کن. خصوصا از +NG به بعد و خصوصا باس The Lost Sinner رو خوشحال میشم ببینم چطوری میزنی بدون Summoning!!!

کلا آف لاین بازی میکنی یا آن لاینی و فقط سامون نمیکنی؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اچیومنت که یه جور تفریحه. شخصا اهمیتی برام نداره! :d
شما اگه Challenge میخوای و فکر میکنی که تو دارک سولز بازی کردن مهارت داری اگر تونستی کل بازی رو بدون Summon کردن تموم کن. خصوصا از +NG به بعد و خصوصا باس The Lost Sinner رو خوشحال میشم ببینم چطوری میزنی بدون Summoning!!!
از نظر من challenge واقعی اینه که Illusory Ring of a Conqueror رو بگیرید. اگر تونستید بازی رو بدون حتی یک بار مردن تموم کنید، احترام من را بدست آوردین. :d
خودم وقتی بازیو از Steam بخرم، سعی میکنم یه دست دنبال Illusory Ring of the Exalted برم اما تو بونفایر استراحت نکردن خیلی هم سخت نیست.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من الان توي no mans wharf هستم منطقه خيلي بزرگي توش بنفاير داره؟
كلاس من knight امكانش هست جادو كنم ؟اصلا ارزشش رو داره؟بايد چه چيزايي رو لول اپ كنم؟
نه بونفایر نداره ، میتونی از اونجا بعدا رد شی ، آخرش میرسه به Lost Bastille که از یه راه دیگه هم میتونی بری ...
امکانش که هست اما خوباش نیاز به level up زیادی دارن، باید INT و Faith رو لول آپ کنی و همینطور Attunement رو هم واسه اینکه slot واسه جادوها داشته باشی ... البته یه مدل جادو هست که نیاز به 2 مورد اول نداره ولی نیاز به این داره ...
من STRام 70 و DEXام 40 هست و گاهی اوقات هنوز در مقابل Sorcerer ها کم میارم، بهترین راه مقابله باهاشون اینه که یه Great Rebel Shield توی Inventory درکنار Shield اصلیت Equip کنی و اگه دیدی طرف جادوگره سریع سوییچ کنی. این شیلد مقاومت خیلی خوبی در مقابل مجیک و Dark داره ولی Physical Resistanceاش پایینه. تازه اگه با سنگ Magic یا Dark بتونی Infuseاش کنی رسما 100 درصد دمیج رو از این المنت ها بلاک میکنه.
داداش شما از چه اسلحه‌ای استفاده میکنی ؟ الان تو NG+ که هستم واقعا گیج شدم با چی برم ...
:::::::::::::::::::::::::::::::
واسه سخت‌تر شدن بازی هم میشه جوین گروه The Champion شد ...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
کلا آف لاین بازی میکنی یا آن لاینی و فقط سامون نمیکنی؟
کلا آف بازی میکنم. ولی در حالت آف هم میتونی سامونینگ داشته باشی از NPC ها البته و فرقی نداره.

از نظر من challenge واقعی اینه که Illusory Ring of a Conqueror رو بگیرید. اگر تونستید بازی رو بدون حتی یک بار مردن تموم کنید، احترام من را بدست آوردین. :d
خودم وقتی بازیو از Steam بخرم، سعی میکنم یه دست دنبال Illusory Ring of the Exalted برم اما تو بونفایر استراحت نکردن خیلی هم سخت نیست.
آره وجدانن این دیگه Ultimate Challenge هست :d
هنوز اینقدر مهارت پیدا نکردم ولی تو دستور دارمش و یه روزی خواهم گرفت اینو :d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
داداش شما از چه اسلحه‌ای استفاده میکنی ؟ الان تو NG+ که هستم واقعا گیج شدم با چی برم ...

من هنوز که هنوزه دارم از Dranglaec Sword +5 استفاده می کنم چون اسلحه های سبک رو ترجیح میدم و تو PVP هم در مقابل کلاس های Melee مشکلی ندارم اصلا. ولی یدونه Zweihander هم دارم که +8 هست و واسه دشمنای Dark Chasm of Old استفاده می کردم، که بهشون امون حمله کردن نمی داد.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کلا آف بازی میکنم. ولی در حالت آف هم میتونی سامونینگ داشته باشی از NPC ها البته و فرقی نداره.
اون که آره اما pvp رو که نمیشه با npc زد! البته یه سری دارک اسپریت هستن که اصلا قابل مقایسه با پلیر واقعی نیستن! کاوننت ها و حمله به عنوان gray spirit کلا یه دنیای دیگست!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این Dragon's Tooth عجب خفنه . آپگریدش کردم کلا میخوره همه رو :D

من هر کاری میکنم با این جادوگر نمیتونم کنار بیام . اصلا نمیتونم بازی کنم ، شایدم عادت نکردم . فقط با کارکتر mele رفتم کل سری رو .

Using Tapatalk

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
این طرف که lost bastile از سنگ درش میاریم کجا میره؟همون که جلوی یه bonfire رو گرفته؟
با همون میشه روح boss روtrade کرد و dull ember بهش داد؟
کلا dull ember به چه دردی میخوره و میشه به کی داد؟
کدوم روح باس برای trade کردن خوبه؟اصلا خرجش کنم بزنم به بدن:d یا trade کنمش؟
ممنون

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این طرف که lost bastile از سنگ درش میاریم کجا میره؟همون که جلوی یه bonfire رو گرفته؟
با همون میشه روح boss روtrade کرد و dull ember بهش داد؟
کلا dull ember به چه دردی میخوره و میشه به کی داد؟
کدوم روح باس برای trade کردن خوبه؟اصلا خرجش کنم بزنم به بدن:d یا trade کنمش؟
ممنون
همون کنار زندانی که توش bonfire هست میره ... آره ، البته این یکیشونه و اونیکی یه جا دیگست ...dull ember رو به آهنگر تو lost bastille میشه داد که کار کنه ...
هر کدوم سلاحشون رو میتونی قدرتشو ببینی و ببینی که به کارت میاد یا نه ... لیست کل سلاح‌های باس‌ها رو هم میتونی اینجا ببینی ...

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
زنگ belfry رو که به صدا در میاری نقشش چیه؟
و اینکه این آهنگر lost bastile کجاست؟هرچی میگردم پیداش نمیکنم!؟
ممنون

اون زنگ رو که به صدا درمیاری یک نفر از کانوننت Bell Keeper اینویدت می کنه :D
آهنگر لاست باستیل هم یه دیوار هست که کنارش یک بشکه ست اونرو که منفجر کنی دیوار می شکنه و می بینیش!( چند تا از اون سگ ها هم اون دور و بر ها هستن و جلوی بشکه هم یک راه پله ی عریضه که بالاش یه انمی وایساده) یک کلید هم جلوتر می تونی بگیری که اون ردی که قفل هست همون جا رو باز کنه .

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خداییش سر The Lost Sinner اشک من در اومده بود. توی New Game + واقعا پدرم در اومد بزنمش البته بدون سامونینگ :D کوچکترین اشتباهی کافی بود تا بمیری! سخت‌ترین بخش کار این بود که باید طوری وایمیستادی که هر 3 تاشون در یک مسیر باشن تا بتونی سر موقع بهشون اتک بدی.

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
من الان توي No Man's Wharf ام
چن تا سوال داشتم:
1-اين سنگو از كجا گير بيارمPharros Lockstone ؟ ميرم روي يه مربعي ميگه كه بايد از اين سنگا داشته باشي
٢اون حلقه ايي كه بعد از مردنت روح و humanity ميمونه رو از كجا بگيرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر