Dark Souls II | Xbox 360

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
در مورد آن Manscorpion Tark که من سنگ قبری پیدا نکردم، حالا نمی دانم شاید جای دیگری است یا شاید این که باید حتما Scorpioness Najaka را شکست دهم (چون من هنوز شکستش ندادم). اگر کسی می داند سنگ قبرش کجاست بگوید.
در ضمن یک سوال دیگر:
اگر از وسایلی که قدرت سلاح را افزایش می دهند مثل Gold Pine Resin یا Aromatic Ooze چند بار استفاده کنم، به تعداد بار هایی که استفاده می کنم، قدرت شمیشر هم افزایش می یابد یا فقط همان بار اول قدرتش افزایش می یابد.
در ضمن این Scorpioness Najaka با چه چیزی راحت تر نابود می شود؟ مثلا با آتش یا با صاعقه (Lightning) یا Dark Magic یا موارد دیگر؟ (هنوز به سراغش نرفتم، می خواهم با آمادگی کامل بروم که راحت شکستش بدهم)

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
سلام.
در مورد آن Manscorpion Tark که من سنگ قبری پیدا نکردم، حالا نمی دانم شاید جای دیگری است یا شاید این که باید حتما Scorpioness Najaka را شکست دهم (چون من هنوز شکستش ندادم). اگر کسی می داند سنگ قبرش کجاست بگوید.
در ضمن یک سوال دیگر:
اگر از وسایلی که قدرت سلاح را افزایش می دهند مثل Gold Pine Resin یا Aromatic Ooze چند بار استفاده کنم، به تعداد بار هایی که استفاده می کنم، قدرت شمیشر هم افزایش می یابد یا فقط همان بار اول قدرتش افزایش می یابد.
در ضمن این Scorpioness Najaka با چه چیزی راحت تر نابود می شود؟ مثلا با آتش یا با صاعقه (Lightning) یا Dark Magic یا موارد دیگر؟ (هنوز به سراغش نرفتم، می خواهم با آمادگی کامل بروم که راحت شکستش بدهم)

ظاهرا باید بعد یه مدتی قبرش توی همون محلی که قبلا بوده ظاهر بشه! البته اگه شما باهاش حرف بزنید بوسیله اون Ring می تونید توی نبرد با اون عقرب دیگریه ازش کمک بگیرید. غولش زیاد سخت نیست من همون بار اول کشتمش.
فکر نکنم با استفاده چندباره قدرتشون بیشتر بشه.

---------------------------

من یه غلطی کردم اون Lever توی Aldia's Keep رو کشیدم الان مثل چی پشیمونم:| اگه اونو نکشیده بودم راحت بازی 1000 شده بود، چون اون یارو جادوها رو دیگه نمی فروشه بهم و بقیه جادوها رو هم می تونستم با بالا بردن رنک Convenant ها بدست بیارم!

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
در ضمن یک سوال دیگر:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ظاهرا باید بعد یه مدتی قبرش توی همون محلی که قبلا بوده ظاهر بشه! البته اگه شما باهاش حرف بزنید بوسیله اون Ring می تونید توی نبرد با اون عقرب دیگریه ازش کمک بگیرید. غولش زیاد سخت نیست من همون بار اول کشتمش.
فکر نکنم با استفاده چندباره قدرتشون بیشتر بشه.

---------------------------

من یه غلطی کردم اون Lever توی Aldia's Keep رو کشیدم الان مثل چی پشیمونم:| اگه اونو نکشیده بودم راحت بازی 1000 شده بود، چون اون یارو جادوها رو دیگه نمی فروشه بهم و بقیه جادوها رو هم می تونستم با بالا بردن رنک Convenant ها بدست بیارم!

یعد از باز کردن در اگر انسان باشی بازم باهات حرف میزنه و جادوهارو بهت میفروشه.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
دوستان این باس مخفی و وندریک دقیقا کجان؟

وندریک دقیقا بعد از باس Undead Crypt هست که خودش یه آندد خیلی بزرگی که کاری به کارت نداری و داره شمشیرش رو رو زمین می کشه و می چرخه و اگه چند تا حمله بهش کنی تازه شروع می کنه فایت رو . یه نکته ی خیلی مهم هم راجع بهش اینه که آرمورش ضریب 32 داره و با گرفتن هر کدوم از Soul of a Giant ها نصف می شه که یعنی اگه 5 تاشونو که جلوتر می گیری داشته باشی آرمورش عادی می شه و راحت می زنیش وگرنه یک ساعت طول می کشه باس فایتت باهاش! یکی دیگه هم که همون Ancient Dragon هست که بالای Dragon Shrine ه که فایده ای نداره زدنش چون می تونی بری اونجایی که Duke's Dear Freja ر و زدی ( عنکبوت بزرگه) و با اون چیزی که وسطه هاله اینتراکت کنی و بری توی مموریش جایی که انشنت دراگون مرده و سولش رو برداری!

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان در ماجولا یک در قفل کنار اون سوراخه هست که با کلیدی که از یک نفر در forest of fallen giants در معدن گرفتیم باز کردیم که زیرزمینش یک سری اسکلت ها هستند که هومیانتی خوبی هم میدن.اسم کلید هم فکر کنم house key هست
بعد از مدتی که دوباره برمیگردم میبینم همون فردی که ازش کلید گرفتیم اومده به این خونه و در کنار نقشه ای که روی زمین حکاکی شده وایستا و یک نوری هم در قسمتی از نقشه هست و ایشون میگه به این نور توجه کن.خواهشا کامل توضیح بدید که جریان این قسمت چیه؟؟

آخرین ویرایش:

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
یعد از باز کردن در اگر انسان باشی بازم باهات حرف میزنه و جادوهارو بهت میفروشه.

آره درسته ولی دیگه ماموریت هایی که بهم داده بود رو دنبال نمی کنه، گفته بود که Helm اون یارو Cale رو براش ببرم ولی الان دیگه اصلا در اون مورد حرفی نمی زنه و هیچ آیتمی هم بهم نداد، یکی از جادوها رو پس از انجام ماموریت میده! حالا نمی دونم اگه Invadeام کنه و چهار بار بکشمش چه اتفاقی میافته.

دوستان در ماجولا یک در قفل کنار اون سوراخه هست که با کلیدی که از یک نفر در forest of fallen giants در معدن گرفتیم باز کردیم که زیرزمینش یک سری اسکلت ها هستند که هومیانتی خوبی هم میدن.اسم کلید هم فکر کنم house key هست
بعد از مدتی که دوباره برمیگردم میبینم همون فردی که ازش کلید گرفتیم اومده به این خونه و در کنار نقشه ای که روی زمین حکاکی شده وایستا و یک نوری هم در قسمتی از نقشه هست و ایشون میگه به این نور توجه کن.خواهشا کامل توضیح بدید که جریان این قسمت چیه؟؟

این نقشه سرزمین Dranglaec هست که روی اون زمین هست و فکر کنم با کشتن برخی از غول ها و روشن کردن بعضی بونفایرها به تعداد اون آتیش ها اضافه میشه. در مجموع وقتی بازی رو تموم کنی باید 8 تا نور روی اون نقشه روشن شده باشه و در این صورت اون یارو(Cale) آرمورش رو بهت میده و یه اچیومنت هم داره. اگه Helmـش رو داشته باشی و بری پیش اون یارو که توی Aldia's Keep هست بهت یه سری جادو و آیتم میده.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
دکمه ی RB دسته ی منم به رحمت الهی رفت سره این بازی :D
نکته ای که جالبه، من الان کامل تمام باس ها رو کشتم و بازی رو تموم کردم، 55 ساعت طول کشید.
اما Dark Souls 1 من 92 ساعت بار اولش بازی کردم تازه یک نیمچه باسشم موند و خیلی سخت بود نزدمش!؟!

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
دکمه ی RB دسته ی منم به رحمت الهی رفت سره این بازی :D
نکته ای که جالبه، من الان کامل تمام باس ها رو کشتم و بازی رو تموم کردم، 55 ساعت طول کشید.
اما Dark Souls 1 من 92 ساعت بار اولش بازی کردم تازه یک نیمچه باسشم موند و خیلی سخت بود نزدمش!؟!

دقیقا! و جالبه بدونی که تعداد لوکیشن ها و باس های این بازی بیشتره ولی توی قبلی لوکیشن ها بزرگتر بودن و از اون مهمتر قابلیت تلپورت بین بون فایر ها اواخر بازی آزاد می شد و اونهم فقط بین چند بون فایر! من به نظرم این ورژن هم ساده تر شده بود نسب به دارک سولز و هم سطحی تر! طراحی مرحله ی عنوان قبلی فوق العاده بود اما این یکی اصلا قابل مقایسه نبود!

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوستان این روح هایی ک بعد از باس ها بدست میاریم غیر از فروختن (همون مصرف کردن و سپس خرج کردنشون ب راههای مختلف) و دادن ب اشخاصی ک بهمون آیتم یا سلاح بدن کاررایی دیگه ای نداره؟ مثلا اگه مصرفشون کنیم ولی خرجشون نکنیم کارکتر قویتر میشه؟
و ی چیز دیگه اینکه اون عقربه رو مگه میشه نکشت؟چون دیدم دوستان میگن ک از کشتنش پشیموننو اینا ولی من وقتی میرم پیشش میخواد بزنتم اگه نزنمش ول کن نیس :D

آخرین ویرایش:

X-man

کاربر سایت
Jun 13, 2008
42
سلام
دوستان چنتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
1.من حلقه پادشاه رو گرفتم یه یارو اندد گنده داشت با اسلحش میچرخید اونو چیکارش کنم ولش کنم به حال خودش؟
2.این آهنگر تو باستیل هیچی نمیفروشه یا من چیزی رو جا گذاشتم چون فقط 3 یا4 کلمه حرف میزنه و هیچ کاری نمیکنه؟
3.با حلقهkingیه در رو پایین اون بونفایر که یه زنه خونه به دوش نشسته باز کردم به بونفیر بود و یدونه از اون درختی اتلتس اما درخته وقتی نزدیکش میشم یه صدای میده و ازش یه چیز اکلیل مانند پخش میشه اما کاری نمیکنه اینجا باید چیکار کنم؟
4.یه جایی توی یه قصر بهد از کشتن باسش یه یارو رو به دریا واساده وقتی بتهاش حرف میزنم میگه جون به گروه ابی پیوستی هیچی بهت نمیگم اونو باید چیکار کنم؟
5.از کجا میتونم ببینم چنتا باس کشتم؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب من 2+NG رو هم تموم کردم.
همه باسها رو بدون رد دادن کشتم و همچنان مفتخرم که برای هیچ باسی از کمکی استفاده نکردم تا بحال :bighug:

راستی بچه ها گاها میگن Human Effigy کم میارن من 99 تا پر شده داره سر ریز میکنه. الکی استفاده میکنم چون بیشتر از 99 تا نمیگیره :))

سلام
دوستان چنتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
1.من حلقه پادشاه رو گرفتم یه یارو اندد گنده داشت با اسلحش میچرخید اونو چیکارش کنم ولش کنم به حال خودش؟
2.این آهنگر تو باستیل هیچی نمیفروشه یا من چیزی رو جا گذاشتم چون فقط 3 یا4 کلمه حرف میزنه و هیچ کاری نمیکنه؟
3.با حلقهkingیه در رو پایین اون بونفایر که یه زنه خونه به دوش نشسته باز کردم به بونفیر بود و یدونه از اون درختی اتلتس اما درخته وقتی نزدیکش میشم یه صدای میده و ازش یه چیز اکلیل مانند پخش میشه اما کاری نمیکنه اینجا باید چیکار کنم؟
4.یه جایی توی یه قصر بهد از کشتن باسش یه یارو رو به دریا واساده وقتی بتهاش حرف میزنم میگه جون به گروه ابی پیوستی هیچی بهت نمیگم اونو باید چیکار کنم؟
5.از کجا میتونم ببینم چنتا باس کشتم؟

1-اونو چند تا ضربه بهش بزنی یه دفه مبارزه باهاش شروع میشه منتها یه سول هایی هست به اسم Giant Soul که در ادامه میگیری. اگه بتونی هر 5 تارو بگیری مبارزه با این خیلی راحت میشه ولی بدون اون 5 تا هر ضربه که میزنی رسما در حد 5-6 تا از جونش کم میکنه که با این روش زدنش غیر ممکنه و اگر نمیری در طول مبارزه فکر کنم 2-3 ساعتی باید بزنیش تا بمیره! اون Giant Soul ها در حقیقت ضعیفش میکنن و ضرباتت اثر بیشتری روش میکنه. البته فقط کافیه تو آیتم هات باشن اون Giant Soul ها و لازم نیست کار خاصی کنی شون.
2-اون اول باید تو همون اتاق یه مشعل وسطش هست. اونو با مشعل خودت روشن کن. بعد تو Iron Keep یه آیتمی پیدا میکنی بهش میدی و بعد از اون کار، هم کاری عادی آهنگری رو انجام میده و هم قابلیت هایی مثل آتیش، الکتریسیته و .... به سلاح هات اضافه میکنه
3-اونو باید بری آخرین قسمت بازی از یه اژدهای بزرگ به اسم Ancient Dragon یه آیتم میگیری که باهاش میری تو خاطرات این درخت ها که در حقیقت Giant هستن. هنوز آیتم اش رو نگرفتی.
4-مهم نیستن اونا. ولشون کن :d سری بعد اینو بهت گفت بگو به درک :d
5- تعداد سول های باسها که داری و اگرم استفاده کردی که هیچی. باید یادت میموند :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر