Dark Souls II | Xbox 360

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان اگه تویه یه بن‌فایر یه دونه Ascetic بندازم NPCهاش هم زنده میشن؟ واسه‌ی شیدد وودز می‌خوام این‌کارو بکنم اشتباهی اون‌یارو عقبربه رو کشتم ولی واسه‌ی اچیومنت Gesture لازمه مردک.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب من 2+NG رفتم الان رسیدم دوباره به The Lost Sinner و باز داره یه مقدار اذیت میکنه. البته میزنمش بازم تنهایی و مشکلی نداره و محاله کمکی Summon کنم!
ولی تا به اینجایی که رفتم خود بازی و محیط ها و دشمن ها و ..... همه مثل +NG بودن و فرقی نکردن، فقط Damage شون یه مقدار زیادتر شده.
تعداد فانتوم ها و نوع و جاشون دقیقا همونه.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
کسی میدونه سختی بازی تو حالت NG + با حالتی که یدونه Bonfire Ascetic توی بونفایر بسوزونیم یکی هست یا فرق می کنه؟ چون من سه تا Bonfire Ascetic توی یه بونفایر سوزوندم ولی تغییر خیلی خاصی از نظر سختی احساس نکردم! میخوام بدونم که اگه NG + هم همینطوره با Fast Run برمش 2 ساعته تمومش کنم.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی خیلی سخته
نه راهنمایی نه mini map واقعا سازنده چی فکر کرده تو این حجم بازی های ارکید این رو داده بیرون
ولی در کل برای وقت هایی که خیلی به خودت اعتماد به نفس داری خوبه حالت رو میگیره

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من یه نظرخواهی از دوستان دارم :biggrin1:

من چند روزی هست بازی رو تموم کردم ولی وندریک و اون باس مخی مونده ولی نه میخام وندریک رو بکشم و اون باس مخفی هم خیلی چرته اونهمه Human Effigy که با هزار زحمت جمعشون کردم به باد رفتن ولی حتی هنوز باس رو هم ندیدم :| اونم نمیخام بزنم . حوصلشم ندارم .
الان برم NG+ یا اینا رو بزنم ؟

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا

من چند روزی هست بازی رو تموم کردم ولی وندریک و اون باس مخی مونده ولی نه میخام وندریک رو بکشم و اون باس مخفی هم خیلی چرته اونهمه Human Effigy که با هزار زحمت جمعشون کردم به باد رفتن ولی حتی هنوز باس رو هم ندیدم :| اونم نمیخام بزنم . حوصلشم ندارم .

من وندریک رو زدم، ولی باس مخفی رو نه .
NG+ اوردم تا خودمو آپگرید کنم و بتونم یکی از 2 تا سلاح خفن بازی رو بگیرم بعد برم سراغ باس مخفی .

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان خواهشا به این سوالم جواب بدید.
ایا قویتر از ارمور havel armor در بازی هست یا نه؟؟
اگر هست کجا میتونم پیدا کنم؟؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا

برو ng+ منم بدونه زدن اینا رفتم ng+. الان vendrik و ancient dragon رو تو ng+ زدم باس مخفی هم فکر نکنم برم سراغش. effıgy زیاد میخواد.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
دوستان خواهشا به این سوالم جواب بدید.
ایا قویتر از ارمور havel armor در بازی هست یا نه؟؟
اگر هست کجا میتونم پیدا کنم؟؟

نه نیست همین رو با Twinkling Titanite آپگرید کن دیگه خیلی قوی تر میشه.

راستی خودم فهمیدم با سوزاندن Bonfire Ascetic درجه سختی بازی به اندازه NG+ میشه و با دوتا NG++ و ...

الان من درگیر این اچیومنت مربوط به اون دختره نقابداره Lucatiel هستم که باید سه بار توی یه باس فایت ظاهرش کنم و هر سه بار هم تا کشتن باس زنده باید بمونه! الان روی NG +++ خودم راحت Smelter رو می زنم ولی وقتی این میاد داخل زود می میره حالم رو میگیره:| این اچیومنت و 5 تای دیگه رو بگیرم بازی 1000 میشه;)

برو ng+ منم بدونه زدن اینا رفتم ng+. الان vendrik و ancient dragon رو تو ng+ زدم باس مخفی هم فکر نکنم برم سراغش. effıgy زیاد میخواد.

یه راه برای بدست آوردن Human Effigy به تعداد زیاد: یه Bonfire Ascetic توی بونفایر ماجولا بسوزونید بعد برید اون اسکلته که زیر اون خونه هست که درش با House key باز میشه رو بکشید(این دفعه تعداد اسکلت ها بیشتر هست و قوی ترن) بعد یدونه دیگه بسوزونید این دفعه میشن 4 تا و هر کدوم یدونه دراپ می کنن و به همین ترتیب تعداد زیادی Human Effigy بدست میارید!

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
نه نیست همین رو با Twinkling Titanite آپگرید کن دیگه خیلی قوی تر میشه.

راستی خودم فهمیدم با سوزاندن Bonfire Ascetic درجه سختی بازی به اندازه NG+ میشه و با دوتا NG++ و ...

الان من درگیر این اچیومنت مربوط به اون دختره نقابداره Lucatiel هستم که باید سه بار توی یه باس فایت ظاهرش کنم و هر سه بار هم تا کشتن باس زنده باید بمونه! الان روی NG +++ خودم راحت Smelter رو می زنم ولی وقتی این میاد داخل زود می میره حالم رو میگیره:| این اچیومنت و 5 تای دیگه رو بگیرم بازی 1000 میشه;)
خیلی از باس ها اینجورین. اگه بیشتر از یه نفر باشی غیر قابل پیش بینی و در نتیجه سخت تر میشن. مخصوصا npc ها که مثل گاو سرشونو میندازن پایین و میرن جلو.
مثلا ancient dragon به نظر من اگه کسی باهات باشه تغریبا غبر ممکن میشه زدنش.
اون demon of songs که بی شک بکی از راحت ترین باس ها هست من برا سول گرفتن رفتم به یکی کمک کنم. زرتی زد جفتمونو کشت. یه حرکتایی میزد که من تا حالا ندیده بودم...

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir

همه ی human effigy ها رو وقتی هنوز NG یا NG+ تموم نشده و وقت داری که بازم برای NG بعدی جمع کنی، مصرف کن.
هم میتونی با co-op و کشتن باس ها به تعداد خاصی و هم از طریق
اون معبدی که melfanito توش داره آواز میخونه (همونی که باید 3 تا خواهرهای خواننده ش -از جمله اونی که بالای drangleic castle زندانیه- رو نجات بدی و hollow باشی تا درش بعد از demon of song باز بشه) میتونی دوباره human بشی. وقتی inventory خالی از human effigy باشه، روی آتیش جلوش دعا کن تا human بشی.
شما هم نگران تموم شدن effigy ها نباش، دوباره از اول تو NG+ جمع میکنی. من یکی که هیچ وقت کمبودی از این بابت نداشتم.
:d
Red Eye Ring رو از اون Sweet Shalquir بخر و یه سپر قوی (ترجیحا Gyrm's Greatshield که fire def ش 100 هست) رو دو دستی (حالت power stance) بگیر دستت.
فقط باید حواست باشه که حمله های smelter از پشت یا بقل بهش نخوره.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
یک سری ایتم ها در بازی هست که نفهمیدم برای چیه .لطفا هر کدوم را میدونید بگید
petrified something
token of spite
token of fidelity
alluring skull
silver talisman
rusted coin
triclops snake troches

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این Vendrick عجیب راحت بود . ینی خوردمش همون بار اول :D البته 5 تا Giant Soul داشتم :D

الان فقط اون باس مخفی موند اونم شاید تو NG+ بزنم شایدم نزنم . در مورد تروفی ها هم فقط اونایی موندن که مربوط به جادوگری و پایرومنسی هستن که فعلا حوصله گرفتنشو ندارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر