Dark Souls II | Xbox 360

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب Ancient Dragon هم کشته شد. همون بار اول زدمش :))
دیگه رسما همه باسها مجددا در +NG هم کشته شدن.
با Level 224.
برم شمشیرامو تیز کنم برای 2+NG :d

مصطفی NG‎+ نداشت که !!
تا اونجا که من یادم میاد NG‏ خالی بودا !
یا من اشتباه میکنم?
وقتی برای اولین بار بازی رو تموم کنی تو Bonfire همون Majula که بشینی یه گزینه اضافه میشه که Begin Journey 2 to Drangleic که میشه همون +NG دیگه. اینم تموم کردم من الان نوشته Begin Journey 3 to Drangleic که میشه 2+NG ;)

چطوری باید flexile sentry رو توی NG+ زد؟؟؟ این 2 تا که باش میان خیلی رو مخن...
صبر کن حالا اشکش مانده!
اینا یه مقدار اذیت میکنن اما بالاخره میشه زدشون.
برسی به Lost Sinner اون رو اعصابه شدید!
اونو اگه تونستی بدون احضار کمکی بزن :d

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
چند تا سوال:
این انگشتر ها رو استفاده کنم مشکلی که پیش نمیاد؟نمیشکنن؟(یکی هست جون رو زیاد می کنه.یکی هست مقدار ماکزیمم جون رو افزایش میده.یکی هم فیزیکال اتک ها رو قوی تر می کنه)
یه شمشیر هست که از شوالیه سفیده لوت کردم که دمیج برقی داره. bastard sword رو هم دارم.یه شمشیره دیگه هم بعد از این که prusuer رو زدم با اون سپر 100% بلاک و یه زره قوی برداشتم.بین اینا کدومشون ارزش اپگرید کردن رو داره.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
چند تا سوال:
این انگشتر ها رو استفاده کنم مشکلی که پیش نمیاد؟نمیشکنن؟(یکی هست جون رو زیاد می کنه.یکی هست مقدار ماکزیمم جون رو افزایش میده.یکی هم فیزیکال اتک ها رو قوی تر می کنه)
یه شمشیر هست که از شوالیه سفیده لوت کردم که دمیج برقی داره. bastard sword رو هم دارم.یه شمشیره دیگه هم بعد از این که prusuer رو زدم با اون سپر 100% بلاک و یه زره قوی برداشتم.بین اینا کدومشون ارزش اپگرید کردن رو داره.

خب شکستن که آره میشکنن اما بعضیاشون Durability بالایی دارن و دیر میشکنن بعضیاشونم زود تر میشکنن اما مهم نیست چون میتونی تعمیرشون کنی بری پیش یکی از چند WeaponSmith های بازی و تعمیرشون کنی خیلی هم گرون نیست

تو شمشیرا به نظرم Bastard Sword رو آپگرید کن که خیلی اتک میده من تا آخرای بازی با همین شمشیر رفتم و تا آخر آپگریدش کردم اما بعدش که Dranglic Sword رو کامل آپگرید کردم دیدم اتک بیشتری میده (یکم)

سپر هم که نمیخواد آپگرید کنی به نظرم ارزششو ندارن

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
145
نام
رامین
دوستان من اون انگشتره برای کاهش آسیب افتادن رو از گربه هه تو ماجولا خریدم ولی وقتی با انگشتر از چاه میفتم پایین شخصیت اصلی با 80% نوار سلامتی میمیره.راه دیگه ای هست؟ یا باید نوار سلامتی کامل باشه؟

بعد این پیمان ها به چه درد میخوره؟ اون یارو کنار تخته سنگه تو ماجولا که تعداد مرگو میزنه یه پیمان داشت که فکر کنم بهم گفت بهت کمک میکنیم(البته دقیق گوش ندادم چی گفت)نیاز هست عضوه اینطور پیمان ها بشم یا نه؟

ویرایش:حل شد

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اون بندگان خدایی که soul باس ها رو میگیرن و سلاح میدن ، یکیشون که یه کلاغ مانندی بود ، اون یکی کجای Lost Bastille هست ؟ نزدیک‌ترین bonfire بهش کدومه ؟؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اون بندگان خدایی که soul باس ها رو میگیرن و سلاح میدن ، یکیشون که یه کلاغ مانندی بود ، اون یکی کجای Lost Bastille هست ؟ نزدیک‌ترین bonfire بهش کدومه ؟؟

اونجایی هست که از یه پله های مارپیچ چوبی بالا میری بعد میرسی به یه اتاق که توش بشکه های چوبی هست اونور ترش دوباره از یه راه پله بالا میری که چندتا از این موجوداتی که می پرن رو زمین و دمیج میدن هستن، اونجا دوتا در زندان هست که اون نفر دوم توی یکی از اون ها گیر افتاده و باید با استفاده از Fragrent Branch of Yore آزادش کنید.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
صبر کن حالا اشکش مانده!
اینا یه مقدار اذیت میکنن اما بالاخره میشه زدشون.
برسی به Lost Sinner اون رو اعصابه شدید!
اونو اگه تونستی بدون احضار کمکی بزن :d

جفتشون رو زدم اما فقط یک کمکی داشتم :d یکی از دوستام با ابر شوالیش اومد نزدیک بود خودم هم بزنه #:-s

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
the rotten رو چه جوری بزنم؟
چه جوری میشه سالم رسید بهش این مجسمه ها خیلی رو مخن؟

اول از همه سعی کن اصلا از رو آتیش ها رد نشی، دوم اینکه هرچی آرمور داری دربیار و بدون آرمور باهاش بجنگ و سعی کن همیشه استامینات پر باشه که بتونی اتک هاش رو بلاک کنی. نزدیکش هم سمت راست یه بونفایر هست که خیلی بهش نزدیکه و حتی اگه Poison شدی میتونی با یکی دوتا از Flask هات خونت رو پر کنی و بری باهشا مستقیم بجنگی.

---------------

یه سوال؛ وقتی تو حالت معمولی از Bonfire Ascetic توی یه بونفایر استفاده می کنیم سختی دشمنا و باس اون منطقه به اندازه NG+ میشه یا اینکه اینا با هم فرق می کنن؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
ممنون اگه مجسمه ها رو زیاد بزنم بازم بعد از bonefire ریست میشن یا مثل موجودات بعد از چندبار شکستن دیگه فارم نمیشن؟
تو shaded wood اون جمگل مه الود برای اینکه بشه دشمنان رو بزنی باید چی مصرف کنی؟:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
ممنون اگه مجسمه ها رو زیاد بزنم بازم بعد از bonefire ریست میشن یا مثل موجودات بعد از چندبار شکستن دیگه فارم نمیشن؟
تو shaded wood اون جمگل مه الود برای اینکه بشه دشمنان رو بزنی باید چی مصرف کنی؟:d

نه فکر نکنم، اون مجسمه ها به احتمال زیاد همیشه هستشون و بنظر من موجودات بی آزاری هم هستن:d
اونجا لازم نیست چیز خاصی استفاده کنی اگه یکم دقت کنی روحشون رو می بینی راحت بهشون اتک می دی می میرن، البته زیاد Soul نمیدن بنابراین بهتره سریع آیتمای محیط رو برداری رو برسی به بونفایر بعدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر