Dark Souls II | Xbox 360

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
کسی تونسته The Lost Sinner لعنتی رو تو +NG بدون کمکی بزنه؟
اون 2 تا Pyromancer که میان اصلا نمیشه کارش کرد! همش باید فرار کنی و دفاع کنی از دست ضربه ها یا جادوهای اونا.
من تابحال برای هیچ باسی کمکی احضار نکردم و اصلا خوشم نمیاد از این کار و این لعنتی بدجوری رفته رو اعصابم! :((
فقط یکی اینجا عوض شده و رفته رو اعصاب و یکی هم داخل اون کشتی یه مقدار اذیتم کرد به خاطر اون دو تا نکبت که اضافه شده بودن. اونو بالاخره میشد کاریش کرد اما اینا رو نه!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کسایی که ng+ بازی میکنن. شما هم حس میکنین که اصلحه ها تو ng+ خیلی زود تر نیازمند تعمیر میشن؟ یا فقط من اینجوریم؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
کشتمش اون The Lost Sinner عوضی رو بدون هیچ کمکی احضار کردن. حالا خودشو زدم این Pyromancer ها بی خیال نمیشن و نزدیک بود منو بکشن که قسر در رفتم :d
دیگه با کشتن این 4 تا باس اصلی تکمیل شد و الان رفتم Drangleic Castle و اونجام.

کسایی که ng+ بازی میکنن. شما هم حس میکنین که اصلحه ها تو ng+ خیلی زود تر نیازمند تعمیر میشن؟ یا فقط من اینجوریم؟
فکر نکنم. به نظر من همون حالت عادیه و فرقی نکرده.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
من يه جا خوندم واسه كشتن راحت تر The Lost Sinner بايد دوتا مشعل روشن كني . درسته؟
اگه جواب مثبت من كه مشعلي اون اطراف نديدم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من يه جا خوندم واسه كشتن راحت تر The Lost Sinner بايد دوتا مشعل روشن كني . درسته؟
اگه جواب مثبت من كه مشعلي اون اطراف نديدم
سمت چپ و سمت راست قسمت باس ٢ تا در هست اون هارو بايد روشن كني، البته خيلي هم تاثير نداره.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
یه سوال : واسه باز کردن قسمت Shrine of winter که گفته شده باید 4 تا چی رو بکشیم ؟؟
و اینکه برای استفاده از magic از مدل آتیش باید چی داشته باشیم ؟؟ از کجا بدست میاد ؟؟

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
یه راه خوب هم واسه سول فارم کردن کمک کردن به دیگران واسه کشتن باسه! من 3-4 بار همین demon of song رو به دیگران کمک کردم کلی سول گیرم اومد! البته خدایی باس خیلی تو این حالت سخت تر میشه! یه سری حرکات رو خودم وقتی داشتم میکشتمش اصلا انجام نمیداد. اما تو این حالت خیلی وحشی شده بود! قدرت ضربه های من هم خیلی کم تر شده بود!
در کل نیمی از لذت بازی تو بخش آن لاینشه! بیخود نبود اینقدر تعریف کردن منتقدا

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
من الان با باس dragonrider اگه اشتباه نكنم درگيرم و لي بعضي دوستان ميگن كه اول the pursuer رو بايد زد،من اشتباه رفتم؟

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
من الان با باس dragonrider اگه اشتباه نكنم درگيرم و لي بعضي دوستان ميگن كه اول the pursuer رو بايد زد،من اشتباه رفتم؟

داداش تو Trees of giants یا ی همچین چیزی از همون راهی ک برای زدن The Last Giant میری اگه کلید درهاشو داشته باشی از همون قسمت پشت آسانسوری ک برای The Last Giant میره پایین میری بالای قلعه و بعد باهاش مواجه میشی ک جلوترش هم وقتی کشتیش ی لونه ی پرنده هست ک میبرتت ب Lost Bastille یبارم توی ی محوطه ی وسیعی بقل همون بونفایری ک کنار ی پیرزنه با ی نردبون میپره پایین ک ب کلید و اینا احتیاج نداره اگه همون موقع بزنیش ولی اگه بمیری دیگه نمیاد اونجا باید از همون راه اول بری

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
یه سوال : واسه باز کردن قسمت Shrine of winter که گفته شده باید 4 تا چی رو بکشیم ؟؟
و اینکه برای استفاده از magic از مدل آتیش باید چی داشته باشیم ؟؟ از کجا بدست میاد ؟؟
٤ تا باس زير رو بايد بكشيد
.The Rotten, Lost Sinner, Old iron King, Duke's Dear Freja
براي استفاده از Pyro بايد باس No Man's wharf بكشيد يك Chest بعدش هست كه داخل اونه.

دوستان اون ایتمی که میشه برای player های دیگه نوشته گذاشت اسمش چیه و کجا میشه پیداش کرد؟؟؟
White sign soapstone
داخل Forest of giants هست بعد اون قسمتي كه يك Undead وايساده ز اين بمب ها ميندازه پايين، از نردبون كه اومديد پايين مستقيم بريد ميرسيد به يك كاراكتر كنار دروازه نشسته، با هاش صحبت كنيد داخل اونجا بريد دشمن اينا رو از بين ببريد و وقتي از اونجا بيرون اومديد با كاراكتره دوباره صحبت كن تا ايتم رو بگيري.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب +NG هم تموم شد :)
به غیر از Ancient Dragon همه باسها رو کشتم. حتی باس مخفی و King Vendrick رو به درک واصل کردم.
الان برم سراغ Ancient Dragon ببینم میشه زدش یا نه.
تو Playthrough اول که کشته بودمش. حالا ببینم تو +NG چی میشه.
ترتیبشو بدم و برم سراغ 2+NG :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر