Dark Souls II | Xbox 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
كدوم كلاغ ؟؟؟ كجاست؟؟؟
اين fang key كجا به كار مياد؟؟؟
همون fang key رو میبری بعد از جنگل مه زده تو جایی که باسیلیک بزرگ و کوزه های curse هستن اوجا یه گودال بزرگ هست که میوفتی توش و یه در هست با fang key باز میکنی اون کلاغ رو آزاد میکنی بعد میره به اون محوطه قبل از Freja و قبل از اون محوطه ای که زمین پر از تیغ هست اونجا یه اتاق هست که پر از عروسک هست و وسطش هم یه شمع هست . اونجا میتونی کلاغ رو ببینی و روح باس ها رو بدی و سلاح های خفن بگیری .

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام بعد از كشتن اون وزغ كنده كه كليد در اونبالا تو dranglic رو ميده رفتم اون دختررو نجات دادم ي حلقه dead ring داد حالا كجا بارد برم؟؟راهش كجاست؟
چقدر تا اخر بازي مونده؟اخرين بنفاير كجا ميشه و ايا بازي 2تا اخر داره؟

بعداز کشتن خاله غورباقه تو همین جآیی که کشتیش یه ورودی هست که میره به undead cyrpt
فقط یکم با دقت بیشتر باید بگردی

Sent from my ST15i using Tapatalk

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

من امروز بازی رو خریدم و DS1 رو هم بازی نکردم. یه چند تا سوال دارم:

1- اول بازی که از غار میایم بیرون بعدا به تونل میریم و میرسیم به چندتا سرباز آهنی بزرگ. من همش اونجا میمیرم و نمیتونم برم جلو!!

2- تو اول بازی من رفتم تو یکی از مه ها و بعدا رنگ کاراکترم سبز شد. باید cure کنم؟؟

3- چطور اون لباس اصلی که رو کاور بازی هم هست گیر بیارم؟؟ ( بعدا پیدا میکنم یا جای مخصوصیه؟؟ )

4- بهترین class برای آغاز بازی کدومه؟؟

- تازه کاریم دیگه:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
این باس مخفی بازی چقدر الکی سخته! قشنگ هر دفعه که رفتم یه مجیکش بهم خورد یه تنه تمام Health ام رو برد. بعد بدبختی اینه که باید هربار واسش Human Effigy استفاده کنی که اصلا ارزشش رو نداره. آموزش مبارزه باهاش تو Youtube هست ولی نمی خوام از راهنما استفاده کنم واسش.

اون دره که پشت شاخه برگ هست توی Shrine of Amar و قفله کلیدش رو برم جلوتر گیر میارم؟ یا اینکه جای خاصی هست باید پیداش کنم؟
کلید اون در قفل توی Lost Bastile که یه چاه بزرگ پیشش هست و چندتا سگ هم دور برش هست هنوز پیدا نکردم!

1- اول بازی که از غار میایم بیرون بعدا به تونل میریم و میرسیم به چندتا سرباز آهنی بزرگ. من همش اونجا میمیرم و نمیتونم برم جلو!!

2- تو اول بازی من رفتم تو یکی از مه ها و بعدا رنگ کاراکترم سبز شد. باید cure کنم؟؟

3- چطور اون لباس اصلی که رو کاور بازی هم هست گیر بیارم؟؟ ( بعدا پیدا میکنم یا جای مخصوصیه؟؟ )

4- بهترین class برای آغاز بازی کدومه؟؟

1-سرباز آهنی بزرگ نیست اول بازی اگه منظورت قسمت آموزشی هست که چندتا سنگ هست اونها رو کنارش دکمه A رو بزن بهت نحوه مبارزه رو آموزش میدن و می کشیشون. در ضمن این بازی نیازمند صبر و حوصله زیادیه و نمیشه همینطوری الکی و سرسری بازیش کرد.

2- فعلا لازم نیست اون آیتم رو استفاده کنی چون بارها خواهی مرد و آیتمت حیف و میل میشه!

3- فعلا نمیشه باید خیلی بری جلوتر تو بازی که بتونی اون Armor رو بپوشی.

4- به نظر من Knight یا Warrior کلاس های خوبی هست برای تازه کارا.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
اگه منظورت همون شوالیه ها ک شمشیر و سپر دارن و بعضیهاشونم ی چیزی مثل گرز دارن هست:
باید 2 ضربه ی نزدیک با شمشیر بهشون بزنی(چون من کلاسم Knight هست با دورزن تست نکردم) و بعد سریع با B جاخالی بدی و بری عقب
اونهایی هم ک یه شمشیر بزرگ دارن سعی کن همیشه پشتشون باشی تا ضربه هاشون بهت نخوره
یکم ک بری قلقش میاد دستت ;)

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
کسی +NG رو تموم کرده یا اصلا شروع کرده؟
یه سری جاها رو مسخره برداشتن الکی سختش کردن!
چپ و راست از این دشمن قرمز رنگ ها که invade میکنن تو بازی مثل نقل نبات ریخته.
کنار اکثر باس ها هم برداشتن یه سری کمکی گذاشتن که اعصابتو خورد کنن و راحت بکشنت حتی اونایی که قبلا تکی بودن!
فکر کنم 7+NG اگر بتونی برسی تو هر اتاق باس جدا از خودش 20-30 تا کمکی هم چپوندن که اصلا جا نباشه وارد اتاق بشی! :|

این باس مخفی بازی چقدر الکی سخته! قشنگ هر دفعه که رفتم یه مجیکش بهم خورد یه تنه تمام Health ام رو برد. بعد بدبختی اینه که باید هربار واسش Human Effigy استفاده کنی که اصلا ارزشش رو نداره. آموزش مبارزه باهاش تو Youtube هست ولی نمی خوام از راهنما استفاده کنم واسش.
اشک من دراومد تا اینو زدم!

اون دره که پشت شاخه برگ هست توی Shrine of Amar و قفله کلیدش رو برم جلوتر گیر میارم؟ یا اینکه جای خاصی هست باید پیداش کنم؟
منم هر چی گشتم کلیدی چیزی برای اونجا پیدا نکردم هنوز!

کلید اون در قفل توی Lost Bastile که یه چاه بزرگ پیشش هست و چندتا سگ هم دور برش هست هنوز پیدا نکردم!
کلید اونجا رو بعد از کشتن Gargoyl ها میری یه منطقه دیگه که Bonfire داره و بقلش نردبان داره میری پایین. یه سری سگ و یه دشمن از این قرمز رنگ ها داره اونجا. کلید اش تو یکی از این جنازه هاست که رو زمین گوشه دیوار افتاده.

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
این The Rotten رو لخت و با یه Broadsword زدم. :d البته فک کنم راهش همین باشه.
یه چیزه دیگه هم فهمیدم. تویه همون Things Betwixt یکی از راه های سمت چپش یدونه غوله که رو به دریا وایساده. پشت اون مرتیکه یدونه تابوته که اگه برین توش جنسیتتون عوض میشه. من سره این The Rotten دیدم لباس زیره کاراکترم عوض شده شک کردم به این.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
من امروز خیلی شیک رفتم گفتم Ancient Dragon رو به راه راست هدایت کنم خلاصه چندتایی زدمش بعد که بلند شد تازه فهمیدم این چقدر بزرگه :d

اما خیلی راحت بدون اینکه ضربه بخورم داشتم میزدمش هیچی ضربه نخوردم حدودا 30 درصد از جونش مونده بود که حواسم نبود وقتی پاشو بلند کرد بکوبه زمین من دیر جاخالی دادم و با همون یه ضربه کل جونم رفت :| تازه من آرمور Looking Glass Knight دارم که آپگرید کردم وحشتناک خفنه و Health Bar خیلی طولانی دارم :|

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
من امروز خیلی شیک رفتم گفتم Ancient Dragon رو به راه راست هدایت کنم خلاصه چندتایی زدمش بعد که بلند شد تازه فهمیدم این چقدر بزرگه :d

اما خیلی راحت بدون اینکه ضربه بخورم داشتم میزدمش هیچی ضربه نخوردم حدودا 30 درصد از جونش مونده بود که حواسم نبود وقتی پاشو بلند کرد بکوبه زمین من دیر جاخالی دادم و با همون یه ضربه کل جونم رفت :| تازه من آرمور Looking Glass Knight دارم که آپگرید کردم وحشتناک خفنه و Health Bar خیلی طولانی دارم :|
اون تا اونجایی که من دیدم اصلا بهت ضربه نمیزنه!
یه حرکت داره پرواز میکنه میره رو هوا محوطه زیر پاش رو آتیش میزنه و محوطه خیلی گستره ای هم هست و مهم نیست Armor ات چقدر خفن باشه و چقدر Health داشته باشی چون با یه آتیش میکشت!!
یه حرکت هم داره رو زمین آتیش مستقیم میزنه سمتت که باز با یه آتیش میمیری.
اگر بری سمت دمش با دمش میکوبه زمین که تاحالا بهم نخورده ببینم با یه ضربه میکشت یا نه.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
کسی +NG رو تموم کرده یا اصلا شروع کرده؟
یه سری جاها رو مسخره برداشتن الکی سختش کردن!
چپ و راست از این دشمن قرمز رنگ ها که invade میکنن تو بازی مثل نقل نبات ریخته.
کنار اکثر باس ها هم برداشتن یه سری کمکی گذاشتن که اعصابتو خورد کنن و راحت بکشنت حتی اونایی که قبلا تکی بودن!
فکر کنم 7+NG اگر بتونی برسی تو هر اتاق باس جدا از خودش 20-30 تا کمکی هم چپوندن که اصلا جا نباشه وارد اتاق بشی! :|
من يه دوروزي هست دارم بازي ميكنم تازه رسيدم به lost bastile تا اين جا زياد بد نبود ولي بازي سوا از باسها تغييرات ديگه اي هم داشته مثلا رفتار بعضي از كريپتا عوض كرده :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
اون تا اونجایی که من دیدم اصلا بهت ضربه نمیزنه!یه حرکت داره پرواز میکنه میره رو هوا محوطه زیر پاش رو آتیش میزنه و محوطه خیلی گستره ای هم هست و مهم نیست Armor ات چقدر خفن باشه و چقدر Health داشته باشی چون با یه آتیش میکشت!!یه حرکت هم داره رو زمین آتیش مستقیم میزنه سمتت که باز با یه آتیش میمیری.اگر بری سمت دمش با دمش میکوبه زمین که تاحالا بهم نخورده ببینم با یه ضربه میکشت یا نه.
من کلا علاقه دارم تو باس ها میرم یا پشتشون اگه آدم باشن اگه اژدها باشن میرم پشت پاشون و اگه بری پشت پاش هرچند وقت یه بار پاشو بلند میکنه و میکوبه زمیننکته اعصاب خورد کنش رسیدن به اونجاست کلی دشمن سر راهه که البته من نمیکشمشون :d اما یه سری ریزه میزه هستن بالاخره یکی دوتایی بهت میزنن :|یه سوال دیگه :d بعد از اینکه از همین اژدهاهه اون آیتمرو گرفتم چیکار کنم الان؟ کجا برم؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
کلید اونجا رو بعد از کشتن Gargoyl ها میری یه منطقه دیگه که Bonfire داره و بقلش نردبان داره میری پایین. یه سری سگ و یه دشمن از این قرمز رنگ ها داره اونجا. کلید اش تو یکی از این جنازه هاست که رو زمین گوشه دیوار افتاده.

نه اونو که برداشتم اون اسمش Bastile Key هست که فقط درهای زندان های Bastile رو باز می کنه(این درا که میله های آهنی دارن) بعد از گرفتن این کلید هنوز اون دره که گفتم برام باز نمیشه!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
نه اونو که برداشتم اون اسمش Bastile Key هست که فقط درهای زندان های Bastile رو باز می کنه(این درا که میله های آهنی دارن) بعد از گرفتن این کلید هنوز اون دره که گفتم برام باز نمیشه!
از سمت pursuer برو lost bastılle یه کم بگردی همون دورو بره.
اسمش ancient key هست

من دیشب ng+ شروع کردم. تو همون thıngs betwx که بیدار شد کاراکتر فهمیدم چه اشتباهی کردم... :-/ همون اول کار پر دشمنه! :-o

آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اقا کسی نمیدونه اون نقشه سنگی که تو ماجولا هست همون که یه قسمتش رو با یه شعله آتیش علامتگذاری شده جریانض چیه ؟
فلاسک ها 12 تا بیشتر نمیشه ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر