Dark Souls II | Xbox 360

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
یک پیشنهاد ویژه :

شما به احتمال زیاد Bandit knife رو بدست اوردید (همون اوایل بازی به دست میاد) و به احتمال زیاد تر ازش هیچ استفاده ای نمی کنید.
خب اشتباه می کنید :)
بعد از دادن Dull Ember به آهنگر Lost bastile گزینه Infuse weapon به گزینه های آهنگر اضافه میشه.
حالا شما bandit's knife رو Poison کنید و بعد تا جایی که ممکنه آپگریدش کنید.
سلاح به دست آمده چند تا خصوصیت داره :
1 - سرعت ضربه زنی فوق العاده بالایی داره (احتمالا بیشترین در بازی)
2 - قدرت Bleeding خوبی داره (حدودا با 6 یا 7 ضربه به خون ریزی می ندازه)
3 - قدرت Poison بسیار بالایی داره (با 4 یا 5 ضربه مسموم می کنه)
خب حالا شما دیگه برای مبارزه با Boss ها یا دشمنای غول پیکر مشکلی ندارید، خیلی شیک میرید 5 تا ضربه به دشمن می زنید و بعد از دور مرگش رو نظاره می کنید :)
با اين روش ميشه ancient dragon رو كشت؟؟؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
آرمور تریلر ها هم توی همون اتاقه.آخرین اتاق دست چپ از سوراخ توی زمین برید داخل.اونجا توی بدن یکی از جنازه هاست.

من خودم این آرمور رو داشتم اونوقت اومدم ایجا دنبالش می گردم:d آخه فکر می کردم آرمور خیلی خفنیه و Statــش باید خیلی بالا باشه ولی الان که نگاه کردم دیدم چیز خاصی نیست از نظر دفاعی.

اون انگشترها که Faith و INT رو بالا می برن دقیقا به چه مقدار اینکار رو انجام میدن؟ بعد یه آیتم هم هست که میزان FTH و INT هر مجیک رو یدونه پایین میاره اونو میشه چندبار پشت سرهم واسه یه مجیک استفاده کرد؟

راستی یکی از اچیومنت های بازی اینه که Devotion به Convenant رو تا آخرین حد انجام باید داد، آسونترین و سریع ترین کدوم Convenant هست؟

Titanite Chunk هم نیازمندم کدوم قسمت بازی بنظرتون این آیتم بیشتر دراپ میشه؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
1- اون انگشترها که Faith و INT رو بالا می برن دقیقا به چه مقدار اینکار رو انجام میدن؟
2- بعد یه آیتم هم هست که میزان FTH و INT هر مجیک رو یدونه پایین میاره اونو میشه چندبار پشت سرهم واسه یه مجیک استفاده کرد؟
3- راستی یکی از اچیومنت های بازی اینه که Devotion به Convenant رو تا آخرین حد انجام باید داد، آسونترین و سریع ترین کدوم Convenant هست؟
4- Titanite Chunk هم نیازمندم کدوم قسمت بازی بنظرتون این آیتم بیشتر دراپ میشه؟

1- پنج تا
2- نامحدود. من اینجوری Intelligence لازم یه جادو رو 9 تا آوردم پایین تر :d
3- نمیدونم چون Convenant ها بیشتر برای قسمت آنلاین هست و برای آفلاین اهمیتی نداره.
4- همون دختره که بقل آهنگره روی سنگ تو Majula نشسته بعد از گرقتن King's Ring بهت 10 تاشو میفروشه و وقتی باس آخر رو زدی نامحدود بهت میفروشه و هر چند تا بخوای میتونی ازش بخری.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
راهی هست بدون کشتن ancient dragon به بازی ادامه داد؟
اصلا نمیشه کشتش /:)
این اژدها رو اصلا نباید کشت . خیلی راحت میری باهاش حرف میزنی و ...

ولی شما هم مثل من اشتباه کردی و تبدیل به دشمنش کردی :D ینی پدرم درومد تا کشتمش یه نصفه روز کلا علافش بودم . ریتم ضربه هاش مشخصه میشه زدش :D

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی

ولی شما هم مثل من اشتباه کردی و تبدیل به دشمنش کردی :D ینی پدرم درومد تا کشتمش یه نصفه روز کلا علافش بودم . ریتم ضربه هاش مشخصه میشه زدش :D
چي دراپ كرد:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

شوخی کارگری کردی باز:d:p

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
7 تا سوال داشتم لطفا اگر می شود به آن ها پاسخ دهید:
1. اگر بخواهم به سراغ Lost Sinner بدون روشن کردن نور ها بروم علاوه بر سرعت Lost Sinner، آیا محیط هم خیلی تاریک خواهد بود و یا این که فقط سرعت Lost Sinner بیش تر خواهد بود؟ (نمی خواهم وارد منطقه اش بشوم و خیلی راحت شکست بخورم و می خواهم بدانم باید با چه چیزی روبه رو شوم) 2.یک سوال دیگر هم در مورد Lost Sinner این که آیا با سپری که ضربه های فیزیکی Physical را 100% بلاک می کند، می شود همه ی ضربات Lost Sinner را بلاک کرد یا نه و آیا کلا ضرباتش فقط Physical Damage می دهند یا Damage دیگری هم می دهند؟3. آیا Lost Sinner تنها است یا در میدان جنگ کمکی هم دارد؟
4. برای عبور از بخش مه آلود Shaded Woods چه کار کنم؟ کلا واردش نشدم و می خواهم بدانم باید با چه چیزی رو به رو شوم و دنبال چه مسیری باشم؟
5. برای کشتن Belfry Gargoyles باید چه کار کنم؟ (کارکترم Knight و Melee است)
6. برای کشتن Ruin Sentinels یک روش خواندم خواستم ببینم کسی این روش را تست کرده یا نه:
نوشته بود یک NPC را که در یکی از سلول ها است را Summon کنید و سپس Tower Shield را دو دستی بگیرید و فقط ضربه Ruin Sentinels ها را بلاک کنید تا NPC ای که Summon کردیم آن ها را بکشد، آیا این روش واقعا کار می کند؟
7. من کارکترم Knight است، آیا راهی هست که بتوانم از جادو های مختلف (مثلا Pyromancy) استفاده کنم؟ مثلا چه کار کنم که Slot برای Attune کردن جادو داشته باشم و چه چیزی را آپدیت کنم و تا چه اندازه تا یک Slot جادو بدست آورم؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
چي دراپ كرد:d
اون کلید به اضافه یه سری آیتم خفن که بیشتر مربوط به جادوگری بودن تا جایی که یادم مونده .

soulـش رو هم میتونی ببری به اون کلاغ که تو Shaded Woods آزاد میشه و یه شمشیر فوق خفن به اسم Dragon Greatsword به دست بیاری :D

بعد از اینکه اون Mist Key رو از اژدها گرفتین میرین به محل باسفایت عنکبوت دو سر بعد اونجا یه سنگ ظاهر شده تو زمین که قبل از پیدا کرده اون کلید هیچ اتفاقی نمیوفته ولی بعد از کلید برین و Examine رو بزنین وارد Ancient Dragon Memories میشین که اونجا مجسمه اون اژدها هست که با Examine کردن اون میتونین Ancient Dragon Soul رو بدست بیارین

دوستان تو آخرای Shrine of Amana بعد از کشتن باس یه جایی یه بونفایر هست بعد از پله ها میری بالا و میرسی به یکی از اون دخترا که در کنار یه آتیش داره دعا میکنه منم رفتم کنار آتیش و گزینه Pray اومد اونو زدم نوشت Alas, Nothing Happened . کسی میدونه چیکار باید بکنیم که Something Happened بشه ؟ :D

آخرین ویرایش:

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
سلام.
7 تا سوال داشتم لطفا اگر می شود به آن ها پاسخ دهید:
1. اگر بخواهم به سراغ Lost Sinner بدون روشن کردن نور ها بروم علاوه بر سرعت Lost Sinner، آیا محیط هم خیلی تاریک خواهد بود و یا این که فقط سرعت Lost Sinner بیش تر خواهد بود؟ (نمی خواهم وارد منطقه اش بشوم و خیلی راحت شکست بخورم و می خواهم بدانم باید با چه چیزی روبه رو شوم) 2.یک سوال دیگر هم در مورد Lost Sinner این که آیا با سپری که ضربه های فیزیکی Physical را 100% بلاک می کند، می شود همه ی ضربات Lost Sinner را بلاک کرد یا نه و آیا کلا ضرباتش فقط Physical Damage می دهند یا Damage دیگری هم می دهند؟3. آیا Lost Sinner تنها است یا در میدان جنگ کمکی هم دارد؟
4. برای عبور از بخش مه آلود Shaded Woods چه کار کنم؟ کلا واردش نشدم و می خواهم بدانم باید با چه چیزی رو به رو شوم و دنبال چه مسیری باشم؟
5. برای کشتن Belfry Gargoyles باید چه کار کنم؟ (کارکترم Knight و Melee است)
6. برای کشتن Ruin Sentinels یک روش خواندم خواستم ببینم کسی این روش را تست کرده یا نه:
نوشته بود یک NPC را که در یکی از سلول ها است را Summon کنید و سپس Tower Shield را دو دستی بگیرید و فقط ضربه Ruin Sentinels ها را بلاک کنید تا NPC ای که Summon کردیم آن ها را بکشد، آیا این روش واقعا کار می کند؟
7. من کارکترم Knight است، آیا راهی هست که بتوانم از جادو های مختلف (مثلا Pyromancy) استفاده کنم؟ مثلا چه کار کنم که Slot برای Attune کردن جادو داشته باشم و چه چیزی را آپدیت کنم و تا چه اندازه تا یک Slot جادو بدست آورم؟

1-محیط کاملا روشان میشه -- برای گرفتن شیلد خوب باید بری به Forest oF Gaint جای که با Pursuer می جنگی لبه شکسته بری پایین شیلد رو پیدا میکنی --- و ضربات اون فقط فیزیکی هستش و تنها ه
4- دشمنها نامری هستند - کاقیه بچسپی به دیواره سمت چپ و مسیرت رو ادامه بدی تا به یک Npc میرسی و دوباره مسیرت رو به سمت چپ ادامه بده تا به پله ها برسی تمام
5-اینو نمیشه توضیح داده باید خودت متوجه شکی که چطور باهاش بجنگی یعنی قلقش دستت بیاد در کل یک شمشیر خوب لازم داری
6-نه چون هرکدومی که به اونها ضربه میزنه بر می گردند به اون ضربه میزنند اگه NPC حمله کنه اونها به NPC حمله میکنند و اگه تو حمله کنی اونا به تو حمله میکنند این مبارزه بقط دقت می خواد چندان سخت نیستش
7-به Pyromencer رو بدون لول هم میتونی استفاده کنی ولی برای جادو و مرکل به باید دو بخش اخر کارکترت رو لول اپ کنی Faith و Intelegenc

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
درسته. من هم یه جا خوندم که برای گرفتن همه ی Spell ها باید تا +++NG رفت. :d
خير اصلا لازم نيست، فقط 2 تا Spell هست :
1:Crystal soul spear كه با گرفتن Paledrake soul در NG+
2:Miracle >Blinding bolt كه با گرفتن the old king soul ميشه گرفت.(NG+)
نيازي به NG+++ نيست.

آخرین ویرایش:

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام بعد از كشتن اون وزغ كنده كه كليد در اونبالا تو dranglic رو ميده رفتم اون دختررو نجات دادم ي حلقه dead ring داد حالا كجا بارد برم؟؟راهش كجاست؟
چقدر تا اخر بازي مونده؟اخرين بنفاير كجا ميشه و ايا بازي 2تا اخر داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر