Dark Souls II | Xbox 360

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
ابن پيره مرد كه رو ويلچره سوميش كجاست؟ 2تاشو پيدا كردم shaded ruins - dranglic castel
چي ميشه سوميش رو هم ببيني؟
چنتا در ابي رنگ تو dranglic هست چطور باز ميشن؟

آخرین ویرایش:

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
من این last gient رو کشتم الان باید برم کجا و از چه راهی؟
یه جایی هم هست که یه عقاب یه کی رو میندازه پایین باهاش بجنگم؟

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
ابن پيره مرد كه رو ويلچره سوميش كجاست؟ 2تاشو پيدا كردم shaded ruins - dranglic castel
چي ميشه سوميش رو هم ببيني؟
چنتا در ابي رنگ تو dranglic هست چطور باز ميشن؟
اون یکی تو black gultch تو یه در که بار forgotten key که از کشتن giant ها تو همون black gultch هستش ، هستش !

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
یه سوال توی Brightstone Cove نزدیکای باس عنکبوت بازی شاهد درگیری Pate و Creighton با هم هستیم که من Pate رو کشتم و Creighton یه کلید و یه ست آرمور بهم داد. اون کلید رو باید کجا استفاده کنم دقیقا؟ مطمئن نیستم ولی فکر می کنم ازش ممکنه استفاده کرده باشم ولی یادم نباشه. می دونید چی آیتمی پشتش بوده؟
تو همون قسمت یه محوطه هست قبل از اون جایی که زیر پات پر از تیغ های سنگی هست و روش پل چوبی داره.
قبل از اونجا یه محوطه هست با چند تا در. یه در هست که بسته اس و کلیک کنی میگه سنگینه نمیشه باز کرد. از دور بهش ضربه بزن در میشکنه و کلی ماسه روان ازش خالی میشه. با ضربه مستقیم از نزدیک بزنی و در بشکنه فشار ماسه ها درصد زیادی از جونتو کم میکنه و حتی ممکنه بکشت. پس از دور Fire Bomb ای چیزی بنداز.
بعد میری داخل یه درب بیشتر نیست. باز میکنی میری داخل یه در دیگه هست. با کلید اون درُ باز میکنه که داخل اش 2 تا Chest هست. سمت چپی Trap داره حواست باشه!

خودم هم یه سوال داشتم لول پایرومنسی رو باید چطور بالا برد؟ منظورم آپگرید Pyromancy Flame نیست که با Fire Seed انجام میشه، منظورم لول پایرومنسی خود کاراکترم هست مثلا یه جادوی پایرومنسی هست که میخوام Equip کنم ولی زیرش کنار آیکن پایرومنسی عدد 2 رو زده و نمیشه از اون استفاده کرد. تو قسمت لول آپ هم چیزی در مورد پایرومنسی نیست!
اون جادوی Pyromancy که زیرش 2 نوشته یعنی 2 تا اسلات جادو جا میگیره.
شما احتمالا یدونه اسلات جادو بیشتر نداری در نتیجه نمیتونی جادو رو اصلا Attune کنی.
با لول آپ کردن و افزایش Attunement میتونی تعداد اسلات جادوهاتو زیاد کنی.
بعضی جادوهای کلاس Sorcerer هم همینطور هستن و 2 تا جا میگیرن.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان
Vendrick

چطور باید به جنگ بیارم

فقط راه میره

plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

خیلی جالب بود :d
اون پیرمرده که 3 جا میاد، دوستان تو همین دو سه صفحه قبل هر کی یه جا دیده اش! من یه جا و دو تا دیگه از دوستان جاهای دیگه که هیچ کدوم جای طرف مقابل رو پیدا نکرده بودیم! :d
من اون دو جایی که دوستان گفتن رو رفتم دقیقتر گشتم و پیرمرده رو هر 3 جا پیدا کردم و بعد از بار سوم پیشنهاد میده بیا تو دار و دسته ما و منم گفتم چرا که نه و برام پورتال باز کرد و ..... :d

وارد پورتال که میشین میرین به یه جایی تاریک یه چیزی تو مایه های Chasm of the Abyss تو شماره 1. اونجا یه سری دشمن خفن هستن (آدم نه جک جونور) میکشین و میرین یه مشعل خیلی بزرگ هست روشن میکنین و آخر قسمت یه پرتگاه هست ابری هست و مه داره. حواستون باشه اشتباه تو چاله های دیگه نپرین میمیرین! بپرین تو اون میاد بیرون بقل همون پیرمرده و پیرمرده میگه آفرین دمت گرم یه Level ارتقاء پیدا کردی تو گروه ما حالا برو سراغ بعدی. میرین تو قسمت بعدی که دیدینش و بهش یه Human Effigy میدین دوباره پورتال باز میشه میرین یه جای دیگه یه سری دشمن میکشین و مشعل رو روشن میکنین و تو آخر مرحله اون چاله که مه داره میپرین پایین دوباره میگه دمت گرم برو قسمت بعدی. قسمت سوم هم به همین ترتیب منتها این سری که آخر مرحله میپرین پایین (بعد از روشن کردن مشعل بزرگ سوم) من فکر کردم دوباره باز میاد پیش پیرمرده اما یه دفه زرتی تو اتاق باس ظاهر شد! منم آمادگی نداشتم و با حرکاتش آشنا نبودم، یه مقدار زدمش اما بالاخره کشت منو! از نظر ظاهری باس کوچیکی هست و اندازه خود کاراکتر و شبیه Tyrael تو بازی دیابلو 2 هست :d ولی باید باس نسبتا سختی باشه. من یه بار که کشتم اومدم بیرون دیگه و هنوز سراغش نرفتم دوباره

راستی اینم یادم رفت بگم. باس های بازی میشه 32 تا با این باس مخفی نه 31 ای.
اون King Vendrick در حالت عادی داره واسه خودش اونجا میچرخه و باهاتون کاری نداره و هر چقدر هم بهش ضربه بزنین کاری باهاتون نداره اما بعد از کشتن باس آخر برگردین بهش ضربه بزنین مبارزه باهاش شروع میشه و البته بکشینش بهتون Boss Soul نمیده. یه Giant Soul میده که من تا الان 5 تا دارم و نمیدونم به چه دردی میخوره. 3 تا تو خاطرات گذشته از جنازه Giant ها بدست میاری. 1 دونه با کشتن Ancient Dragon و یه دونه هم با کشتن King Vendrick که میشه سرجمع 5 تا.

داداش میشه بگی پیرمردرو کجاها میشه دید؟؟؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
آقا این پیرمرده رو برای بار سوم دیدم رفتم توی اون قسمت تاریک، میگم این دشمن های اون منطقه هر دفعه که من بمیرم دوباره زنده میشن؟ آخه خیلی وحشی هستن و اونجا هم راه یکم باریکه هر لحظه امکان مردن هست از طرف دیگه Human Effigy هم می خواد برای هر بار امتحان کردن و نمیشه ریسکی بازی کرد خیلی! ولی انصافا تمام لذت بازی توی همین مراحل این مدلی و قسمت های فرعیش هست، قسمت های اصلیش خیلی آسونه و راحت رد میشه مثلا این باس Dragon Rider ها که دوتا بودن رو من بار دوم کشتمش و بنظرم خیلی آسون بودن!

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
داداش میشه بگی پیرمردرو کجاها میشه دید؟؟؟
یه بار تو Shaded Woods قبل از اینکه بری اون قسمت سربالایی که سمت اون باس عقرب هست، سمت راستت یه جا یه سری علف هست که زیرش کف چوبی داره. بری روش میشکنه میوفتی پایین اونجاست.
یه بار تو Drangleic Castle اولین Bonfire یه اتاقی هست که 6 تا درب داره. سمت چپ درب آخر بری انتهای اتاق کف آجری خراب میشه میوفتی پایین. اونجا 2 تا اتاق مانند داره. یه جا Bonfire هست و بعدی دوباره اون پیرمرده اس.
یه بار دیگه هم تو Black Gluch تو دومین Bonfire خروجی به سمت مخالف و جهت عکس اتاق باس رو برو بیرون. مشعل تو روشن کن که ببینی چون تاریکه. سمت چپ رو نگاه کنی پرتگاهه اما یه مقدار جلوتر یه سکو هست میتونی بپری پایین. میشه روبروی اون کرمه که از تو سوراخ میاد بیرون.
اونجا بپر پایین. یه در سنگی هست که قفله. دوباره پایین رو نگاه کنی یه راه دیگه هست. بپر پایین و برو تو غار. 2 تا غول از این Giant ها جلوی راحته. اونا رو که بکشی یه کلید بهت میده. برگرد بیا دوباره بالا و بپر پایین و حالا اون در سنگی باز میشه. داخل اش پیرمرده اس.

بار سوم که صحبت کنی دعوتت میکنه تو Convenant شون Join میشی و یه پورتال برات باز میکنه. باید نو هر 3 جا بری باهاش صحبت کنی بهش Human Effigi بدی که برات پورتال باز کنه و بری داخل.
داخل پورتال هم که توضیح دادم چیکار باید بکنین.

ا این پیرمرده رو برای بار سوم دیدم رفتم توی اون قسمت تاریک، میگم این دشمن های اون منطقه هر دفعه که من بمیرم دوباره زنده میشن؟ آخه خیلی وحشی هستن و اونجا هم راه یکم باریکه هر لحظه امکان مردن هست از طرف دیگه Human Effigy هم می خواد برای هر بار امتحان کردن و نمیشه ریسکی بازی کرد خیلی! ولی انصافا تمام لذت بازی توی همین مراحل این مدلی و قسمت های فرعیش هست، قسمت های اصلیش خیلی آسونه و راحت رد میشه مثلا این باس Dragon Rider ها که دوتا بودن رو من بار دوم کشتمش و بنظرم خیلی آسون بودن!

آره هر دفه زنده میشن! تا نکشیشون هم راه برات باز نمیشه خارج بشی. مگر اینکه اینقدر فارمشون کن کنی که دیگه محو بشن. یعنی هر دفه باید Human Effigy بدی که ارزش نداره. هر 3 قسمت که دیدی برو و دشمن هاشو بکش و مشعل بزرگ رو روشن کن و خارج شو. باز سوم که بخوای خارج بشی دیگه برنمیگرده پیش پیرمرده و میری برای مبارزه با باس!

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
آره هر دفه زنده میشن! تا نکشیشون هم راه برات باز نمیشه خارج بشی. مگر اینکه اینقدر فارمشون کن کنی که دیگه محو بشن. یعنی هر دفه باید Human Effigy بدی که ارزش نداره. هر 3 قسمت که دیدی برو و دشمن هاشو بکش و مشعل بزرگ رو روشن کن و خارج شو. باز سوم که بخوای خارج بشی دیگه برنمیگرده پیش پیرمرده و میری برای مبارزه با باس!

یعنی اگه برای بار سوم خارج بشم و برم پیش باس دیگه هر دفعه که برم از پیش باس میاد؟ راستی یه راهنمایی برای کشتن این دشمن اولیه نیست چون خیلی اتک هاش سریع و بی وقفه هست البته یه بار کشتمش، فکر کنم باید اتک هاش رو Parry گرد و چون شیلد من هم قابلیت Parry نداشت جلوش کم میاوردم.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
یک پیشنهاد ویژه :

شما به احتمال زیاد Bandit knife رو بدست اوردید (همون اوایل بازی به دست میاد) و به احتمال زیاد تر ازش هیچ استفاده ای نمی کنید.
خب اشتباه می کنید :)
بعد از دادن Dull Ember به آهنگر Lost bastile گزینه Infuse weapon به گزینه های آهنگر اضافه میشه.
حالا شما bandit's knife رو Poison کنید و بعد تا جایی که ممکنه آپگریدش کنید.
سلاح به دست آمده چند تا خصوصیت داره :
1 - سرعت ضربه زنی فوق العاده بالایی داره (احتمالا بیشترین در بازی)
2 - قدرت Bleeding خوبی داره (حدودا با 6 یا 7 ضربه به خون ریزی می ندازه)
3 - قدرت Poison بسیار بالایی داره (با 4 یا 5 ضربه مسموم می کنه)
خب حالا شما دیگه برای مبارزه با Boss ها یا دشمنای غول پیکر مشکلی ندارید، خیلی شیک میرید 5 تا ضربه به دشمن می زنید و بعد از دور مرگش رو نظاره می کنید :)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
آقا تو این بازی نمیشه آیتمهای اضافی را فروخت اصلا گزینه shell نداره؟؟
چرا ميشه يه شخصيت به نام Gavlan اولين بار هم توي No mans wharf ميبينيدش.
---
بازي به شدت نسبت شماره اول اسون تر شده خسته نباشند:d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
یک پیشنهاد ویژه :

شما به احتمال زیاد Bandit knife رو بدست اوردید (همون اوایل بازی به دست میاد) و به احتمال زیاد تر ازش هیچ استفاده ای نمی کنید.
خب اشتباه می کنید :)
بعد از دادن Dull Ember به آهنگر Lost bastile گزینه Infuse weapon به گزینه های آهنگر اضافه میشه.
حالا شما bandit's knife رو Poison کنید و بعد تا جایی که ممکنه آپگریدش کنید.
سلاح به دست آمده چند تا خصوصیت داره :
1 - سرعت ضربه زنی فوق العاده بالایی داره (احتمالا بیشترین در بازی)
2 - قدرت Bleeding خوبی داره (حدودا با 6 یا 7 ضربه به خون ریزی می ندازه)
3 - قدرت Poison بسیار بالایی داره (با 4 یا 5 ضربه مسموم می کنه)
خب حالا شما دیگه برای مبارزه با Boss ها یا دشمنای غول پیکر مشکلی ندارید، خیلی شیک میرید 5 تا ضربه به دشمن می زنید و بعد از دور مرگش رو نظاره می کنید :)

پیشنهاد خوبیه ولی مساله اینه که اینکار رو میشه با Poison Arrow ها و Poison Knife ها هم انجام داد اونم از راه دور، بعد تازه خیلی از باس های بازی مثلا Smelter مقاومت زیادی نسبت به Poison دارن. تازه اگه آیتم مخصوصش رو داشته باشید می تونید Poison رو روی هر شمشیری که دارید اعمال کنید و شمشیرتون سمی میشه و تقریبا همین کار رو میکنه.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی

یعنی اگه برای بار سوم خارج بشم و برم پیش باس دیگه هر دفعه که برم از پیش باس میاد؟ راستی یه راهنمایی برای کشتن این دشمن اولیه نیست چون خیلی اتک هاش سریع و بی وقفه هست البته یه بار کشتمش، فکر کنم باید اتک هاش رو Parry گرد و چون شیلد من هم قابلیت Parry نداشت جلوش کم میاوردم.
نه.
بار سوم باز باید همه دشمن ها رو بکشی و بری آخر مرحله خودتو پرت کنی تو اون چاله بعد یه دفه تو اتاق باس ظاهر میشه و مبارزه شروع میشه.
مبارزه با باس این قسمت با کاراکتر Melee خیلی سخته ولی برعکسش با کاراکتر ای که از دور با جادو ضربه بزنه مثل Cleric یا Sorcerer خیلی راحت تر!
راه مبارزه با دشمنهای بین راه هم اگه کاراکترت Melee هست خیلی راحت تره که از شمشیرهای بزرگ و سنگین استفاده کنی. یعنی Ultra Greatsword ها. چون قدرت ضربات بالاست ضربه که میزنی درسته سرعت پایین تره اما قدرت چون بالاست با هر ضربه طرف تعادلشو برای یه لحظه از دست میده و عملا در طول ضربات هیچ کاری نمیتونه بکنه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
پیشنهاد خوبیه ولی مساله اینه که اینکار رو میشه با Poison Arrow ها و Poison Knife ها هم انجام داد اونم از راه دور، بعد تازه خیلی از باس های بازی مثلا Smelter مقاومت زیادی نسبت به Poison دارن. تازه اگه آیتم مخصوصش رو داشته باشید می تونید Poison رو روی هر شمشیری که دارید اعمال کنید و شمشیرتون سمی میشه و تقریبا همین کار رو میکنه.

روشی که ایشون گفتن poıson و bleed رو با هم انجام میده. در ضمن dagger خیلی خیلی سریع تر از تیر و یا چاقو پرتابی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر