Dark Souls II | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
کسی تونسته بازی رو در کمتر از دو ساعت تموم کنه ؟

من با کد تقلب یکم بیشتر از 2 ساعت تونستم ....:d

ولی انصافا اونجوری که دوستان تعریف میکردن زیاد بازی شاخی نبود ...گرافیک در حد کنسول PS2 و شمشیر زدنها هم انگار آدمای دست و پا شکسته....:|

حتی زمانی که آپگریدها رو بیشتر میکنی یارو میخواست شمشیر بالا ببره که هدفو بزنه انگار میخواست وزنه 500 کیلویی بلند کنه.یه جورایی به نظر من گیم پلی بالانس و روان نبود.;)

میتونم بگم بازی قدیمی Knights Of The Temple از این بهتر بود.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

ولی انصافا اونجوری که دوستان تعریف میکردن زیاد بازی شاخی نبود ...گرافیک در حد کنسول PS2 و شمشیر زدنها هم انگار آدمای دست و پا شکسته....:|

حتی زمانی که آپگریدها رو بیشتر میکنی یارو میخواست شمشیر بالا ببره که هدفو بزنه انگار میخواست وزنه 500 کیلویی بلند کنه.یه جورایی به نظر من گیم پلی بالانس و روان نبود.;)

خوب عزیزم با چیت بری بازی بالانسش رو از دست میده دیگه

شما مطمئنی داشتی Dark Souls II بازی میکردی ؟

ینی چی آپگرید ها رو بیشتر میکنی ؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
نصیحتی،راهنمایی کلا یه چیزی راجع به این دوتا دراگون رایدر ها ندارید بگید؟!
اعصابم خیلی خرد شده...من اشتباه کردم باس فایت های سخت هنوزم هستن:|

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
147
دوستان 3 تا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم یکی اینکه من سر او سه تاboss fight ها که تو زندان هستن گیر کردم چه راهی برای زدنشون وجود داره کسی رو هم نمیتونم summon کنم نمیدونم چرا بعدیش اینه که توno mans wharf اون کشتیه خیلی فاصله داره نمیشه سوارش شد باید چیکار کنم و الان من دارم انلاین میرم و white sign رو دارم گزینش برام روشن نمیشهhuman هم هستم خیلی از جاها هم نمیتونم کسی رو احضار کنم اشکال از اینترنته یا باگ بازیه چون تو dark souls 1 اینجوری نبود

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نصیحتی،راهنمایی کلا یه چیزی راجع به این دوتا دراگون رایدر ها ندارید بگید؟!
اعصابم خیلی خرد شده...من اشتباه کردم باس فایت های سخت هنوزم هستن:|
دو حالت میتونی بزنی .

1. جایی که تیر انداز ایستاده یخورده جلوتر وایستی تا نه ضربه های اونیکی رایدر به ستونها بخوره و نه تیرهای تیرانداز به تو بخوره و اونجا با یه سپر خوب ضربات رو دفاع کنی و ضربه بزنی وقتی از جون رایدری که روی زمین هست یخورده موند اونوقت برو کنار سکویی که رایدر تیر انداز هست و اونیکی رایدر با یه ضربه شمشیر اون سکو رو خراب میکنه و رایدر تیر انداز هم میاد پایین بعد میتونی بزنیش .

2. همون اول بزار رایدر تیر انداز بیوفته پایین (برو کنارش و بزار اونیکی رایدر شمشیر بزنه به سکو) . بعد از اینکه افتاد سعی کن همیشه پشت تیر انداز باشی و در همین حال حواست به اونیکی باشه و هر وقت فرصت شد ضربه بزن . جون تیر انداز خیلی کمه و سریع میتونی بکشیش فقط باید زیرک باشی و ضربات شمشیر اونیکی رایدر رو جاخالی بدی یا دفاع کنی و همچنان پشت تیر انداز باشی .

تونستم برسونم ؟ :D من خودم بعد از چند بار مردن و آزمون و خطا این دو روش رو کشف کردم و قلقش دستم اومد و با روش دوم زدمشون :D

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285

عزیزم هنر کردی بازی رو با چیت بازی کردی کاراکتر رو لول آپ کردی تا بالاترین حد خب معلومه به همچین اتفاقاتی میگی گیم پلی آن بالانس و نا روان! شما برو یه بار از اول بدون تقلب بازی کن تا بفهمی معنی واقعی بالانس و مبارزه توی بازی های RPG چیه، مفهومی که بنظر من فقط توی سری Dark Souls و Demon's Souls به بهترین شکل ممکن پیاده شده و مبارزات بازی خیلی واقع گرا و مناسب هستند. الکی ایراد نگیرید. بعد گرافیک در حد PS2???? واقعا بعضی ها یه حرفایی میزنن آدم شاخ درمیاره. واسه من Dark Souls II تا الان بهترین گرافیک رو بین بازی های سوم شخص RPG داشته و از نظر کیفیت بافت و طراحی دشمنا و محیط فوق العادست!

----------------------------------

یه سوال توی Brightstone Cove نزدیکای باس عنکبوت بازی شاهد درگیری Pate و Creighton با هم هستیم که من Pate رو کشتم و Creighton یه کلید و یه ست آرمور بهم داد. اون کلید رو باید کجا استفاده کنم دقیقا؟ مطمئن نیستم ولی فکر می کنم ازش ممکنه استفاده کرده باشم ولی یادم نباشه. می دونید چی آیتمی پشتش بوده؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان 3 تا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم یکی اینکه من سر او سه تاboss fight ها که تو زندان هستن گیر کردم چه راهی برای زدنشون وجود داره کسی رو هم نمیتونم summon کنم نمیدونم چرا بعدیش اینه که توno mans wharf اون کشتیه خیلی فاصله داره نمیشه سوارش شد باید چیکار کنم و الان من دارم انلاین میرم و white sign رو دارم گزینش برام روشن نمیشهhuman هم هستم خیلی از جاها هم نمیتونم کسی رو احضار کنم اشکال از اینترنته یا باگ بازیه چون تو dark souls 1 اینجوری نبود

من یک بار برام پیش اومد این مشکل و بخاطر این بود که جز company of champions بودم

سوال:
وقتی وارد Drangelic Castle میشم یک شبح بالای پله ها هست که فقط حرف میزنه و چیزی نمیفروشه!
چه کار باید کرد؟
اون اهنگر توی قعله چیزی میخواد که کاری کنه؟ نور کارگاهش رو درست کردم اما بازم هیچی

آخرین ویرایش:

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
من یک بار برام پیش اومد این مشکل و بخاطر این بود که جز company of champions بودم

سوال:
وقتی وارد Drangelic Castle میشم یک شبح بالای پله ها هست که فقط حرف میزنه و چیزی نمیفروشه!
چه کار باید کرد؟
اون اهنگر توی قعله چیزی میخواد که کاری کنه؟ نور کارگاهش رو درست کردم اما بازم هیچی

آره Dull Ember می خواد که توی Iron Keep بری پیداش می کنی. اونو بهش بدی کار می کنه.

کسی می دونه اون گنجه که زیر پاش هست چه چیزی توش هست؟ میشه بدون زدنش جوری در اون گنج رو باز کرد؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
آره Dull Ember می خواد که توی Iron Keep بری پیداش می کنی. اونو بهش بدی کار می کنه.

کسی می دونه اون گنجه که زیر پاش هست چه چیزی توش هست؟ میشه بدون زدنش جوری در اون گنج رو باز کرد؟
یادمه خیلی چیزه بدرد بخوری نبود...
میتونی بکشیش بعد به قبرش هر دفعه که ازش چیزی میخوای 3000 تا سول بدی...زندش کنی:d

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy

یک hammer و یک item دیگه بود که یادم نمیاد چی بود ! چکشه چیز به درد بخوریه ، آره میشه : باید اون مشعل کنارشو روشن کنی و یه بار بری bonefire و دوباری برگردی جاشو عوض کرده !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر