Dark Souls II | Xbox 360

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان من سول های The rotten،old iron king،اون عنکبوت دو سره و lost sinner رو مصرف کردم حالا وقتی منوی Travel رو از توی بانفایر ها انتخاب میکنم یسری گزینه هست که قفل شدن انگار!!مشکلی پیش اومده؟
ضمنا یه راهنمایی هم برای زدن این دوتا دراگون رایدر ها بکنید.لعنتی ها خیلی رو مخن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,937
نام
نریمان
این Vendrick عجب باسی بود. 8500 تا HP داشت. میلیمتری از جونش کم می شد اما یه ضربش 1000 تا از جون آدم کم می کرد. قشنگ خاطرات Four King رو برام زنده کرد.
دوستانی که الان تو تو NG+ هستن پیشنهاد می کنم سراغش نرن چون تو این حالت 180000 تا HP داره.:|

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب در مورد باسها من میگم 32 تا چون Dragonrider ها 2 جا میان. یه سری همون اول تکی و یه سری هم 2 تایی میان :d
درسته یه نوع باس هستن اما 2 جای مختلف میان خو و هر دفه بهت Boss Soul میدن :d

راستی همون اوایل بازی تو The Forest of The Giant یه جا میری بالای یه سکو یه محوطه بزرگ که The Pursuer رو عقابه میاره میندازه پایین. اگه همونجا بزنینیش دیگه جلوتر نمیاد و زدنش اینجا خیلی راحت تره.
محیط خیلی بزرگتره و جا برای جاخالی دادن و فرار کردن زیاد دارین.

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
این Vendrick عجب باسی بود. 8500 تا HP داشت. میلیمتری از جونش کم می شد اما یه ضربش 1000 تا از جون آدم کم می کرد. قشنگ خاطرات Four King رو برام زنده کرد.
دوستانی که الان تو تو NG+ هستن پیشنهاد می کنم سراغش نرن چون تو این حالت 180000 تا HP داره.:|

:|
عزیزه من وندریک رو باید با داشتن حداقل 1 giant soul بزنین
وگرنه 30-30 تا کم میشه;)
اگر 5 تا سول رو با هم داشته باشین خیلی ضعیف میشه
Four Kings هم شما باید Ranged Battle میرفتی;)

- - -ویرایش - - -

خوب در مورد باسها من میگم 32 تا چون Dragonrider ها 2 جا میان. یه سری همون اول تکی و یه سری هم 2 تایی میان :d
درسته یه نوع باس هستن اما 2 جای مختلف میان خو و هر دفه بهت Boss Soul میدن :d

راستی همون اوایل بازی تو The Forest of The Giant یه جا میری بالای یه سکو یه محوطه بزرگ که The Pursuer رو عقابه میاره میندازه پایین. اگه همونجا بزنینیش دیگه جلوتر نمیاد و زدنش اینجا خیلی راحت تره.
محیط خیلی بزرگتره و جا برای جاخالی دادن و فرار کردن زیاد دارین.
یکی اونجا ظاهر میشه
یکبار اونجایی که به عنوان باس جون داره ظاهر میشه
و بار دیگه توی جاییکه Smelter رو می کشی(هردفعه که رد بشی ظاهر میشه...فرقی هم نمیکنه قبلا کشتیش یا نه)

- - -ویرایش - - -

بچه ها لطفا میتونید سوالم رو جواب بدید : #930

Pyromancy چیز خاصی نداره...
دستکشش رو پیدا کنید و استفاده کنین...
هیچ اسکیل خاصی هم نمیخواد...

- - -ویرایش - - -

دوستان من سول های The rotten،old iron king،اون عنکبوت دو سره و lost sinner رو مصرف کردم حالا وقتی منوی Travel رو از توی بانفایر ها انتخاب میکنم یسری گزینه هست که قفل شدن انگار!!مشکلی پیش اومده؟
ضمنا یه راهنمایی هم برای زدن این دوتا دراگون رایدر ها بکنید.لعنتی ها خیلی رو مخن.

عزیزه من
شما بونفایر هاش رو روشن نکردی...به همین دلیل قفلن
اگر برید روشنش کنید میتونین Travel کنید به اونجا...(فقط به عنوان یک راهنما اونجوری میشه;))

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
837
نام
شایان
guys این the old iron king چرا اینجوریه؟ چرا اینقدر bonfire دور هست!!؟!!؟! خیلی دوره! 70000 تا soul به چیز رفت!!! :')
(من از bonfire جای اون باس اولیه respawn میشم)

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
عزیزه من
شما بونفایر هاش رو روشن نکردی...به همین دلیل قفلن
اگر برید روشنش کنید میتونین Travel کنید به اونجا...(فقط به عنوان یک راهنما اونجوری میشه;))

به جان خودم قبلا اینجوری نبود.:|

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
guys این the old iron king چرا اینجوریه؟ چرا اینقدر bonfire دور هست!!؟!!؟! خیلی دوره! 70000 تا soul به چیز رفت!!! :')
(من از bonfire جای اون باس اولیه respawn میشم)
دور نیست اتفاقا بقلشه شما ندیدیش;)
وارد اون اتاق میشین که 6 تا از اون اسب مانندا اتیش میزنن بعد دورش هم تیغ هست اگرم بخواین برین سمت the old stupid king یک دونه از اون لاکپشت ها سره راه وایساده...
اونجا یک نردبان هست که ازش بالا برید میرسید به bonfire (وقتی وارد شدید برید سمت چپ بعد مستقیم که میرید نردبون رو میبینین)

- - -ویرایش - - -

به جان خودم قبلا اینجوری نبود.:|

میدونم... به یک دلیلی که یادم نیست
اینا همشون تو travel میومدن...اونایی که بونفایرشون روشن شده بودن عکسشون بود باز بودن باقیشون قفل...که بدونین اگه جایی رو از دست دادین...;)

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
837
نام
شایان
دور نیست اتفاقا بقلشه شما ندیدیش;)
وارد اون اتاق میشین که 6 تا از اون اسب مانندا اتیش میزنن بعد دورش هم تیغ هست اگرم بخواین برین سمت the old stupid king یک دونه از اون لاکپشت ها سره راه وایساده...
اونجا یک نردبان هست که ازش بالا برید میرسید به bonfire (وقتی وارد شدید برید سمت چپ بعد مستقیم که میرید نردبون رو میبینین)

- - -ویرایش - - -

میدونم... به یک دلیلی که یادم نیست
اینا همشون تو travel میومدن...اونایی که بونفایرشون روشن شده بودن عکسشون بود باز بودن باقیشون قفل...که بدونین اگه جایی رو از دست دادین...;)

Shit!!
من کل اون راه رو میومدم چند بار!! خلاصه 70 هزارتا soul رفت اعصابم خورد شد یکدفعه...
tnx btw

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
برید ماجولا بعد به سمت thngs betwixt برید وقتی که اون سمت میرید 2 راه داره که یکیش اخرش میخوره به یک دختره که کنار در سنگ شده... اونرو
با استفاده از یک branch fragment yore(فکر کنم اسمش همین بود) از سنگ درارید برید جلو تا برسید Pharros

- - -ویرایش - - -

اتاق زیر قلعه میشه:
بونفایر اول در سوم سمت چپ;)
ولی بعد از کشتن اون باید بری بونفایر اول بعد از در King برید two watchers throne of want رو بکشید بعد Nashandraa میاد
دستت درد كنه يه اشتباه كردم رفتم new game+ ديگه نميتونم برم اونجا :(

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
عضویت تو این گروه چه مزیتی داره ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk
Upon joining the covenant players can approach the three statues near Gren, and if they have a Token of Spite in their possession can enter into a duel in the arena with other Brotherhood of Blood members. Reward for victory is a Cracked Red Eye Orb.

0InitialCrest of Blood
1100 Player kills while wearing Crest of BloodCurved Twinblade
2200 players killed while wearing the Crest of BloodCrescent Sickle
3500 Players killed while wearing the Crest of BloodGreat Chaos Fireball
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Brotherhood+of+Blood

سوال:
من رسیدم به Drangelic Castle اما هر چی میکشم بازم سرباز میاد و در قعله باز نمیشه! چه کار باید کرد؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
Upon joining the covenant players can approach the three statues near Gren, and if they have a Token of Spite in their possession can enter into a duel in the arena with other Brotherhood of Blood members. Reward for victory is a Cracked Red Eye Orb.

0InitialCrest of Blood
1100 Player kills while wearing Crest of BloodCurved Twinblade
2200 players killed while wearing the Crest of BloodCrescent Sickle
3500 Players killed while wearing the Crest of BloodGreat Chaos Fireball
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Brotherhood+of+Blood

سوال:
من رسیدم به Drangelic Castle اما هر چی میکشم بازم سرباز میاد و در قعله باز نمیشه! چه کار باید کرد؟
باید ببریدشون نزدیک مجسمه ها اونجا بکشینشون

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,937
نام
نریمان
عزیزه من وندریک رو باید با داشتن حداقل 1 giant soul بزنین
وگرنه 30-30 تا کم میشه
;)
اگر 5 تا سول رو با هم داشته باشین خیلی ضعیف میشه
Four Kings هم شما باید Ranged Battle میرفتی

می دونم. اتفاقا از 5 تا Giant Soul موجود توی بازی من 4 تا شو موقع مبارزه با Vendrick داشتم;) (فقط اونی که از Ancient Dragon دراپ میشه رو نداشتم.) ولی با این حال بازم بدلیل جون فوق العاده زیادش خیلی طول کشید.

اون Four Kings هم باس خیلی سختی نبود برای من. به خاطر HP زیادشون گفتم که شبیه هم هستن. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر