Dark Souls II | Xbox 360

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
838
نام
شایان
باز دوباره تو یه باس گیر کردم. این موش عظیم لعنتی شدیدا رو اعصابه.

این دوستانی هم که میگن دارک سولز قبلی سخت بود و این اسونه کلا برای من قابل درک نیستن. الان مثلا من بجای 2 گارگویل در قبلی اینجا با 4 تا جنگیدم بعد نتیجه میگیریم جنگ با 4 تا گارگویل اسونتر از 2 تا گارگویله. کلا گاهی عزیزان یه چیزی میگن که فقط گفته باشن.

کاملا موافقم.
سره Gargoyles نسخه ی اول من اینقدر نمردم که سره این مردم :|
البته به جاش Lost Sinner خیلی آسون بود :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,939
نام
نریمان
یه سوال داشتم:
من 4 تا باس اصلی رو کشتم و از Shaded Woods وارد Drangleic Castle شدم اما الان هر چی الان میگردم راهی برای ورود به قلعه پیدا نمی کنم. ار کدوم قسمت باید وارد قلعه بشم؟

آخرین ویرایش:

alod

کاربر سایت
Mar 20, 2013
70
نام
امیر حسین
اساتید محترم :dبرای این نسخه چه کلاسی رو پیشنهاد میکنن و توی اون کلاس بیشتر چه چیزی لول اپ کنم؟
گیفتش رو چی بردارم؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اساتید محترم :dبرای این نسخه چه کلاسی رو پیشنهاد میکنن و توی اون کلاس بیشتر چه چیزی لول اپ کنم؟
گیفتش رو چی بردارم؟

من knight رو پیشنهاد میکنم. تنها مشکلش اینه اول بازی تا به majula برسی شیلد نداری.
برای گیفت هم اگه دفعه اول از سری soul بازی میکنی healing items. بردار. اگه دفعه اولت نیست petrified somethibg.
البته تاثیر کلاس ها فقط برای اول بازیه. بعدش دیگه بستگی داره چیو اپگرید کنی.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عزیز اولا اینکه اسپویلر بزار، دوما اینکه لازم نیست حتما برای شروع یک نوع خاص حمله صبر کنید:
اینو از یکی از ویدئوهای یوتیوب دیدم.
طرف اول همه عنکبوت کوچیکا رو کشت، عنکبوت بزرگه هم اصلا اذیتش نکرد (و شما رو هم اذیت نخواهد کرد) بعد رفت یه ضربه به این صورت زد. عنکبوت بعد سریع با یکی از چندین مدل حمله های فاصله نزدیکش حمله کرد اما این یارو تا عنکبوت شروع کنه، از سمت راست رفته بود سمت صورت دوم.
نکته ش هم فقط یک چیز میشه: وقتی حمله هایی میکنه که از هر دو صورت بیرون میاد، کمی سمت راست یا چپش صبر کنید تا دوباره بچرخه سمتتون و حمله جدید رو شروع کنه. از این فرصت برای خوردن estus یا استراحت استفاده کنید. اگر خیلی از بدنش فاصله بگیرید، ممکنه یکی از پاهاش رو که بالا میبره، بهتون بزنه که خیلی ضعیفه و سریع میتونید estus بزنید بالا.
آها، یه چیز دیگه. یه AoE (یعنی Area of Effect) هم داره که وقتی اینو شروع کرد، ازش دور بشید. اما احتمالش کمه این trigger بخوره.
اوکی :D نه خوب من روشی رو که خودم وقتی با این باس روبرو شدم واسه کشتنش استفاده کردم رو اینجا گفتم ، بدون نیگا کردن به یوتیوب :D

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
merchant های برای trade روح باس ها با اسلحه:
Straid : در The lost bastille بعد از باس هست...جلوی بونفایر سنگ شده...
اون یکی: در shaded ruins یک مجسمه نزدیک بونفایر سنگ شده اون رو زندش کنید بکشیدش کلید رو ازش بگیرید برید توی اون سوراخه با کلید در رو باز کنید از زندان نجاتش بدین...
جادوگر ها به هیچ عنوان sentry soul رو نفروشن...با straid trade کنید یک جادوی خیلی خوب بهتون میده

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این باس Smelter Demon هست چی هست تو اوایل Iron Keep ؟ شدید رفته رو اعصابم . هر کاری کردم نتونستم بزنمش . یه بار تا آخر جونش زدم فقط دو تا ضربه مونده بود که مُردم :| بعدم هر کاری کردم نشد . اون یارو رو هم سامون کردم باز نشد دیگه نمیخام زیاد Effigy حروم کنم .

اول راحته ولی بعد از اینکه شمشیرش آتشی میشه دیگه اصلا نمیتونم بکشمش . آتش ... میکنه تو جونم .

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,939
نام
نریمان
این باس Smelter Demon هست چی هست تو اوایل Iron Keep ؟ شدید رفته رو اعصابم . هر کاری کردم نتونستم بزنمش . یه بار تا آخر جونش زدم فقط دو تا ضربه مونده بود که مُردم :| بعدم هر کاری کردم نشد . اون یارو رو هم سامون کردم باز نشد دیگه نمیخام زیاد Effigy حروم کنم .

اول راحته ولی بعد از اینکه شمشیرش آتشی میشه دیگه اصلا نمیتونم بکشمش . آتش ... میکنه تو جونم .
اگه از سپری که 100% damage آتیش رو بلاک می کنه (مثل Grym's Greatshield ) استفاده کنی خیلی راحت میشه.

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
یه سوال داشتم:
من 4 تا باس اصلی رو کشتم و از Shaded Woods وارد Drangleic Castle شدم اما الان هر چی الان میگردم راهی برای ورود به قلعه پیدا نمی کنم. ار کدوم قسمت باید وارد قلعه بشم؟

وقتی که به بن فایر اول رسید سمت راستت دشمنهای سنگی را چند بار پشت سرهم بکشی درهای اون منطقه برات باز میشه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من تو ıron keep اول برم boss یا اول برم پشت اون اتاق که توش اتیش هست اون بالا؟ در ضمن اون بالا هم یک فاگ گیت هست. اونم باسه؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اگه از سپری که 100% damage آتیش رو بلاک می کنه (مثل Grym's Greatshield ) استفاده کنی خیلی راحت میشه.
نه اون سپرو ندارم ولی کشتمش :D سازنده ها خیلی به نکات ریزی توجه کردن تو باسفایت ها . لا مصب یه فوت داشت این باس که پیدا کردم و راحت کشتمش . خیلی حال کردم با این چیزی که پیدا کردم واسه کشتنش . هر کی خاست میگم :D شایدم اکثرا بدونن ولی واسه من جالب بود .

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
نه اون سپرو ندارم ولی کشتمش :D سازنده ها خیلی به نکات ریزی توجه کردن تو باسفایت ها . لا مصب یه فوت داشت این باس که پیدا کردم و راحت کشتمش . خیلی حال کردم با این چیزی که پیدا کردم واسه کشتنش . هر کی خاست میگم :D شایدم اکثرا بدونن ولی واسه من جالب بود .
بگو داداش منم گیر کردم...:(

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
این Tower shield انگار باگ بازیه !
همه ضربات رو بلاک می کنه، اون Lost sinner و Gargoyle ها و بقیه رو مثل آب خوردن زدم .
دیگه انگار هیچ غول سختی وجود نداره !!!

Demons souls هم به نظرم یه خورده راحت تر از این بود!
نه آقا خداوکیلی Demons souls بین این سه تا از همه سخت تر بود، با اینکه اونو بعد از dark souls بازی کردم ولی واقعا عرق منو در می اورد !
جریمه هایی که برای مردن می دادی خیلی سنگین بود، یهو نگاه می کردی می دیدی Tendency سیاه شده حالا بیا و درستش کن .
بون فایر هم که اصلا نبود فقط اول هر مرحله یه ARC Stone بود.
قول ها هم که واقعا وحشتناک بودن، اون Man Eater ها از Smough & Orneshtein سخت تر بودن توی این قسمت که تا حالا غولی به اون سختی ندیدم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بگو داداش منم گیر کردم...:(
ضربات شمشیرش رو راحت میتونی جاخالی بدی ولی موظب زمانی که میپره هوا باش اگه پرید فوری درو شو ازش . حالا نکته اینجاس که قبل از اینکه شمشیرش آتشی بشه باید به سمت چپ Dodge کنی ولی وقتی شمشیرش آتشی شد باید از سمت راست Dodge کنی (خیلی باحاله این) ینی 10-15 بار مردم سر این قضیه ولی اولین باری که این کارو کردم کشتمش بدون سپر 100% Fire Resist :D اون یارو رو هم تونستی سامون کن تا یخورده هواس باس رو پرت کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر