Dark Souls II | Xbox 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این The Gutter عجب جای مظخرفی بود !!! یه چیزی تو مایه های Tomb of Giants ولی خیلی طولانی تر :|

====

The Rotten رو هم منفجر کردم :) باس خیلی خفنی بود انصافا .

الان 2 تا Branch of Yore دارم (همونی که آدمای سنگ شده رو سنگشون رو آب میکنه) . قبلا به اون دختره که کلید رو گرفته بود استفاده کردم الان از این دو تا چجوری به نحو احسن استفاده کنیم ؟ :D یکیشو بدم به اونی که جلوی بونفایر هست تو Lost Bastille ؟ اونیکی رو به کی بدم ؟

آخرین ویرایش:

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
این The Gutter عجب جای مظخرفی بود !!! یه چیزی تو مایه های Tomb of Giants ولی خیلی طولانی تر :|

====

The Rotten رو هم منفجر کردم :) باس خیلی خفنی بود انصافا .

الان 2 تا Branch of Yore دارم (همونی که آدمای سنگ شده رو سنگشون رو آب میکنه) . قبلا به اون دختره که کلید رو گرفته بود استفاده کردم الان از این دو تا چجوری به نحو احسن استفاده کنیم ؟ :D یکیشو بدم به اونی که جلوی بونفایر هست تو Lost Bastille ؟ اونیکی رو به کی بدم ؟

یکیش رو برو به ُShaded Wood بن فایر سومش اونی که سمت راست بن فایر ه نه بری به جلو تر مسیر سمت راستت رو ادامه بدی یکم دقت کنی یکی جلوی یک مسیر که داخل اون یک جعبه ستش رو گرفته استفاده کن اونی که بعده عقرب که کاریت نداره اصلا استفاده نکن وقتی جعبه رو بازی کردی یکی دیگه از این ایتم تو جعبه هستش که برگرد به بن فایر اونیکه سمت چپ بنفایر هستش استفاده کن

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
باز دوباره تو یه باس گیر کردم. این موش عظیم لعنتی شدیدا رو اعصابه.

این دوستانی هم که میگن دارک سولز قبلی سخت بود و این اسونه کلا برای من قابل درک نیستن. الان مثلا من بجای 2 گارگویل در قبلی اینجا با 4 تا جنگیدم بعد نتیجه میگیریم جنگ با 4 تا گارگویل اسونتر از 2 تا گارگویله. کلا گاهی عزیزان یه چیزی میگن که فقط گفته باشن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اون کوچیکا یکیشونو با تیر بزن تا بقیه بیان سمتت اونا رو فوری بزن جوری یه ضربه بزنی حداقل دوتاشون بمیرن . بزرگه هم یکی دو ثانیه بعد از اونا میاد . بعد واسه بزرگه ضربه هایی که با سرش میزنه رو دفاع کن ولی ضربه هایی که با دستاش میزنه (2 ضربه ) نزدیکش باش و قبل از اون ضربه یخورده مکث میکنه و دستشو میبره هوا فوری برو زیرش اونوقت دمیج نمیگیری و یه ضربه یا اگه موقعیت شد دو ضربه بزن و بعد گارد بگیر و بیا عقب . خلاصه حرکاتش خیلی سریعه و دمیجش هم خیلی بالاست ، باید شدیدا حواست جمع باشه :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
اون کوچیکا یکیشونو با تیر بزن تا بقیه بیان سمتت اونا رو فوری بزن جوری یه ضربه بزنی حداقل دوتاشون بمیرن . بزرگه هم یکی دو ثانیه بعد از اونا میاد . بعد واسه بزرگه ضربه هایی که با سرش میزنه رو دفاع کن ولی ضربه هایی که با دستاش میزنه (2 ضربه ) نزدیکش باش و قبل از اون ضربه یخورده مکث میکنه و دستشو میبره هوا فوری برو زیرش اونوقت دمیج نمیگیری و یه ضربه یا اگه موقعیت شد دو ضربه بزن و بعد گارد بگیر و بیا عقب . خلاصه حرکاتش خیلی سریعه و دمیجش هم خیلی بالاست ، باید شدیدا حواست جمع باشه :D

کوچیکا که مشکلی ندارن. بزرگه هم تا زمانی که نرمال حمله میکنه مشکلی نداره. فقط یک حرکت داره که میچسبه به زمین و یهو خیز برمیداره و کل جون رو حالی میکنه. مشکل فقط اونه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کوچیکا که مشکلی ندارن. بزرگه هم تا زمانی که نرمال حمله میکنه مشکلی نداره. فقط یک حرکت داره که میچسبه به زمین و یهو خیز برمیداره و کل جون رو حالی میکنه. مشکل فقط اونه.
همون حرکتو میگم دیگه که با کله ضربه میزنه . اونو کاری نمیشه کرد باید دفاع کنی . Tower Shield خیلی خوبه . خوشبختانه بعد از اون ضربه دیگه فوری ضربه دیگه ای نمیزنه و تو این فرصت استامینات هم پر میشه .

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
من بازی رو تازه گرفتم،اونایی که دارن بازی میکنن یه چند تا توصیه کنن چجوری بریم اعصابمون خط خطی نشه!!!با چه کلاسی؟؟؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی

این دوستانی هم که میگن دارک سولز قبلی سخت بود و این اسونه کلا برای من قابل درک نیستن. الان مثلا من بجای 2 گارگویل در قبلی اینجا با 4 تا جنگیدم بعد نتیجه میگیریم جنگ با 4 تا گارگویل اسونتر از 2 تا گارگویله. کلا گاهی عزیزان یه چیزی میگن که فقط گفته باشن.
این 4 تا چون جون و دمیجشون کم بود به اندازه اون دوتا ارزش نداشتن...;)
منم توی این موش پس فطرت گیر کردم:|
the guter برو بعد هم blightstone اخر بزنش...
لامسب نمیشه:-??
تا میای بزنی خیز برمیداری....:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
شما هر چی بگید من چیزی رو که دارم میبینم نمیتونم انکار کنم می تونم؟ من demons souls رو آب خوردن تموم کردم. البته demons souls رو بعد از dark souls 1 بازی کرده بودم. شاید واسه همین خیلی راحت به نظر می رسید. درسته که من تو دارک سولز 1 خیلی بیشتر از شماره 2 گیج بودم و میمردم اما این دلیل بر سخت تر بودن بازی نیست. الان تجربه ی قبلی رو دارم. اما تو قبلی این تجربه رو نداشتم! من تو دارک سولز دیگه هیچ چالشی نمیبینم. فقط یه خورده اون 2 تا باس آنور لاندو و آرتوریاس سختن! اما این جا باس ها خیلی سخت ترن! من مشکلم فقط تو باس هاست و با طراحی مراحل مشکلی ندارم. پس این شماره برای من سخت تر از قبلی خواهد بود چون باس هاش سخت ترن!

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
شما هر چی بگید من چیزی رو که دارم میبینم نمیتونم انکار کنم می تونم؟ من demons souls رو آب خوردن تموم کردم. البته demons souls رو بعد از dark souls 1 بازی کرده بودم. شاید واسه همین خیلی راحت به نظر می رسید. درسته که من تو دارک سولز 1 خیلی بیشتر از شماره 2 گیج بودم و میمردم اما این دلیل بر سخت تر بودن بازی نیست. الان تجربه ی قبلی رو دارم. اما تو قبلی این تجربه رو نداشتم! من تو دارک سولز دیگه هیچ چالشی نمیبینم. فقط یه خورده اون 2 تا باس آنور لاندو و آرتوریاس سختن! اما این جا باس ها خیلی سخت ترن! من مشکلم فقط تو باس هاست و با طراحی مراحل مشکلی ندارم. پس این شماره برای من سخت تر از قبلی خواهد بود چون باس هاش سخت ترن!
من کسی ندیدم این رو نقض کنه...
این بازی چون باس هاش واقعا سخت طراحی شدن...بنظر سختر میاد...
ولی در کل نسخه 1 بخاطر پیچیدگی که داشت بنظر خیلیا سخت تر هست;)
من تا sif نفهمیدم دارم چیکار میکنم...
فقط میرفتم جلو:d
نقطه ضعفه این عنکبوت گنده هه چیه؟فقط صورت؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نقطه ضعفه این عنکبوت گنده هه چیه؟فقط صورت؟
نقطه ضعفش وقتیه که میخاد اون لیزر سفید رو بزنه . خیلی راحت میتونی بری زیرش و خودتو برسونی به اونیکی صورتش و تا میخوره بزنی . البته فقط یکی دو ضربه بزن بعدش دفاع کن و برو کنار و باز به همین ترتیب . فقط مواظب اون عنکبوت کوچیکا باش چون تموم نمیشن و وقتی همشونو کشتی باز دوباره میان .

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کسی تونسته اون ارموری که تو تریلرا همیشه تن یارو بودو پیدا کنه? یه ارمور ابی بود و روی یک کتفش هم یک پتو افتاده بود.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
نقطه ضعفش ...
عزیز اولا اینکه اسپویلر بزار، دوما اینکه لازم نیست حتما برای شروع یک نوع خاص حمله صبر کنید:
اینو از یکی از ویدئوهای یوتیوب دیدم.
طرف اول همه عنکبوت کوچیکا رو کشت، عنکبوت بزرگه هم اصلا اذیتش نکرد (و شما رو هم اذیت نخواهد کرد) بعد رفت یه ضربه به این صورت زد. عنکبوت بعد سریع با یکی از چندین مدل حمله های فاصله نزدیکش حمله کرد اما این یارو تا عنکبوت شروع کنه، از سمت راست رفته بود سمت صورت دوم.
نکته ش هم فقط یک چیز میشه: وقتی حمله هایی میکنه که از هر دو صورت بیرون میاد، کمی سمت راست یا چپش صبر کنید تا دوباره بچرخه سمتتون و حمله جدید رو شروع کنه. از این فرصت برای خوردن estus یا استراحت استفاده کنید. اگر خیلی از بدنش فاصله بگیرید، ممکنه یکی از پاهاش رو که بالا میبره، بهتون بزنه که خیلی ضعیفه و سریع میتونید estus بزنید بالا.
آها، یه چیز دیگه. یه AoE (یعنی Area of Effect) هم داره که وقتی اینو شروع کرد، ازش دور بشید. اما احتمالش کمه این trigger بخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر