Dark Souls II | Xbox 360

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اقا من لول 68 ام برای خنده زدم اون خانومه که لول اپت میکنه کشتم الان هر کار می کنم نمیاد!!دهنم سرویس شده می خوام لاست سینرو بکشم لولم پایینه !!

دوست عزیز نگران نباش، اون برمیگرده فقط بعد از یه مدتی(دقیقا نمیدونم چقدر) به قبر توی یه مکان تصادفی ظاهر میشه که با دادن مقداری Soul میتونی اون خانم رو به زندگی برگردونی و اصلا لازم نیست از نو شروع کنی

بعد من باید بگم که در مورد این بازی اشتباه می کردم، واقعا این نسخه سرراست و ساده هست و اصلا و ابدا نیازی به راهنما یا Guide نداره، من چند روز پیش میومدم تو این تاپیک هی می دیدم همه میگن این Lost Sinner یا مثلا اون سه تا اسکلتا خیلی سخت هستن برای همین منم گرخیدم همش نگران بودم که کی قرار با اینا روبرو بشم! بعد امشب که به این دوتا باس رسیدم هردوشون رو تو Playtrough اول شکست دادم(کلاسم Knightــه) و این مساله باعث شد کلا طرز فکری که نسبت به این بازی داشتم عوض بشه چون نسخه های قبلی رو زیاد بازی نکرده بودم و همش فکر می کردم سختیشون خیلی زیاده که ظاهرا اصلا اینطور نیست. باز حالا توی بازی پیش برم معلوم میشه که قراره سخت بشه یا نه ولی تا اینجای کار از نظر سختی معمولی بود.

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
ای بابا :D خب اگه به اف رفته بگین اگه حسش بود دوباره بازی کنمش با کدوم کلاس برم که راحتر باشه و اذیت نکنه خیلی؟کلاسه الانم نایت هست
نه از اول نرو يه soul vesel گير بيار برو پيش پيرزن ها همه ي لولت رو بزار روي خون و استامينا بعدش هم از pyromancy استفاده كن يكمم براي اون گزينه اي كه مربوط به حمل كردن وزنه خرج كن

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
نه از اول نرو يه soul vesel گير بيار برو پيش پيرزن ها همه ي لولت رو بزار روي خون و استامينا بعدش هم از pyromancy استفاده كن يكمم براي اون گزينه اي كه مربوط به حمل كردن وزنه خرج كن

من باشم حتی یه Point هم روی Vitality نمیذارم، چرا؟ چون وقتی که با دشمن های معمولی می جنگم سنگین ترین و بهترین Armor و اسلحه ها رو برمیدارم بنابراین همیشه درصدش میره بالای 90! برای باس ها هم همیشه قبل از وارد شدن به Mist کلا همه Armorــم رو درمیارم و فقط با سپر و اسلحه می جنگم. با این روش من تا حالا مشکلی نداشتم.

------

این Pyromancy جریانش چیه؟ من الان دستکشش رو دارم ولی وقتی Equip می کنم کار خاصی انجام نمیده! اون دختره هم که آیتمای مربوط بهش رو میفروشه هستش باید آیتم خاصی رو ازش بخرم؟

راستی این Soulــه Lost Sinner رو استفاده کنم یا اینکه تبدیل به سلاحش کنم؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
دوست عزیز نگران نباش، اون برمیگرده فقط بعد از یه مدتی(دقیقا نمیدونم چقدر) به قبر توی یه مکان تصادفی ظاهر میشه که با دادن مقداری Soul میتونی اون خانم رو به زندگی برگردونی و اصلا لازم نیست از نو شروع کنی

بعد من باید بگم که در مورد این بازی اشتباه می کردم، واقعا این نسخه سرراست و ساده هست و اصلا و ابدا نیازی به راهنما یا Guide نداره، من چند روز پیش میومدم تو این تاپیک هی می دیدم همه میگن این Lost Sinner یا مثلا اون سه تا اسکلتا خیلی سخت هستن برای همین منم گرخیدم همش نگران بودم که کی قرار با اینا روبرو بشم! بعد امشب که به این دوتا باس رسیدم هردوشون رو تو Playtrough اول شکست دادم(کلاسم Knightــه) و این مساله باعث شد کلا طرز فکری که نسبت به این بازی داشتم عوض بشه چون نسخه های قبلی رو زیاد بازی نکرده بودم و همش فکر می کردم سختیشون خیلی زیاده که ظاهرا اصلا اینطور نیست. باز حالا توی بازی پیش برم معلوم میشه که قراره سخت بشه یا نه ولی تا اینجای کار از نظر سختی معمولی بود.
نسخه های قبلی شاهکار بودن...
10 مین از اینور میرفتی تا برسی با باس 5-7 مین از اونور میرفتی تا بری به بونفایر بعدی....
مسیر هم اصلا معلوم نبود...
خیلی زیبا بود واقعا:x
این رسما ****

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب بالاخره با هر زحمتی بود Kings Ring رو پیدا کردم !
فقط یه سوال ؟
من اون Great Soul چهارم رو هم گرفتم ! ( اژدها ashen mist heart رو بهم داد منم از طریق Memory اژدها رفتم و سول رو گرفتم !) از Shade Wood الان باید کجا برم؟ برگشتم پیش اژدها که منو فرستاده بود به دنبال سول ولی اتفاقی نیفتاد ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اقا اين غول عنكبوتو جطور بزنم ازش خون كم نميشه
فقط باید مستقیم به صورتش بزنی (2 تا صورت داره )
اول اون کوچولو ها رو بزن بعدم وقتی میخاد نور بزنه از طرف مخالف نور (سمت چپ عنکبوت) برو زیرش و فوری برو به اونیکی صورتش و ضربه بزن . راحته به شرطی که شمشیرت قوی باشه :D

- - -ویرایش - - -

با socerer نرو...
همین کلاس رو نگه دار faith رو بالا ببر تا lighting بگیری...بعدش هم str,dex ببر بالا خوبه...
دیگه نه faith و نه هیچکوذوم از stats بالا نمیره . ایشون اون خانوم محترم رو کشته :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این Pyromancy عجب آیتمایی داره !
یکی از آیتماش (اسمش دقیق یادم نیست ، Fire Grow یا همچین چیزی بود !) قشنگ تو هربار استفاده 1700 تا خون ازشون کم میکنه !!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
تو پست های صفحه های قبل دیدم گفته شده برای Level Up باید رفت پیش همون پیرزن های اول بازی، ولی من وقتی میرم اونجا فقط حرف میزنن و هیچ طوری نمیشه Level Up کرد :|
چطوری ــه قضیه؟

باید بری پیش اون زنه که بغل بن فایر توی mejula واستاده. پیر زنا برای ریست کردن لولهات هستن.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
جواب منم بدید لطفا

این Pyromancy جریانش چیه؟ من الان دستکشش رو دارم ولی وقتی Equip می کنم کار خاصی انجام نمیده! اون دختره هم که آیتمای مربوط بهش رو میفروشه هستش باید آیتم خاصی رو ازش بخرم؟

راستی این Soulــه Lost Sinner رو استفاده کنم یا اینکه تبدیل به سلاحش کنم؟

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
خب بالاخره با هر زحمتی بود Kings Ring رو پیدا کردم !
فقط یه سوال ؟
من اون Great Soul چهارم رو هم گرفتم ! ( اژدها ashen mist heart رو بهم داد منم از طریق Memory اژدها رفتم و سول رو گرفتم !) از Shade Wood الان باید کجا برم؟ برگشتم پیش اژدها که منو فرستاده بود به دنبال سول ولی اتفاقی نیفتاد ؟
باید بری به Drangleic Castle بن فایر اولش مسیر سمت چپ از حلقه استفاده کن

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا

اگر بازی به نظرت زیادی راحت هست. عضو Company of Champions بشو. بازی به مقدار کاملا محسوسی سخت تر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر