Dark Souls II | Xbox 360

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
يه راه براي آسون تر شدن بازي : وقتي رسيديد پشت ديوارهاي مه آلود (كه بيشترشون باس دارن) نرين تو و خودتون رو اماده كنيد ( ايتم و شمشير مناسب ) بعد از بازي خارج شيد و بري توي multiman و منوي mmos فايل منجر رو بياريد بالا و از توي منوي root، گزينه ي dev_dd0 رو انتخاب كنيد، بريد توي home و پوشه اي رو ميبينيد رو باز كنيد(اسمش پوشه براي هر شخص متفاوته،مال من 00000001 ) ، سپس گزينه ي savedata,،،، توي اين پوشه دنبال سيو دارك سولز بگرديد (اسم سيو من NPUB3135-game_000) ،. اگر اين پوشه نبود توي تك تك سيو ها وارد شيد و بعد روي فايلي كه پسوند png داره كليك كنيد اگه مارك دارك سولز٢ بود كه هيچ اگه نبود بريد سراغ سيو بعدي (سيو دارك سولز فايل هاش خيلي بيشتر از بقيه اس)( روش آسون تر هم اينه كه رويه گزينه سايز كليك كنيد تا سيو ها رو بر اساس حجم بچينه، معمولا سيو روي اولين گزينه ميا چون حجمش بيشتر از بقيه است) بعد از اينكه پيداش كرديد سيو رو كپي پيست كنيد توي يه فلش، اگر هم نداشتيد ميتونيد توي dev_hdd0 ذخيرش
كني توي يكي از پوشه ها غير از savedata . الان شما از سيو خودتون back up گرفتيد و ميتونيد با خيال راحت بازي كنيد (بازي رو اجرا ميكنيد ، وقتي اومد بالا پشت ديوار مه الود ايستاديد بريد اونور و باس رو بزنيد اگه كشتيدش كه خسته نباشيد اگر هم نه بر گرديد توي multiman و back up تون رو توي پوشه ي save data كپي پيست كنيد (وقتي بازي رو دوباره اجرا كردي بازهم پشت در مه الود ايستادي(ديگه بعد از هر بار مردن برنمي گرديد سر بونفاير قبلي ، از جونتون هم كم نميشه، و ايتم هايي رو كه هنگام مبارزه از دست داديد رو از دست نداديد(ميتونيد از اين روش وقتي كه ميخواهيد ايتم بخريد و صرف چيزي بكنيد هم استفاده كنيد، تا ببينيد مي ارزه يا نه و اگه بد بود سىوتون رو برگردونيد. سوالي داشتيد بپرسيد ،اگر هم جواب داد و حال كرديد باز هم بگيد:d

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,939
نام
نریمان
تو Shaded Ruins یه دری رو باز کردم که پشتش یه نیمه انسان نیمه کلاغ بود. بعد از اینکه باهاش حرف زدم باید کجا برم تا دوباره ببینمش ؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
يه راه براي آسون تر شدن بازي : وقتي رسيديد پشت ديوارهاي مه آلود (كه بيشترشون باس دارن) نرين تو و خودتون رو اماده كنيد ( ايتم و شمشير مناسب ) بعد از بازي خارج شيد و بري توي multiman و منوي mmos فايل منجر رو بياريد بالا و از توي منوي root، گزينه ي dev_dd0 رو انتخاب كنيد، بريد توي home و پوشه اي رو ميبينيد رو باز كنيد(اسمش پوشه براي هر شخص متفاوته،مال من 00000001 ) ، سپس گزينه ي savedata,،،، توي اين پوشه دنبال سيو دارك سولز بگرديد (اسم سيو من NPUB3135-game_000) ،. اگر اين پوشه نبود توي تك تك سيو ها وارد شيد و بعد روي فايلي كه پسوند png داره كليك كنيد اگه مارك دارك سولز٢ بود كه هيچ اگه نبود بريد سراغ سيو بعدي (سيو دارك سولز فايل هاش خيلي بيشتر از بقيه اس)( روش آسون تر هم اينه كه رويه گزينه سايز كليك كنيد تا سيو ها رو بر اساس حجم بچينه، معمولا سيو روي اولين گزينه ميا چون حجمش بيشتر از بقيه است) بعد از اينكه پيداش كرديد سيو رو كپي پيست كنيد توي يه فلش، اگر هم نداشتيد ميتونيد توي dev_hdd0 ذخيرش
من کنسولم هک شده نیست که مولتی من روش اجرا شه :D اگرم بود عمرا اینکارو نمی کردم! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این عنکبوت با اینکه Boss اصلی بود ولی نسبتا راحت بود . دفعه سوم کشتمش . دومین Primal Bonfire رو هم روشن کردم فقط اونجا یه کلید داد اسمش آشنا بود ولی یادم رفته واسه کودوم دره :D

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
آقا کسی راهکاری واسه کشتن اون باسی که سرش تو دستش نداره :-)

Sent from my ST15i using Tapatalk
اول آسياب بادي رو بسوزون (توي پستاي قبلي نوشته شده چطوري) تا وسط اتاق پاك بشه و اگر كلاست sorcer ، سعي كن اون حركتشو كه از دور با نيزه جهش ميكنه رو بلاك نكني و جا خالي بدي اينطوري stamina تون خالي نميشه و فرصت ضربه زدن پيدا ميكنيد،يه حركت ديگه هم داره كه وقتي نزديكش ميشي ميخواد بغلت كنه واسه ي اون رو به عقب جا خالي بده و از fire bomb , black fire bomd هم استفاده كن خون خوبي كم ميكنه و از stamina كم نميشه و سعي كن از شمشير استفاده كني تا جادو.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
باید بری به Forest Of Gaint دری که با انگشتر کینگ باز میشه

اونجا رفتم.یک غول کشتم
به من giant kinship داد.
حالا باید چکار کنم و در کجا استفاده کنم
توضیحاتش:
grant access to the throne room beneath castle

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
اونجا رفتم.یک غول کشتم
به من giant kinship داد.
حالا باید چکار کنم و در کجا استفاده کنم
توضیحاتش:
grant access to the throne room beneath castle
باید بری به Drangleic Castle بن فایر اولش سمت چپ

- - -ویرایش - - -

اين شيش تا گوريل ، گرايل حالا اسمشون هر چي هست ، دقيقا كجان؟؟؟؟:d
اونم تو Lost Bastile نزدیک یکی از بن فایرها که یک نرده رو به پایین میره و یک سگ هم هستش یک Item که اسمش یادم نیست که مسیر مخقی رو نشون میده باید استفاده کنی

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
همونطور که گفتم دوباره شروع کردم دارم از اول میرم.
چقدر راحته این سری :))
اکثرا باس ها همون یه ضرب ترتیبشون داده میشه.
اون 3 تا Ancient Sentinella ها که سرویسمون کرده بودن یه ضرب کشتمشون فقط یه بار یه چکش از یکیشون خوردم و نصف خونم کم شد همین :d

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
Covenant مخفی (با زون جدید):
سه جا باید یه پیرمرد رو ویلچر رو پیدا کنین (تقریبا تا اواخر بازی باید رفته باشین)
-بون فایر king`s gate تو قصر پادشاد اتاقی که ۶ تا در داره که اولی سمت راست راه اصلیتون هست. برین آخری سمت چپ زمین فیکه می ریزه پایین
-بون فایر shaded ruin تو shaded woods اون جایی که یه سر بالایی رو میرین سمت باس عقرب قبلش یه تیکه چمنه روش چند تیکه چوبه اونم فیکه روش وایسین می ریزه پائین
-بون فایر اول black gulch یه مسیر بیشتر نیست سمت راست راه که پرت گاهه بگیرین برین حواستون به پرتگاه باشه یک جایی میرسه که میشه پرید اون رو که در قفله. از اونجا باز میپرین یه طبقه پایینتر یه نیمچه غول میزنین که کلید رو میندازه. در رو باز کنین اون توئه
. بعد دفعه سوم میتونین جوین شین و با دادن humanity براتون پرتال باز میکنه به یه سری مرحله جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر