Dark Souls II | Xbox 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حالا سوال از دوستانی که lost sinner رو زدن:
الان این ایتم که که از حالت سنگ درمیاره رو صرف اون شخصی کنم که تو ورودی زندان در lost bastile هستش یا رو اون یکی که در ماجولا جلوی اهرم بازکردن در سنگ شده استفاده کنم؟

نه بابا حتما واسه دومی استفاده کن . اولی چیزی نیست که یه بونفایر باز میکنه :D

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
دوستان یه سوال داشتم :D
می خواستم ببینم بازی هنوز مثل نسخه ی 1 گنگ ه ؟؟
سیعنی هیچ راهنمایی نمیشه به گیمر؟

راهنمایی نمیشه...
ولی مسیر کاملا واضح هست....
تنها کاری که میکنید اینکه وارد یک fog میشید... باس رو میکشید 2 قدم دیگه راه میرین وارد یکی دیگه میشین و باس بعدی... اینکار رو 20-30 بار ادامه میدین بازی تموم میشه

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84

- - -ویرایش - - -

آقا اين فروشنده اي كه تو Heide's Tower of Flame بود كسي خبر نداره كجا رفته همون خانومي كه جادو ميفروشه و رو زانوهاش نشسته
واسه ادامه بازي بايد بكشمش لطفا نشو نه اي آدرسي چيزي اگه دارين دريغ نكنين :d

میره تو بن فایر اول مجولا

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
نه بابا حتما واسه دومی استفاده کن . اولی چیزی نیست که یه بونفایر باز میکنه :D

چندان بیخاسیت هم نیستش سول Boss ها رو برات تبدیل به شمشیر میکنه
ولی پیشنهاد میکنم رو دومی استفاده کنی

- - -ویرایش - - -

اين the lost sinner دقيقا كجاست ؟؟؟:-/

تو lost Bastile با عقاب و کشتیه می تونی بری اونچا

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوست عزیز
تبریک واسه تمام کردن بازی چون واقعا کار هرکسی نیست تمام کردنش
چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
1.اون چوبه اسمش چیه که گفتید ادمارو از حالت سنگدر میاره؟؟؟
شما چه شمشیر و سپری رو پیشنهاد میدید که تا اخر بازی بدرد بخوره؟؟؟
با تشکر
سلام.
ممنون از شما :) بالاخره تلاشمو کردم و نتیجه هم گرفتم.
در مورد سوال هاتون.
1- اسمش Fragrant Branch of Yore هست.
2- شخصا برای کل بازی 3 تا سلاح داشتم و 4 تا سپر که بسته به موقعیت ازش استفاده میکردم.

سلاح:
Great Sword +10 - سلاح اصلی من.
Black Knight Ultra Great Sword - سلاح دومم که وقتی اولی داشت خراب میشد و پودر برای تعمیر اش هم نداشتم استفاده میکردم.
Black Knight Helberd - سرعت اش بالا بود و برای موقعی که سرعت زیادتر موقع مبارزات لازم بود استفاده میکردم.

سپر:
Towershield - جزو اولین سپرهایی هست که میگیرین و بیشترین استفاده رو داشت برام - 100 درصد بلاک ضربات فیزیکی و بلاک جادو و الکتریسیته و .... هم خوب بود.
Old Knight Greatshield - اینم 100درصد بلاک ضربات فیزیکی داره منتها بعضی بلاک های جادو و این چیزاش از قبلی بالاتر بود و بعضی هاش پایین تر.
Gyrm Greatshield - اینو فقط وقتی استفاده میکردم که با باسهایی که ضربات یا شمشیر آتیشی دارن مبارزه میکردم. 100 درصد بلاک آتیش داره :d
Rebel's Greatshield - بهترین شیلد بازی به نظر من. 100 درصد بلاک ضربات فیزیکی و بلاک جادو و آتیش و .... همه بالا 85 درصد. فقط یکی اش اگه اشتباه نکنم 70 بود. البته اینو آخرای بازی بهت میده.

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
اين the lost sinner كه خيلي آسون بود با دوم كشتمش:d:dالكي ترسوندينمون:-o:p

- - -ویرایش - - -

اين the lost sinner كه خيلي آسون بود با دوم كشتمش:d:dالكي ترسوندينمون:-o:p

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,203
نام
امیر
راهنمایی نمیشه...
ولی مسیر کاملا واضح هست....
تنها کاری که میکنید اینکه وارد یک fog میشید... باس رو میکشید 2 قدم دیگه راه میرین وارد یکی دیگه میشین و باس بعدی... اینکار رو 20-30 بار ادامه میدین بازی تموم میشه

اخه تو نسخه قبلی تعداد زیادی لوکیشن بود که اگر با یه لول پایینی میرفتی یه جاس خاصی دشمنا سرویست میکردن:D
یعنی این شماره بازی.خطی شده؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
اخه تو نسخه قبلی تعداد زیادی لوکیشن بود که اگر با یه لول پایینی میرفتی یه جاس خاصی دشمنا سرویست میکردن:D
یعنی این شماره بازی.خطی شده؟

برای مثال : تو نسخه اول دومین جایی که میرفتی... به catacombs و ruins(که روح ها بودن) و اونجایی که باید میرفتی راه داشت...
ولی این از اول فقط به جاهایی که باید بری میخوره...نمیتونی بری جایی که اخر بازی باید میرفتی...کل بازی هم شده باس....:|

- - -ویرایش - - -

Tower Shield از کجا بیارم؟
برای موش گنده هه میخوام...

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
من. اما اونور تاپیک دال پر نمیزنه مجبورم اینجا پست بدم!
يه راه براي آسون تر شدن بازي : وقتي رسيديد پشت ديوارهاي مه آلود (كه بيشترشون باس دارن) نرين تو و خودتون رو اماده كنيد ( ايتم و شمشير مناسب ) بعد از بازي خارج شيد و بري توي multiman و منوي mmos فايل منجر رو بياريد بالا و از توي منوي root، گزينه ي dev_dd0 رو انتخاب كنيد، بريد توي home و پوشه اي رو ميبينيد رو باز كنيد(اسمش پوشه براي هر شخص متفاوته،مال من 00000001 ) ، سپس گزينه ي savedata,،،، توي اين پوشه دنبال سيو دارك سولز بگرديد (اسم سيو من NPUB3135-game_000) ،. اگر اين پوشه نبود توي تك تك سيو ها وارد شيد و بعد روي فايلي كه پسوند png داره كليك كنيد اگه مارك دارك سولز٢ بود كه هيچ اگه نبود بريد سراغ سيو بعدي (سيو دارك سولز فايل هاش خيلي بيشتر از بقيه اس)( روش آسون تر هم اينه كه رويه گزينه سايز كليك كنيد تا سيو ها رو بر اساس حجم بچينه، معمولا سيو روي اولين گزينه ميا چون حجمش بيشتر از بقيه است) بعد از اينكه پيداش كرديد سيو رو كپي پيست كنيد توي يه فلش، اگر هم نداشتيد ميتونيد توي dev_hdd0 ذخيرش

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب بالاخره kings Ring‏ رو بدست آوردم !! ولی انصافا خیلی سخت بود !
خیلی باید میرفتم جلوتر ! الان باید برگردم ماجولا؟ دیگه کاری نمونده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر