Dark Souls II | Xbox 360

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
سلام
باو شماها چقد حرفه این :D من تازه تو Forest of fallen giants ام اون شوالیه سفیده رو بعد کلی دردسر کشتم فک کنم Heide Knight بود حالا شمشیرشو گرفتم دمیج برقی داره ولی در کل دمیجش از Broadsword خودم کمتره :| کلاسم هم Knight هستش
حالا یه سوال چجوری باید dex و strength و اینا رو بالا ببرم؟؟؟
باید با اون دختری که رو بن فایر اول تو روستا هستش صحبت کنی

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
611
نام
احمد رضا
من رسیدم این قسمت ولی موقع ورود اون دختره میگه که هنوز قدرت و روح کافی رو نداری ولی بازم میتونی وارد شی

حالا به نظرتون وارد شم یا نه؟

آخرین ویرایش:

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
بعضي از اين دشمنا(اونايي كه دود نميشن) بعد از مردن شروع ميكنن به رقصيدن ، بعضي از حركاتشون آدمو ميتركونه از خنده:)) ،توي نسخه ي قبلي هم براي من از اين قبيل dance ها و يا حركات +18(به صورت متحرك) اتفاق افتاده بود ، براي شما تا حالا پيش اومده؟؟؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
staff ی که بشه باهاش پایرومنسی انجام داد از کجا باید بگیرم؟؟؟ نصف بازی رو رفتم تازه اون زنه که پایرومنسی میفروشه رو دیدم!

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
staff ی که بشه باهاش پایرومنسی انجام داد از کجا باید بگیرم؟؟؟ نصف بازی رو رفتم تازه اون زنه که پایرومنسی میفروشه رو دیدم!
پایرومنسی Staff نمیخواد. pyromancy flame میخواد. آیکن اش یه دست قرمز (دستکش در حقیقت!) رنگه که یه آتیش کوچیک وسطشه.
تو همون قسمت No-Man's Wharf که کشتی رو سوار میشی لب اسکله یه پیرمرده نشسته. اون هم جادوهای Sorcerer رو میفروشه و هم pyromany flame رو بهت میده. جدا از اون اونجایی که یه شوالیه با شمشیر آبی نشسته روی زمین، جلوتر یه زنه هست که جلوی دستگیره سنگ شده، اونو از حالت سنگ در بیاری خودش پایرومنسر هست که هم پایرومنسی فلیم رو بهت میده و هم جادوهای پایرومنسی رو میفروشه

پ.ن: سر باس ancient dragon مثل آهو در گل بمانده ایم! :(

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
سلام
باو شماها چقد حرفه این :D من تازه تو Forest of fallen giants ام اون شوالیه سفیده رو بعد کلی دردسر کشتم فک کنم Heide Knight بود حالا شمشیرشو گرفتم دمیج برقی داره ولی در کل دمیجش از Broadsword خودم کمتره :| کلاسم هم Knight هستش
حالا یه سوال چجوری باید dex و strength و اینا رو بالا ببرم؟؟؟
ناراحت نباش اصن.من بازی رو امروز صبح خریدم فقط یکم از تو جلوترم فعلا سر The last giant گیر کردم.منم کلاسم Knighte عه.همون شمشیر خودمونم فعلا از همه شمشیرا بهتره.

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
لطفا به سوال من پاسخ دهید، همان اوایل بازی:
همان اوایل بازی چگونه به The Last Giant برسم. به دومین Bonefire (در کل چهارمین Bonefire تا این جا با احتساب Bonefire اول بازی) منطقه Forest of Fallen Giant رسیده ام که در کنارش یک موجود فروشنده ی سیاه وجود دارد. از آن جا از نردبان پایین می روم و دشمنان را می کشم و به یک محوطه بازی می رسم، از آن جا باید به کجا بروم؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,636
نام
کورش
این lost sinner عجب مصیبتیه.انگار هیچ رقمه راه نداره بزنمش.

سلام.
لطفا به سوال من پاسخ دهید، همان اوایل بازی:
همان اوایل بازی چگونه به The Last Giant برسم. به دومین Bonefire (در کل چهارمین Bonefire تا این جا با احتساب Bonefire اول بازی) منطقه Forest of Fallen Giant رسیده ام که در کنارش یک موجود فروشنده ی سیاه وجود دارد. از آن جا از نردبان پایین می روم و دشمنان را می کشم و به یک محوطه بازی می رسم، از آن جا باید به کجا بروم؟

همون اطراف یک موجود با زره لاکپشت مانند پیدا کنید . اون رو دور بزنید از در پشت سرش وارد شوید و به سمت چپ بپیچید و دری رو که قفله باز کنید. بعد از اسانسور کنار در پایین برید.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب دوستان. در کمال مسرت و خوشحالی باید عرض کنم که بازی رو تموم کردم :)
چند دقیقه پیش باس آخر بازی رو هم کشتم (راحت هم بود) و پس از نشان دادن یه دموی کوتاه Credits اومد.
اون باس Ancient Dragon هم ظاهرا جزو باسهای Optional بوده. ولی حتما میرم میزنمش.
من با باس آخر 29 تا باس کشتم.
اون Ancient Dragon هم البته نزدم که اگه میکشتم میشد 30.
تو مراحل بازی تک و توک فکر کنم 2-3 تا Bonfire ها رو تو کل شون پیدا و روشن نکردم. نمیدونم اونجاها هم باس داره یا نه. ولی مطمئنا اگرم داره Optional هستن.

دارم یه سیو جدید دوباره شروع میکنم میخوام دقیق تر و جزئی تر برم و چیزایی رو که هنوز پیدا نکردم خصوصا ایتم ها پیدا کنم.
البته از اون مهمتر بازی رو حفظ کنم چون الان خیلی آیتم ها و چیزایی که گرفتم رو یادم نیست کجاها بودن :d

آخرین ویرایش:

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
خیلی خفنه این بابا . کلا باید بیخیال پر کردن جونت بشی :D و تلاش کنی دمیج نگیری و اینکه نزدیکش باش و مدام دور بزن .
به نظر من چندان سخت هم نستش فقط یکم وقت گیر ه
کافیه یک شیلد خوب و نیزه داشته باشی راحت میزنیش ولی یکم طول می کشه

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
پایرومنسی Staff نمیخواد. pyromancy flame میخواد. آیکن اش یه دست قرمز (دستکش در حقیقت!) رنگه که یه آتیش کوچیک وسطشه.
تو همون قسمت No-Man's Wharf که کشتی رو سوار میشی لب اسکله یه پیرمرده نشسته. اون هم جادوهای Sorcerer رو میفروشه و هم pyromany flame رو بهت میده. جدا از اون اونجایی که یه شوالیه با شمشیر آبی نشسته روی زمین، جلوتر یه زنه هست که جلوی دستگیره سنگ شده، اونو از حالت سنگ در بیاری خودش پایرومنسر هست که هم پایرومنسی فلیم رو بهت میده و هم جادوهای پایرومنسی رو میفروشه

پ.ن: سر باس ancient dragon مثل آهو در گل بمانده ایم! :(
هیچکدومشون ندارن! تعجبم از همینه! اسپل های پایرومنسی رو میفروشن اما خود دستکش رو ندارن برای فروش!!! پیدا کردم البته تو کشتی بعد از کشتن باس تو یه صندوقچه هست!

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
این lost sinner عجب مصیبتیه.انگار هیچ رقمه راه نداره بزنمش.
با Sorcerer داری میری دیگه درسته؟ با Sorcerer اونو کلا بی خیال شو :d
سرعت حرکت و ضرباتش وحشتناک زیاده و اصلا فرصت Heal یا Spell Casting نداری.
منم داشتم با Sorcerer میرفتم. یکی سر این و یکی هم Gargoyle ها. اینا رو اصلا نمیشه با Sorcerer زد.
پیشنهادم اینه که کاری که من کردمُ کنی :d
یه Soul Vessel که صد در صد یکی حداقل گرفتی تا الان تو آیتم هات باشه. برو اول بازی با یکی از اون پیر زن ها صحبت کن. Stat هاتو ریست میکنه و میتونی دوباره انتخاب کنی. البته در قبال سول وسل. من کاراکترمو اونجا Melee کردم و همه Stat هامو گذاشتم رو Strength و Vitality و بقیه چیزایی که برای بیلد شمشیر و سپر لازمه. با شمشیر سپر خوب (تاور شیلد بگیر دستت حتما) زدن گارگویل ها و همین Sinner تقریبا راحته. بقیه بازی رو هم نسبتا راحت رفتم با همین بیلد و تموم هم شد همونطور که میبینی

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
من امروز بازی رو گرفتم .

با Warrior شروع کردم .

آقا این شمشیر چرا شکسته میشه وسطا ؟ بابام درومد آخه :((

بازی واقعا سخته
شما نمیدونید چرا من این بازی رو خریدم ؟ معتاد کننده هم هست لامصب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند