Dark Souls II | Xbox 360

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
با سلام !‌
دوستانی که بازی و بازی کردن بیان بگن :

برای شروع کسی که 4 بار بازی رو با کلاس Pyromencer تموم کرده توی این بازی با چه کلاسی شروع کنه که حس راحتی رو باهاش داشته باشه !؟
بازی هنوز حالت گنگش رو داره !؟ {عاشق این حالتشم}
بازی هنوز سخته ؟!
هنوز قشنگه !؟
اگه میخوای تو مبارزه راحت باشی sorcere بردار یا اگه میخوای تو بخش سلامتی راحت باشی celeric بردار

منم حالا تو drangleic هستم

و بازی هنوز هم گنک وسخته

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اوائل بازی. اونجا که گیم‌پلی آموزش داده میشه. یجا اون پایین هست کنار دریاچه 2تا از این گنده‌بکا هست. یه تابوت هم کنار دریاچه هست. میرم توی تابوت، لودینگ میاد. ولی هیچ اتفاقی نمیفته! فقط بعد از لودینگ از توی تابوت میاد بیرون. این تابوته به چه دردی میخوره؟

به یابنده فلسفه اون تابوت مژدگانی داده میشه
منم نمیدونم چرا برمیگرده همونجا.
شاید باید آیتم خاصی داشته باشی همراهت که ببرت جای دیگه!

مذکر و تبدیل به مونث میکنه و بالعکس !!

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان تویه این BonFire پایین Forest of giants چیزه خاصی هست ؟ اسمشم Soldier's rest فک کنم باشه. کلی از این غول‌های سنگیم توش ریخته.

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
راحت ترين باس براي من the pursuer بود و بيشترين كتلت شدن سر اون boss بود كه يه ماره و سر خودشو گرفته تو دستش#:-s شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا برای من سخترین Bosss Smelter Demon بودش که حدود 3 ساعت باهاش جنگیدم تا شکستش داردم و راحت ترینش هم Iron King بودش

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
بابا من خیلی از بازی رو رفتم ! اون سه تا باس اصلی رو هم کشتم ! نیاز به حلقه ی King‏ دارم که اون درهای بزرگ رو باز کنم!
سلام نگفتی میخوای بری به Drangleic Castle اگه میخوای بری اونجا ربتی به این درها نداره باید بری به Shaded Wood بن فایر دومش که سه تا مسیر داره باید مسیر سمت چپ رو بری

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
سلام
باو شماها چقد حرفه این :D من تازه تو Forest of fallen giants ام اون شوالیه سفیده رو بعد کلی دردسر کشتم فک کنم Heide Knight بود حالا شمشیرشو گرفتم دمیج برقی داره ولی در کل دمیجش از Broadsword خودم کمتره :| کلاسم هم Knight هستش
حالا یه سوال چجوری باید dex و strength و اینا رو بالا ببرم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر