Dark Souls II | Xbox 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان تو مبارزه با یه Boss به طور شانسی متوجه شدم که وقتی Estus Flask میخوری ضربه های دشمن اثر نمیکنه بهت . واقعا اینجوریه یا من اشتباه متوجه شدم ؟ چون داشتم Estus Flask میخوردم همچین ضربه ای بهم زد که اگه میخورد چپ و راستم یکی میشد ولی اثر نکرد :D

آقا کسی بعد از کشتن The Pursuer تونسته شمشرشو بگیره یا کلا نمیده هنوز اون شمشیرو ؟
این :

02842029115360769767.jpg

پ.ن : Drangelic Set تو حلقم :D

آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
الان تو مبارزه با یه Boss به طور شانسی متوجه شدم که وقتی Estus Flask میخوری ضربه های دشمن اثر نمیکنه بهت . واقعا اینجوریه یا من اشتباه متوجه شدم ؟ چون داشتم Estus Flask میخوردم همچین ضربه ای بهم زد که اگه میخورد چپ و راستم یکی میشد ولی اثر نکرد :D

آقا کسی بعد از کشتن The Pursuer تونسته شمشرشو بگیره یا کلا نمیده هنوز اون شمشیرو ؟
این :

02842029115360769767.jpg

نه بابا رو من كه اثر كرده به كرات :d

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
7-8
Human Effigy
با کشتن جادوگرها خدمتکارشون میتونین بدست بیارین

جدی؟ بعد اینا رو بکشیم تاثیری روی بازی و آیندش نداره؟ چون یادمه تو Demon's Souls یه چیزی بود به نام تندنسی و با یه سری حرکات سیاه و سفید می شد حالا نمی دونم توی این بازی هم وجود داره یا نه!

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
جدی؟ بعد اینا رو بکشیم تاثیری روی بازی و آیندش نداره؟ چون یادمه تو Demon's Souls یه چیزی بود به نام تندنسی و با یه سری حرکات سیاه و سفید می شد حالا نمی دونم توی این بازی هم وجود داره یا نه!

تاثیرش رو نمیدونم...
وقتی اول بازی میاین ماجولا سمت راستتون که یک دیوار هست جلوترش یک راه داره که برین توش... ایتم های خوبی داره...
بونفایر هم داره...

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,902
نام
نریمان
باسی که تو the lost basille ه چقدر بد قلقه, کسی تونسته بزنش؟
من فقط اولی رو می تونم بکشم. کشتن اون 2 تای دیگه با هم خیلی سخته.

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
ي پست بدم گند بزنم به تاپيك:))
save editor بازي اومده همه چيزو هم ميشه مد كرد (خودم تست نكردم چون بازي رو هنوز نگرفتم ولي اين سايت كارش درسته) اينم لينكش برا كساي مثل خودم كه اعصاب ندارند و بعد از 1ساعت دسته كنسول رو پرت ميكنن تو صفحه TV و ديگه خر بيارو ...
[v6][ DARK SOULS II Save Editor + RTE ][New]- Xbox 360 Mod Tool - Xbox 360 Modding Tools - XPG Gaming Community

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
ي پست بدم گند بزنم به تاپيك:))
save editor بازي اومده همه چيزو هم ميشه مد كرد (خودم تست نكردم چون بازي رو هنوز نگرفتم ولي اين سايت كارش درسته) اينم لينكش برا كساي مثل خودم كه اعصاب ندارند و بعد از 1ساعت دسته كنسول رو پرت ميكنن تو صفحه TV و ديگه خر بيارو ...
[v6][ DARK SOULS II Save Editor + RTE ][New]- Xbox 360 Mod Tool - Xbox 360 Modding Tools - XPG Gaming Community

مگه آدم عقلشو از دست داده که این ماجراجویی و هیجان رو از خودش بگیره :)

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
شاید خیلیا بخوان بازیرو با راهنماییای مختلفی که تو اینترنت میاد تموم کنن و ایرادیم بهشون وارد نیست ولی نکنید این کارو با خودتون برید بشینید خودتون بدون کمک بازیرو انجام بدید و بدون کوچکترین شناختی از محیطا تو بازی پیشروی کنید اینجوری ترستون و در نتیجه لذتی که از بازی میبرید چند برابر میشه و کلا اون حس ماجراجویی خاصی که سازنده مدنظرشه خیلی بهتر بهتون منتقل میشم منکه وارد هر محیط جدیدی که میشم چهرم دقیقا این شکلیه :-sو به نظرم این یعنی دارک سولز:d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
نه اخه اگه بخوایم بدون گاید تموم کنیم دوستان فکر میکنن میخوایم هاردکور بودن خودمون به رخ بکشیم.اگه کسی فکر میکنه اینجا وقتی میگیم ما بدون گاید تموم کردیم میخوایم خفن بودن خودمون نشون بزار تو دنیای کوچیک خودش خوش باشه.مهم لذتیه که از از بازی میبریم.این چیزا افتخار نداره

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

این :

02842029115360769767.jpg

این یه باگه تویه نسخه قبلی نبود
ولی یه باگ خوبم داره اونم اینه که وقتی ضربه چرخشی میزنن با دایره یا B از وسط ضربه جاخالی میده و دامیجی نمیخوره(تویه نسخه قبلی هم بود)
کلا خودم علاقه ای به استفاده از سپر ندارم فقط جاخالی دادن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر