Dark Souls II | Xbox 360

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,939
نام
نریمان
کودوم گنده ها رو میگی ؟ :D من اولین Boss رسمی بازی رو کشتم ولی گنده بکب نکشتم هنوز :D
همون ابتدای بازی وقتی که اولین Bonfire رو روشن می کنی میای بیرون چندتا در مه الود هست. یه مقدار که جلو تر بری 2 از اونا کنار یه قبر وایسادن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
همون ابتدای بازی وقتی که اولین Bonfire رو روشن می کنی میای بیرون چندتا در مه الود هست. یه مقدار که جلو تر بری 2 از اونا کنار یه قبر وایسادن.
آهان شما اون گنده بک ها رو بیخیال شو . وارد اون درهای مه ای که میشه یجوری Tutorial هست در انتهای این مسیری که چپ و راستش اون درای مه ای هست یه درخت هست که میتونی از توش وارد بشی که میره و میرسه به اون دهکده و یه بونفایر دیگه هست و از اونجا باید با آدما حرف بزنی و مسیرتو پیدا کنی ، دیگه نمیگم مسیرو خودت پیدا کن :D

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
آهان شما اون گنده بک ها رو بیخیال شو . وارد اون درهای مه ای که میشه یجوری Tutorial هست در انتهای این مسیری که چپ و راستش اون درای مه ای هست یه درخت هست که میتونی از توش وارد بشی که میره و میرسه به اون دهکده و یه بونفایر دیگه هست و از اونجا باید با آدما حرف بزنی و مسیرتو پیدا کنی ، دیگه نمیگم مسیرو خودت پیدا کن :D
من یکی از این راههایی که میخوره به اون دهکده رو رفتم میرسه به یه اتاق که یه مجسمه انسان جلوی دستگیره دره با آدمه بیرون اتاق حرف که میزنم میگه به مجسمه خیره بشی شروع میکنه به تکون خوردن. یه 5 دقیقه بهش نگاه کردم اما تکون نخورد. داره منو اسکل میکنه یا که واقعا تکون میخوره؟:d

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من یکی از این راههایی که میخوره به اون دهکده رو رفتم میرسه به یه اتاق که یه مجسمه انسان جلوی دستگیره دره با آدمه بیرون اتاق حرف که میزنم میگه به مجسمه خیره بشی شروع میکنه به تکون خوردن. یه 5 دقیقه بهش نگاه کردم اما تکون نخورد. داره منو اسکل میکنه یا که واقعا تکون میخوره؟:d
خو از یه راه دیگه برو! اونجا رو بی خیال فعلا!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
:)) نه بابا اون تکون نمیخوره اونجا اون بابا هم میگه که اینجا Merchent هم نیست که وسایل مورد نیازم رو ازش بگیرم پس هنوز مونده تا اون مجسمه بیدار بشه . اونجا اتاق سمت چپ Liyod's Talisman میده اونا رو بردار بعد برگرد برو همون دهکده که یه گربه هم هست باهاش حرف میزنی بونفایر هم هست . تو اون دهکده کنار بونفایر یه مسیر سر پایینی هست که میره به یه جنگل ، Trees of Giants بود یا همچین چیزی بود اسمش. باید از اونجا بری تا به مشکل برنخوری . اون یارو بالای Tower هم تو توضیحاتش به اونجا اشاره میکنه .
این مسیرای درست رو وقتی آدم از لابه لای صحبتای NPCـها پیدا میکنه لذتش خیلی بیشتر میشه :D

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
منم به یه چیزای گنگی برخوردم .خیلی خوفناک تر شده بازی امیدوارم پایدار باشه .
همون اوایل بازی هر وقت میرم جلوی یه اشیانه پرنده بزرگ دوتا صدای بچه مانند میان میگن give us smoothly ! کسی فهمیده جریانش چیه ؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
منم به یه چیزای گنگی برخوردم .خیلی خوفناک تر شده بازی امیدوارم پایدار باشه .
همون اوایل بازی هر وقت میرم جلوی یه اشیانه پرنده بزرگ دوتا صدای بچه مانند میان میگن give us smoothly ! کسی فهمیده جریانش چیه ؟
Sparkly the Crow، همون trader معروف سری هست.
ایشون آیتم های کمیاب/خاص رو میگیره و یه آیتم کمیاب/خاص دیگه میده. روش کار هم اینطوریه که آیتم رو از inventory انتخاب و drop میکنی در نزدیک ترین مکان بهش. اگر با یه مونولوگ، تعریف کرد از آیتم یا گفت که خوشحاله، یعنی آیتمو قبول میکنه. اگر نه هم که یعنی این آیتم رو اصلا trade نمیکنه. بعدشم بازیو quit/load میکنی و وقتی برمیگردی آیتم خودش رو جای آیتم خودت میبینی.

از بس که آیتم های بازی زیادن، نمی ارزه تک تک بزاریشون جلوش. یا باید آیتم های گرم و نرم رو تست کنی (که خوشش میاد) یا صبر کنی wiki بازی تکمیل بشه.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE

ازون راه نمیشه بری ولش کن
باید بری توی دهکده حالا از دو راه میتونی بری و ادامه بدی
یکی همون Tree of Giant هست ک گفته شد
یکی هم کنار چاه بزرگ داخل دهکده یه در هست ک پله میخوره میره پایین من خودم ازون بر رفتم و اگه بتونی از پس دشمناش بر بیای(قلقشون بیاد دستت حله) خیلی راحت میتونی کلی لولت رو ببری بالا چون هر کدومشون رو ک بکشی 400 سول یا همون روح گیرت میاد

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
Sparkly the Crow، همون trader معروف سری هست.
ایشون آیتم های کمیاب/خاص رو میگیره و یه آیتم کمیاب/خاص دیگه میده. روش کار هم اینطوریه که آیتم رو از inventory انتخاب و drop میکنی در نزدیک ترین مکان بهش. اگر با یه مونولوگ، تعریف کرد از آیتم یا گفت که خوشحاله، یعنی آیتمو قبول میکنه. اگر نه هم که یعنی این آیتم رو اصلا trade نمیکنه. بعدشم بازیو quit/load میکنی و وقتی برمیگردی آیتم خودش رو جای آیتم خودت میبینی.

از بس که آیتم های بازی زیادن، نمی ارزه تک تک بزاریشون جلوش. یا باید آیتم های گرم و نرم رو تست کنی (که خوشش میاد) یا صبر کنی wiki بازی تکمیل بشه.
درسته خودشه . توی قسمت اول صدایی ازش نشنیده بودم اونم اینجوری ! حالا چرا میگه give us??قبلا هم خودشو نشون میداد الان اثری ازش نبود انگار !

آخرین ویرایش:

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,026
نام
رضا
ببین دوست عزیز میتونم به قطع بگم 99 درصد کسایی که اینجا نسخه اول رو تموم کردن همه از Guide یا کمک دیگران استفاده کردن و هیچکس به تنهایی و بدون اطلاعات نتونسته بازی رو تموم کنه. شما هم اگه از Guide های اینترنت و Character Planner استفاده کنی خیلی راحت می تونی بازی رو تموم کنی. ولی خب وقتی ندونی باید کدوم راه رو بری و با کدوم دشمن به چه شیوه و با چه آیتمایی بجنگی معلومه که هزار بار می میری!
عزيز من نسخه اول رو خودم تنهايي تموم كردم اين نسخه رو هم تنهايي تموم خواهم كرد وقتي با راهنمايي تموم كني ديگه مزه اي نداره دارك سولز.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
متاسفانه گفته شده نور پردازی بازی اصلی با تریلرهای نمایش داده شده متفاوته !
d.png

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
2 ساعتی رفتم ولی هر چقدر گشتم هیچ پسرفتی نسبت به نسخه قبلی نمیبینم :D گیمپلی حتی بهتر و روان تر هم شده . NPC ـها کلی حرف میزنن و مثل نسخه قبل نیست که با انبردست حرف بکشی از زبونشون و همین به روایت داستان کمک میکنه .

آیتم ها به خوبی تو محیط پخش شدن و مثلا واسه باز کردن یه در تو اول بازی کلیدش رو کلا به طور شانسی از یه فروشنده تو یه لوکیشن دیگه پیدا کردم . سختی بازی هم خوبه ولی نمیدونم چرا همین شمشیری که از اول دارم Damage خیلی خوبی داره همین Broad Sword :D

Life Gem خیلی خوبه و نسبتا هم زیاد داده میشه این آیتم به طوری که کلا از Estus Flask استفاده نکردم تا الان :D فقط این Weapon Upgrade نمیدونم کجاست شاید هنوز نرسیدم چون تو نسخه قبلی از اول میشد Weapon Upgrade کرد .

در کل تا اینجا خوشمان آمد :D

واسه آپگرید اسلحه باید بری تویه اون محوطه روشن(جایی که پیش اون زنه لول آپ میکنی.یه کلبه هست که در فلزی داره(کلیدش رو باید از یه فروشنده (پشت کمرش یه گاری از وسایل وصله:d)تویه اون کلبه (همون موقع نه یه قسمتو که بری جلو یه آهنگر هست که اسلحه رو آپگرید میکنه)

- - -ویرایش - - -

درسته خودشه . توی قسمت اول صدایی ازش نشنیده بودم اونم اینجوری ! حالا چرا میگه give us??قبلا هم خودشو نشون میداد الان اثری ازش نبود انگار !

الان جوجه شدن:p:d

- - -ویرایش - - -

تویه گیم پلی یه چیزیش منو آزار میده و اونم طرز دویدن با شمشیرو سپره.تویه دارک سولز خیلی استایل قشنگ تری داشت(در حین دویدن)ولی الان یه مقدار تو ذوقم زده این مساله.
یه چیز دیگه :وقتی آیتم ها رو بر میداری فقط اسمشون رو میزنه(تویه دارک یا دیمون سولز عکس آیتم رو هم همون موقع که برش میداشتی نشون میداد(اینجوری واسه هر آیتم باید چک کنی ببین چی گرفتی))

- - -ویرایش - - -

نسخه 360 رو نمیدونم دوستان باید بگن ولی تویه ps3 مشکل گرافیگی تا حالا ندیدم .فریم ریت هم حرف نداره ولی تویه نبرد افت فریم خیلی محسوس میشه.
نور پردازی حرف نداره

- - -ویرایش - - -

بدون شرح:d
تپش قلب:p

چهره جذاب :p

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
نسخه 360 رو نمیدونم دوستان باید بگن ولی تویه ps3 مشکل گرافیگی تا حالا ندیدم .فریم ریت هم حرف نداره ولی تویه نبرد افت فریم خیلی محسوس میشه.
نور پردازی حرف نداره

منم تا اینجا مشکلی ندیدم که هیچ بلکه نوپردازی بازی عالی بوده تا اینجا ولی خدا نکنه اون عکس درست باشه که تو سایتا گذاشتن که اگر واقعا اینطور باشه با تریلرها عوام فریبی کردن ! عکس هم خیلی مشکوکه چون اگر دقت کنید اسم باس توی دوتا تصویر فرق داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر