Dark Souls II | Xbox 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب نتونستم تحمل کنم و نسخه لیک شده رو شروع کردم :|

اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد فریم بازی هست . خیلی عالی هست فریم اصلا همین فریم رو دیدم کلا همه چیری فراموش کردم . حالا نمیدونم 60 بود یا نه ، ولی عالی بود .

خیلی از المانهای Demon's Souls استفاده شده .

داستان بازی از همین اول همون کات سین ابتدایی و صحبتای اون پیرزن نشون داد که همچنان خفن و مرموز هست .

کلاس ها به نظر یخورده کم بودن ولی طراحیشون و ... خیلی خوب بود . شخصی سازی چهره هم بیشتر شده .

هنوز زیاد نرفتم ولی همون حس گمراهی همچنان هست تو بازی . تا همینجا هم محیطا خیلی زیبا طراحی شدن و تنوع خیلی خوبی دارن تو همین اول بازی .

دشمنا مثل Dark Souls که وقتی برای اولین بار شروع میکردی هر دشمن حکم یه Boss داشتن نیست ، یخورده راحت تره (شایدم من عادت کردم) ولی همچنان وقتی بیش از یه دشمن بیاد کار خیلی سخت میشه .

انیمیشن ها هم به نظر خیلی بهتر شده . حرکات خیلی طبیعی تر شدن .

Torch به نظر بازی رو خیلی سخت خواهد کرد ، حالا ببینین کی گفتم :D

در کل خوب بود ولی چون خیلی کم رفتم نظر خاصی ندارم هنوز :D

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
کسی دقت کرده دیگه farming معمولی به صورت نامحدود امکان پذیر نیست؟
حدود 10 بار که چندتا سرباز نزدیک bonfire رو کشتم، دیگه اثری ازشون نبود. حتی وقتی باس رو هم کشتم یا به جاهای دیگه warp کردم هم برنگشتن.
با این که خیلی حال نکردم اما یه خوبی که داره اینه که اگر دشمن خاصی هر دفعه اذیتتون میکنه، یه 10-20 بار که بمیره و شما هم برگردی به bonfire، دیگه مزاحمتون نمیشه. مخصوصا در مورد بعضی archer ها یا بمب اندازها مفیده.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
کسی دقت کرده دیگه farming معمولی به صورت نامحدود امکان پذیر نیست؟
حدود 10 بار که چندتا سرباز نزدیک bonfire رو کشتم، دیگه اثری ازشون نبود. حتی وقتی باس رو هم کشتم یا به جاهای دیگه warp کردم هم برنگشتن.
با این که خیلی حال نکردم اما یه خوبی که داره اینه که اگر دشمن خاصی هر دفعه اذیتتون میکنه، یه 10-20 بار که بمیره و شما هم برگردی به bonfire، دیگه مزاحمتون نمیشه. مخصوصا در مورد بعضی archer ها یا بمب اندازها مفیده.
آره این نکترو منم متوجهش شدم به نظرم اینکارو واسه این کردن که ما نتونیم خیلی قوی بشیم همون اول بازی و لولمون بالا بره تقریبا تمام محیطای ابتدایی بازیرو تو همین مدتی که بازی کردم پاکسازی کردم و از دشمن خالی شدن نزدیک 10 بار یا شاید ببشتر که از بینشون ببری و از بان فایر بیای دیگه نمیشه کشتشون و غیب میشن که کار خوبیم کردن به نظرم چون اولا بعضی جاها اون حالت قبلی اعصاب آدمو خورد میکرد و تمرکز آدمو به هم میزد یا باعث قویتر شدن بیش از حد آدم میشد من یادمه تو نسخه ی اول همون جایی که اون اژدها رو پل بود و دشمنارو آتیش میزد خودمو رسوندم لول 50:d و یه عالمه آیتم داشتم اما الان کلا بهتر شده بازی و منطقی تر
در مورد خود بازیم همه چی همونجوریه که باید باشه و همه ی نکات مثبت و قوت نسخه های قبلی مخصوصا demon's souls تو بازی وجود دارن چیزی که همون اول بازی باعث تعجبم شد پیشرفت گرافیکی بازی بود انیمیشنا خیلی بهتر شدن نورپردازی عالیه کیفیت بافتا بالاتر رفته طراحی شخصیت اصلی و لباساش خیره کنندست از نظر جزئیات فریم ریت بازی بهترین نکته ی مثبتشه که به نظرم بزرگترین پیشرفت بازی نسبت به قبله فکر کنم فریم بین 45 تا 55 متغیره که واقعا عالیه طراحی هنری محیطا و شخصیتا و باسای بازی مثل قبل عالیه و از دیدن محیطا خسته نمیشید
گیم پلیم که همون گیم پلی اعتیاد آور و جذاب نسخه های قبلیه دشمنا به نظر میاد یه مقدار سختتر شدن نسبت به قبل و وقتی جلوشون کوچکترین اشتباهی کنی یه کمبوی خیلی خوشگل روت میزنن و نصف خونتو میبرن:d با هر بار مردن و بازگشت از بان فایر یه مقدار خونتون کم میشه و خط خونتون کاهش پیدا میکنه که فقط با استفاده از آیتم هیومنیتی قابل جبرانه و باید سعی کنید تا جایی که ممکنه نمیرید تو بازی چون سیستمش کاملا با دارک سولز متفاوته و باعث از دست دادن هیومنیتیای با ارزشتون میشه
داستان بازیم روایتش یه مقدار بهتر شده و جزئیات بیشتریو میشه ازش متوجه شد تعداد npc های بازیم بیشتر شده که همین خودش باعث میشه بهتر داستان بازیرو متوجه شد کلا همه چیز بازی سر جاشه و عوض شدن کارگردان به نظر لطمه ای به بازی نزده بازی ترکیبی از demon's souls و دارک سولزه که این خودش به نظرم نکته ی مثبت واسه بازی چون باعث شده نکات مثبت هر دوتا بازی تو بازی باشن
در کل دارک سولز 2 برای طرفدارای سری یه بازی عالیه اما برای کسایی که دنبال یه دارک سولز خالص دیگه ان نه demon's souls 2 شاید یکم نا امید کننده باشه
متای بازیرو بین 80 تا 85 پیش بینی میکنم اما اگر منتقدا خوب نمره بدن میتونه حتی از 85 هم بالاتر بشه

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
یه سوال: چه بلایی سر equip load آوردن؟
الان بیشتر از 6 واحد از سقف equip load من گذشته اما نه سرعت rolling فرق کرده، نه شمشیر زنی، نه Stamina regeneration و نه برداشتن آیتم های جدید.
آپدیت: نه، stamina regeneration کندتر میشه اما بازم اونقدری نیست که بفکر سبک شدن باشیم.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
بازی رو دیروز یه دور تا همون اول ک شوالیه های گنده میان رفتم بعد دیدم جونم نصفه شده(نمیدونستم برا چیه) اومدم از اول حالا اومدم رسیدم ب همونجا ک مثل معدن هست خیلی هم تاریکه تا الان من از گیمپلی Dark Souls 1 بیشتر خوشم اومد تنوع و فیزیکش بنظرم بهتر بود ولی گیمپلی و فریم بازی بهتر و بیشتر شده خوب بود میشه عیدو باهاش سر کرد گمونم :|
دوستان من اصلا اهل RPG نیستم و فقط Dark Souls بخاطر استایلی ک داره بازی میکنم میخواستم بدونم بهترین کلاس برای من چیه ب غیر از مجیک؟

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
ارزش خرید داره؟

4286-kill-yourself.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امروز صبح توی انجمن گف به یه چیزی برخوردم که بدجور یه چیزی رو اسپویل کرد برام ولی خیلی حال کردم باهاش:d حالا نمیدونم واقعی بود یا فیکه (یعید میدونم فیک بوده باشه) ولی اونایی که دارن بازی میکنن، منتظرش باشن که قراره کرک و پراشون بریزه و اصلا باورشون نشه چی دارن میبینن:d تاکید میکنم به هیچ عنوان وارد انجمن گف و تاپیک اسپویلر دارک سولز 2 نشین:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
2 ساعتی رفتم ولی هر چقدر گشتم هیچ پسرفتی نسبت به نسخه قبلی نمیبینم :D گیمپلی حتی بهتر و روان تر هم شده . NPC ـها کلی حرف میزنن و مثل نسخه قبل نیست که با انبردست حرف بکشی از زبونشون و همین به روایت داستان کمک میکنه .

آیتم ها به خوبی تو محیط پخش شدن و مثلا واسه باز کردن یه در تو اول بازی کلیدش رو کلا به طور شانسی از یه فروشنده تو یه لوکیشن دیگه پیدا کردم . سختی بازی هم خوبه ولی نمیدونم چرا همین شمشیری که از اول دارم Damage خیلی خوبی داره همین Broad Sword :D

Life Gem خیلی خوبه و نسبتا هم زیاد داده میشه این آیتم به طوری که کلا از Estus Flask استفاده نکردم تا الان :D فقط این Weapon Upgrade نمیدونم کجاست شاید هنوز نرسیدم چون تو نسخه قبلی از اول میشد Weapon Upgrade کرد .

در کل تا اینجا خوشمان آمد :D

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
الان فهمیدم که یکی از drop های این گنده بک هایی که آرموری شبیه لاک لاک پشت دارند، Human effigy هست. البته باید خیلی rare باشه اما پوشیدن اون Traveling Merchant hat به شانستون کمک میکنه.
همشون رو فارم ((*)) کنید.

از همه دوستان خواهش میکنم معنی لغاتی که بکار میگیرند هم بگند.
((*)) فارم/Farm: کشتن چندین و چندباره یک یا چند دشمن برای گرفتن Soul بیشتر یا پیدا کردن آیتم های بهتر

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
الان فهمیدم که یکی از drop های این گنده بک هایی که آرموری شبیه لاک لاک پشت دارند، Human effigy هست. البته باید خیلی rare باشه اما پوشیدن اون Traveling Merchant hat به شانستون کمک میکنه.
همشون رو فارم کنید.

از دوستان برای راهنمایی های مثل این ممنونم .ولی یک خواهش داشتم.
خواهشا از اصطلاحات حرفه ای بازی استفاده نکنید.مثل همه شون را فارم کنید.
شاید خیلی ها نسخه قبل را بازی نکرده باشند و خیلی ها شاید خیلی وقت هست که این بازی را انجام ندادن مثل من و خیلی چیز ها یادشون رفته.
مثلا من نمیدونم این فارم کردن منظورش چیه.
البته در کل گفتم.از همه دوستان حرفه ای بازی خواهش میکنم معنی لغاتی که بکار میگیرند هم بگند.
خیلی ممنون

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا میگفتن میشه از طریق Level up های انجام شده در بازی به عقب برگشت و تصمیمات اشتباهی که گرفته شده رو تصحیح کرد . همچین چیزی هست ؟ اگه هست چجوریه ؟!

بعد از کشتن اولین Boss یا همون The Last Giant برگشتم به Bonfire و مستقیم Travel کردم به همون دهکده که Level up میکنی ولی تو Bonfire داخل کلیسا بود کجا بود که یه پیرزن هست چیز میز میفروشه وسایلش هم رو دوشش هست . اون دیگه رفته . کجا رفت اون ؟ چجوری میشه به عقب برگشت چون تو صفحات قبلی اطلاعاتی که از بازی اومده بود میگفتن میشه همچین چیزی .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,939
نام
نریمان
بعد از کشتن اون دوتا گنده بک باید کجا برم؟ وارد قبر که میشم هیچ جایی نمیره و دوباره میاد بیرون.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بعد از کشتن اون دوتا گنده بک باید کجا برم؟ وارد قبر که میشم هیچ جایی نمیره و دوباره میاد بیرون.
کودوم گنده ها رو میگی ؟ :D من اولین Boss رسمی بازی رو کشتم ولی گنده بکب نکشتم هنوز :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر