Dark Souls II | Xbox 360

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان شما چطور این بازی رو میرید ؟ اصلا یک مرحله هم نمیشه رفت . اصلا امکان نداره یک مرحله بره آدم . مگه میشه ؟؟؟:-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان شما چطور این بازی رو میرید ؟ اصلا یک مرحله هم نمیشه رفت . اصلا امکان نداره یک مرحله بره آدم . مگه میشه ؟؟؟:-/
چون بازی اصلا مرحله ای نیست که بخواییم یه مرحله-شو بریم:d حوصله میخواد و یه کم تمرین.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
عالی بود،ظاهرا اون مزخرفاتی که من از یه سایت پیدا کرده بودم، همش دروغ بود
چیز هایی که خیلی به چشم میومد :
- گرافیک بازی عالی بود ...
- بازی اون فضای شماره قبلی رو حفظ کرده از این جهت بسی جای خرسندی داره
- خط جان کاراکتر شبیه به Demon's souls شده و همچنین احساس می کنم که نحوه کم شدن جون هم مثل همون بازی شده، توی Dark Souls شما با 1 یا حداکثر 2 ضربه شهید میشدی اما توی Demon's souls شما مثل اکثر بازی های دیگه کم کم از جونتون کم میشد.
- میزان سلامت سلاح ها روی تصویر زیر عکسشون مشخصه که خب خیلی ایده ی خوبی بوده.
- صحبت های روی ویدیو خیلی از خلاقیت و نوآوری صحبت می کرد، به شخصه امیدوارم واقعا اون خلاقیت و نوآوری توی بازی باشه، چون اگه قرار باشه مثل شماره قبل باشه دیگه کم کم حوصله ی آدمو سر می بره.
- ظاهرا سیستم پر شدن جون کاراکتر هم عوض شده.
- بون فایر ها سر جاشونه (خدا رو شکر)
- سول ها به نظر میومد به مردن صفر می شدن (بازم خدا رو شکر)
در کل ویدیوی امیدوار کننده ای بود ...

و اما نکته ی نا امید کننده :
ظاهرا بازی وقتی میاد که بنده سرباز تشریف دارم :( :( :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان داشتم تریلر گیم پلی رو نگاه میکردم و چشمم به یه چیزی افتاد:d به نظر میاد بر خلاف شماره اول، این بار با هر دست بتونیم 3 تا سلاح حمل کنیم. وقتی با اولین دشمن روبرو میشه، توی دست چپش یه سپر هست و عوضش میکنه و یه شمشیر میگیره دستش. وقتی دشمن رو میکشه، دوباره میاد سپر رو برداره ولی در حد صدم ثانیه توی دست چپش یه سلاح دیگه ظاهر میشه:d اون پایین هم میتونین ببینین:d یا اون لحظه که با اون یارو که تبر پرتاب میکنه روبرو میشه، یه شمشیر کوچک دستش هست و وقتی عوض میکنه بازم دقت کنین که اول یه تبر میگیره و بعد یه شمشیر خیلی بزرگ:d
فکز کنم اینجوری خیلی بهتر باشه. بار ها توی شماره اول خواستم 3 تا سلاح اصلیمو همراه با هم داشته باشم ولی نمیشد:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا ما نفهمیدیم بازی بعد از شماره اوله یا همزمانه؟:-/ اگر همزمان باشه یه سری بحث ها پیش میاد و اگر بعد از اون هم باشه باز هم بحث های دیگه ای پیش میاد.

اگر همزمان باشه که خب این کاراکتر میخواد چیو پیدا کنه؟ اینجور که خوندم دنبال یه راهی برای برطرف کردن طلسم Undead میگرده در حالی که تنها راه شکستن این نفرین، کشتن لرد گوین هست.
اگر بعد از اون باشه که باید نتیجه گرفت پایان منفی شماره قبلی در نظر گرفته شده و این یعنی کاراکتر قبلیمون الان کنار اولین آتش جا خوش کرده:d

نظرتون چیه؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
آقا ما نفهمیدیم بازی بعد از شماره اوله یا همزمانه؟:-/ اگر همزمان باشه یه سری بحث ها پیش میاد و اگر بعد از اون هم باشه باز هم بحث های دیگه ای پیش میاد.

اگر همزمان باشه که خب این کاراکتر میخواد چیو پیدا کنه؟ اینجور که خوندم دنبال یه راهی برای برطرف کردن طلسم Undead میگرده در حالی که تنها راه شکستن این نفرین، کشتن لرد گوین هست.
اگر بعد از اون باشه که باید نتیجه گرفت پایان منفی شماره قبلی در نظر گرفته شده و این یعنی کاراکتر قبلیمون الان کنار اولین آتش جا خوش کرده:d

نظرتون چیه؟
همزمان باشه يه جور بي نمك ميشه و اگه بعدشم باشه يه جور ديگه بي نمك ميشه:dولي اي كاش بعد قضاياي شماره يك باشه كه كل خط داستاني جديد باشه و هي هي به داستان شماره ١ رجوع نشه و البته بايد پايان بد شماره يكم در نظر گرفته شده باشه

كلا از اون بازيهاس كه فكر چنداني واسه ادامه دادن داستانش نكرده بودن و ادامه دادنش ميتونه به كيفيت داستان لطمه بزنه.....اگه از لحاظ كيفيت داستان از شماره يك پايينتر باشه من يكي كه علاقم كاهش پيدا مي كنه به بازي(يعني داستان واسم مهمه ...مهمه كه بدونم چرا فلانجا ميرم و فلان آدمو مي كشم)

.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همزمان باشه يه جور بي نمك ميشه و اگه بعدشم باشه يه جور ديگه بي نمك ميشه:dولي اي كاش بعد قضاياي شماره يك باشه كه كل خط داستاني جديد باشه و هي هي به داستان شماره ١ رجوع نشه و البته بايد پايان بد شماره يكم در نظر گرفته شده باشه

كلا از اون بازيهاس كه فكر چنداني واسه ادامه دادن داستانش نكرده بودن و ادامه دادنش ميتونه به كيفيت داستان لطمه بزنه.....اگه از لحاظ كيفيت داستان از شماره يك پايينتر باشه من يكي كه علاقم كاهش پيدا مي كنه به بازي(يعني داستان واسم مهمه ...مهمه كه بدونم چرا فلانجا ميرم و فلان آدمو مي كشم)

.
خب منم همینو میگم:d اگر اشتباه نکنم، اطلاعات اولیه ای که از بازی اومد گفته بود بازی بعد از شماره اوله ولی ادامه مستقیم نیست. اگر بعد از شماره اول باشه پس یعنی نفرین Undead ها شکسته نشده:d چون کاراکتر اصلی همچنان Undead هست:d
کلا داستان پیچیده شده:d امیدوارم نحوه روایت داستانش مثل شماره اول باشه که هر روز دارم چیزای جدیدی ازش میفهمم:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
فعلا که نمایشش های عالی و قدرتمندی داشته.
امیدوارم تا پایان کار با قدرت به کارشون ادامه بدن.
193005d1365711141t-dark-souls-2-tumblr_ml23nrlwbd1s4y4v7o1_400.gif

این تاریخ عرضه بالا مطمئنه؟!الان من خیلی خوشحالم:d

All Games Beta: Dark Souls II Coming March 2014, Says E3 Sign

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
بنر تبلیغاتی DS2 که فقط لوگوی ps360 داره و احتمالا نسخه PC درکار نیست یا با فاصله زیاد از ریلیز نگارش کنسولی عرضه میشه :D

20130603_dark_souls_2.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر