Dark Souls II | PS3

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Dark souls 1 خطري ميشد Sign out ميكردم:d خيلي مفيده:)) يارو هم اعصابش خورد ميشه:d
--
چرا ميگيد با Sorcerer سخته ؟ از نظر من خيلي راحته. فقط بايد با دقت بازي كنيد.

آخرین ویرایش:

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
دوستان لطفا یکی اینو جواب بده. من وقتی باس عنکبوتو کشتم یه چیز قرمز رو زمین ظاهر شد. وقتی رفتم جلوش یه چیزی نوشت تو مایه های اینکه گریت سول گرفتی. ولی سول اون عنکبوت توی اینونتوریم نیومد.
مال شما هم اینجوری بود یا مال من باگ زده؟
فكر نكنم باگ باش مال منم اينطوري شد

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
معمولا اگه انگشترهای کاوننت ها رو تو دستتون کنید به عنوان gray spirit خود به خود سامون میشید. کلا 2 مرحله ی belfry یکی تو lost bostile و یکی تو iron keep مخصوص pvp هستن! شاید جلوتو بازم باشه من نرسیدم. فعلا دارم تو iron keep سول فارم میکنم. لولم از 96 رسید به 111 ! دشمن ها هنوز همشون تموم نشدن و بعضیاشون هنوز زندن! کلا محل خوبی برای فارم هست این iron keep! :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
تا كجا پيش رفتيد لولتون چنده ؟؟؟:d
من همین iron keep هستم. لولم 111 هست! به باسشم نرسیدم هنوز!!! طبق اطلاعاتی که دارم تازه نصف بازی رو تموم کردم! حدود 28 ساعت شده تا حالا! من اول یک منطقه رو رد می کنم بعدش میرم تو ign ببینم چه آیتم ها و مکان های مخفی رو تو اون منطقه از دست دادم! بعدش شروع می کنم به گشت و گذار تو اون منطقه! فکر کنم به خاطر همینه که اینقدر طول کشید! :D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
تا كجا پيش رفتيد لولتون چنده ؟؟؟:d
من تازه grave of saınts رو پریروز تموم کردم. دیشب رفتم great bow فارم کردم. امروز ادامه میدم به gulch.
لول ۱۰۹ هستم الان و ۴۴ ساعت بازی کردم :d

البته لولم باید بالا تر باشه ولی زیاد خرج upgrade صلاح کردم و دوست دارم همه چیزایی که مرچنت ها میفروشنم بخرم. برا همین پول زیادی برا لول نمیمونه...
الان ۴ تا صلاح +7 دارم یه +۸ یه +۹ و یک +۱۰

- - -ویرایش - - -

Dark souls 1 خطري ميشد Sign out ميكردم:d خيلي مفيده:)) يارو هم اعصابش خورد ميشه:d
--
چرا ميگيد با Sorcerer سخته ؟ از نظر من خيلي راحته. فقط بايد با دقت بازي كنيد.

اینجا اینکارو نکن اگه وسط pvp لاگ اوت کنی بن میشی. چون خیلیا اینکارو میکردن براش جریمه گزاشتن

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
من لولم 143 هست تازه هم اين مراحل undead crypt و shrine of amenia رو تموم كردم خيلي رو اعصاب بودن حالا هم دارم ميرم نزد اژدها ها. Shrine of amenia بهترين جا واسه يه twinkling titanite جمع كردنه . كمان هم جور كنيد جلو تر به درد ميخوره و اينكه اين قرمزا از كجا ميان من افلاينم ولي هر دفعه سر و كله شون پيدا ميشه و با اين وجود هر دفعه هم ميميرن:d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آقا من هنوز نفهمیدم چطور میشه invade کرد و اصلا چه طور میشه از اون سنگ های cracked red eye استفاده کرد تو بازی؟ می تونم sign بزارم و برای کمک به ملت برم تو دنیاشون اما به عنوان invade تا حالا نتونستم برم!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آقا من هنوز نفهمیدم چطور میشه invade کرد و اصلا چه طور میشه از اون سنگ های cracked red eye استفاده کرد تو بازی؟ می تونم sign بزارم و برای کمک به ملت برم تو دنیاشون اما به عنوان invade تا حالا نتونستم برم!
وقتی human هستی red eye orb یا blue eye orb استفاده کن.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من تازه grave of saınts رو پریروز تموم کردم. دیشب رفتم great bow فارم کردم. امروز ادامه میدم به gulch.
لول ۱۰۹ هستم الان و ۴۴ ساعت بازی کردم :d

البته لولم باید بالا تر باشه ولی زیاد خرج upgrade صلاح کردم و دوست دارم همه چیزایی که مرچنت ها میفروشنم بخرم. برا همین پول زیادی برا لول نمیمونه...
الان ۴ تا صلاح +7 دارم یه +۸ یه +۹ و یک +۱۰

- - -ویرایش - - -

اینجا اینکارو نکن اگه وسط pvp لاگ اوت کنی بن میشی. چون خیلیا اینکارو میکردن براش جریمه گزاشتن
رفیق برای این حرف منبعی داری؟؟:-/

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
AGermanSpy توی یکی از ویدیوهاش میگه.
اگر نمیشناسین. AGermanSpy و EpicNameBro کتاب راهنمای رسمی ds2 رو برای namco تالیف کردن.

البته بن دایم منظورم نیستا...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
AGermanSpy توی یکی از ویدیوهاش میگه.
اگر نمیشناسین. AGermanSpy و EpicNameBro کتاب راهنمای رسمی ds2 رو برای namco تالیف کردن.

البته بن دایم منظورم نیستا...
FYI: Frequently disconnecting will get you banned from online. - Dark Souls II Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs
مثل این که گفته بودن ولی کسی رو بن نکردن و فکر نکنم هم بکنن.
البته به جز دو مورد پایین که یه سری جریمه گذاشتن واسش:
The switch from p2p to Dedicated Servers.

. Armored Core, From's other Dedicated Server run game does indeed ban players who disconnect in attempts to alter there service record. (Disconnect before they lose so there service record only shows wins)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آخه وقتی این حلقه که باهاش میشه صدای دشمنارو شنید دستته میری نزدیک اون صدای پچ پچ میاد. و تا بهش حمله نکنی هم حمله نمیکنه. فکر کنم اگه یه کاری قبلش انجام داده باشی اون باهات حرف بزنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر